Coronavirus آزمون در اروپا متفاوت سیستم های سلامت

یک توریست می پوشد یک ماسک محافظ در رم جمعه.

عکس: andreas سلرو/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

به عنوان coronavirus نشت در سراسر مرزها در اروپا, قاره—با آن آمیخته از کشور ایالات متحده که از طریق آن مردم آزادانه—چهره تست چگونه به خوبی آن را می توانید همکاری کنند. اضافه کردن به چالش گسترش ویروس می آید در طول زمستان هنگامی که منطقه در سیستم های بهداشتی تحت بیشترین فشار است.

جغرافیایی مرزها هستند و هیچ مانعی برای ویروس ها, اما آنها می توانید تفاوت بزرگ در چگونه دولت به آنها پاسخ دهند. بلوک ملی دولت مسئول در پاسخ به همه گیری با اتحادیه اروپا محدود نقش و جغرافیای ثروت و سلامت سیستم های متفاوت به طور گسترده ای.

روز جمعه به عنوان انتظار می رود تعداد موارد در اروپا رشد کرد در حالی که بازارهای مالی ادامه داد: به اسلاید.

در آلمان مقامات ثبت نام بیش از 30 کروناویروس جدید بیماران مبتلا به فشار تعداد کل تایید عفونت به بیش از 50. بیش از 1000 نفر شده است قرنطینه در غرب ایالت نوردراین وستفالن با کمترین تعداد از عفونت. این بیماری گسترش یافته و با عفونت های تایید شده در جنوب ایالت بادن وورتمبرگ و بایرن مرکزی ایالت هسن و در ایالت هامبورگ در شمال.

تعداد تایید coronavirus موارد در اسپانیا افزایش یافت و به 32 ملی مقامات روز جمعه گفت از 23 روز قبل.

آخرین ويروس

  • بیش از 2800 نفر کشته شده اند توسط این ویروس در سطح جهان است.
  • چین گفت آن وارد 327 عفونت های جدید در روز پنج شنبه, بالاترین مجموع روزانه از ژان. 23.
  • سهام در سراسر جهان به شدت کاهش یافته با شاخص S&P 500 با ورود اصلاح خاک در روز پنج شنبه.
  • ایتالیا گزارش کرده است بیش از 600 نفر.

در انگلستان دو مورد جدید گزارش شده در هر دو افرادی که سفر به ایران آوردن تعداد موارد شناخته شده به 19. همچنین گسترش به سایر کشورها از جمله هلند.

ایتالیا, این کشور بیشترین آسیب را دیده است 17 مرگ و میر از حدود 650 موارد تایید شده به عنوان پنج شنبه. مقامات بهداشتی می گویند که آنها خواهد شد به روز رسانی آمار و ارقام جمعه شب.

اروپا به غنی تر سازمان ملل با بیشتر به خوبی توسعه یافته سیستم های بهداشتی باید در یک موقعیت قوی تری نسبت به رسیدگی بوده است ، اما شده است وجود ندارد سیستماتیک ارزیابی به طور گسترده ای متفاوت pandemic پاسخ برنامه در محل در سراسر این قاره است. آن روشن نیست و اگر وجود دارد که لینک های ضعیف است که ممکن است افزایش این قاره آسیب پذیری به عنوان یک کل. در حال حاضر برخی از بیمارستان ها در حال تقلا برای منبع محافظ ماسک های پزشکی به آنها آماده شدن برای این بیماری همه گیر به گسترش است.

هر کشور روش خود را برای ارزیابی پیچیده تجارت آف درگیر است. در این میان آنها نیاز به نگه داشتن مردم امن—بدون ایجاد آسیب های غیر ضروری به اقتصاد است. آنها به دنبال ارزیابی واقعی گسترش این بیماری—اما اجتناب از قریب به اتفاق آزمایشگاه با آزمایش منفی. و آنها به دنبال شفاف با مردم بدون ایجاد هراس غیر منطقی.

طرفداران فوتبال پوشیدن ماسک محافظ در یک مسابقه بین رئال مادرید و منچستر سیتی در مادرید چهارشنبه.

عکس: سوزانا ورا/ایسنا

انگلستان به عنوان مثال آغاز شده نورد از توده تست از شهروندان خود را که شامل هر کسی نمایش flulike علائم. فرانسه و آلمان در حال آزمایش افراد با علائم اگر آنها نیز به تازگی از سفر به مناطق آسیب دیده اند و یا در تماس با شناخته شده افراد مبتلا به. هلند و بلژیک شده اند محدود کردن آزمون به کسانی که در تماس با موارد شناخته شده.

آن است که به احتمال زیاد تنها یک ماده از زمان قبل از ظهور خوشه در سراسر این قاره است.

“آنچه که شما شاهد در ایتالیا ما به فرض که اتفاق می افتد در دیگر نقاط اروپا گفت:” جرمی Farrar, مدیر ولکام تراست بزرگ پزشکی-تحقیقات موسسه خیریه.

کلید به گفته دکتر Farrar, نگه داشتن مهار تلاش های رفتن تا زمانی که ممکن است. این کمک می کند تا جلوگیری از افزایش قریب به اتفاق موارد در حال حاضر تیره و تار سلامت سیستم در طول زمستان فصل آنفولانزا. “همه چیز شما در حال انجام است و در تلاش برای تعدیل اوج و تاخیر شروع این بیماری همه گیر” او گفت:.

مهار—حتی اگر آن را در نهایت با شکست مواجه—می تواند یک تفاوت بزرگ به نهایی تاثیر یک بیماری همه گیر.

در طول سال 1918 اسپانیایی flu pandemic, فیلادلفیا رنج می برد به مراتب بیشتر تلفات از St. Louis. برخی از کارشناسان بهداشت عمومی استدلال می کنند که تفاوت در وضع آنها چگونه پاسخ داد: فیلادلفیا بود و به کندی واکنش نشان می دهند و پس از اولین موارد تایید شد در حالی که در شهرستان سنت لوئیس مقامات به سرعت قرنطینه آلوده مردم در خانه های خود و تعطیل عمومی بزرگ کرده است. میزان مرگ و میر در فیلادلفیا شد و بیش از دو برابر است که از سنت لوئیس.

کیت های آزمایش شده اند یکی از راه های اصلی برای تعیین اگر یک بیمار coronavirus اما نتایج از گلو-تست های گرد می تواند نادرست است. وال استریت ژورنال در بازدید از آزمایشگاه در سنگاپور برای دیدن چگونه این کیت کار و پیدا کردن که چرا سوال وجود دارد بیش از دقت و صحت. عکس: کریستال تای

اتحادیه اروپا شناخته شده نیاز به همکاری بهتر در مواجهه با اپیدمی تهدید. در سال 2005 آن را راه اندازی یک مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری بعد از اوایل قرن شیوع بیماری سارس. ابتکار در راه است به تجهیز بیمارستان در سراسر اروپا به سرعت به اشتراک گذاری اطلاعات در این رویداد از یک بیماری همه گیر برای کمک به تعیین بهترین استراتژی های درمان.

در عین حال از آن باقی مانده است دشوار است به ارزیابی میزان اروپا آماده است برای یک بیماری همه گیر.

سازمان بهداشت جهانی اجرا می شود برنامه ای برای ارزیابی کشورها آمادگی برای همه گیر. تعداد بسیار کمی از کشورهای اروپایی شرکت کرده اند و آن را سخت بدانید که چگونه آمادگی خود را در سطوح نسبت به یکدیگر و یا سایر نقاط جهان است. بسیاری از کشورهای غنی در جای دیگر—در ایالات متحده و کانادا و استرالیا و ژاپن گرفته اند که باید اکثر کشورهای آفریقا و آسیای جنوب شرقی.

تلاش برای بررسی اپیدمی آمادگی در خارج از این که روند نشان می دهد که آمادگی متفاوت است به طور گسترده ای در سراسر اتحادیه اروپا با برخی از کشورهای اروپایی کمتر مجهز از برخی از بسیاری کشورهای فقیر.

لوکزامبورگ و آندورا مثلا رتبه زیر اوگاندا و ویتنام با توجه به 2019 گزارش واشنگتن غیر انتفاعی به طرح تهدید هسته ای و مرکز بهداشت امنیتی در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health.

این پژوهش به دنبال شواهدی از اقدامات اپیدمی برنامه ریزی ارتباط بین سلامت عمومی و امنیت مقامات و کشورهای’ سیستم های ارتباطی.

“در برخی از موارد آن می تواند این باشد که کشور باید روی چیزی که ما برای نگاه وجود دارد اما در عمومی شواهدی از آن گفت:” جنیفر Nuzzo, یکی از این گزارش منجر نویسندگان. هنوز که عدم شفافیت است یک مشکل را در خود دارد, او گفت:, آن را به عنوان مهم برای افراد درگیر در بیماری همه گیر در پاسخ به آگاهی از هر گونه مهار برنامه و برای کشورهای دیگر به درک چگونه به خوبی آماده همسایگان خود هستند.

یک مطالعه منتشر شده در سال 2016 توسط دو محقق مستقر در سوئد از هشت ملی اروپا همه گیر طرح گفت: کشورهای نزدیک این مسئله را در راه های مختلف با فرانسه با تمرکز بر برنامه ریزی احتمالی در حالی که انگلیس به دنبال ساخت انعطاف پذیری است.

برخی از دولت ها بودند خوش بینانه تر از دیگران آنها نوشت.

“کشورهایی که در خوش بینانه ترین پایان این طیف با توجه به فرصت برای به تاخیر انداختن و محدود کردن گسترش در سراسر کشور هستند و فنلاند و سوئد و فرانسه; ترین بدبین هستند دانمارک و انگلستان”

دکتر Farrar گفت: چالش مهم برای اروپا است که در آن سلامت سیستم در حال حاضر تحت فشار است.

“وجود ندارد مقدار زیادی از ظرفیت یدکی در اروپا سیستم های سلامت,” او گفت:.

نوشتن به دنیس رولاند در Denise.Roland@wsj.com و استفان Fidler در stephen.fidler@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو