Coronavirus جرقه جهانی طلا راش

آن را صادقانه به خدا و روز قیامت سناریو و نهایی روز قیامت-katey بازار ظروف سرباز یا مسافر است.

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس طول می کشد نگه دارید سرمایه گذاران و بانکداران در حال مواجهه با کمبود شدید از میله های طلا و سکه. نمایندگی مجاز و فروش به فروش می رسد و یا بسته برای مدت. Credit Suisse Group AG است که ضرب خود را بارها پس از 1856 گفت: مشتریان این هفته به زحمت پرسیدن. در لندن بانکداران اجاره جت خصوصی و تلاش برای نقشه کشیدن, نظامی, هواپیماهای باری به شمش به نیویورک مبادلات.

این خیلی بد است که بانکداران وال استریت درخواست کانادا برای کمک به. این ضرابخانه سلطنتی کانادا شده غرق درخواست به سطح شیب دار بالا تولید میله های طلا است که می تواند گرفته شده برای نیویورک.

با کارکنان کاهش می یابد در ضرابخانه سلطنتی کانادا به دلیل ویروس دولت متعلق به شرکت تنها تولید یک تنوع از شمش میله با توجه به آماندا Bernier ارشد مدیر فروش. او گفت: نعناع دریافت کرده است “سطح بی سابقه ای از تقاضا” تا حد زیادی از بانک های ایالات متحده و کارگزاران.

قیمت آتی طلا افزایش حدود 9 درصد به حدود $1,620 یک اونس تروی در این هفته—که 31.1034768 گرم در هر بریتانیا سلطنتی نعناع و نزدیک هفت سال به بالا. تنها در تعداد انگشت شماری از موارد از سال 2000 دارای قیمت طلا افزایش یافته است بیشتر در یک هفته از جمله بلافاصله پس از لیمن برادرز برای ورشکستگی زمینه در سپتامبر 2008.

“هنگامی که مردم فکر می کنم آنها نمی توانند چیزی است که آنها می خواهند آن را حتی بیشتر می گوید:” جورج Gero, 83, که معاملات طلا برای بیش از 50 سال در حال حاضر در RBC مدیریت ثروت در نیویورک است. “نگاهی به کاغذ توالت.”

ارزش و وزن خود را در Purell

طلا شده است باارزش برای هزاران سال و امروز می رود به موارد اعم از طلا و جواهر به تاج دندان به الکترونیک. دهه ارزش پول کاغذی دوخته بود به طلا; تن از این نشست در فورت ناکس به آمریکایی ها اطمینان خود را به دلار شد و ارزش چیزی است. امروز آنها فقط باید به اعتماد. رئیس جمهور نیکسون unpegged دلار از طلا در سال 1971.

دولت هنوز هم دارای مقدار زیادی از طلا در فورت ناکس هر چند نه به اندازه آن از چند دهه پیش. بانک فدرال رزرو نیویورک عظیم طلا ذخیره کردن. که طلا نیست منتشر شده در بازار آزاد هر چند آن برگزار شد به عنوان بانک ملی. لندن توپی فیزیکی طلا در معاملات است که اغلب تغییرات دست به دست.

طلا محبوب است با survivalists و نظریه پردازان توطئه اما آن را نیز معقول علاوه بر این به پرتفوی سرمایه گذاری به دلیل قیمت آن تمایل به نسبتا پایدار است. آن است که به خصوص در تقاضا در بحران اقتصادی به عنوان یک سپر در برابر تورم است. زمانی که فدرال رزرو سیل اقتصاد با پول نقد و مانند آن انجام شده است و در حال حاضر دلار می توانید کمتر با ارزش است.

“طلا یکی از پول است که می تواند چاپ” گفت: Roy Sebag مدیر عامل شرکت Goldmoney Inc., که یکی از بزرگترین خصوصی stashes به ارزش حدود 2 میلیارد دلار. (او نه می خواهم نه می گویند که به دلایل آشکار است.)

به اشتراک گذاری افکار خود را

شما نه می توانست طلا یا پول نقد و یا عرضه نامحدود Clorox دستمال مرطوب? پیوستن به مکالمه زیر.

دو راه وجود دارد به خود طلا: در میله و یا سکه یا طلا و جواهر ذخیره شده در vaults بانک و یا در قراردادهای آتی معامله شده در بورس است که تضمین دارنده یک مقدار مشخصی از طلا در یک قیمت خاص در یک تاریخ خاص.

کسانی که قرارداد تجارت در CME Group , Inc.’s Comex بخش بورس نیویورک. این مشکل ؟ خیلی از جهانی طلا در لندن شده است و از قرن 17 که بانک انگلستان راه اندازی یک طاق.

بانک انگلستان دارای مقدار از جهان طلا.

عکس: هنری nicholls/ایسنا

امروز بانک مرکزی انگلیس می گوید: این دومین مجموعه از طلا در آن طاق پشت تنها فدرال نیویورک.

اختلالات این هفته تحت فشار قرار دادند طلا قیمت معاملات آتی در نیویورک, بورس, تا آنجا که 70 دلار در هر اونس بالاتر از قیمت های فیزیکی طلا در لندن است. به طور معمول دو تجارت در عرض چند دلار از هر یک از دیگر.

که در خلیج فارس موجب ریسک بالا بازی مرغ در نیویورک آتی بازار این هفته است. Sharp-eyed معامله گران شروع به خوراکی تا تحویل فیزیکی قراردادهای بدانند بانک را مشکل پیدا کردن طلا به اندازه کافی خوب است و آنها قادر خواهد بود به فشار آنها را برای پول نقد. که تنظیم کردن یک تقلا توسط بانک ها.

Goldmoney آقای Sebag گفت: بانکداران ارائه شد او 100 دلار یا بیشتر در هر اونس بیش لندن قیمت به گرفتن دست خود را در برخی از نیویورک طلا.

وید برنان سابق طلا معامله گر در Scotiabank که در حال حاضر اجرا می شود یک شرکت سرمایه گذاری به نام کیلو سرمایه گفت: او تا به حال شنیده ام از بانکداران در آمریکا بودند که به معنای واقعی کلمه چک کردن گوشه و خزانه خود را برای هر گونه طلا که ممکن است نادیده گرفته اند.

“هر کس به دنبال از طریق کمد,” او گفت:.

همانطور که از ماه نوامبر در لندن قرار دارد 8,263 تن طلا به ارزش $387.9 میلیارد دلار با توجه به بازار شمش لندن انجمن. بزرگترین ذخیره نگه داشته است توسط بانک مرکزی انگلستان که به نظر می رسد پس از حدود 400,000 میله های طلا به نمایندگی از دولت انگلیس بانک های تجاری و بانک های مرکزی در کشورهای دیگر در نه خزانه در زیر خیابان های باریک از شهر لندن است.

گرفتن طلا به نیویورک که در آن می توان به نمایندگی طلا, جواهرات, دندانپزشکان و سازندگان لوازم الکترونیکی, سنگین است بلند در بهترین زمان و به نظر می رسد کاملا از روی حیله و تزویر در طول یک بیماری همه گیر.

اکثر میله های طلا در حال نشستن در ایران از هواپیماهای مسافربری. شرکت های امنیتی مانند Loomis که به ترتیب پرواز و دیدار با هواپیما در جاده اسفالته دارای سنگفرش نمی خواهم به حرکت می کند بیش از حدود پنج تن در هر پرواز در مورد سقوط هواپیما و به خاطر بالا بودن هزینه های بیمه. از آنجا مسافت است trucked تحت محافظت سنگین به نیویورک انبارها.

پروازهای بین المللی تا حد زیادی ریشه در حال حاضر.

چه چیزی بیشتر وجود دارد محدود است عرضه جدید. معادن در کشورهایی مانند پرو و آفریقای جنوبی نیز تعطیل به دلیل coronavirus. هنگامی که مشغول سوئیس پالایشگاه است که به نوبه خام فلزی به میله های طلا بسته در اوایل این هفته به عنوان کشور coronavirus موارد نزدیک 10,000.

هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از طلا در جهان, برخی از 10 تریلیون دلار ارزش دارد و آن را در جای مناسب” گفت: Simon Mikhailovich, co-founder از شمش رزرو که نگه می دارد به طلا برای سرمایه گذاران است.

دیوید اسمیت صاحب یک ساعت مچی کسب و کار در شمال انگلستان و گفت: او شمش نمایندگی مجاز نبودند در نظر گرفتن هر گونه سفارشات بیشتر. او شده است تمیز کاری رسانه های اجتماعی برای افرادی که ممکن است فروش به او.

“شما نمی توانید واقعا فیزیکی طلا و نقره در هر نقطه در حال حاضر,” او گفت:.

او شروع به سرمایه گذاری شخصا در فلزات چند سال پیش پس از تماشای ویدئوها از مایک ملونی, خالق, وب سایت goldsilver.com. مانند دیگر فروشندگان آنلاین, سایت در حال حاضر دارای یک اخطار گفت: محصولات هستند-دستور داد تا 12 هفته است و 1000 $در تحویل سفارش حداقل.

عنوان آقای مالونی آخرین پادکست: “Unaffordium و unobtanium.” (دوم ظهور کرده است تا در این قطعه از فیلم های علمی تخیلی).

ملکه الیزابت دوم views دسته از طلا به عنوان او بازدیدکننده داشته است بانک مرکزی انگلستان در لندن در سال 2012.

عکس: ادی Mulholland/WPA استخر/گتی ایماژ

بانک مرکزی انگلستان در روز چهارشنبه فرستاده بانک ها که نگه داشتن طلا در آن طاق به آنها اطمینان آن را هنوز هم تا به حال دسترسی به تحویل و فرودگاه. بانکداران با طلا خزانه در اسکله قناری در شهرستان شرقی لبه ها نگران بسته شدن در نزدیکی شهر لندن فرودگاه محبوب رقص کردن نقطه پرواز که حرکت طلا به و از سوئیس و لوکزامبورگ.

یک کارمند بازرسی کانادا یک دلار سکه, همچنین شناخته شده به عنوان یک ارزش دلار کانادا در ضرابخانه سلطنتی کانادا تسهیلات ساخت در سال 2019.

عکس: شانون VanRaes/مهر نیوز

برای کسانی که قادر به ارائه وجود دارد بزرگ است پول می شود ساخته شده است. در زمان عادی هزینه آن حدود 20 سنت به پرواز یک اونس طلا به کمتر از 20 سنت به ذوب شدن میله پایین و refabricate آنها را برای مطابقت با نیویورک تحویل استاندارد و یکی دیگر از 10 سنت یا بیشتر در هزینه های تامین مالی با توجه به بازنشسته ارشد طلا معامله گر. (میله های لندن در حال سنگین تر از کسانی که در تقاضا در نیویورک است.)

بنابراین اگر نیویورک قیمت 1 دلار در هر اونس بالاتر از لندن یک بانک می تواند $80,000 در حال حرکت پنج تن طلا تقریبا بدون ریسک است.

در روز سه شنبه قیمت همان بار خواهد net 11 میلیون دلار در سود منهای هزینه اجاره جت.

نوشتن به لیز هافمن در [email protected], Amrith Ramkumar در [email protected] و جو والاس در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>