Coronavirus زنده بحث در مورد قیمت گذاری دارو

محققان گزارش اولیه نتایج مثبت در Covid-19 بیماران برای Gilead Sciences’ ضد ویروسی درمان remdesivir نشان داده شده در تولید در یک مرکز در La Verne, کالیفرنیا.

عکس: gilead sciences/ایسنا

چندی پیش شرکت های دارویی تا به حال یک گاو-چشم خود را در نمادهای دارای صدای تیک تیک. آسمان-قیمت های بالا برای نجات بخش مواد مخدر و مواد مخدر بحران ساخته شده بود آنها را در این کشور حداقل دوست میباشد. دموکرات نامزد ریاست جمهوری شد یکی از بردن هر یک از دیگر با وعده مهار قیمت, در حالی که رئیس جمهور تهمت mulled برنامه های مشابه.

Covid-19 داده است شرکت های دارویی یک شات در رستگاری. آنها در حال ریختن منابع به درمان و واکسن با کل اقتصاد سرنوشت استراحت در موفقیت خود را.

زمانی که مدرن , Inc. گزارش مثبت نتایج اولیه در آن واکسن در دوشنبه میانگین صنعتی داو جونز افتاده نزدیک به 4 درصد. نتایج مثبت از Gilead Sciences ‘ضد ویروسی درمان remdesivir تا به حال اثرات مشابه سه هفته قبل از آن.

شرکت های دارویی می دانیم جهان در حال تماشای. “ما به احتمال زیاد به صورت عمومی قابل توجه توجه و بررسی دقیق در مورد هر کسب و کار آینده و مدل های قیمت گذاری تصمیم گیری با توجه به remdesivir,” جلعاد که در اوراق بهادار پر کردن. آن وعده داده شده را به دور آن تولید اولین اجرا و اجازه می دهد کشورهای فقیر به generics. Johnson & Johnson گفت: این امر خود را به فروش واکسن در حال حاضر در دادگاه در نه برای سود بر اساس. مدرن را اجرایی کرده است گفت: “ما نمی خواهیم برای به حداکثر رساندن سود” در آن واکسن.

این ممکن است دقیق و سرمایه گذاری خوب خواهد شد اما نه پایدار و مدل کسب و کار: در دراز مدت این شرکت را به اتهام قیمت متناسب با هزینه های در حال توسعه مواد مخدر از جمله کسانی که شکست. سوال بزرگ این است که آیا Covid-19 ثابت به عموم مردم و سیاستمداران محاسن قیمت گذاری فعلی سیستم است که اجازه می دهد تا شرکت های دارویی اتهام آنچه بازار را تحمل خواهد کرد.

بیشتر حساب سرمایه

  • پس از ویرانگر انقباض برق رشد ظهور مارس 16 سال 2020
  • متحده محتاطانه بود; در اینجا به همین دلیل آنها نیاز به یک نجات به هر حال مارس 14 سال 2020
  • تلخ چشم انداز برای پایین ترین کارگران پرداخت می شود 8 مه سال 2020
  • ‘خطر بر اساس’ اجتماعی فاصله کلیدی برای بازگشایی 5 مه سال 2020

“وجود دارد بسیاری از مردم در بیوتکنولوژی واقعا در تلاش برای حل این مشکل به دلیل آن را درست انجام دهیم” گفت: Craig Garthwaite سلامت اقتصاددان در شمال غربی دانشگاه دانشکده مدیریت کلاگ که مخالف با وادار کردن شرکت های دارویی به قیمت های پایین تر. “اما من نمی خواهم برای قرار دادن تمام تخم مرغ های من در این نوع دوستی سبد خرید. ما می خواهیم هر شرکت است که می تواند احتمالا این مشکل به فکر می کنم که هر دو از نظر اخلاقی و مالی بهترین کاری برای انجام این است که برای مقابله با کروناویروس.”

فریب سود ممکن است دلیل اولیه شرکت های دارویی در حال مسابقه برای پیدا کردن coronavirus درمان است. اما آن را توضیح دهد که چرا آنها باید سرمایه دانش و فناوری برای استقرار در مبارزه با کروناویروس.

مطالعات تجربی نشان می دهد که درآمد انتظارات کمک به درایو مبارزه با مواد مخدر نوآوری. به این دلیل که ایالات متحده می پردازد بسیار بیشتر از کشورهای دیگر برای داروهای مشابه آن را برای حساب 70 درصد از biopharmaceutical سود در میان اقتصادهای توسعه یافته, با توجه به کاخ سفید شورای مشاوران اقتصادی. ایالات متحده نیز حساب برای 44 درصد از پژوهش های پزشکی و توسعه و 60 درصد از ارزش بالا زندگی-علوم اختراعات با توجه به یک مطالعه 2015.

جلعاد است به طور منظم به هزینههای بالا در قیمت آن هپاتیت C با داروهای Sovaldi و Harvoni. اما چشم انداز به طور مشابه بازده بالا است مرکزی برای پیگیری تقریبا تمام داروها توسط شرکت های خصوصی. جلعاد اول مشغول به کار در remdesivir به عنوان یک درمان برای بیماری هپاتیت C و سپس برای ویروس ابولا است.

مدرن است و در عین حال به یک دارو یا واکسن به بازار پس از آن در سال 2010 تاسیس شد اما آن را مطرح کرده است 5 میلیارد دلار از همکاران و سرمایه گذاران شرط بندی آن تکنولوژی است که با استفاده از سلولهای خود بدن را برای تولید مولکول خاص منجر خواهد شد به سودآور دستیابی به موفقیت.

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • چه کسب و کارهای کوچک نیاز به دانستن در مورد محرک
  • مدیریت امور مالی خود را در طول همه گیر

است که توانایی به فروش در قیمت های بالا کمک کرده است تا آماده سازی مواد مخدر ایالات متحده صنعت را در Covid-19 ثابت نمی کند آنها لازم است. بسیاری از سازمان ها هستند که محور سود و قیمت سهم نیز در مسابقه برای درمان مانند دانشگاه آکسفورد که کانديد واکسن است که به خوبی پیشرفته است. بیماری های عفونی اغلب قرعه کشی محدود خصوصی سرمایه گذاری کنند چرا که بسیاری از آسیب آنها در کشورهای فقیر و بیماری های همه گیر غیر قابل پیش بینی هستند. بودجه دولت کلید واکسن تولید و پژوهش است. از موسسه ملی بهداشت کمک طراحی مدرن را واکسن. مدرن, Johnson & Johnson, شرکت سانوفی SA و AstraZeneca PLC در حال دریافت پول فدرال برای حمایت از تولید واکسن.

در حالی که وجود دارد گسترده است و توافق در بازار خصوصی incents نوآوری “سوال واقعی این است که آیا همه چیز را که می آید ارزش قیمت است ما در نهایت پرداخت پول برای آن گفت:” پاتریشیا Danzon استاد از مراقبت های بهداشتی مدیریت در دانشگاه پنسیلوانیا مدرسه وارتون که مورد مطالعه از قیمت گذاری دارو.

او اشاره کرد به عنوان مثال هیدروکسی کلروکین قدیمی و ارزان generic مالاریا مواد مخدر کشیده شده علاقه قابل توجهی در درمان Covid-19.

از آرشیو

دارو قیمت گذاری پیچیده و مرموز است. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که چگونه جریان پول مواد مخدر و تخفیف در پشت صحنه درایو ممکن است تا قیمت دارو برای مصرف کنندگان است. تصویر: مالوری Brangan (در اصل منتشر 24 مه 2019)

بهتر است او گفت: برای دولت ها و شرکت های بیمه به مذاکره قیمت بر اساس چگونه مقرون به صرفه هستند. موسسه بالینی اقتصادی بررسی است که منجر به راه در توصیه قیمت دارو بر اساس اثر می گوید remdesivir ارزش است به عنوان کم به عنوان $10 برای یک دوره 10 روزه و بر اساس آن هزینه ساخت و یا به عنوان بالا به عنوان $4,500 بر اساس سهم خود را به کیفیت و طول عمر.

اما پیتر Kolchinsky یک virologist و شریک مدیریت از RA مدیریت سرمایه است که سرمایه گذاری در علم زندگی شرکت گفت: این مطالعات نمی ضبط مواد مخدر عمر سهم. برای مثال روشه برگزاری AG ‘s Actemra توسعه یافته برای آرتریت روماتوئید است که در حال آزمایش برای درمان “cytokine طوفان” خطرناک واکنش افراطی سیستم ایمنی بدن در Covid-19 بيمار. “هیچ کس گفت: ما باید مشوق هایی است که مواد مخدر به دلیل آن می تواند مفید باشد در مورد Covid-19 حملات. هیچ کس را دیدم که” آقای Kolchinsky گفت. باید هیدروکسی کلروکین اثبات موثر در برابر Covid-19 آن خواهد بود یک مزیت بزرگ هرگز میان به هزینه-اثربخشی پژوهش است.

آقای Kolchinsky توصیف فعلی قیمت گذاری سیستم به عنوان یک بیمه نامه است. آنجا که غیر نظامی تقاضا برای خودرو پرداخت شده برای کارخانه است که می تواند تبدیل به تولید تانک و بمب افکن در زمان جنگ گفت: “آمریکا تمایل به پرداخت برای مارک مخدر از انواع ایجاد این پر جنب و جوش صنعت سوخت آن و تشویق آن به توسعه ابزارهای جدید ساخته شده و ما به خوبی مجهز زمانی که غیر منتظره رخ داد.”

نوشتن به گرگ Ip در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>