Coronavirus قانون شکن قرعه کشی عمومی خشم آنلاین

یوسف Griffins’ میخانه در ساوت پاسادنا کالیفرنیا بود تعطیل توسط مقامات بهداشتی پس از مردم شکایت آنلاین در مورد یک روز سنت پاتریک حزب وجود دارد.

عکس: یوسف Griffins

به عنوان حرکات گسترده عصری جهانی جمعیت محدود با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس کسانی که تست محدوده قرنطينه و اجتماعی فاصله در حال طراحی یک واکنش شدید آنلاین.

یک کارمند در پکن, آلمانی, غول دارویی Bayer AG از دست او و بعد از او heckled توسط آنلاین اراذل و اوباش به رفتن خارج از خانه اش را به اجرا در سرپیچی از دستور دولت است. یک اوهایو مرد شکستن بهار در میامی تبدیل شده است و این موضوع یک سونامی از رسانه های اجتماعی سولفات برای اصرار coronavirus نمی خواهد متوقف کردن او را از مهمانی. و در فیلیپین و پلیس کمک کردم از Facebook کاربران به عنوان آنها به دنبال یک مرد که فرار از قرنطینه.

مجازی اوباش در حال استفاده از اینترنت به نام شرم و مردم آنها معتقدند در حال قرار دادن دیگران در معرض خطر توسط بی پروا اوقات فراغت سفر غیر ضروری اجتماعی و نقض قوانین قرنطینه. در توییتر مردم نوشته شده اند عکس از گروه نوشیدن در میله های زندان در آمریکا و هنگ کنگ lambasting آنها را برای رفتار غیر مسئولانه.

“این بخشی از تلاش ها برای فشار آوردن به افراد دیگر به” حق “است و ادعا اقتدار اخلاقی” گفت: Lauren Rosewarne یک دانشمند اجتماعی در دانشگاه ملبورن استرالیا است. “عمومی بشود از مردم رخ داده است در طول تاریخ. اینترنت به سادگی قادر می سازد مردم را به انجام این کار با گسترده تر و رسیدن به مخاطبان بزرگتر.”

بردی Sluder این درس در راه سخت پس از یک CBS مصاحبه تصویری از او را در خود شکستن بهار در میامی رفت و ویروسی در توییتر.

“اگر من تاج من به تاج گفت:” آقای Sluder در این ویدئو چهره اش برافروخته و با پوشیدن یک کلاه عقب مانده است. “در پایان روز, من قصد ندارم به اجازه دهید آن را من جلوگیری از مهمانی.”

این ناگهانی خشم در واکنش به این ویدئو رهبری به آقای Sluder عذرخواهی خود را Instagram حساب در روز یکشنبه. “نسل ما ممکن است احساس شکست ناپذیر او گفت:” در پست “…اما ما مسئولیت داریم که برای گوش دادن و به دنبال توصیه های جوامع ما است.” آقای Sluder نمی پاسخ به پیام ها به دنبال نظر.

واکنش به رفتار دیده می شود به عنوان بی پروا شده اند به خصوص باطل در چین که در آن ویروس آلوده بیش از 81,000 مردم و ادعا کرد بیش از 3000 زندگی می کند. با شماره های اخیر روزانه جدید داخلی عفونت های نزدیک به صفر بسیاری از چینی ها از نگرانی این کشور روبرو خواهد شد موج دیگری به دلیل ساکنان سفر خارج از کشور و آوردن ویروس بازگشت. آنلاین آزار و اذیت شدید به خصوص است با lawbreakers doxed—یک عمل است که در آن هدف اطلاعات شخصی در معرض آنلاین.

یک بایر کارمند که فقط بازگشت به پکن از استرالیا تبدیل شد به یک هدف که او را نادیده گرفته دولت قرنطینه سفارشات و رفت برای اجرا. ویدئوها از زن در دنده تمرین دویدن بدون ماسک و هجوم تماس از یک محله, نگهبان, به دست آورد بیش از 20 میلیون بازدید در رسانه های اجتماعی در چین که در آن بیش از یک و نیم میلیارد شهروندان شده اند در زیر به برخی از نوع مستند.

شهروندان شکار و علنی او هویت و کارفرما. ظرف دو روز از ویروسی تصویری گردش بایر در بیانیه ای گفت در 17 مارس آن را به حال اخراج دونده. زن نمی تواند نظر رسیده است.

در ایالات متحده, که در آن تعداد موارد تایید شده پیشی گرفته 100,000 و بیش از نیمی از کشورهای تحت سطوح مختلف مستند برخی از افراد بارها و سازمان هایی که سعی در انجام به طور معمول باید تبدیل به هدف آنلاین خشم.

جاش Albrektson جنوبی پاسادنا کالیفرنیا ساکن شد و خشم به دیدن یک ایرلندی نوار در مرکز شهر میزبان یک روز سنت پاتریک حزب در 17 مارس یک روز پس از این شهرستان اعلام کرد همه ناهار خوردن در رستوران ها و مکانهای تفریحی به حال نزدیک به.

میخانه ایرلندی—Griffins از کینسل—لعنتی موسیقی از یک گروه زندگی می کنند از نمای آن و ده ها تن از مشتریان آمیخته. آقای Albrektson شلاق گوشی خود را یک ویدیو از صحنه و ارسال آن را در توییتر و برچسب زدن پلیس شهر.

“در این مورد زندگی و مرگ گفت:” 41 ساله رادیولوژیست. “20 درصد که نیست گوش دادن [به دولت توصیه بهداشتی] در حال خطر به زندگی از 80 درصد آن انجام دهید.”

ناراحت ساکنان را به رسانه های اجتماعی به انتقاد از Griffins و آن Yelp صفحه بمباران شد با بسیاری داغدار بررسی که سایت غیر فعال پست های جدید. شهرستان مقامات بهداشتی بعد از خاموش کردن نوار.

یوسف Griffins صاحب میخانه گفت: او به معنای هیچ آسیبی و محدودیت های جدید بودند در آینده به سرعت او نمی تواند نگه داشتن. هنگامی که این ویدئو گرفته شده بود رستوران و میخانه باز شده بود فقط برای بایگانی اطلاعات و برخی از مشتریان در انتظار بودند در داخل برای مواد غذایی خود را, او گفت:.

آقای Griffins گفت که او در واکنش آنلاین. “اینترنت تبدیل شده است یک ابزار واقعی—کسی آسیب پذیر است” او در مصاحبه ای گفت:. “وجود دارد مقدار زیادی از تهمت سوء تفاهم و اطلاعات غلط. مردم می گویند چه می خواهند می گویند.”

اضطراب مردم احساس می کنند در طول این بیماری همه گیر است که دامن زدن به چنین رفتار آنلاین گفت: آلبرت فاکس Cahn, یک همکار در دانشگاه نیویورک قانون انگلبرگ مرکز نوآوری های قانون و سیاست. “مردم احساس ناتوان به رفع وضعیت,” او گفت:. “این یک دستور غذا برای فاجعه است.”

رومئو Baleros یک پلیس مدیر در فیلیپین رسیده در Facebook برای کمک در توقیف یک قرنطینه شکن.

عکس: رومئو Baleros

رومئو Baleros یک پلیس مدیر در فیلیپین خواسته خود هزاران Facebook پیروان برای راهنمایی در محل فلیکس آلجو که تا به حال اجرا به دور از جداسازی اجباری در اوایل بعد از ظهر. در عرض یک ساعت از پست او دریافت اطلاعات در مورد آقای آلخو محل و یک عکس از فراری که هر دو ثابت انتقادی به ابتلا به قانون شکن کمتر از چهار ساعت پس از او فرار کرده بود که 55 ساله فیلیپینی پلیس در استان Negros Occidental گفت.

“آنها مخفیگاه آنان را برای خاطر سلامت عمومی” آقای Baleros گفت. “اگر او حامل یک ویروس کشنده را به سرعت در حال گسترش در سراسر استان تا مردم هوشیار شد.”

حریم خصوصی کارشناسان هشدار می دهند که این تاکتیک می تواند عواقب مانند تفاهم. Doxing خاص می تواند منجر به اقدامات تلافی جویانه پرخاشگری یا افسردگی.

فرگوس هیکس یک کارمند با بانک سوئیس UBS گروه AG در لندن بود که یک قربانی تفاهم و doxing به طور همزمان. عکس و نام یک اشتباه عنوان شد منتشر شده در رسانه های اجتماعی در هنگ کنگ همراه با یک گزارش تایید نشده از, اینترنت, سایت خبری به نام بخت بینش است که گفت: او گرفته شده بود دور توسط پلیس شهر برای دروغ گفتن در مورد سفر تاریخچه و طفره رفتن قرنطینه سفارشات.

آقای هیکس که در حال حاضر در لندن گفت: در یک ایمیل به وال استریت ژورنال که گزارش نادرست و انتشار آنلاین کرده بود عذرخواهی کرد. ثروت بینش ارسال شده یک اصلاح در وب سایت خود را. انتشار نمی پاسخ به یک ایمیل به دنبال نظر.

نوشتن به لیزا لین در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>