Coronavirus زخم ممکن است تضعیف اقتصاد برای سال آمده

برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری خارج صادر شد در هفته گذشته در Hialeah, Fla., به عنوان دولت سایت malfunctioned.

عکس: جو Raedle/گتی ایماژ

Coronavirus همه گیر خواهد شد و در نهایت پشت سر ما شاید به زودی شاید نه. در هر صورت زخم را طولانی باقی بماند برای یک نسل کامل از سرمایه گذاران و مدیران آینده در حال حاضر زندگی می کنند از طریق آنچه که به سرعت در حال تبدیل شدن به عمیق ترین رکود اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم است.

سرمایه گذاران در سال های شکل گیری خود را به تازگی کشف کرده اند که سهام با ریسک های بزرگ متصل شده است. مگر در مواردی وجود دارد یک بهبود سریع—V-شکل اقتصادی گزاف گویی بسیاری امیدوار هستند این سرمایه گذاران می تواند 2020 به عنوان نقطه مرجع برای اخبار بد و کاهش ریسک پذیری در طول زندگی خود. این بدان معناست که برگزاری کمتر در سهام بلکه که آنها به عنوان پیشرفت از طریق شرکت رتبه آنها کمتر پول شرکت به نامشخص پروژه ضربه زدن به آینده سرمایه گذاری; کمتر ممکن است انتخاب کردن به بزرگ مالی در معرض خطر راه اندازی کسب و کار خود را.

این نوع مالی زخم است که کمتر از یک نگرانی فوری از ناتوان کننده اثر کارگران از یک طلسم بیکاری تهدید سریعتر deglobalization بالقوه فشار سیاسی برای بیشتر هزینه های دولت و مالیات های بالاتر اجازه دهید به تنهایی مقیاس بزرگ از بدهی های گرفته شده توسط هر دو بخش دولتی و خصوصی.

اما مطالعات نشان داده اند که تاثیر خرس بزرگ بازار معطل می تواند در ذهن کسانی که ضربه سخت توسط آنها مدت ها پس از آنها غرق در کتاب های تاریخ برای هر کس دیگری. در کوتاه مدت اجرای این مقیاس از دست دادن نیز به احتمال زیاد به تشویق احتیاط در میان کسانی که با کمتر تجربه مالی در مورد بازگشت به بازار, فقط به عنوان آن را در سال 2009.

بازار زخم

پس از سقوط و از جمله در سال 1929 1974 و 2000 می توانید آن را سهام یک مدت زمان طولانی برای به دست آوردن مجدد خود را قبل از قله.

S&P 500 ماهانه

3125

625

125

25

5

1900

’20

’40

’60

’80

2000

’20

3125

625

125

25

5

1900

’20

’40

’60

’80

2000

’20

3125

625

125

25

5

1900

’20

’40

’60

’80

2000

’20

3125

625

125

25

5

1900

’20

’40

’60

’80

2000

’20

توجه: داده ها در یک مقیاس لگاریتمی رسم برای نشان دادن تغییرات در شاخص متناسب با ارزش آن است.

منبع: پروفسور Robert Shiller دانشگاه ییل

“افراد جوان تر هستند حساس تر به اخبار اقتصادی, به دلیل تجربه خود را بسیار کوتاه تر از یک فرد مسن تر است که از طریق بد بار قبل می گوید:” استفان ناگل یک استاد امور مالی در دانشگاه شیکاگو غرفه دانشکده کسب و کار. “این نسل جوان است که در سال آینده خواهد شد تمایل به بیشتر بدبینانه در مورد بازده و دارایی های پر ریسک و انتخاب محافظه کارانه تر اوراق بهادار.”

اخیر خیابانی ستون

  • Coronavirus یادآوری: سهام دارای ریسک حق بیمه برای یک دلیل 4 آوریل سال 2020
  • سرمایه گذاران در حال تمام کار اپيدميولوژيستها در حال حاضر 1 آوریل سال 2020
  • پس از Coronavirus ما را به روی چیزی حساب کردن با بدهی مارس 29 سال 2020
  • من می ترسم. که یک دلیل برای خرید. مارس 23 سال 2020

پروفسور ناگل و Ulrike Malmendier یک سرمایه گذاری و استاد اقتصاد در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی نیز یافت می شود که در دراز مدت با نگرش معرض خطر هستند تحت تاثیر تجربه شخصی از سرمایه گذاری زمانی که جوان تر بود. کسانی که با شروع سال ضعیف سهام عملکرد تمایل به جلوگیری از سهام در حالی که کسانی که در زمان بهتر شد و کمتر تحت تاثیر یک به نوبه خود برای بدتر در بازار.

آن است و نه فقط سرمایه گذاران خصوصی که رویکرد به خطر شکل گرفته است در اوایل تجربه شخصی است. پروفسور Malmendier و دیگران دریافتند که مدیران ارشد بودند و جوان, بزرگسالان در طول رکود بزرگ شد کمتر احتمال دارد به اهرم تا شرکت های خود را از کسانی که در شادتر. حتی فدرال رزرو سیاست گذاران که در حال غوطه ور در مالی تاریخچه و تئوری به شدت تحت تأثیر تجربیات اولیه از تورم است.

وجود دارد بیشتر از اثر مستقیم در راه اندازی است. حداقل Ouyang استادیار در پکن دانشگاه Tsinghua در بر داشت که در گذشته رکود زخم از کارآفرینان از فروپاشی جریان نقدی هرحال مفید و مقرون به صرفه اثرات وادار کردن شرکت های ضعیف را تعطیل.

حمایت دولت اقدامات را کاهش می دهد تاثیر خاموش شدن ناگهانی در برخی از کسب و کارهای کوچک در حالی که دیگران نوآوری برای زنده ماندن با در نظر گرفتن مواد غذایی و تحویل تغییر به ساخت هواکش و یا ماسک و کار از خانه. اما پروفسور Ouyang می گوید: “این زخم در اثر این رکود است که احتمالا رفتن به شدید تر از هر گذشته رکود.”

بسته بازار ماهی در واشنگتن برخی از موسسات غذایی رنج می برد.

عکس: اندرو Harrer/مهر نیوز

بسیار بستگی دارد که چگونه به سرعت اقتصاد و بازار بهبود می یابند و تا کنون سهام قرار داده اند در فوق العاده ای دوباره بجای اول برگشتن.

هنوز تاثیر روانی از coronavirus رکود اقتصادی می تواند برجسته تحقق است که همه گیر خطرات نادیده گرفته شده بود و در حال حاضر نیاز به قیمت گذاری می گوید: لورا Veldkamp یک استاد امور مالی در دانشگاه کلمبیا فارغ التحصیل دانشکده کسب و کار که مطالعات تاثیر بر بازارهای حوادث نادر.

“اگر ما می گویند که بیماری های همه گیر در حال طبیعی جدید و سپس مردم بسیار بیشتر خواهد بود مردد را به خطرات” او می گوید. خانواده ها و شرکت ها می خواهم صرفه جویی بیشتر و خطر کمتر برای محافظت در برابر آینده ممکن است خاموش شدن ناگهانی در حالی که دولت نیاز به ذخایر اضطراری تجهیزات و اطمینان از آنها می تواند به سرعت تولید بیشتر در داخل مرزهای خود را.

حتی اگر همه گیر می آید به عنوان یک بسیاری از مردم خواهد شد تمایلی به معاشرت یک بار این مستند به پایان می رسد گسترش درد برای شرکت ها و اقتصاد است که تکیه بر گردشگری سفر غذا خوردن و حوادث دسته جمعی. دیگران خواهد بود از جان گذشته برای دیدن دوستان خود را پس از دو هفته اجرا انزوا; هیچ راهی برای مطمئن خواهد شد که قوی تر از میل.

بیشتر در Coronavirus

  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • اطلاعات در Coronavirus en Español
  • مرور زندگی خود را در طول یک بیماری همه گیر
  • یک راهنمای به دولت مستندات

“شما یک حیوان اجتماعی, اما شما هم گویا حیوانات می گوید:” جثه Viñals رئیس استاندارد چارترد و سابق صندوق بین المللی پول رسمی. “مردم به احتمال زیاد محتاط تر. این است و نه فقط رفتن به چه چیزهایی استفاده می شود. آن را به یک جهان متفاوت است.”

بزرگترین نگرانی و بسیاری دیگر از اقتصاددانان من به صحبت کرد این است که رکود را فشار کشورهای به جلو و عقب از جهانی شدن و حتی سریع تر تشویق آشکار بهانه ساخت زنجیره تامین امن تر است. “ما می دانیم که چه هزینه های اقتصادی این چیزها می تواند — آن را بی خاصیت کردن تمام ما,” او می گوید.

به عنوان سرمایه گذاران شروع به قیمت در بهبود سریع آنها باید با در نظر گرفتن خطری که زخم از رکود اقتصادی ممکن است باعث تضعیف اقتصاد برای سال آمده است.

ده ها هزار نفر در زمینه بیکاری در نوادا به عنوان قمار بسته شده است.

عکس: جان Locher/آسوشیتد پرس

نوشتن به جیمز مکینتاش در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im