Coronavirus مطالعه می یابد دو برابر بسیاری از عفونت ها در اتریش

اطلاعات جدید در اتریش نشان می دهد مردم باید همچنان به رعایت اجتماعی-دورى قوانین حتی پس از محدودیت های سست.

عکس: مسیحی bruna/شاتر

بیش از دو بار به عنوان بسیاری از مردم آلوده شده است جدید کروناویروس در اتریش به عنوان آمار رسمی نشان داد, بر اساس یک نظرسنجی جدید خود با عنوان برای اولین بار در یک کشور با جمعیت قابل ملاحظه با مرگ و میر 0.77%.

این نظرسنجی در سراسر کشور نشان داد که مستند اقدامات که به خصوص سخت در اتریش شد و لازم است برای جلوگیری از جرم تلفات و قریب به اتفاق این سیستم مراقبت های بهداشتی گفت: Heinz Fassmann کشور وزیر آموزش و پرورش ارائه نمود که مطالعه در وین در روز جمعه.

مطالعه انجام شده توسط شرکت رای گیری SORA در همکاری با دولت و صلیب سرخ نشان داد که 28,500 مردم و یا در اطراف 0.33% از اتریش 8.9 میلیون جمعیت آلوده به این ویروس توسط 6 آوریل به شدت بالاتر از 12,467 عفونت های ثبت شده توسط آن تاریخ با 220 نفر در حال مرگ از Covid-19 بیماری ناشی از ویروس است.

این یافته ها نشان می دهد که در حالی که میزان مرگ و میر در اتریش است که پایین تر از سازمان بهداشت جهانی برآورد برای موارد گزارش شده است که بیش از 3 درصد آن را هنوز معنی این ویروس می تواند کشتن میلیون ها نفر در سراسر جهان قبل از واکسن در دسترس است.

اتریش دولت اوایل این هفته اعلام شد که مستند خواهد بود به تدریج برداشته آغاز مارس 14, اما آقای Fassmann گفت: داده های جدید نشان داد که حتی پس از محدودیت های سست مردم باید همچنان به رعایت قوانین اجتماعی فاصله برای جلوگیری از موج دوم از عفونت.

“ما باید خودمان را گول نزنند به خوشنودی: کوه یخ است که بیشتر از ما به فکر” آقای Fassmann گفت.

“بدون اقدامات محدود کننده ما را به بازگشت به رشد نمایی…کوه بالا است و ما هنوز در طرف دیگر” آقای Fassmann گفت: در اشاره به گسترش سریع از coronavirus.

اتریش شده است در سراسر کشور مستند از مارس 16.

عکس: lisi niesner/ایسنا

در این مطالعه تصادفی نمونه نماینده از 1,544 مردم تا سن 94 از سراسر کشور در خانه های خود و یا در درایو تست ایستگاه.

اتریش شده است در سراسر کشور مستند از تاریخ 16 مارس با تمام غیر ضروری کسب و کار بسته و ممنوعیت تجمعات عمومی از بیش از دو نفر که زندگی نمی کنند در همان خانواده است. نقاط داغ از عفونت در استان تیرول مهر و موم شد از بقیه کشور در مارس 13.

به عنوان یک نتیجه از اقدامات دولت گفت: عفونت شد نرخ ارز به شدت کاهش یافته است. آوریل 10, اتریش به حال ثبت نام 13,271 عفونت 1600 بستری شدن در بیمارستان و 319 مرگ و میر مربوط به بیماری جدید.

آقای Fassmann گفت: کشور نیاز به کنترل مرزهای خود برای جلوگیری از دوباره وارد کردن عفونت های جدید و یادگیری برای زندگی با اقدامات احتمالی.

مربوط تصویری

تعداد فزاینده ای از بیمارستان ها در حال بررسی آنتی بادی آزمایش خون و پلاسما درمانی به عنوان یک راه برای مبارزه با کروناویروس جدید در بیماران مبتلا به بیمار. وال استریت ژورنال را Daniela هرناندز توضیح می دهد. تصویر عکس: لورا Kammermann

از بین بردن محدودیت به طور کامل می تواند یک تجدید شیوع است که می تواند ادعا اضافی 100,000 زندگی با توجه به محاسبات توسط یک گروه از ریاضیدانان که در توصیه به دولت است.

“ما باید مراقب باشید که آن را نمی آید به موج دوم; ما باید هوشیار باقی می ماند به عنوان coronavirus در حال حاضر بخشی از جامعه ما” آقای Fassmann گفت.

او گفت: تنها راه برای جلوگیری از یک دوم افزایش خواهد بود برای پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, رعایت, فاصله, قوانین و رعایت دقیق بهداشت مورد نیاز است.

“ما باید چوب به قوانین و منظم باقی می ماند” آقای Fassmann به این نتیجه رسیدند.

اتریش مقامات برنامه ریزی آزمایش های بیشتر در اواخر این ماه برای ایجاد تعداد زیادی از مردم که مبتلا به این ویروس هستند اما نمی, نشان, نشانه, همراه با گسترده تر تست برای آنتی بادی نشان می دهد که آیا کسی تا به حال این ویروس و توسعه ایمنی.

این کشور آزمایش جدید کروناویروس با جدیت بیشتری نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر با 134,743 انجام می شود که از جمعه. یافته های این نظرسنجی جدید می تواند پیامدهای نگران کننده برای کشورهای دیگر مانند ایالات متحده آمریکا و انگلستان که در حال نزدیک میشه اما هنوز تست نسبتا کوچک بخشی از جمعیت خود را.

آلمان و ایتالیا نیز آماده مقیاس بزرگ نظرسنجی ها آماده می شود تا پایان ماه. مشابه آزمایش در جزیره کوچک کشور ایسلند یافت که 0.45% از آن 360,000 جمعیت آلوده شد.

نوشتن به Bojan Pancevski در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im