Coronavirus را تهدید می کند دیترویت خط لوله از کانادا پرستاران

تورنتو—برای سال برخی از 1600 پرستاران از Windsor, Ontario را تبدیل روزانه در سراسر مرز به کار در دیترویت بهداشت و درمان-مراقبت از سیستم پر کردن کمبود پرستاری در شهر میشیگان.

در حال حاضر پرستاران در مرکز یک گرم اختلاف بین کانادا و ایالات متحده به عنوان مقامات کانادا در روز جمعه تهدید به توقف ضروری در مراقبت های بهداشتی کارگران از عبور از رودخانه دیترویت اگر آمریکا حرکت می کند برای جلوگیری از St. Paul, Minn.-بر اساس 3M Co. از صادرات ماسک به کانادا.

جنجال ناشی است در میان فشار بر مقامات کانادا برای مهار یا توقف مرزی سفر از پرسنل پزشکی به ایالات متحده به عنوان اپیدمی در میشیگان.

جینا Meloche از Amherstburg انتاریو راه رفتن از ماشین به دیترویت بیمارستان هنری فورد یک مرکز است که در حال حاضر تقریبا به طور کامل اختصاص داده شده به تشخیص و درمان coronavirus قربانیان.

عکس: امیلی رز, بنت, وال استریت ژورنال,

تقریبا 30 پرستاران که در دیترویت باید آزمایش مثبت برای گسترش coronavirus اما توقف آنها را از عبور خواهد قطع حیاتی تاسیسات مراقبت های بهداشتی کارگران فقط به عنوان میشیگان بیمارستان در حال برخورد با بیماران مبتلا به ویروس.

“من نمی خواهم دیترویت به خود را از دست کارگران,” دکتر گفت: Wajid احمد افسر پزشکی سلامت برای ویندزور, Essex County, واحد بهداشت که مسئول حفاظت از سلامت تقریبا 400000 نفر زندگی می کنند که در داخل و اطراف شهر کانادا سراسر از دیترویت. اما پرستاران مرزی رفت و آمد او گفت: “آوردن این مشکل به جامعه است.”

Coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر آلوده 2,858 کشته و 101 نفر در دیترویت در حالی که وجود دارد فقط 128 مورد تأیید و سه مرگ و میر در سراسر مرز در ویندسور به عنوان از آوریل 2. تقریبا یک سوم از این موارد عبارتند از پرستاران که در میشیگان آقای احمد گفت.

آقای احمد به نام سنبله در میشیگان موارد نگران کننده و خطر ابتلا به کانادا توانایی خود برای پهن کردن عفونت منحنی. او خواهان به شدت محدود پرستاران جنبش یا با محدود کردن تعداد کسانی که عبور از مرز و یا با کاهش تعداد سفر آنها را به عقب و جلو.

این Covid-19 تلفات در دیترویت به تنهایی پیشی گرفته 2,793 آلوده و 53 نفر در کل استان انتاریو که شامل شمال امریکا چهارمین شهر تورنتو است.

آن را در برابر این پس زمینه است که کانادا معاون نخست وزیر Chrystia Freeland خواسته شده بود جمعه در مورد کاخ سفید تهدید به محدود کردن صادرات 3M ماسک, شناخته شده به عنوان N95 ماسک.

“من در مورد بحث با [نماینده تجاری ایالات متحده رابرت] Lighthizer پنجشنبه شب بسیار واقعی و مهم است به عنوان مثال چگونه کانادا پزشکان و پرستاران سفر از Windsor, Ontario, به دیترویت هر روز در حال انجام کار نجات برای مردم دیترویت,” او گفت:. “اولین گام برای حل این. اما کانادا آماده است به انجام آنچه در آن طول می کشد برای دفاع از منافع ملی است.”

3M روز جمعه در برابر یک برگ برنده دولت درخواست برای توقف صادرات آن ایالات متحده ساخته شده ماسک به کانادا و امریکا لاتین.

گری مک نامارا شهردار تکومسه کانادایی شهر همسایه Windsor گفت: تفاوت آشکار بین آمریکا را وخیم تر شدن اوضاع و کانادا نسبتا کوچکتر شیوع باید خار قوی تر عمل برای محافظت از ساکنان محلی است.

خانم Meloche می شود به نمایش در تب و دیگر علائم کروناویروس قبل از آغاز او شیفت 12 ساعته در دیترویت بیمارستان هنری فورد. به عنوان یک کارگر ضروری او قادر به عبور از کانادا-آمریکا مرز تقریبا روزانه برای کار.

عکس: امیلی رز, بنت, وال استریت ژورنال,

“اگر آن را در سمت چپ به من بسته شدن مرز خواهد بود پیشنهاد من” او گفت:. “این ویروس بسیار کمی اب زیر کاه اشکال و هر چیزی که ما را برای به حداقل رساندن خطر حیاتی است.”

اما آن است که یک ماده ساده برای بستن این مرز است. دیترویت و ویندزور عبور از یکی از شلوغ ترین در میان کانادا و ایالات متحده است که به اشتراک گذاری این جهان طولانی ترین unguarded مرز است. هر چند مرز در حال حاضر بسته به غیرضروری سفر در زمان عادی یک چهارم از تمام تجارت بین دو کشور حرکت می کند از طریق این گذرگاه.

امکان محدودیت در پرستاران جنبش یک نگرانی عمده برای دیترویت-بیمارستان منطقه که به احتمال زیاد نمی تواند مدیریت بحران رو به رشد و بدون آنها بهداشت و درمان-مراقبت از مقامات می گویند.

این موضوع بسیار حساس است که ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها احساس مجبور به موضوع آزادی مطبوعات در آوریل. 1 به شلیک کردن شایعات در مرز خواهد بود بسته به حرفه ای پزشکی. “مرز باز می ماند برای همه ضروری سفر که شامل متخصصان پزشکی که در حال حیاتی در طول این زمان دشوار است” آژانس گفت.

“کانادایی ها به طور فزاینده مهم برای عملیات ما” گفت: هارون گیللینقم ارشد انسانی منابع مسئول در دیترویت Beaumont سلامت که در عمل هشت بیمارستان در میشیگان با مجموع 3,429 تخت. “این واقعیت که آنها زندگی می کنند در سراسر مرز بی ربط است. آنها ضروری است.”

هر چند دیترویت وضعیت وخیم تر شده است و بسیاری از بیمارستان ها در حال تلاش برای پیدا کردن دنده محافظ برای مراقبت های بهداشتی کارگران بیشتر نگرانی در حال حاضر این امکان این است که آنها ممکن است به اندازه کافی کارکنان گفت: Michael Eichenhorn یکی از پزشکان مسئول هماهنگی بیمارستان هنری فورد را coronavirus پاسخ.

تقریبا 40 درصد از بیمارستان 1,900 پرستاران رفت و آمد در از کانادا و بیمارستان نمی تواند به استطاعت از دست دادن حتی بخشی از آن, او گفت:.

مایکل Eichenhorn یک پزشک در بیمارستان هنری فورد می گوید: کانادایی ها را تا 40 درصد از دیترویت تسهیلات کارکنان پرستاری. ‘حق با آنها در مرکز مراقبت از بیمار” او گفت:.

عکس: امیلی رز, بنت, وال استریت ژورنال,

پرستاران نظارت بر بيماران لحظه به لحظه وضعیت دارو و اطمینان از بیماران راحت هستند. ایده آل در یک عملکرد خوب بیمارستان یک پرستار برای هر تخت چند آقای Eichenhorn گفت. اگر نسبت می افتد بیش از حد پایین بیمارستان را مجبور به شروع به بسته شدن تخت برای بیماران صرف نظر از اینکه آیا آنها تا به حال تجهیزات و یا دارو برای رسیدگی بیشتر است.

“حق با آنها در مرکز مراقبت از بیمار,” او گفت:.

بسیاری از ویندزور پرستاران که در دیترویت در حال آگاه از خطر آنها در برخواهد داشت به دوستان و خانواده خود را.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

جینا Meloche, 23, شده است به رانندگی در سراسر سفیر پل بر رودخانه دیترویت سه روز در هفته به کار تا 12 ساعت شیفت در بیمارستان هنری فورد یک 700-تخت تسهیلات است که در حال حاضر تقریبا به طور کامل اختصاص داده شده به درمان عفونت کروناویروس.

خانم Meloche است بنابراین نگران سرایت که او نقل مکان کرد و از خانه پدر و مادرش و Airbnb اجاره یک واحد به خود منزوی و حتی بیمارستان صفحه نمایش کارگران برای Covid-19 علائم پس از ورود و مجهز کارگران با تجهیزات حفاظتی از جمله ماسک های صورت و سپر.

خانم Meloche حذف او را مالش می گذارد و آنها را در یک کیسه زباله در هنگام ورود او به خانه برگشت. او به ندرت به سرمایه گذاری در خارج و همیشه می پوشد یک ماسک مگر او غذا خوردن و یا در اتاق خود. “بهترین چیز در مورد این که بیش از خواهد بود تنفس هوای تازه دوباره,” او گفت:.

ایمان Fauteux, 24, آثار چند شیفت هر ماه در دیترویت مرکز پزشکی هارپر بیمارستان دانشگاه و تغییر لباس های خود را در گاراژ زمانی که او به خانه برگشت. او تا حد زیادی جلوگیری می کند پدر و مادر او را با محدود کردن خودش به زیر زمین می خورد و او وعده های غذایی به تنهایی. “”من احساس فوق العاده گناه تمام وقت,” او گفت:. “من می خواهم به در بیمارستان, اما در همان زمان محافظت از خانواده من است. اگر چیزی به آنها اتفاق افتاده است, من می توانم با آن زندگی می کنند.”

پرستار, جینا Meloche ورود به بیمارستان هنری فورد در روز جمعه قبل از شروع شیفت 12 ساعته.

عکس: امیلی رز, بنت, وال استریت ژورنال,

این نماینده مجلس که نشان دهنده Windsor-تکومسه منطقه در کانادا پارلمان Irek Kusmierczyk گفت: تعداد فزاینده ای از ترکیبات خود هستند و خواستار خاموش شدن از پرستاران حرکت در سراسر مرز و اضافه کرد که او تا به حال رله نگرانی به دفتر نخست وزیر و دیگر مقامات ارشد.

به اشتراک گذاری افکار خود را

باید کانادا پرستاران عبور از مرز ؟ چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

اضافی نمایش در مرز و برخی از ارائه به منزوی پرستاران در هتل در هر شهر می تواند کمک به کاهش برخی از نگرانی او گفت:. در حال حاضر درجه حرارت پرستاران نیست گرفته شود هنگامی که آنها را وارد کنید و یا خروج از کانادا.

شهرستانها آنقدر نزدیک است که ویندزور شهردار درو Dilkens تنها به درایو یک ساعت از دفتر خود را به مورد علاقه خود را دیترویت رستوران تایلندی. او مخالف است و به آنچه او آن را “غیر انسانی” ایده از بسته شدن مرز به پرستاران.

“این مسئله ای است که فراتر شهروندی, فراتر از مرز” او گفت:.

هنوز, او هشدار داد که او می تواند تغییر وضعیت خود را اگر وجود دارد هر گونه معنا که کانادا کارگران نبودند که به درستی نگاه کرد و بعد با بیمارستان.

“من می خواهم برای اولین بار به می گویند که اگر دیترویت بود و نه در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی یا نداشته وسايل حفاظت فردی مناسب ما باید اقدامات احتیاطی اضافی,” او گفت:.

نوشتن به Vipal Monga در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>