Coronavirus – برخی از حقایق سخت و آموخته های (قسمت 1)

مانند کشورهای سراسر جهان در هند بیش از حد شده است مبارزه مرگبار Coronavirus برای هشت هفته در حال حاضر. خوشبختانه هند به نظر می رسد بسیار خوبی انجام داده اند و تا کنون تلاش های خود را مورد تحسین قرار گرفته شده است توسط بسیاری از. با وجود آشکار سختی و ضرر و زیان مالی بسیاری از ملت پاسخ خوبی به اقدامات خشن و اعلام کرد از جمله این مستند برای بیست و یک روز. آن است که هیچ شاهکار متوسط برای یک ملت 1300 میلیون نفر است که یک قاره را در خود دارد. وجود دارد برخی از بسیار واضح آموخته و همچنین برخی از استارک حقایق که خیره ما در امروز است. آن را به ملت ایران و همه شهروندان خود را خوب به درک این و نه به آنها را فراموش کرده ام هنگامی که Coronavirus ترساندن است.

اولین چیزی که خارج از غرفه است که یک رهبری قوی مسائل زیادی در طول این زمان دشوار است. یک رهبری که قاطع است و می تواند سخت گیری منفور در منافع ملی. نخست وزیر نارندرا همراه با برخی از دولت رئیس Misters نشان داده راه و این باید اذعان کرد. آن مهم است به درک که چنین سخت گیری لازم نیست ماه از برنامه ریزی است. این را می توان در توجه بسیار کوتاه بر اساس تهدید درک و آموخته های از موفقیت و شکست از کشورهای دیگر. کسانی که سوال چرا دولت تنها به چهار ساعت توجه کنید قبل از قفل کردن را انجام دهد ملت بزرگ نفع قفل کردن دهان خود را برای چند ماه آینده بنابراین به عنوان نه به گسترش وحشت و یا تبدیل به بلوک های جاده در مبارزه با ویروس.

این زمان به اذعان به نقش مردم است که انسان ضروری خدمات در سراسر کشور در هزینه قرار دادن سلامت خود و زندگی در خطر است. بسیاری از باقی می ماند به دور از خانواده های خود در این قبر بار و حتی ممکن است در یک موقعیت از آنها را به نگاه مانند دیگر شهروندان است. این لیست شامل کادر پزشکی و سلامت کارگران بهداشت و بهداشت کارگران نیروی پلیس کسانی که مدیریت خدمات ضروری نیروهای مسلح و یا کارگرانی که به ادامه کار در واحدهای تولیدی تولید مواد غذایی ضروری داروها و محصولات بهداشتی. این لیست به هیچ وجه جامع. دولت و بخش خصوصی کارفرمایان باید با اندیشیدن بیش از این واقعیت است که آیا این افراد به اندازه کافی برای جبران نقش خود را نه تنها در چنین زمان دشوار است اما حتی در غیر این صورت. در دوران این مهم است که به منعکس کننده که فروتن پژوهشگر در یک شرکت دارویی مشغول پیدا کردن یک درمان یا واکسنی برای این ویروس (یا بیماری های دیگر) است که شاید انجام یک نجیب تر و مهم تر از هر تلویزیون پرداخت می شود ستاره های ورزشی و یا یک بازیگر بالیوود. به عنوان یک نتیجه فرعی از این یکی هم باید فکر می کنم از نقش کلیدی که همه ما داخلی کمک کند و شخصی دیگر کارکنان برای اطمینان از ما رفاه و آسایش و تماس بگیرید اگر آنها به اندازه کافی جبران شود.

امروز در اکثر شهرها و روستاهای آن است که گوشه مغازه و فروشنده محلی که در حال آمدن به نجات بسیاری از شهروندان در این مستند دوره است. مواد غذایی ضروری و موارد دیگر هستند یا خانه تحویل داده و یا در دسترس در پرتاب یک سنگ از خانه به خاطر آنها. بزرگ نام تجاری خرده فروشی و فروشگاه های فانتزی هستند و در هیچ کجای این زنجیره تامین است. این به ما می گوید در هیچ شرایط نامشخص است که در کشوری مانند هند ما باید در پیدا کردن یک راه که در آن این فروشندگان و مغازه ها گوشه می توانند همزیستی با نام تجاری فروشگاه. هر تثبيت به نقطه کشور شهرستانها و شهرهای با فروشگاه های بزرگ که monopolise تجارت خرده فروشی از خانه نگه دارید و نیاز به معکوس خواهد شد. آن قرار می دهد میلیون ها نفر از فروشندگان خیابانی و فروشگاه های کوچک از کسب و کار جدا از نتیجه از دست دادن میلیون ها شغل. به این تجار کوچک قابل دوام در برابر غول های دولتی باید در پیدا کردن راه و روش برای اطمینان حاصل شود که یک کالا مانند پیاز است که به فروش می رساند در روپیه دو یا سه ازای هر کیلوگرم در نقطه تولید نمی کند و خرده فروشی در روپیه چهل یا پنجاه در آخرین نقطه خرده فروشی. وجود دارد نیاز به ایجاد یک مناسب لجستیک و زنجیره ای از مزرعه تا میز به طوری که واسطه نمی جیب ترین تفاوت در این دو قیمت.

زمانی که اقدامات سختگیرانه مانند ملی قفل کردن در نیروی, باید وجود داشته باشد هیچ جایی برای استثنا. این Tablighi Jamat رویداد در مرکز در Nizamuddin دهلی نو آغاز شده است که در 13 – 15 مارس سال 2020 یک مثال نخست است که در آن نزدیک به سه هزار نفر شاید بیشتر از جمله صدها نفر از خارجی ها مجاز بودند تا با هم در یک محل واحد به عنوان بخشی از یک مذهبی جمع آوری است. بیش از یک هزار و همچنان به ماندن و حتی پس از این رویداد در حالی که دیگران در سراسر کشور است. اجتماعی فاصله و یا دیگر اجباری اقدامات پیشگیرانه اخراج شدند توسط برگزارکنندگان مانند یک رودخانه که رد آبدار بازی شیر یا خط کامل از زمین برای شش. از مجموع سی و دو کشته و در تاریخ بیش از هشت در حال گزارش از آنجا که این رویداد در یکی از آخرین هفته است. بیش از سه صد باید آزمایش مثبت شده اند و با انتقال به بيمارستان و 800 شده اند قرنطینه.

بالاتر حادثه بدبو از سیاست مماشات با برخی از و شترمرغ مانند رویکرد دولت محلی و پلیس. رویکرد جامعه شد و ادامه موضع خود را گرفته علیه قرنطینه در شاهین باغ اعتراضات و تظاهرات مشابه در سراسر کشور. چرا این رویداد مجاز به رفتن در زمانی که عمده ورزشی و رویدادهای دیگر در حال حاضر لغو شده و? وقت آن است که برای سر به رول به عنوان همچنین برای برخی از نمونه مجازات برای برگزارکنندگان رویداد در زمان سریع. وجود دارد هیچ جایی برای هیچ گونه استثنا حتی اگر این ادعا ها ساخته شده بر اساس دین است. آن را باید به یاد داشته باشیم که دین فقط می تواند یک نجات دهنده زندگی. آن را هرگز نمی تواند یک زندگی ویرانگر. (ادامه دارد)

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>