Coronavirus گسترش می تواند توقف قوی ایالات متحده کار سود

یک کارگر رنگ می اندازد خام فیبر به خشک کردن ماشین در یک G. J. Littlewood & Sons رنگرزی گیاهی در فیلادلفیا در Jan. 27.

عکس: هانا Yoon/مهر نیوز

گسترش رمان coronavirus را تهدید به ماشه تیز برگشت به عقب در ایالات متحده استخدام پس از بازار کار نشان داد نشانه هایی از چیدن در اوایل این سال است.

خدمات صنایع است که به کمک درایو اقتصاد ایالات متحده—از جمله حمل و نقل هوایی, رستوران, سرگرمی و خرده فروشی—رنج می برند بیشتر از گسترش این ویروس با توجه به تحقیقات اقتصادی شرکت سرمایه اقتصاد است.

برخی از این بخش ها را دیدم به خصوص قوی سود کار خود را در ماه فوریه قبل از موارد عفونت شروع به افزایش در ایالات متحده با توجه به روز جمعه گزارش اشتغال از وزارت کار. اوقات فراغت و مهمان نوازی شرکت های اضافه شده 51,000 شغل در ماه فوریه و رستوران اضافه شده 53,000 به payman.

“این حرکت رو به جلو می تواند کمک به این صنایع آب و هوا این شوک بلکه افزایش این احتمال که رشد کار ممکن است به طور قابل توجهی اگر تاثیر این ویروس بازدید این صنایع سخت گفت:” نیک پناهگاه اقتصاددان در سایت کار در واقع.

اقتصاددانان تا حد زیادی رد مارس مقاوم و ماهانه کار دست آوردن از 273,000 به عنوان یک کمتر مهم اقتصادی شاخص از حد معمول. اکثر شرکت ها گزارش فوریه کارمند سر شمارش قبل از نگرانی ها افزایش یافت که این بیماری همه گیر خواهد آمار رشد اقتصادی ایالات متحده.

میزان احتمال زیاد اقتصادی آسیب را از این بیماری همه گیر است هنوز شناخته نشده است با آسیب تا حد زیادی مشروط به چه مدت آن طول می کشد و چگونه به طور گسترده ای گسترش می یابد.

اقتصاد ایالات متحده به دست آورده به طور متوسط 243,000 شغل یک ماه از دسامبر تا فوریه تا از ماهانه به طور متوسط رشد کار 178,000 در سال 2019.

ماه مارس گزارش اشتغال را تست استقامت بازار کار عمده کانال که از طریق آن ویروس می تواند آهسته اقتصاد ایالات متحده. کمتر فرصت های شغلی برای کارگران می تواند تعدیل هزینه های مصرف کننده اقتصاد را موتور اصلی و حداقل تا زمانی که این نقطه—رئیس آن مخزن از قدرت است.

برخی از شرکت ها ابراز نگرانی کرده اند در روزهای اخیر در مورد کسب و کار تاثیر ویروس و رکود اقتصادی جهانی. هواپیمایی متحده Holdings, Inc. اعلام استخدام یخ از طریق پایان ماه ژوئن به عنوان گسترش ویروس افسرده رزرو. هتل هایت Corp. همچنین مسدود استخدام در برخی از خواص به رشد شیوع کروناویروس کاهش تقاضا برای سفر است.

در حالی که ویروس مرتبط با عدم قطعیت می تواند منجر کارفرمایان به عقب نگه دارید و بر روی اضافه کردن کارگران در ماه های آینده بسیاری از کارفرمایان تمایلی به کاهش کارگران است. مدعیان یک پروکسی برای شرکت اخراج کاهش یافته است به 216,000 هفته گذشته پایین ترین حد تاریخی خود.

“این تصمیم به آغاز اخراج را حس می کند کامل داده می شود که چگونه مشکل آن است که در سال های اخیر برای پیدا کردن کارگران واجد شرایط گفت:” برنارد Baumohl رئیس جهانی اقتصاد در چشم انداز اقتصادی گروه یک توجه داشته باشید.

Microsoft Corp. گفت: این امر در ادامه به پرداخت آن ساعتی کارگران از جمله کسانی که در آن بزرگ West Coast دانشگاه که کارکنان آن کافه ها و درایو آن شاتل با وجود “کاهش خدمات نیاز دارد.”

نرخ بیکاری تا با سنجش زمان در هر دو 3.5 درصد یا 3.6 درصد برای شش ماه گذشته علامت گذاری پایین ترین سطح از افزایش بیکاری از سال 1969.

جی جی Schweikert جمهور از کودک-مراقبت از حق رای دادن Lightbridge آکادمی گفت: این ویروس نیست مانع استخدام برنامه است. 1600-کارمند شرکت است که به دنبال برای اضافه کردن نزدیک به 400 نفر از معلمان و مدیران در این سال به عنوان فرانشیز گسترش نزدیکی رشد جمعیت از دو بگیران درآمد.

“این هنوز هم بسیار دشوار است برای استخدام,” او گفت:. “با بیکاری نرخ به عنوان کم به عنوان آن است که وجود دارد کمتر از نامزدها که در دسترس هستند برای موقعیت.”

به اشتراک گذاری افکار خود را

کدام صنعت است بیشتر مستعد ابتلا به اختلال در از شیوع کروناویروس? چرا ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

مربوط تصویری

فدرال رزرو از افزایش نرخ بهره توسط نیم درصد روز سه شنبه در تلاش برای جلوگیری از تاثیر اقتصادی این کوروناویروس. وال استریت ژورنال جاستین Lahart توضیح می دهد که چرا بانک مرکزی می تواند حمایت از اقتصاد در مبارزه با کروناویروس اما نمی تواند منجر به آن. عکس: اندرو Harrer/ایسنا

ده ها تن از فرصت های شغلی ظهور کرده اند تا در مراقبت های بهداشتی و علم نقش به عنوان برخی از شرکت های اضافه coronavirus-موقعیت های خاص با توجه به تجزیه و تحلیل شغل-ارسال سایت Glassdoor. در میان آنها یک ارسال برای یک میکروبیولوژیست برای کمک به کروناویروس تست در Austin, تگزاس و دیگری برای ثبت نام پرستاران برای انجام coronavirus نمایش در Fairfield, کالیفرنیا.

تاثیر ویروس بر روی داده های اقتصادی شده است خاموش اما بیشتر بخش خصوصی و دولت در اقتصاد سنجی انجام شد قبل از اینکه نگرانی از عفونت بالقوه اقتصادی اثر افزایش یافت و در اواخر فوریه.

یک منطقه است که می تواند رنج می برند این است که کارگر پرداخت. دستمزد بودند تا 3.0 درصد در ماه فوریه از سال قبل باقی مانده در محدوده باریک از سال و نیم گذشته اما هنوز هم یک جامد سرعت با توجه به تورم کم است.

کیت Bischoff یک مینه سوتا, استخدام وکیل گفت: برخی از مشتریان خود را در فن آوری و خدمات حرفه ای در حال بازنگری این افزایش دستمزد آنها تا به حال برای بودجه سال 2020 بدانم که آیا آنها می توانیم به ارائه را افزایش می دهد اگر coronavirus ویران کردن در اقتصاد است.

“ما باید آماده برای یک رکود ؟” او گفت: آنها درخواست. “ما باید افزایش حقوق را در این نقطه در زمان؟”

مرتبط

  • برای دیدن کامل گزارش وزارت کار
  • نگه دارید تا تاریخ با وال استریت ژورنال در زمان واقعی اقتصاد تقویم

نوشتن به سارا در Chaney [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de