رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان باید سال ها وقت صرف تماس او را سرحال مستبد. در حال حاضر در میان بحران این همان منتقدان می خواهید او را در برخی از راه به بیشتر استبدادی: استفاده از تمام اهرم های قدرت را به فوریت سطح شیب دار تا تولید تجهیزات پزشکی. فراخوان ملی مستند.

اما پاسخ این است که بسیار ساده است. گرفتن کنترل متمرکز از همه گیر پاسخ می تواند به افزایش “احتمال سوء استفاده و ناکارآمدی” هشدار قانون اساسی محقق Jonathan Turley. در مقابل اوباما وزیر دفاع لئون پانتا می بیند نیاز برای قوی متمرکز رهبری است. او نمی تواند درک کند که چرا کسی که “تماس های خود را در زمان جنگ رئیس جمهور آماده است به طور کامل بسیج کل کشور است.”

در عین حال در حال حاضر رئیس جمهور تهمت است که به دنبال به سهولت اجتماعی فاصله دستورالعمل در فقط چند هفته در سرپیچی از کارشناسان بهداشت عمومی. هدف او نجات اقتصاد است.

در قلب همه گیر است عمیقا آزمایش امریکا multitiered سیستم حکومت رویه مدل های مختلف از رهبری است. قاطعانه فرمانداران مانند اندرو کومو نیویورک درآمد ستایش دیگران در حالی که ران DeSantis فلوریدا مواجه تمسخر برای مقاومت در برابر ایالت داد. کارشناسان می گویند آنچه مهم رهبری کلید کیفیت: وضوح پیش بینی همدلی و توانایی سازگاری ندارد.

واشنگتن

“من به تنهایی می تواند آن را تعمیر” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن معروف اظهار داشت در جمهوری 2016 کنوانسیون ملی با اشاره به “سیستم است.”

عرصه فوران در به سلامتی. امروز در میان یک بحران ملی این اسکریپت دارای بدبختانه. در راه کلیدی رئیس جمهور تهمت است معوق به فرمانداران و تردید به استفاده از قدرت در اختیار او – هر دو رسمی و غیر رسمی.

لحظه ای مملو از طنز. پس آقای تهمت منتقدان را به نام او سرحال مستبد به عنوان او را منفجر طریق هنجارها و تحت فشار قرار دادند از مرزهای قانون اساسی را کنترل و توازن.

در حال حاضر در زمانی که یک رئیس جمهور ممکن است انتظار می رود برای استفاده از اختیارات اجرایی به حداکثر این همان منتقدان می خواهید او را به بیشتر استبدادی است. فراخوان ملی مستند برخی می گویند. سفارش تولید و خرید تجهیزات پزشکی نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو التماس به رییس جمهور و دولت به عنوان چهره موجی از coronavirus موارد است.

اما پاسخ این است که بسیار ساده است.

گرفتن کنترل متمرکز از همه گیر پاسخ “دعوت به تمرکز نیست فقط قدرت کاخ سفید اما همچنین افزایش احتمال سوء استفاده و ناکارآمدی می گوید:” جاناتان Turley یک قانون اساسی محقق در دانشگاه جورج واشنگتن مدرسه قانون است.

[یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.]

چهل تکه پاسخ

هر ایالت خود “pandemic, مشخصات,” او اشاره می کند – از جمله تراکم جمعیت توپوگرافی و آب و هوا – و این بدان معناست که دولت و مقامات محلی در حال بهتر مجهز به درک نیازهای محلی.

چه در مورد یک مستند در سراسر کشور اعلام شد این هفته در بریتانیا و حتی هند با 1.3 میلیارد نفر ؟

“که می شود به یک منطقه خاکستری. رئیس جمهور نمی تواند حتی تعلیق حکم ازادی بدون تصویب کنگره می گوید:” استاد Turley با اشاره به قانون اساسی حق در برابر غیر قانونی حبس. “بنابراین اگر شما در حال رفتن به یک درست شده, شما می خواهم نیاز به افزایش پلیس فدرال قدرت.”

اما رئیس جمهور ندارد قلدر منبر. او مصرانه می تواند همه آمریکایی ها به ماندن در خانه و فشار فرمانداران و شهرداران به مسئله حکومت و یا “سرپناه در محل” سفارشات. آقای ترامپ اعلان “اورژانس ملی” اعلام کرد: مارس 13, frees تا فدرال منابع برای رسیدگی به این بحران نه دستور عمل از مردم ، ایضا خود را فعال سازی یکشنبه از گارد ملی برای سه نفر بیشترین تاثیر متحده که او تاکید کرد به این معنا نیست تحمیل حکومت نظامی.

الکس براندون/AP

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در مورد کوروناویروس در جیمز بردی اتاق جلسه, مارس 24 سال 2020 در واشنگتن به عنوان معاون رئیس جمهور مایک پنس گوش می دهد. رئیس جمهور تهمت تماس سهشنبه به “باز کردن” این کشور در مارس 12 باعث شده زنگ هشدار میان برخی از فرمانداران.

در روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باعث دفاع تولید عمل برای اولین بار برای کمک به کشورهای دسترسی ویروس تست کیت و ماسک صورت. اما برخی از کشورهای در حال التماس برای گسترده تر اقدام در دستور رئیس جمهور فرانکلین روزولت استفاده از بخش خصوصی در طول جنگ جهانی دوم است.

متحده نیز التماس برای کمک در جلوگیری از جنگ مناقصه برای تامین مانند N95 ماسک که رانده اند تا هزینه ها در برخی از موارد هشت برابر شده است. روز دوشنبه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا با هدف جلوگیری از قیمت سنگ آهن در بازار و احتکار بحرانی منابع.

سابق وزیر دفاع لئون پانتا معتقد است که قوی متمرکز رهبری ضروری است در این لحظه بحرانی.

“من پیدا کردن آن را دشوار است به درک که چرا کسی که تماس های خود را در زمان جنگ رئیس جمهور آماده نشده بود را به طور کامل بسیج کل کشور به منظور مقابله با این بحران می گوید:” آقای پانتا که در خدمت تحت ریاست جمهوری باراک اوباما. “وجود دارد هیچ سوال ما تا به حال پیام های مخلوط آینده از واشنگتن است.”

در واقع رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر به دنبال به سهولت دستورالعمل های اجتماعی فاصله در عرض چند هفته و نه ماه در سرپیچی از کارشناسان بهداشت عمومی. هدف خود را: برای نجات اقتصاد است.

“ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن ،

فرمانداران با بیان زنگ تماس خود را بیش از سه شنبه به “باز کردن” این کشور با عید پاک در مارس 12. اگر زیر 10 متمم آن است آمده است که باید از این قدرت برای لغو محدودیت بر فعالیت های نه دولت فدرال.

در قلب COVID-19 است عمیقا آزمایش امریکا چند لایه سیستم حکومت و ظاهر مدل های مختلف از رهبری است. قاطعانه فعال فرمانداران مانند آقای کومو و مایک DeWine از اوهایو درآمد ستایش دیگران در حالی که ران DeSantis فلوریدا مواجه شده است و انتقاد برای مقاومت در برابر یک ایالت shutdown. هر چند او سفارش 14 روز در قرنطینه برای کسانی که پرواز را به وزارت امور خارجه از نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات است.

فرماندار کومو یک دموکرات و فرمانداران DeWine و DeSantis جمهوری خواهان هستند. اما حزب بی ربط است در ارزیابی از مهارت های رهبری. آنچه مهم کلیدی کیفیت و اصول کارشناسان می گویند: وضوح پیش بینی همدلی مدیریت انتظارات و – شاید مهم ترین – توانایی وفق دهند.

“رهبری موقعیتی اما برخی از چیزهایی که در حال تعرض مصون می گوید:” سرهنگ بازنشسته ژنرال Nadja غرب سابق فرمانده کل ارتش ایالات متحده فرمان های پزشکی در حال حاضر در دانشگاه هاروارد کندی مدرسه مرکز برای رهبری است. “در طول زمان خوب شما باید برای ایجاد اعتماد و سپس آن را آسان تر برای مردم را به انجام کارهای هنگامی که وجود دارد یک بحران است.”

به طور کلی غرب نیز تاکید می کند که اطلاعات مهم و ایده های خوب می تواند از هر کسی در این تیم است و می تواند کمک رهبر “را در اطراف گوشه.” چند سال پیش او را شنیده پزشکی بالقوه تهدید در غرب آفریقا و در زمان او اطلاعات و سپس رئیس ستاد مشترک ارتش ژنرال مارتین دمپسی.

اثبات آن به روزهای اولیه از شیوع بیماری ابولا. ژنرال دمپسی قرار دادن با هم یک نیروی کار و زمانی که رئیس جمهور اوباما پرسید که چه می تواند انجام می شود رئیس ستاد مشترک آماده بود برای پاسخ.

ارتش تعریف رهبری به طور کلی غرب می گوید به عنوان “فرایند مؤثر مردم با ارائه جهت و انگیزه برای به انجام رساندن ماموریت و بهبود سازمان است. که به معنی هر کسی می تواند یک رهبر باشد.”

ماتیلدا قانون

از تمام رهبران که آمده اند به شهرت در بحران قانع کننده ممکن است فرماندار کومو نیویورک. در حال حاضر در دوره سوم بزرگتر از اواخر رژیم صهیونیستی است. ماریو کومو است که به سختی تازه حضور – و یا حتی در زمان عادی به خصوص گرم یکی.

اما روزانه خود را در کنفرانس های مطبوعاتی یک ادیسه از اطلاعات بسته بندی شده در اسلاید پاورپوینت و بازتاب های شخصی تبدیل شده اند ملاقات تلویزیون (یا livestream) برای کسانی که می خواهند برای دیدن یک “باک در اینجا متوقف می شود” رهبر در عمل و دوز شفقت.

“اگر کسی می خواهد به سرزنش کسی مرا سرزنش” آقای کومو گفت: 22 مارس در ایالت اعلام تعطیلی کسب و کار با هدف خنثی کردن ویروس.

خود را سالمندان مادر ماتیلدا کومو و سه رشد دختران تبدیل شده اند stand-ins برای هر کودک فرزندان پدر و مادر پیری و جوان-فرزندان او به عنوان نگرانی برای رفاه خود را. آقای کومو قوانین برای رفتار با هدف حفاظت از جمعیت های آسیب پذیر هستند که لقب “ماتیلدا قانون است.”

آقای کومو و آقای ترامپ – هر دو با “مرد سخت از ملکه” نمای – تا به حال طراحی و توسعه یک رابطه دوستانه در طول بحران اما درگیری روز شنبه میان آقای کومو را ناامید درخواست برای هواکش و تجهیزات دیگر. تا آن زمان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال بالید خود را در ارتباط با فرمانداران از دو طرف راهرو در طول بحران.

پس از آن وجود دارد Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و عضو رئیس جمهور coronavirus نیروی کار. (او توصیه می شود هر رئیس جمهور پس از رونالد ریگان.) او شده است یک اطمینان حضور در مغلوب ساختن پیشی جستن کنفرانس مطبوعاتی خود را شناخته شده دیپلماتیک اصلاحات از ریاست جمهوری اظهارات.

“او راه خود را می رود. او سبک خود را” دکتر Fauci گفت: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه اخیر خود با مجله ساینس. “اما در مسائل اساسی او گوش دادن به آنچه که من می گویم.”

اغلب در واقع رهبری متشکل از خوب “followership” برای مثال به عنوان یک بازیکن تیم.

مانند دکتر Fauci, معاون رئیس جمهور, مایک پنس به دست آورده است ستایش برای آرام تقریبا واعظ-مانند حضور او به عنوان باقی می ماند بر روی پیام و هرگز outshines جمهور.

در رئیس جمهور کابینه, وزیر خزانه داری استیون Mnuchin شده است یکی دیگر از standout کار در سراسر راهرو به طور موثر با مجلس نانسی پلوسی به عنوان آنها درهم کردن یک محرک مقابله به نجات اقتصاد است. رهبران مجلس سنا اعلام کرد توافق اولیه صبح روز چهارشنبه و اتاق بازرگانی با هدف رای در روز بعد پس از اتو کردن از برخی از آخرین لحظات مسائل.

پل, نور, یک استاد از خدمات عمومی در دانشگاه نیویورک است و بدون فن از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. اما او می گوید مشکلات با دست زدن به این بحران به هیچ وجه رئیس جمهور گسل.

رفتن دهه “ما شاهد افزایش در تعداد قابل توجهی بسیار قابل مشاهده ضعف دولت” استاد نور می گوید. او توضیح: “ما فقط باید نه انجام تعمیرات عمده ای از دولت ما سیستم های فن آوری ما ما هشدار ما خدمات مدنی … خوب 50 سال است.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو