Coronavirus به مزارع بسته بندی مواد غذایی در گیاهان

بسته بندی-شرکت های مواد غذایی می گویند تقاضا برای مواد غذایی بالاتر نبوده است.

عکس: امی کاتز/زوما پرس

Coronavirus همه گیر است تعمیق چالش های سازمان غذا و سیستم را وادار به تعطیلی کارخانه و آلوده farmworkers در زمانی که بسته بندی-شرکت های مواد غذایی می گویند تقاضا برای مواد غذایی بالاتر نبوده است.

تولید شده است محدود در طیف وسیعی از امکانات در سراسر کشور از جمله سس هاینز Co. ماکارونی و پنیر گیاهی و Conagra Brands , Inc. منجمد-وعده غذایی کارخانه. در همان زمان شرکت های مواد غذایی در حال سازماندهی اقدامات احتیاطی برای حفظ و یا بازگرداندن تولید به طوری که آنها می توانید به نگه داشتن فروشگاه های مواد غذایی مواجه نگردند.

Conagra گفت: 20 از 700 نفر از کارگران در کارخانه خود در میسوری است که باعث می شود مرغ گلدان پای و دیگر وعده های غذایی یخ زده تا به حال قرارداد این ویروس باعث این گیاه به مدت 10 روز آغاز مارس 17. یک سخنگوی این شرکت نیاز به زمان برای انجام یک تمیز کردن و آماده سازی دقیق تر اقدامات پیشگیرانه برای زمانی که کارکنان بازگشت به کارخانه.

گل های مواد غذایی , Inc. گفت: این بسته یک پخت گیاه در تاکر Ga., برای چند هفته به تازگی کارگران پس از آزمایش مثبت برای ویروس. این شرکت که نام تجاری عبارتند از تعجب نان و Tastykake نمی گویند که چگونه بسیاری از کارخانه 255 کارگران بیمار است.

اختلالات آمده در بحبوحه افزایش نگرانی بیش از این کشور مواد غذایی زنجیره تامین به عنوان بیماری نزدیک بسته بندی گوشت می آمد گیاهان محدود کردن خروجی از مرغ و گوشت گاو و گوشت خوک و محدود کردن لوازم در فروشگاه های مواد غذایی. گوشت خوک غول پیکر, Smithfield, غذاهای, Inc. اتحاد خود را تعطیل, Sioux Falls, S. D., گیاه که با صدها آلوده کارگران تبدیل شده است coronavirus نقطه داغ.

برای کمک به تقویت عرضه مواد غذایی زنجیره ای و کمک به کشاورزان صدمه دیده با سقوط قیمت کالاها و رستوران تقاضا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در هفته گذشته متعهد به صرف 19 میلیارد دلار در پرداخت های مستقیم به کشاورزان و دامداران و همچنین به عنوان دولت خرید مواد غذایی.

حتی به عنوان جدید کروناویروس نیروهای بیشتر گیاه تعطیلی برخی از امکانات که بسته شده بود به دلیل شیوع بیماری در حال بازگشایی. در پنسیلوانیا در این هفته بسته بندی گوشت می آمد امکانات اجرا شده توسط شرکت کارگیل شرکت ، JBS ایالات متحده آمریکا Holdings, Inc. و امپراتوری حلال مرغ, Inc. را شیب دار بازگشت تا با پادمان. این اقدامات عبارتند از: ردپای نقاشی روی زمین علامت گذاری توصیه می شود فاصله بین کارکنان و چادر راه اندازی های اضافی برای کافه تریا, صندلی, شرکت, و, اتحادیه, مقامات گفت.

غذا سازان خارج از گوشت بخش در ابتدا قادر به جلوگیری از تعطیلی کارخانه زمانی که coronavirus شروع به گسترش در سراسر ایالات متحده در ماه مارس است. آنها می گویند فرایند تولید برای بسته بندی مواد غذایی است که به طور معمول بیشتر خودکار از کار انجام شده در مزارع کشتارگاه و بسته بندی گوشت می آمد گیاهان.

مربوط تصویری

خزانه داری و دموکرات ها می گویند که آنها در حال نزدیک در نجات معامله برای کسب و کارهای کوچک بحث بر مستندات رمپ به عنوان ایالات متحده coronavirus در صدر تلفات 40,000 و چه انتظار از درآمد این هفته است. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: دیوید Poller/زوما پرس

شرکت های مانند کرافت “هاینز” Danone SA و General Mills , Inc. همچنین در زمان ایمنی مراحل از جمله مصرف کارگران درجه حرارت و کاهش تولید که در آن لازم است اجازه می دهد تا به صورت گسترده تر فاصله و کارگران کمتر در تولید است.

با اینحال بسته بندی شده-غذا مدیران در حال رشد در مورد نصب بیماری در گیاهان خود را و کسانی که در زنجیره تامین خود را.

“هر کس بیشتر نگران در مورد کارگران کارخانه” گفت: Patrick Criteser مدیر اجرایی Tillamook County لبنیاتی انجمن. “ما می توانید انواع بسته بندی-مواد خام یا مواد تامین کنندگان, اما ما نیاز به کسانی که گیاهان را به نگه داشتن عامل.”

, Tillamook, لبنی تعاونی مستقر در اورگان است اجرا جدید اقدامات ایمنی در کارخانه خود که کمک به نگه داشتن یک Covid-19 مورد ثبت شده وجود دارد از آلوده کردن بیشتر مردم است. که کارمند بهبود از بیماری کروناویروس است و در کار با آقای Criteser گفت.

درجه بالایی از اتوماسیون ساخته شده بسته بندی-تولید مواد غذایی کمتر مستعد ابتلا به ویروس مربوط به وقفه.

عکس: TNS/زوما پرس

سس هاینز ماکارونی و پنیر کارخانه در Springfield, Mo. گزارش دو Covid-19 مورد در ماه گذشته بسته و برای چند روز برای تمیز کردن. کمپبل سوپ Co. گفت: آن Pepperidge Farm نانوایی در دنور Pa. تا به حال پنج مورد و “متوقف شد عملیات خاص” برای تمیز کردن عمیق. یک Frito-Lay کارخانه در Modesto., تعطیل برای یک زن و شوهر از روز برای تمیز کردن عمیق پس از تعداد نامعلومی از کارگران قراردادی ویروس. Frito-Lay, متعلق به PepsiCo , Inc., استخدام 600 نفر وجود دارد.

کارگران نیز سقوط بیمار در مزارع است که عرضه بسته بندی-شرکت های مواد غذایی. سه کارگران کشاورزی در Cayuga County در غرب نیویورک به عنوان مثال آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس یکی از آنها — یک مرد در 40s خود را که مشغول به کار در یک مزرعه های لبنی—درگذشت.

این اداره می گوید آن را انجام داده است تماس, ردیابی در مزارع و که یک تیم از پرستاران سفر کرده است به مزارع به آزمون علامتی کارکنان.

یک کارولینای شمالی کارگر نیز آزمایش مثبت با توجه به یک ایمیل از یک منطقه ای بهداشت و درمان, درمانگاه, مشاهده شده توسط وال استریت ژورنال. کارگر بود و قرنطینه است و دوره نقاهت ایمیل گفت.

منطقه ای کلینیک آماده است صدها نفر از Covid-19 بسته های اطلاعاتی در زبان انگلیسی و اسپانیایی و همچنین ماسک های دست ساز و عرضه دستکش, برای توزیع به farmworkers از طریق مبتنی بر ایمان ، درمانگاه در حال برنامه ریزی یک زوم کنفرانس برای کشاورزان محلی برای ارائه اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر است و باز کردن آن coronavirus خط کمک به کشاورزان است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

در سراسر کشور مشغول فصل بهار شروع به آوردن هزاران نفر از کارگران مزارع که در آن زندگی می کنند و کار در مجاورت نزدیک به یکدیگر است. در کارولینای شمالی در سال گذشته حدود 22 ، 000 کارگران مهاجر عمدتا از مکزیک پیوست دیگران در مزارع به برداشت محصولات زراعی از جمله توتون و تنباکو و سیب زمینی شیرین و خیار.

برخی از مزارع و پیمانکاران کار شده اند و کاری برای جلوگیری از این ویروس را گسترش چک کردن کارگران مهاجر’ درجه حرارت قبل از آنها عبور از مرز ایالات متحده و مکزیک فاصله کارگران بیشتر از هم جدا در زمینه ها و ارائه مواد غذایی به مسکن اردوگاه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در هفته های اخیر گرفته است مراحل آن را آسان تر برای مزارع به استخدام کارگران مهاجر. همچنین 16 میلیارد دالر در پرداخت به کشاورزان و دامداران و 3 میلیارد دلار در انبوه کالا خرید به تواند از طریق بانک های مواد غذایی.

گاو دامداران لبنیات و گراز کشاورزان مجموعه ای برای دریافت $9.6 میلیارد دلار در پرداخت های مستقیم در حالی که ردیف محصول کشاورزان را دریافت خواهد کرد $3.9 میلیارد و تخصص-تولید محصول را دریافت کنید $2.1 میلیارد دلار با توجه به سن. جان Hoeven (R N. D.) رئیس مجلس سنا کشاورزی تخصیص بودجه.

مزرعه گروه با استقبال از برنامه های امداد اما گفت که این کافی نیست برای جبران غوطه وری قیمت کالاها و تقاضا از رستوران ها. گراز کشاورزان دریافت خواهد کرد $1.6 میلیارد دلار در پرداخت های مستقیم هر چند ملی تولید گوشت خوک شورای برآورد industrywide ضرر و زیان برای بقیه سال را در مجموع 5 میلیارد دلار به کشاورزان از دست دادن $37 در هر گراز آنها در بازار است.

جو Glauber سابق اقتصاددان ارشد در وزارت کشاورزی ایالات متحده گفت که او امیدوار بود برخی از وجوه فدرال خواهد بود اختصاص داده شده به جلوگیری از بیماری در این کشور مواد غذایی در گیاهان.

نوشتن به جسی نیومن در [email protected] و آنی Gasparro در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>