Coronavirus خروش آزمون پادمان برای بسته بندی گوشت می آمد کارگران

یک تایسون مواد غذایی, گوشت, گیاه, در, Logansport, Ind. تولید در $213 میلیارد دلار ایالات متحده در صنعت گوشت در چند هفته گذشته و بازگشت به سطح نرمال.

عکس: Darron کامینگز/آسوشیتد پرس

افزایش coronavirus موارد عمده گوشت-تولید متحده در حال آزمایش پادمان است که ایالات متحده در صنعت گوشت اجرا کرده است برای حفاظت از کارمندان و تولید گوشت پس از موج از عفونت مجبور گسترده کارخانه خاموش شدن ناگهانی در ماه آوریل است.

جدید Covid-19 عفونت در روزهای اخیر شروع به پریدن کرد و به سطح بی سابقه ای در گرجستان, بزرگترین مرغ-تولید دولت با شبیه موج در دیگر طیور-تولید متحده از جمله آرکانزاس, آلاباما و کارولینای شمالی است. رشد سریع در موارد جدید است که افزایش ترس در میان برخی از کارکنان که آنها باقی می ماند در معرض خطر در محل کار.

تولید در $213 میلیارد دلار ایالات متحده در صنعت گوشت در چند هفته گذشته و بازگشت به سطح عادی و طبیعی به عنوان شرکت های از جمله Tyson Foods , Inc., شرکت کارگیل شرکت ، Smithfield, غذاهای, Inc. و JBS ایالات متحده آمریکا Holdings, Inc. ramped تا پردازش خطوط و زد اضافی شیفت در آخر هفته. برای هفته منتهی به 27 ژوئن تولید گوشت گاو زد 5 درصد بالاتر از مدت مشابه در سال پیش و گوشت خوک تولید پرید نزدیک به 14 درصد به گفته وزارت کشاورزی ایالات متحده. تولید مرغ کاهش یافت و در حدود 2٪. گوشت گاو و گوشت خوک-کارکنان کارخانه بودند در سخت ترین ضربه از بهار موج از عفونت.

بیش از چند هفته گذشته coronavirus عفونت بر اساس سرانه در شهرستانهای اطراف گوشت گاو و گوشت خوک گیاهان افزایش یافته است هر چند در نرخ شبیه به میانگین ملی گفت: سایر یک اقتصاددان با وام کشاورزی CoBank. چند ماه پیش موارد در اطراف بسته بندی گوشت می آمد گیاهان صعود بودند در نرخ بسیار سریع تر از سایر نقاط کشور است.

گوشت شرکت گفت: آنها سرمایه گذاری صدها میلیون دلار در coronavirus مربوط به تجهیزات ایمنی و پرداخت اضافی برای کارگران و کسانی که مراحل باید کمک کرد تا کارکنان احساس راحت در مورد بازگشت به کار. گیاهان نصب حرارتی اسکنر برای شناسایی بالقوه تب کارکنان آنها در راه رفتن به محل کار و پلاستیک ساخته پارتیشن بین ایستگاه های کاری در گوشت-برش خطوط که در آن کارکنان اغلب ایستاده بود و شانه به شانه برای بسیاری از تغییرات خود را.

به عنوان عفونت افزایش در سراسر کشور, اما, مقامات نیروی کار گفت: کارگران همچنان در معرض خطر است.

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • چه کسب و کارهای کوچک نیاز به دانستن در مورد محرک

“کارگران احساس نمی کنم که آن را بدست بهتر” گفت: Stuart Appelbaum, رئيس جمهور از خرده فروشی و عمده فروشی و فروشگاه اتحادیه که نشان دهنده مرغ-کارکنان کارخانه. او تخمین زده است که 30 درصد از اتحادیه گوشت-گیاهی اعضا همچنان به ماندن خانه از شغل خود.

اسکات بروکس تایسون سر از ایمنی مواد غذایی گفت: موارد در حال افزایش است, در میان شرکت کارگران در هفته های اخیر اما در سطوح کوچکتر از جمعیت عمومی است. برخی از تایسون گیاهان و دیگر امکانات نیست وارد هر گونه موارد جدید برای هفته ها گفت و آزمایشات اخیر از کارگران کارخانه نشان داد که بسیاری از کارگران که تست مثبت نمایشگاه نیست ،

آرکانزاس بر اساس شرکت در حال حاضر در حال اجرای ادامه برنامه تست با هدف بهتر تشخیص هر گونه بدون علامت کارکنان و به طور منظم تست بالاتر خطر کارگران کارخانه پرستاران آقای بروکس گفت.

یک JBS سخنگوی گفت که نیمی از آن در گیاه نیروی کار تست شده است و بدون در نظر گرفتن محلی میزان عفونت و در مناطقی که موارد بالا بیش از 80 درصد از کارکنان تست شده اند. یک سخنگوی شرکت کارگیل گفت: کارخانه های این شرکت در حال اجرا در 95 ٪ از سطح نرمال و باید به تولید کامل در چند هفته آینده.

ایالات متحده در صنعت بسته بندی گوشت می آمد که در مورد استخدام 585,000 کارگران شد اوایل کانون برای عفونت به عنوان coronavirus گسترش در سراسر کشور است. ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران, اتحادیه اروپا تخمین می زند که اعضای آن نشان دهنده حدود 80 درصد از گوشت گاو و گوشت خوک و پردازش و گفت: هفته گذشته که 65 بسته بندی گوشت می آمد کارگران کشته شده بود با توجه به کروناویروس و بیش از 4000 آلوده شده اند.

مربوط تصویری

Dr. Anthony Fauci گفت: یک کمیته سنا گفت coronavirus موارد در ایالات متحده می تواند “برو تا 100,000 یک روز” اگر مردم همچنان به دست انداختن مشاوره اجتماعی فاصله و ماسک صورت. عکس: Al Drago/مهر نیوز

دنیس Medbourn عضو UFCW اتحادیه که با این نسخهها کار در یک تایسون گوشت خوک گیاه در Logansport, Ind., گفت: این مرکز نزدیک به بازگشت به حالت عادی پس از تولید برخی از کارخانه 2,200 کارگران از جمله او را آزمایش مثبت برای Covid-19 در اواخر ماه آوریل است. این کارخانه تعطیل برای بیش از یک هفته است.

به عنوان موارد افزایش دوباره آقای Medbourn گفت: حدود 10 درصد از Logansport گیاه کارکنان همچنان به ماندن در خانه. “من اعتقاد دارم که آن را به شدت از ترس او گفت:” در یک کنفرانس تلفنی به میزبانی UFCW هفته گذشته است.

تایسون چک کردن کارکنان درجه حرارت روزانه و کارکنان تست آقای Medbourn گفت. او گفت که این شرکت هنوز هم باید ارائه اطلاعات بیشتر به کارگران در مورد موارد مثبت و کاهش سرعت پردازش خطوط به اجازه می دهد برای بهتر اجتماعی فاصله تا واکسن در دسترس است.

هکتور گونزالس تایسون سر از ایالات متحده آمریکا منابع انسانی گفت: این شرکت در حال حاضر کاهش پیدا کرده است و خطوط در گیاهان با توجه به بسیاری از کارگران ، تایسون مورد بحث و بررسی سرعت پردازش با مقامات اتحادیه آقای گونزالس گفت. او اضافه کرد که آن تدابیر دیگر ملاقات و یا بیش از توصیه از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و اداره ايمنی و بهداشت شغلی.

تایسون برگزار شد ادامه جلسات با UFCW و کارکنان به طور پیوسته در حال بازگشت به کار آقای گونزالس گفت. در برخی موارد او گفت: کارگران وجود ندارد و به دلیل تست مثبت مورد نیاز آنها را به قرنطینه و حفظ حریم خصوصی قوانین و مقررات محدود چقدر اطلاعات خاص شرکت فراهم می کند در بیماری های کارگر.

آقای Appelbaum, از RWDSU گفت: بهتر اطلاعات از meatpackers کمک خواهد کرد که کارکنان احساس امن تر در مورد رفتن به محل کار در گیاهان گوشت. “مردم نیاز به آزمایش می شود در غیر این صورت شما نمی دانید که اگر فرد در کنار شما بیمار است یا نه” او گفت:.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im