سریع گسترش coronavirus باعث شده است تا حتی بزرگترین شرکت های ایالات متحده برای کاهش هزینه های خود و تقویت ترازنامه خود را اثبات یک بار دیگر چگونه نقدی پادشاه است به خصوص در زمان بحران.

پس از یک decadelong اقتصادی ایالات متحده گسترش هر شرکت وارد این بحران با همان پول, کوسن. Apple Inc. AAPL 3.26% پایان سال با $247 میلیارد دلار در اوراق بهادار و حساب مطالبات به اندازه کافی برای اجرای عملیات خود را برای بیش از یک سال و حتی اگر آن را نمی کاهش هزینه ها یا فروش تک آی فون. تخفیف خرده فروش دلار کلی Corp. DG -0.92% تا به حال مبلغ 240 میلیون به اندازه کافی برای حدود چهار روز در صورت بعید است که آن را تا به حال به آن بسته درها و قطع نمی هیچ هزینه.

دلار ژنرال گفت: آن مدل کسب و کار تولید جریان نقدی قابل توجهی انجام داده به خوبی در انواع مختلف از چرخه اقتصادی و شرکت می توانید خطوط اعتباری و دسترسی خوبی به بازارهای سرمایه. اپل کاهش یافته است به نظر.

شرکت های فن آوری به طور کلی کار با پول بیشتر در دست از خرده فروشان که اغلب دارایی در unsold در آن زمان موجودی. مقدار متوسط از پول نقد و دیگر به راحتی در دسترس دارایی در S&P 500 با تکنولوژی شرکت کتاب در پایان سال به اندازه کافی به اجازه دهید آن را در عمل حدود 270 روز در سناریوی بدون درآمد یا هزینه برش در حالی که متوسط بود و نزدیک به 60 روز برای خرده فروشان با توجه به وال استریت ژورنال تحلیل.

به عنوان شرکت های آماده به, از کتاب های خود را در پر سر و صدا سه ماهه اول این اقدامات می تواند نشان می دهد که چگونه به خوبی آماده شده آنها به صورت ناگهانی استرس های مالی. اقتصاددانان انتظار دارند که بحران به هزینه اقتصاد ایالات متحده به اندازه 1.5 تریلیون دلار از دست داده خروجی بیش از پنج سال از جمله کاهش در تولید ناخالص داخلی از 4 درصد به 10 درصد در سه ماهه دوم در سال های اخیر مجله نظرسنجی از اقتصاددانان یافت.

“سرمایه گذار طرز فکر منتقل شده به سرعت به ترازنامه” گفت: Ron Graziano حسابداری و مالیاتی تحلیلگر در کردیت سوئیس. گاهی اوقات عوامل است که مردم اصلا به دنبال در یک بازار پررونق ناگهان تبدیل به مهم است. “آنهایی که رفتن به آن را با بزرگتر کوسن هستند بهتر به زنده ماندن.”

Delta Air Lines , Inc. دال 22.13% و Ford Motor Co. F 17.12% را متوقف کرده اند و پرداخت سود سهام. Boeing Co. BA 31.77% به شنود گذاشته از آن خطوط اعتباری در حالی که General Electric Co. GE 10.70% است برش شغل. AT&T Inc., T 4.33% Intel Corp. INTC 0.78% و شورون Corp. CVX 8.56% باید کنار گذاشته به اشتراک گذاری buybacks.

در بسیاری از موارد بحران در شرکت های بزرگ مالی پس از سال از بدهی ارزان و آسان اعتباری است که اجازه شرکت برای گسترش در حالی که ساختمان 10 تریلیون دلار کوه بدهی. AT&T پس از آن تا سال 2018 تصاحب تایم وارنر تا به حال بیش از 150 میلیارد دلار در بدهی خالص در پایان سال 2019 هر چند که متعهد به پرداخت آن استقراض.

در همان زمان بسیاری از شرکت ها با استفاده از پول نقد یدکی برای خرید مجدد خود سهام. در سال 2019 شرکت ها در شاخص S&P 500 با صرف حدود 729 میلیارد دلار در buybacks دوم تنها به ضبط $806 میلیارد دلار صرف شده در سال 2018 با توجه به S&P Dow Jones شاخص.

رئیس جمهور تهمت و قانونگذاران دموکرات محدودیت های قرار داده شده در به اشتراک گذاری buybacks به عنوان بخشی از 2 تریلیون دلار coronavirus بسته محرک انتظار می رود به تصویب شنبه برای کمک به صنایع زخمی با این بیماری همه گیر.

کاردینال سلامت , Inc., CAH 4.98% که توزیع داروها و تجهیزات پزشکی تا به حال کل بدهی 40 میلیارد دلار در پایان ماه دسامبر از جمله 5.6 میلیارد دلار مربوط به حل و فصل پیشنهادی از دولت مخدر دادخواهی. که به مبلغ 40 بار آن سهامداران سهام مشترک اندازه گیری درجه که دارایی های شرکت بیش از بدهی های آن است.

در مقابل متوسط بدهی به حقوق صاحبان سهام نسبت برای بهداشت و درمان-مراقبت از شرکت ها در شاخص S&P 500 1.2 با توجه به وال استریت ژورنال تحلیل S&P 500 به اطلاعات مالی ارائه شده توسط Calcbench. سخنگوی کاردینال بهداشت تا به حال هیچ اظهار نظر فوری.

Kimberly-Clark Corp. KMB 0.97% که باعث می شود Huggies پوشک دستمال کاغذی بافت و دیگر محصولات مصرفی, گزارش بدهی 77 بار اندازه آن صاحبان سهام در پایان سال 2019 مجله تجزیه و تحلیل یافت. نسبت به رقیب Procter & Gamble Co. PG -1.04% 1.4 بود. Kimberly-Clark نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر و P&G تا به حال هیچ نظر.

سنتی بدهی به حقوق صاحبان سهام نسبت احتمالا حقیقت را اظهار نکردن بدهی بسیاری از شرکت های حمل, دانشگاه کلمبیا, حسابداری استاد Shivaram Rajgopal گفت. چرا که دارایی های شرکت های بزرگ به طور فزاینده ای نامحسوس و یا دشوار است برای پول در اوردن از جمله نیت تولید شده از ادغام و یا مالکیت معنوی. “در یک بحران است که می رود تا در دود” پروفسور Rajgopal گفت.

‘شما می خواهم که به Rip Van Winkle نمی شود به کاهش هزینه ها به سرعت و محتاطانه به عنوان شما می توانید.’

— مت فورمن سخنگوی بهترین خرید

برخی از شرکت ها که آمد به سال با سرمایه گذاری درجه رتبه اعتباری هنوز هم تنها گزارش به اندازه کافی پول نقد و دیگر به راحتی در دسترس دارایی های به کار برای یک زمان کوتاه در یک سناریو که در آن فروش خود را متوقف و آنها را در کاهش هزینه ها. آنها عبارتند از: رنگ-ساز Sherwin-Williams Co. SHW 2.13% (54 روز) و صفحه اصلی بهبود زنجیره ای Home Depot , Inc. HD 3.20% (17 روز).

Sherwin-Williams حمل نمی کند اما دارای $3.5 میلیارد دلار از نقدینگی موجود سخنگوی گفت. خانه انبار می توانید هزینه های خود را و معتقد است که سرمایه گذاری خود را-درجه رتبه اعتباری بهتر است یک اندازه گیری از خرده توانایی دسترسی به سرمایه زمانی که مورد نیاز یک سخنگوی گفت.

این ارقام برآورد خشن: آنها محاسبه و با مقایسه یک شرکت پول نقد و قابل عرضه در بازار اوراق بهادار و حساب های دریافتنی—که همه تمایل به آسان تر به نقد از جمله دارایی ها به عنوان کارخانه ها و یا موجودی—به برآورد آن پول نقد هزینه های عملیاتی.

در واقع شرکت ها می توانند—و—کاهش هزینه های برای دیدار با کاهش تقاضا و بیشتر می تواند انتظار می رود برای تولید برخی از درآمد در همه اما فاجعه بار ترین رکود. بسیاری از خرده فروشان ایالات متحده آمریکا در حال حاضر اقدامات برای بهبود نقدینگی خود را. تحلیلگران می گویند این و اقدامات مشابه می تواند در خدمت به عنوان یک سنج نسبی از منابع موجود به شرکت در یک بحران.

“شما می خواهم که به Rip Van Winkle نمی شود به کاهش هزینه ها به سرعت و محتاطانه به عنوان شما می گفت:” مت فورمن سخنگوی خرده فروش الکترونیک بهترین خرید شرکت ، BBY 4.96% که مانند بسیاری از خرده فروشان به متوقف سهام buybacks و شنود گذاشته گردان خط اعتباری. بهترین خرید است فروش فقط به صورت آنلاین و از طریق منظقه وانت با وجود آنچه در آن به عنوان یک افزایش در تقاضا است.

اگر اپل نمی فروش آیفون دیگر و یا کامپیوتر مک می تواند کار برای 492 روز در حالی که در ادامه به آن محصولات است. شبکه های اجتماعی غول پیکر Facebook , Inc. FB -0.06% می تواند نگه داشتن آن سرور زمزمه برای بیش از 21 سال بدون فروش یک آگهی. Facebook مراجعه کننده سوال در مورد پول نقد خود رایت به روز رسانی توصیف افزایش خدمات خود را که تولید نمی ad درآمد.

مربوط تصویری

قانونگذاران و کاخ سفید در رسیدن به یک معامله بر روی یک لوله بسته محرک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو می گوید نیویورک تبدیل به کانون بحران در آمریکا و هند قرار می دهد 1.3 میلیارد نفر روی زمین افتاده. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: پاتریک Semansky/AP

برخی از شرکت هایی که وارد این بحران بدون بزرگ ذخایر نقدی ارسال می شود مقدار زیادی از پول نقد آنها تولید شده از عملیات به سهامداران به عنوان سود سهام.

“شرکت رفت و به این وضعیت نسبتا محدود مانده نقدی” گفت: Torsten Slok اقتصاددان ارشد در دویچه بانک اوراق بهادار. “این جای تاسف آنها پایین تر مانده نقدی و در نتیجه بیشتر در معرض این شوک ما در حال حاضر است.”

در صنایع پرداخت سود سهام می تواند متفاوت باشد. کازینو اپراتور لاس وگاس ماسه Corp. پرداخت 99 درصد از آن تولید شده از عملیات خود را در سال گذشته به عنوان سود سهام در حالی که رقیب MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی MGM 13.88% پرداخت 15 درصد است.

“در سال های اخیر بوده ایم بیشتر متمرکز بر تقویت ترازنامه به جای پرداخت سود سهام بالاتر,” هارون فیشر, MGM ارشد استراتژی افسر گفت.

وال استریت ژورنال در خبرنامه

  • دریافت coronavirus جلسه هر روز صبح روز هفته به علاوه یک سرپرستی بهداشت و درمان, خبرنامه, در روزهای یکشنبه: ثبت نام اینجا را.

شن و ماسه’ پرداخت سود سهام به نظر می رسد بالاتر از در سال های اخیر به دلیل پرداخت در صف مقابل به اجاره زمین برای توسعه در سنگاپور کاهش جریان وجوه نقد برای سال های شن و ماسه سخنگوی گفت. وجود ندارد که معامله او گفت: سود سهام را مصرف حدود 75% از جریان نقدی شرکت از عملیات.

پرداخت سطح بستگی به مدیریت راحتی با داشتن پول نقد به اندازه کافی جریان باقی مانده همراه با توانایی خود را برای دسترسی به پول نقد. شرکت Altria Group , Inc. MO 11.15% پرداخت $6.1 میلیارد دلار سود در 2019, بالغ بر 77 درصد از دریافتی نقدی و تنباکو لوله در نظر دارد برای آن برنامه ریزی شده بعدی پرداخت سود سهام در ماه آوریل با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

“ما پرداخت سود سهام نسبت بالاتر از بسیاری از [مصرف کنندگان-محصول شرکت] به دلیل Altria توانایی برای تولید پول نقد” یک Altria سخنگوی گفت.

مارلبورو ساز به طور معمول بازدید بالاترین قله از پول نقد برای سال در سه ماهه اول و 3 میلیارد دلار خط اعتباری گفت: رئیس امور مالی بیلی Gifford که اقدام اجرایی در حالی که این شرکت بالای اجرایی است بیمار مبتلا به کوروناویروس. “ما شده است در گفتگو با بانک ها,” او گفت:. “ما احساس خوبی در مورد آن.”

ادامه مطلب

  • آخرین به روز رسانی در Coronavirus
  • Facebook استفاده Soars اما تبلیغات آنلاین فرو
  • Coronavirus هدف افزایش فروش اما فشار سود

نوشتن به تئو فرانسیس در theo.francis@wsj.com و توماس Gryta در thomas.gryta@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de