وزیر خزانه داری استیون Mnuchin چپ همراه با کاخ سفید در امور قانونگذاری مدیر اریک Ueland و اقدام کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع پیاده روی به دفاتر رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل.

عکس: پاتریک Semansky/آسوشیتد پرس

واشنگتن—سنا اواخر روز چهارشنبه حرکت به سمت رای گیری در حدود 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی طراحی شده برای محافظت از اقتصاد از نابسامانی های جدید کروناویروس همه گیر پس از تلاش ضربه موانع پیش از آن در روز.

سنا بود و انتظار می رود برای رای دادن چهارشنبه شب در ماموت بیل هر چند این روش به تعویق افتاد که رتبه-و-فایل اعضای ابراز اعتراض در حالی که قانونگذاران نهایی این لایحه را کامل متن.

این قانون را فراهم می کند پرداخت های مستقیم به بسیاری از آمریکایی ها به شدت گسترش بیمه بیکاری ارائه صدها میلیاردها دلار وام به کوچک و بزرگ کسب و کار تخلیه و دوباره پر کردن خزانه دولت و گسترش منابع اضافی برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

“مبارزه فرا رسیده است در سواحل ما” گفت: رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R., Ky.) در آمریکا هستند. “ما نه به دنبال آن است. ما نه آن را می خواهم. اما در حال حاضر ما در حال رفتن به آن را برد.”

اما به عنوان رهبران مجلس سنا با عجله به حرکت این لایحه از طریق اتاق به سرعت در چهارشنبه تظاهرات از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره بیش بیکاری مقررات در لایحه تهدید به رسم کردن مراحل بیشتر. سناتور. برنی ساندرز (I. Vt.), یک دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: آهسته کردن این لایحه اگر گروهی از جمهوری خواهان نه برداشت خود را تهدید ایجاد یک ریسک بالا بن بست در مراحل نهایی مذاکرات است.

در کاخ سفید با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که قانونگذاران بودند “بسیار نزدیک” به عبور از معامله که ستایش او به عنوان یک مزیت برای کارگران آمریکایی. “من آن را نشانه بلافاصله,” او گفت:. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin خبرنگاران در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی او هنوز هم انتظار می رود این لایحه به تصویب مجلس سنا در شب چهارشنبه.

آخرین Coronavirus

 • مرگ و میر در کشور اسپانیا, سبقت چین
 • جهانی موارد فراتر از 450.000; بیش از 20 ، 000 فوت کرده اند
 • ایالات متحده تایید موارد بالا 60,000
 • هند پیاده سازی در سراسر کشور از اقامت در خانه سفارش
 • مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قانونگذاران معتقدند در حدود 2 تریلیون دلار بسته محرک

مجلس نانسی پلوسی (D. کالیفرنیا.) روز چهارشنبه گفت که او خوش بینانه در مورد قوانین و گفت: هیچ تصمیم گیری ساخته شده بود در مورد زمانی که خانه را امتحان کنید را به این قانون اگر آن را پاک سنا به عنوان انتظار می رود.

خانه انتظار می رود که پس از آن به تلاش به سرعت به تصویب این لایحه با اتفاق آرا رضایت یک روش است که قادر می سازد مجلسی برای تصویب این قانون بدون قانونگذاران در حال حاضر به رای دادن. اعتراض از حتی یک عضو آهسته می تواند روند. قانونگذاران مجلس در حال حاضر در زنگ تفریح و پراکنده در سراسر کشور است.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل کنتاکی.

عکس: استفانی رینولدز/CNP/زوما پرس

این قانون را فراهم خواهد کرد یک بار چک 1200 $برای آمریکایی با درآمد ناخالص تنظیم تا $75,000 برای افراد و $150,000 برای زوج های متاهل. افراد و زوج های واجد شرایط برای اضافی $500 برای هر کودک است. دولت تخفیف خواهد بود در مقایسه با 5 دلار برای هر 100 دلار از درآمد بیش از کسانی که آستانه کاملا تدریجی برای افرادی که درآمد بیش از $99,000, $146,500 برای رئیس خانواده با یک فرزند و $198,000 مشترک filers که بچه ندارم.

واجد شرایط ساکنان ایالات متحده باید یک کار واجد شرایط شماره امنیت اجتماعی برای دریافت چنین بررسی و نباید ادعا کرد که به عنوان یک وابسته به دیگری مالیات دهندگان با توجه به سنا اسناد و مدارک. بر خلاف زودتر پیشنهاد گردد توسط سنا جمهوری خواهان پرداخت نمی شود و در سطح پایین تر برای برخی از آمریکایی های کم درآمد.

چک در دسترس خواهد بود به کسانی که هیچ درآمد و همچنین افرادی که با تکیه بر درآمد سود برنامه های چنین به عنوان مکمل امنیتی درآمد از اداره تامین اجتماعی.

کسانی که پرداخت می شود در ضمن گسترده ای گسترش مزایای بیکاری که می تواند به گسترش غیر متعارف از کارکنان از جمله فرفره کارگران و مترجمان آزاد است. این توافق مجموعه ای برای افزایش زمان بیکاری کمک 600 دلار در هفته به مدت چهار ماه.

وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib به نظر می رسد در چهار تفاوت کلیدی بین این نجات و یکی از سال های 2008 و 2009. عکس: Saul لوئب/گتی ایماژ

به عنوان کنگره مقامات تکمیل نهایی متن توافق نامه گروهی از جمهوری خواهان مجلس سنا گفتند که بلوک پیگیری سریع این قانون مگر اینکه آنچه را که آنها نامیده می شوند “عظیم پیش نویس خطا” ثابت شد بیکاری در بخشی از این لایحه به این دلیل که 600 دلار اضافی هفتگی پرداخت می تواند در نتیجه مردم بیشتر پول در حالی که از کار از آنها در شغل خود.

“این لایحه می پردازد و شما را بیشتر به کار از اگر شما مشغول به کار بودند” گفت: سناتور. لیندزی گراهام (R. S. C.). “اگر این است که یک پیش نویس خطا و سپس این بدترین ایده من دیده ام.”

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا این بسته محرک آدرس مسائلی که نگرانی شما ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

تیلور Foy, یک ایران سخنگوی کمیته امور مالی مجلس سنا گفت که خطا و 600 دلار در سراسر-هیئت مدیره افزایش انجام شد چرا که هر دولت متفاوت است بیکاری برنامه و ایجاد یک برنامه برای هر ایالت را بیش از حد زمان است.

مجلس سنا نیز آماده به تصویب $350 میلیارد وام به کسب و کارهای کوچک در تلاش برای نگه داشتن آمریکایی ها در اشتغال به عنوان فعالیت های اقتصادی در سراسر کشور به وقفه می آید. تحت این برنامه جدید پول وام است که کسب و کارهای کوچک استفاده برای پوشش هزینه های حقوق و دستمزد اجاره بهره تعهدات وام مسکن و آب و برق بخشوده خواهد شد. این قانون نیز ارائه میلیاردها دلار در بدهی در وام های موجود.

یک چالش عمده در مذاکرات شد 500 میلیارد دلار در شرکت کمک های زیادی از آن را به سمت backstopping فدرال رزرو وام. وزیر خزانه داری خواهد شد که قدرت به طور مستقیم به قرض دادن یک تکه از آن وجوه و دموکرات ها به دنبال به جای کنترل در پول است. توافق ایجاد خواهد شد بازرس جدید کل و نظارت هیئت مدیره برای نظارت بر کمک.

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

شرکت کمک بخش همچنین شامل $17 میلیارد دلار برای کمک به شرکت ها تلقی می شود بسیار مهم امنیت ملی که می تواند شامل شرکت هایی مانند Boeing Co. و General Electric Co.

“شما می توانید تصور کنید وجود دارد افتضاح بسیاری از شرکت هایی که می توانید برای واجد شرایط که توضیح ، پت Toomey (R. Pa.) گفت که در مورد امنیت ملی و صندوق اضافه کردن آن نباید از فکر به عنوان به طور خاص برای بوئینگ. پیش نویس لایحه, متن, نمی, نام هیچ یک از شرکت های خاص.

بوئینگ دنبال شده حداقل 60 میلیارد دلار در عمومی و خصوصی برای کمک به خودی خود تامین کنندگان و گسترده تر در صنعت هوا فضا.

آخرین نسخه از این قانون نیز می دهد کمک های مالی از $25 میلیارد دلار برای مسافر هوایی 4 میلیارد دلار برای تهویه-حامل محموله و 3 میلیارد دلار برای پیمانکاران است. این پول است که در بالای وام و ضمانت وام در دسترس از طریق خزانه داری. شرکت های هواپیمایی به دنبال چنین مستقیم کمک های مالی اما در ابتدا شده بود رد شده توسط خواهان.

این قانون نیز ایجاد خواهد شد یک کمک مالی جدید برنامه به ارسال به 100 میلیارد دلار به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال حاضر در زور زدن برای پاسخ به افزایش تعداد عفونت در سراسر کشور است. اضافی $16 میلیارد را به سمت ساختمان یک انبار تجهیزات پزشکی از جمله شخصی دنده محافظ که کمیاب تبدیل شده است.

گسترش telehealth بالاتر مدیکر بازپرداخت برای پزشکان و بیمارستان ها و تاخیر در برخی پزشکی کاهش به بیمارستان ها بخشی از coronavirus بسته با تمرکز بر مراقبت های بهداشتی نیاز در طول بحران.

بسته خواهد اطمینان متحده می توانید یک 6.2 درصد افزایش در تطبیق بودجه فدرال برای مدیکید و تاخیر برنامه ریزی شده کاهش به بیمارستان که برای مراقبت از یک سهم بزرگ از بیمه و یا کم درآمد بیماران. پرداخت بیمارستان برای درمان بیماران مبتلا به این ویروس همچنین می تواند 20 درصد افزایش یافت.

دموکرات گفت که این لایحه شامل 150 میلیارد دلار به طور مستقیم به دولت های ایالتی و محلی زین با هزینه های مربوط به این ویروس است.

در یک گرم تماس با قانونگذاران مجلس از منزل خود در ایالت نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت که دولت را دریافت تنها 4 میلیارد دلار در مستقیم کمک های اولیه به عنوان بخشی از یک بسته به 150 میلیارد دلار به کشورهای, با توجه به یک فرد آشنا با تماس بگیرید. او استدلال کرد که بودجه دولت باید بالاتر باشد و آن یک استخر جداگانه از پول در علاوه بر این به طور مستقیم کمک های دولت باید در دسترس برای شهرستانها با توجه به اینکه مرگ و میر در شهر نیویورک به تنهایی حدود یک چهارم از کل کشور. بر اساس این لایحه هر گونه پول به دنبال یک فرد شهر را کاهش می دهد مقدار در دسترس بقیه از دولت است.

آقای کومو گفت: در جلسه توجیهی روزانه: “3.8 میلیارد دلار برای تلفن های موبایل مانند بسیاری از پول…اما ما به دنبال در یک کمبود درآمد از $9, $10, $15 میلیارد” در دولت بودجه در بالای پاسخ اضطراری هزینه از 1 میلیارد دلار است.

دموکرات ها همچنین امن ارائه در توافقنامه ای که ممنوعیت کسب و کار کنترل توسط آقای ترامپ, معاون رییس جمهور و اعضای کنگره و سران بخش های اجرایی از دریافت وام و یا وجوه دیگر از محرک لایحه. فرزندان و همسران این افراد نیز ممنوع, با توجه به ارشد دموکرات aide.

سنا لایحه مناسب 25 میلیون دلار به مرکز کندی برای تمیز کردن عمیق افزایش teleworking قابلیت های عملیاتی و هزینه های اداری برای اطمینان از واشنگتن هنرهای نمایشی محل می توانند رزومه کاری عادی عملیات بلافاصله پس از بازگشایی با توجه به یک سند نوشته شده توسط وال استریت ژورنال. در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی رئیس جمهور تهمت به وی ابلاغ دموکراتیک درخواست کرد و گفت: این مرکز دارای “شدت رنج می برد.”

هنگامی که این لایحه تصویب سنا به عنوان انتظار می رود, آن خواهد شد و سپس رفتن به خانه ای که در آن خانم پلوسی گفته است که او می خواهد به تصویب بدون نیاز به یاد اعضای بازگشت به واشنگتن از مناطق خود برای رای طبقه.

مربوط به پوشش

 • آخرین به روز رسانی در Coronavirus
 • جهانی افزایش شاخص سهام آمریکا پیاپی محرک معامله
 • در برابر Coronavirus بانک فدرال بانکداری تست استرس نمی تا بد
 • شنیده ام در خیابان: چرا 2 تریلیون دلار می تواند فقط شروع
 • Coronavirus موارد نزدیک به 60 ، 000 در ایالات متحده آمریکا; اسپانیا تلفات سبقت چین
 • هنگامی که آن را امن برای شل Coronavirus مستندات?

نوشتن به جاشوا Jamerson در joshua.jamerson@wsj.com اندرو Duehren در andrew.duehren@wsj.com و ناتالی اندروز در Natalie.Andrews@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de