Coronavirus اعتصاب در خانواده ایتالیایی

رم—اول تماس با آمد و در مارس 11. که زمانی که روبرتو Biglioli می گوید که او در بر داشت که او 81 ساله, مادر, Giuseppina بود, گذشت پس از مبارزه با کروناویروس جدید.

تماس دوم در آمد شش روز بعد می گوید آقای Biglioli پزشکی کارگر از نزدیک برگامو شمال شهر ضربه سخت با این بیماری همه گیر. “یک تماس در حالی که انتظار می رفت هیچ کس تا کنون می خواهید برای دریافت در طول عمر خود,” او گفت:. “عزیز من پدر نیز ما را ترک کرد.”

ایتالیایی ها در سراسر شبه جزیره وحشت زده خود را پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادربزرگ خواهد بود. آنها دلیلی برای نگرانی. Covid-19 بیماری تنفسی ناشی از جدید coronavirus کشته شدن بیشتر مردم در ایتالیا بیش از هر جای دیگری در جهان و قربانیان اکثریت بیش از 60.

در حال حاضر کل کشور است hunkering پایین برای حفاظت از آنها. این محدودیت های شدید قرار می گیرد در زندگی روزانه در حال تکان دادن بسیار شالوده جامعه ایتالیایی: ایتالیایی ،

ایتالیا راه زندگی باعث می شود آن را منحصر به فرد در غرب و کمک کرده است تا قدرت این کشور از طریق زمان تحول و نزاع. همچنین در سمت چپ ایتالیا به مراتب بیشتر در معرض خطر این بیماری همه گیر.

دو یا سه نسل اغلب زندگی زیر یک سقف بیشتر از در دیگر نقاط غرب اروپا است. این معمول است برای پدربزرگ و مادربزرگ به نگاه پس از نوه های خود به صورت روزانه و برای خود فرزندان به دنبال پس از آنها را زمانی که آنها مسن تر. در حال حاضر تلاش ها برای مبارزه با این ویروس در حال قرار دادن فشار زیادی بر روی این شبکه امنیت اجتماعی.

“عادات ما نیاز به تغییر و آنها نیاز به تغییر در حال حاضر” نخست وزیر جوزپه کونته گفت: در مارس 10, زمانی که ایتالیا شد اولین کشور غربی برای تحمیل یک مستند در سراسر کشور. “همه ما نیاز به چیزی برای ایتالیا. زمانی که من صحبت می کنند از ایتالیا من صحبت می کنند از افرادی که عزیز به ما پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ های ما.”

ایتالیا 60 میلیون نفر از ساکنان مجبور به ماندن در خانه مگر اینکه آنها می توانند اثبات آنها نیاز به خارج به عنوان مثال برای کار یا برای خرید کالاهای اساسی مانند مواد غذایی و یا مواد مخدر. ایتالیایی ها بیش از سن 65— حدود 14 میلیون نفر نزدیک به یک چهارم از جمعیت هستند دلسرد از انجام حتی. هر کس دیگری گفته شده است به دور ماندن از آنها را به محافظت از آنها را از عفونت است.

امبرتو Cremasoli, 77 و همسر خود را مورد استفاده خود را برای دیدن دوقلو نوه تقریبا هر روز. پس از پزشکان کشف یک عفونت کروناویروس در نزدیکی زادگاه خود را از کسلپوسترلنگو در فوریه. 20—برای اولین بار در ایتالیا شیوع—زن و شوهر مسن دیدم دو کودکان نوپا و حتی بیشتر از حد معمول.

دولت در پاسخ به شیوع بیماری با بستن تمام مدارس و مهد کودک در منطقه خود است. بنابراین زن و شوهر مسن پس از نگاه دو کودکان نوپا در حالی که پدر و مادر خود کار کرده است. به عنوان تعدادی از بیمار در اطراف منطقه لمباردی افزایش خود ادامه داد و حتی دیدن فرزندان شد بیش از حد مخاطره آمیز است.

این روزها هیچ کس مجاز به آپارتمان خود و حتی نوه های خود را به عنوان آنها بیش از حد می تواند حامل. این زن و شوهر هرگز. آنها مواد غذایی و مواد مخدر تحویل به درب خانه خود را.

“ما زندگی می کنند در ترور” گفت: آقای Cremasoli. “‘شما ممکن است آن را داشته باشد و شما ممکن است آلوده به من. که احساس همه ما.”

امبرتو Cremasoli و همسرش, ماریا Antonietta Scarioni فعال اما در حال حاضر خود را منزوی در خانه. این ویروس تبدیل شده و زندگی ما وارونه است.’

قبل از وقوع آقای Cremasoli و همسر خود را به حال یک زندگی اجتماعی فعال. همسر او ماریا Antonietta Scarioni, 68 مورد استفاده برای ملاقات با دوستان در یک کافه محلی تقریبا روزانه است. او همچنین در زمان کلاس های زبان اسپانیایی و رقص باله درس در یک مرکز جامعه برای افراد مسن.

او می داند که حداقل سه نفر از مرکز جامعه که مریض شدم و دو نفر از آنها فوت کرد. “یکی از آنها” او می گوید: “یک رقاص بزرگ.”

“آن را تبدیل زندگی ما وارونه چرا که ما مجبور به ماندن در خانه” او می افزاید. “اما ما باید به دنبال قوانین است.”

جهانی داده ها نشان می دهد که کروناویروس جدید بسیار مرگبارتر برای قدیمی تر از آن است که برای جوان. که به خصوص نگران کننده برای ایتالیا است که در جهان دوم-قدیمی ترین جمعیت پس از ژاپن و کمک می کند تا توضیح دهد که چرا این کشور در مرگ و میر این بیماری در حال حاضر بالاترین در جهان پیشی گرفته و حتی چین.

از نزدیک به 69,200 افرادی که شناخته شده مبتلا به این ویروس در ایتالیا 6,820 فوت کرده اند. تا کنون این بیماری در امان از کودکان و نوجوانان را با صفر و میر ثبت شده در زیر سن 20 سالگی با توجه به داده ها از ملی ایتالیا سلامت کشور را بالا بیماری-کنترل بدن است.

تعداد مرده شروع به بالا رفتن سرعت پس از سن 60. در ایتالیا برخی از 16 درصد از مردم در 70s خود که آزمایش مثبت به coronavirus تا کنون فوت کرده اند. برای کسانی که در 80 درصد است و حتی بالاتر از 24 درصد.

واقعی نرخ مرگ و میر به احتمال زیاد پایین تر حتی در آن گروه های سنی پس از آزمایش این ویروس عمدتا محدود به کسانی که نشان می دهد علائم واضح به این معنی که احتمالا تعداد زیادی از موارد در حال شمارش به گفته کارشناسان بهداشت و درمان.

یک زن و فرزند او خوش آمد می گوید پدر از یک فاصله امن در کرمونا, ایتالیا. کشور محوری است برای صرفه جویی در آن نسل های قدیمی تر سخت ترین ضربه از ویروس مرگبار است.

در لومباردی در شمال منطقه در قلب ایتالیا شیوع این سیستم مراقبت های بهداشتی بسیار نامعقول است که پزشکان قادر به درمان همه بیمارانی که نیاز به مراقبت. در شهرهای مانند برگامو و برشا پزشکان مجبور شده اند به را انتخاب کنید که به گذشته در دسترس تخت در بخش مراقبت های واحد privileging جوانتر و سالم بيماران مسن و frailer ،

آگاه باشید که خود را از بستگان مسن ممکن است فقط محدود به درمان های پزشکی اولویت برای بسیاری از خانواده های ایتالیایی است به مطمئن شوید که آنها هرگز مریض در همه.

Gianna بسون, 70, شده است housebound برای بیش از دو هفته تا کنون از او دو پسر منع او از خروج از تخت خود را در رم Trastevere محله. یکی از پسران او زندگی می کند در همان ساختمان است اما از کوره در رفته در مورد آینده نزدیک ، او برگ و مواد غذایی و دارو برای او در خارج از درب خود حلقه, زنگ و از بین می رود قبل از او یک فرصت به آن را باز کنید. به او محدود قرار گرفتن در معرض ویروس بانوی تمیز کردن است و دیگر در آینده است.

“آنها تصمیم گرفتند من را به باقی می ماند cooped در تخت من چون من بیشتر در معرض خطر از آنها هستند. من با اکراه مطابق با سفارشات خود می گوید:” خانم بسون که تا این مستند مشغول بود با پروژه هایی که رویداد در محدوده زمانی از مستند فیلمسازی به سرامیک کلاس.

تنهایی شده است سخت ترین چیز برای دریافت استفاده می شود برای خانم بسون. “من احساس می کنم نیاز به تماس فیزیکی با کسی. آن را حتی نمی باید به یک آغوش آن را فقط می تواند با لمس یک دست” او می گوید. “من بسیار وسوسه به ترک خانه به بهانه داشتن برای رفتن به داروخانه. من خیلی وسوسه. اگر من نیست که فرزندان من رفته است.”

امبرتو Cremasoli میدارد دارو که پسر خود را به سمت چپ در جلو درب خانه برای او. ایتالیایی ها خواست برای منزوی کردن برای محافظت از خود و پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ.

در شمال شهر تورین در کوهپایه های آلپ 64 ساله آنا Marcone در حال انجام همه چیز را او می تواند به عایق خود 94 ساله و مادر از جهان خارج است. این متخصص فیزیوتراپی تا به حال تعلیق خود را دو بار در هفته در جلسات. آرایشگاه که یک بار در هفته را متوقف کرده است و در آینده بیش از حد. معاینات پزشکی نیز قرار داده شده است در خود نگه دارد.

این روزها خانم Marcone که کمک می کند تا مادر او با فیزیوتراپی و کسی که موهای خود را. “من تبدیل به یک, کامل, coiffeuse” می گوید: خانم Marcone که زندگی با مادرش برای چند دهه. تا دو سال پیش بود و پسرش پائولو.

“او شده است از جمله بخش بزرگی از زندگی من است که من حتی نمی در نظر او مادر بزرگ من. او بیش از آن است که می گوید:” پائولو Mussa, 31 که تا هفته گذشته خواهد پیوستن به مادر بزرگ خود را برای وعده های غذایی منظم. برای هم بودن آنها برقراری ارتباط از طریق ویدیو چت به جای.

“حداقل شما می توانید انجام دهید این است برای محافظت از آنها می گوید:” خانم Marcone. “ما بسیار آگاه از آنچه آنها برای ما بنابراین ما خوشحال به انجام این کار برای آنها. عشق باعث می شود همه چیز آسان تر است.”

چند نسل خانواده ها مثل خانم Marcone هستند بسیار شایع تر در ایتالیا بیش از سایر کشورهای غربی است. در ایتالیا حدود 23 درصد بین سنین 30 و 49 زندگی با پدر و مادر خود را نسبت به 6.4 درصد در ایالات متحده 5.2% در U. K یا 1% در کشور همسایه فرانسه, با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه بن.

در بالا یک داروخانه در بامیان از لدی ایتالیا; زیر, خالی, دکه روزنامه فروشی. ایتالیایی ها هستند که خواست به ماندن در داخل و به خصوص برای محافظت از سالمندان است.

چنین ترتیبات زندگی در معرض خطر افزایش قرار گرفتن در معرض از سالمندان به ویروس. تماس نزدیک بین اعضای نسل های مختلف در ایتالیا می تواند کمک به توضیح دهد که چرا بسیاری از مردم در اینجا در حال مرگ هستند با توجه به یک مقاله تحقیقی جدید در انتقال Covid-19 که ارتباط بین کشورهایی که در آن چند نسل خانواده شایع است و بالاتر از نرخ مرگ و میر.

“اگر شما به اشتراک گذاشتن یک خانه, آن را بسیار به احتمال زیاد است که افراد دیگر آن را دریافت کنید. اما این امر به طور کلی بیشتر: چه نقشی را پدربزرگ و مادربزرگ بازی در زندگی روزمره در این سازمان از خانواده ها می گوید:” مسیحی بایر, یک استاد اقتصاد در دانشگاه بن که همکاری نویسنده این مقاله است. “این است که در شمال اروپا شما دور قفل سالمندان, اما شاید شما را برآورده نمی کنند و آنها را در یک روز به صورت روز.”

ایتالیا تجربه یک علامت هشدار دهنده برای دیگر مناطق که در آن ویروس است که شروع به گرفتن نگه دارید با setups مشابه و سنت مانند خاورمیانه و جنوب اروپا است.

دولت ایتالیا در اوایل ماه مارس صورت گرفت آنچه در آن اعتقاد بر این بود که اولین مرحله شدید برای کمک به جلوگیری از کودکان از آلوده پدربزرگ و مادربزرگ خود را: آن را تعطیل مهد کودک, مدارس و دانشگاه های سراسر کشور است. مقامات بهداشت عمومی توضیح داد که در حالی که کودکان با Covid-19 به ندرت نشان می دهد علائم شدید آنها می خواستند برای جلوگیری از آنها را از آلوده شدن و سپس گسترش بیماری به پدربزرگ و مادربزرگ خود را.

برای بسیاری از خانواده ها پدربزرگ و مادربزرگ بودند که راه حل واضح برای کودکانی که پدر و مادر ادامه داد. اما به عنوان مرگ و میر نصب شده دولت خواست ایتالیایی ها به ترک پدربزرگ و مادربزرگ و ارائه خانواده کوپن به پرداخت هزینه برای نگهداری از کودکان به جای. ایتالیایی ها شروع مهندسی دردناک و لجستیکی پیچیده جدایی.

آقای Biglioli پزشکی کارگر از برگامو که از دست پدر و مادرش هر دو به Covid-19 می گوید: فداکاری به ارزش آن است.

مانند بسیاری از ایتالیایی ها آقای Biglioli زندگی در همان شهر کوچک به عنوان پدر و مادر خود را. پدرش آنجلو بود unofficial عکاس رومنو دی لمباردیا یک شهر از برخی از 20000 نفر در جنوب برگامو, مستند, غسل تعمید و مراسم عروسی و زندگی روزمره وجود دارد. عکاسی مهارت او پسر و نوه اش, میشل از سن جوان است.

“او با استفاده از به هدیه من دوربین های یکبار مصرف و من را به تاریک خانه با او” به یاد می آورد میشل Biglioli 28 ساله که به همراه پدر و مادرش و برادر کوچکترش—زندگی با پدربزرگ و مادربزرگ خود را تا سن 14.

او ادامه داد: به دیدن آنها تقریبا روزانه تا چند هفته قبل از آنها درگذشت و در زمان عکس از پیری ،

“آنها من اصلی افراد می گوید:” میشل. “پدربزرگ و مادربزرگ من بودند مانند پدر و مادر به من. آنها دوستان و شانه ای برای تکیه. زمانی که جهان علیه آنها همیشه وجود دارد برای من.”

زمانی که زن و شوهر توسعه اولین علائم مقامات بهداشتی آنها را به دستور خود جدا. هیچ دکتر آمد و به آنها مراجعه کنید. Giuseppina Oggioni گذشت در خانه اش در آوریل 11. بعد که همان روز, میشل, برادر و پدر خود را با عجله آنجلو Biglioli به بیمارستان, در آخرین تلاش برای نجات او. در اتاق انتظار آنجلو نوازش میشل دست و به آنها گفت که او آنها را دوست داشت. آنها هرگز یکدیگر را دوباره.

“تنها خانه خود را ترک اگر شما کاملا باید گفت:” روبرتو Biglioli. “آیا آن را نیز برای کسانی که دیگر در اینجا با ما کسانی که درگذشت از آنجا که این ویروس سر در گم. آیا آن را برای کسانی که در حال مبارزه برای زندگی خود را در بیمارستان های سراسر ایتالیا. بالاتر از همه, آن را برای خودتان.”

برای لوئیجی Carbone 60 و دور ماندن از سه نوه است که تقریبا غیر ممکن است: همه آنها زندگی می کنند در همان ساختمان دو طبقه را از هم جدا. کودکان استفاده می شود به طور منظم آمده را بعد از مدرسه به انجام مشق شب خود را و گاهی اوقات خواب بیش از.

“ما اساسا با هم زندگی می کردند گفت:” آقای Carbone که عکس پروفایل در واتساپ یک قلب چوبی با استعداد توسط نوه او یکی از آنها به نام بعد از او—که می گوید “بهترین پاریس در جهان است.”

که تغییر زمانی که دولت ایتالیا در مارس 10 اعمال محدودیت های سخت بر جنبش در سراسر ایتالیا یک گام تا حدودی با هدف متوقف کردن این بیماری از سرعت رسیدن به فقیر مناطق جنوبی مانند Puglia که در آن آقای Carbone زندگی که کمتر مجهز برای مقابله با بهداشت و درمان اضطراری.

قبل از این دولت اجرا, مستند, ده ها هزار نفر از دانش آموزان جنوب و کارگران زندگی در شمال ایتالیا با عجله برای پیوستن به خانواده های خود در جنوب و آلوده به بسیاری از خود و بستگان و توجه به بهداشت محلی مقامات.

در حال حاضر وضعیت در Puglia نیست به عنوان نمایشی به عنوان آن در است شمال با تعداد نسبتا کمی از coronavirus موارد تایید شده تا کنون.

تمدید Carbone خانواده است که به تدریج مورد استفاده قرار گرفتن به قوانین جدید. آنها دیگر دیدن هر یک از دیگر, روزانه, و زمانی که آنها نمی تواند بیش از حد نزدیک است.

“زمانی که ما یکدیگر را ما نمی آغوش کنه. ما سعی کنید به نگه داشتن یک فاصله می گوید:” آنا آقای Carbone ، “این واقعا سخت است.”

“قوی باش همه چیز همه حق خواهد شد!” ایتالیایی ها در شمال این کشور را ضربه سخت شده توسط ویروس.

نوشتن به Margherita Stancati در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>