Coronavirus – برخی از حقایق سخت و آموخته های (قسمت 2)

در سالهای اخیر ما را دیده اند بسیاری از تظاهرات علیه کا, NPR و NRC. اگر یکی بود به تعریف هدف از این همه فقط در یک خط آن خواهد بود ‘به ارائه انکار ناپذیر و منحصر به فرد و دائم هویت به همه شهروندان واجد شرایط این کشور است.’ مهاجرت در یک دموکراسی درست است که نمی توان انکار کرد و باید نمی توان انکار کرد. اما اگر کارآمد رکورد همان است که آن را نگه داشته خواهد پرداخت سود سهام بزرگ. هر دولت خواهد می دانم که چگونه بسیاری از مهاجرت به خارج از کشور و یا چگونه بسیاری آمده اند در دولت است. است که باید خود را کنترل و مدیریت مهاجر کار بسیار آسان تر است. آن نیز کمک خواهد کرد در تضمین این که چنین افرادی می تواند رای بدون در نظر گرفتن جایی که آنها زندگی می کنند. امروز در یک دولت مانند دهلی هیچ کس نمی داند که چگونه بسیاری از مهاجران در آمده است که از آن دولت است. به مسائل بدتر دهلی است lakhs غیر هندی مهاجر از بنگلادش و Rohingyas از میانمار. هر دولت مدرن نیاز به یک مدیریت بهتر این موضوع به جای رایگان برای همه است که غالب امروز است. بنابراین نیاز به کا/NPR/NRC.

دولت مرکزی و دولت به دنبال منابع برای مدیریت از دست دادن درآمد و هزینه های که متحمل شده حاوی ویروس ، وجود دارد نیاز به کمک های مالی برای دستمزد روزانه کارگران کسب و کارهای کوچک و کارگران مهاجر. این است که در آن هزینه های بی فایده توسط دولت در طول روز بهتر باید امد و شد زیاد کسانی که دستور آن انجام شد. به عنوان مثال نخست روپیه پنج صد کرور تبلیغات هزینه توسط دولت دهلی نو تحت Mr Kejriwal. هر کسی می تواند فراموش کرده ام سه تا پنج صفحه کامل آگهی در روزنامه های ملی در یک صورت روزانه است که به یک جزء اصلی برای بسیاری از هفته با وزیر ارشد عکس در هر صفحه ؟

که بی فایده مقدار Rs 500 کرور روپیه می تواند خریداری دو مربع وعده های غذایی به مدت پنج لاخ مردم برای حداقل 400 روز! متناوبا فقط در یک صد کرور دولت می تواند قرار داده اند 2,000 ابزار وانت (هر یک در مورد Rs 5, 00,000.00) در جاده برای یک سیستم توزیع. یکی دیگر از صد کرور را تضمین حقوق و دستمزد 250,000 تومان.00 هر یک در هر سال به حدود 4000 کارگران به سیستم. دولت هنوز مانده است با روپیه سه صد کرور. که حساب ساده برای یک بی فایده هزینه در یک کشور در یک سال است. تصور کنید کوانتومی از زباله در سراسر کشور در تمام استانها و در مرکز سال پس از سال است.

نباید فراموش فروتن کشاورز که در ادامه به زحمت در خود ایجاد کرد و حتی امروز. خودکفایی در مواد غذایی شده است یکی از عمده ما نقاط قوت گذشته هفت دهه است. این مهم است که به دنبال پس از این دارایی ملت به نام ‘کشاورز’. در این زمان مشکل نقش خود را حتی مهم تر می شود که این کشور را مجبور به پرداخت قیمت سنگین اگر وجود دارد هر گونه کمبود مواد غذایی اساسی و اقلام در ماه های آینده.

می توانید یک ملت زنده ماندن اگر آن صنعت بسته است برای هفته ها است و ممکن است حتی برای ماه ؟ جواب ساده است که آن را نمی تواند به دلایل آشکار است. تامین کالاهای اساسی و خدمات باید از سر گرفته شود هر چه زودتر نسبت به بعد از آن. دولت مرکزی و درآمد را به پا زدن در, حتی اگر آن است که در کاهش سطح است. دستمزد بگیران را پرداخت می شود به عنوان آنها ممکن است قادر به زنده ماندن طولانی قفل فراز. این خواهد بود یک کار پیچیده به عنوان مبارزه با ویروس ممکن است همچنان برای ماه می باشد. بنابراین اقدامات جایگزین که شامل ایمنی کارگر خط تولید, ایمنی و کانال توزیع ایمنی را باید در جای خود قرار داده و در یک سرعت سریع. آن را ممکن است غیر عملی به صبر کردن برای شروع مجدد صنعت پس از یک همه سیگنال روشن’ از آنجا که هیچ چارچوب زمانی می توان پیش بینی کرد.

یک کلمه در مورد برخی از دولتی و شرکت های مانند هوایی هند راه آهن و بیمارستان های دولتی که به طور معمول تخطئه و تمام. در چنین شرایط دشوار است که وجود دارد هیچ شکی نیست که آنها آمده اند به جلو به آنچه که برخی از همتایان خود در بخش خصوصی بودند یا تمایلی و یا نمی تواند انجام دهد ؟ شاید نیاز وجود دارد برای پیدا کردن راه و روش آنها را کارآمد تر و مولد به جای نوشتن خود را نوشته.

یکی از آخرین هفته نیز برجسته چند دیگر حقایق اصلی. امروز ما می دانیم که ما می توانیم با کمی کمتر در تقریبا هر چیزی و همه چیز. ما یک فرصت برای بهبود استانداردهای بهداشتی و بهداشت هر دو در خانه و در اطراف ما. در حالی که مراقبت از خودمان ما باید فراموش نکنید که برای به اشتراک گذاری و مراقبت از دیگران در جامعه است. برای بسیاری از ما ممکن است محتاطانه به سرعت زندگی روزمره ما به جای سوختن شمع در هر دو به پایان می رسد. یک درس مهم است که وجود دارد برای همه برای دیدن است که بهبود محیط زیست که در آن آلودگی سطوح سالم منطقه. این باید به ما یک مقدار زیادی از مواد غذایی برای فکر. به عنوان رای دهندگان ما باید با شناسایی آن دسته از سیاستمدارانی که ایستاده اند توسط این کشور و مردم آن و کسانی که فقط با بهره برداری از وضعیت کنونی برای منافع سیاسی. در دوره به دلیل آنهایی که شکست خورده ما باید نشان داده شود ،

در این زمان سخت مهم است و اجباری برای همه شهروندان به اطاعت از قوانین و تصویب قوانین توسط دولت است. شهروندان که شکستن قوانین مقامات که نشان می دهد dereliction وظیفه و دیگران که تحریک یا تشویق سرپیچی از محدودیت ها باید با برخورد در یک نمونه به شیوه ای. تا مرکز حادثه هند به عنوان یک ملت می توانست با افتخار از راه آن تا به حال در پاسخ به کروناویروس تهدید. آیا این یک حادثه خنثیسازی ستوده تلاش ملت به عنوان یک کل در مبارزه با کروناویروس? شاید زمان به تنهایی به شما بگویم که.

در نهایت پس از این بیست و یک روز قفل کردن به پایان می رسد لطفا نه بیرون رفتن با انتقام. نگه داشتن چک کنید و سعی کنید و به دنبال محدودیت های اعمال شده حتی پس از آن محرومیت بسیار ضروری کار و یا نیاز به. خواهد بود که آزمون نهایی ما انضباط نیز به استخراج کامل مزایای این قفل کردن.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>