Coronavirus موج در برخی از کشورهای آسیایی بود که به آرامی ضربه

توکیو رفت و آمد پنج اقدام از طریق یک وضعیت اضطراری است.

عکس: charly triballeau/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

به عنوان ایالات متحده و کشورهای دیگر نگاه به بازگشایی همه گیر-بسته اقتصاد برخی از کشورهای آسیایی است که به نظر می رسید که dodged بدترین coronavirus را شاهد جهش در عفونت و مرگ و میر.

سنگاپور اواخر روز چهارشنبه تایید کرد 447 موارد جدید Covid-19 بیماری ناشی از این ویروس بالاترین روزانه تعداد به تاریخ.

آخرین Coronavirus

 • موارد تایید شده در سراسر جهان گذشت 2.06 میلیون و مرگ و میر افزایش یافته است گذشته 137,000, با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.
 • حدود یک سوم جهانی عفونت ها در ایالات متحده نیز که به سیستم وارد شده بیش از 30 ، 000 مرگ و میر.
 • نخست وزیر ژاپن اعلام کرد قصد دارد به گسترش یک وضعیت اضطراری برای کل کشور است.

کشور را به وزارت بهداشت گزارش داد که بسیاری از عفونت ها در میان مردم زندگی خارجی-کارگر خوابگاه جمعیت که تعداد موارد “قابل توجهی افزایش یافته.” این وزارت افزود که از آن شده است خود را افزایش تست از این هزاران نفر از کارگران که عمدتا از جنوب آسیا که کم مهارت شغل در صنایع ساخت و ساز و زندگی در محله های نزدیک در هدف ساخته شده خوابگاه.

وجود دارد در حال حاضر شده است 3,699 موارد و 10 مرگ و میر در شدیدا کنترل شهر-دولت های قبلی مورد تحسین قرار گرفته در حال حرکت به سرعت به کنترل اولیه شیوع بیماری.

کارگران مهاجر در سنگاپور خوابگاه که اعلام شد یک انزوای منطقه با توجه به شیوع کروناویروس.

عکس: ادگار سو/ایسنا

ژاپن روز چهارشنبه همچنین گزارش روزانه بالا: 17 جدید مرگ و میر مربوط به Covid-19 آوردن مجموع در کشور به 136. برخی از 8,582 مردم آلوده شده اند.

نخست وزیر ژاپن هفته گذشته اعلام وضعیت اضطراری در توکیو و دیگر مناطق شهری پس از coronavirus موارد پرید داشتن قبل کاهش یافته است به قوی تر مراحل اولیه پس از موفقیت در نگه داشتن این ویروس در چک. تحت ژاپنی قانون وضعیت اضطراری نیست زور هر کسب و کار به اما آن را باعث شده است تا بسیاری از دفاتر به موسسه کار از خانه و سیاست های ناشی از فروشگاه به پایین کشیدن کرکره خود را.

آقای آبه قصد دارد به اعلام در سراسر کشور وضعیت اضطراری حداقل تا مارس 6, وزیر اقتصاد Yasutoshi نیشیمورا گفت: پنج شنبه. آن را پوشش طلایی هفته تعطیلات زمانی که بسیاری از ژاپنی به طور معمول سفر در قطار و هواپیما در سراسر کشور است.

“ما شاهد یک روند افزایش عفونت” آقای نیشیمورا گفت. “این است که فوری به گام برای به حداقل رساندن جنبش مردم در طول تعطیلات طولانی.”

یک نظرسنجی توسط Kyodo News منتشر شد در این هفته در بر داشت 80 درصد از ژاپنی ها فکر می کردم آقای آبه اضطراری اعلام خیلی دیر آمد. این نظرسنجی در بر داشت آقای آبه حمایت رای تضعیف در سه هفته گذشته به 40.4 درصد از 45.5%.

بیشتر در Coronavirus

 • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
 • چگونه برای آماده سازی
 • Covid-19 آزمایش و درمان
 • مرور زندگی خود را
 • یک راهنمای به دولت مستندات
 • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
 • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

در چین که در آن فعالیت های کسب و کار است که به تدریج در حال حاضر متوسط قیمت یک خانه جدید در 70 شهرستانها در ماه مارس بود 0.12% از ماه فوریه با توجه به آمار منتشر شده در پنج شنبه توسط اداره ملی آمار, پس از افزایش در ماه فوریه از ماه ژانویه است.

چین گزارش 46 جدید کروناویروس 34نفر از آنها وارد شده و هیچ مرگ و میر که از نیمه شب روز چهارشنبه. این سومین مستقیم بعد از کاهش رشد اقتصادی در وارداتی موارد 16 که ثبت شد در شمال شرقی استان هیلونگجیانگ. همه بودند در شهروندان چینی از بازگشت از روسیه—منبع نیمی از چین وارد عفونت پس از شروع ماه آوریل است.

شده اند وجود دارد بیش از 83,000 عفونت و بیش از 3300 مرگ و میر در چین با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

رای دهندگان در کره جنوبی یکی از اولین کشورهای آمار شیوع بزرگ پس از coronavirus پدید آمده در چین رفت و به مراکز رای دهی در روز شنبه. به سمت چپ متمایل به حزب حاکم برنده در یک زمین لغزش بیش اصلی محافظه کار مخالف است. آن را در حال حاضر دارای سه پنجم اکثریت در مجلس است که اجازه خواهد داد که آن را به سرعت در مسیر صورتحساب.

در سطح جهانی مورد تأیید از coronavirus گذشت 2.06 میلیون و مرگ و میر افزایش یافته است گذشته 137,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. حدود یک سوم جهانی عفونت ها در ایالات متحده نیز که به سیستم وارد شده بیش از 30 ، 000 مرگ و میر.

کره جنوبی برگزار می شود اولین بار در جهان عمده انتخابات در طول coronavirus بیماری همه گیر. وال استریت ژورنال اندرو Jeong توضیح می دهد که انتخابات در روز طرح اجازه داده است که میلیون ها نفر را سر به پای صندوق های رای و چگونه آن را می تواند ارائه یک نقشه راه برای دیگر کشورها. عکس: دنیس Bosnic برای وال استریت ژورنال

تاثیر اقتصادی حاصل از مستندات و محدودیت های مسافرتی در حال تبدیل شدن روشن تر است. ایالات متحده خرده فروش ارسال شده خود را در بزرگترین افت در رکورد ماه گذشته وزارت بازرگانی گفت. همچنین چهارشنبه فدرال رزرو گفت: اقتصاد ایالات متحده وارد یک رکود عمیق در طول چند هفته گذشته. فرمانداران سراسر کشور در حال کار بر روی چارچوب به آرامی عقب جارو ویروس-مهار اقدامات است.

قانونگذاران جمهوری خواه در ایالت پنسیلوانیا تصویب لایحه جمعه است که تا حدی به لغو گسترده بسته شدن نظم دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. تام گرگ صادر شده در ماه گذشته.

مستقر در هنگ کنگ Cathay Pacific Airways Ltd. گفت: این حجم مسافر در ماه گذشته به پایین 90 درصد از سال قبل است و پیش بینی روزانه به طور متوسط تعداد مسافر در این ماه از تحت 1,000—فقط 1% نرمال.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان روز چهارشنبه اعلام کرد قصد دارد به تدریج بازگشایی این کشور به عنوان اقتصاد گفت: انتظار می رود رکود اقتصادی آن را به حداقل طریق midyear.

آلمان مشخص ترسناک یک نقطه عطف در روز پنج شنبه: 315 مرگ و میر بعد از 24 ساعت تعداد بالای 300.

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون گفت: سخت اجتماعی-فاصله اقدامات و تعطیلی کسب و کار ادامه خواهد داد و برای چهار هفته در حالی که این کشور در توسعه آن تست و تماس-قابلیت ردیابی. استرالیا نیز برای تقویت توانایی خود را برای پاسخ به محلی شیوع بیماری مانند یک در حالت جزیره تاسمانی که بسته دو بیمارستان شناسایی شده به عنوان نقاط داغ قرار داده و حدود 5000 نفر تحت قرنطینه.

رتبه Fitch در کاهش مکزیک بدهی برای دومین بار در کمتر از یک سال کاهش رتبه آن را یک درجه به پایین ترین درجه سرمایه گذاری گفت: این انتظار یک رکود اقتصادی شدید در این سال با توجه به همه گیر.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

 1. موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا
 2. مجموع مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

نوشتن به Newley Purnell در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de