Coronavirus نشان می دهد محدودیت های هوش مصنوعی, ابزار سلامت

محققان در یک آزمایشگاه در لون, بلژیک, بررسی نمونه از رمان coronavirus در روز جمعه.

عکس: گیرت Vanden Wijngaert/مهر نیوز

فن آوری و بهداشت و درمان-مراقبت از شرکت در مسابقه برای رول کردن ابزارهای جدید به آزمون و در نهایت درمان بیماری کروناویروس گسترش در سراسر جهان است.

یک بخش که برگزاری: سازندگان مصنوعی-هوش-فعال ابزار تشخیصی به طور فزاینده و پشتیبانی توسط شرکت های بهداشت و درمان-مراقبت از سیستم ها و دولت ها به عنوان یک جایگزین برای روال دکتر-دفتر بازدیدکننده داشته است.

در تئوری چنین ابزار—گاهی اوقات به نام “علامت چکرز” و یا مراقبت های بهداشتی رباتها—صدای واضح کوتاه مدت ثابت: آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به ارزیابی اینکه آیا کسی Covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus در حالی که نگه داشتن افراد آلوده به دور از شلوغ مطب یا اتاق اورژانس که در آن آنها ممکن است گسترش آن است.

این ابزار در پیچیدگی متفاوت است. برخی با استفاده از یک فرایند نسبتا ساده مانند یک درخت تصميم به ارائه مشاوره آنلاین به صورت اساسی مسائل مربوط به سلامت. خدمات دیگر می گویند که استفاده از تکنولوژی های پیشرفته تر مانند الگوریتم های مبتنی بر یادگیری ماشین است که می تواند مشکلات تشخیص دقیق تر.

بیشتر Coronavirus پوشش

  • Coronavirus: آخرین اخبار
  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • چرا Coronavirus خیلی سریع گسترش می یابد
  • Coronavirus گسترش به کشورهای جنوب صحرای آفریقا

به اشتراک گذاری افکار خود را

شما با استفاده از یک chatbot یا مشابه خودکار ابزار به دنبال توصیه های بهداشتی? چه تجربه شما بود ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

اما برخی دیجیتال-سلامت شرکت هایی که در ساخت این ابزار می گویند آنها با احتیاط از به روز رسانی الگوریتم های خود را به عنوان سمبل سوال در مورد جدید کروناویروس فشار است. خود تردید برجسته هر دو کمی شناخته شده در مورد گسترش Covid-19 و گسترده تر محدودیت های بهداشت و درمان-مراقبت از فن آوری های به بازار عرضه شده به عنوان هوش مصنوعی در رمان به سرعت گسترش بیماری.

برخی از شرکت ها می گویند که آنها نمی باید به اندازه کافی اطلاعات در مورد جدید coronavirus را به برق وصل به محصولات موجود خود را. لندن-بر اساس علامت-چک کردن برنامه های خود را.MD., Ltd. به تازگی اضافه شده یک “coronavirus جستجوگر” را فشار دهید که منجر به یک سری از سوالات در مورد علائم. اما از آن است که بر اساس یک تصمیم ساده درخت. این شرکت گفت: آن را نمی خواهد به روز رسانی بیشتر به فن آوری پیچیده زیر بنای اصلی آن سیستم که مبتنی بر یادگیری ماشین.

“ما تصمیم به انجام آن را از طریق هوش مصنوعی از آنجا که ما نمی کردم اساسی علم” گفت: مورین بیکر, افسر ارشد پزشکی خود را.MD. او گفت: آن را می تواند شش تا 12 ماه قبل از کافی کارشناسی ادبیات علمی در دسترس می شود برای کمک به اطلاع رسانی مجدد از الگوریتم های مورد استفاده در امروز پیشرفته تر از نشانه های اسباب بازی چکرز.

خود توصیف AI systems ساخته شده است که در یادگیری ماشین که انطباق بر اساس داده های جدید را دریافت خواهید کرد, دشوار است به نیشگون گرفتن و کشیدن برای یک ویروس جدید گفت هیو هاروی از بنیانگذاران Hardian Ltd. دیجیتال-بهداشت-مراقبت های شرکت مشاوره و سابق رادیولوژیست. این سیستم “نیاز به آموزش دقیق اطلاعات,” او گفت:. هر کمی قبل دیده می شود بسیار بیماری های عفونی که داده های کمیاب است مطرح می تواند چالش های مشابه حتی برای پیچیده تر از این فن آوری است.

کیت های آزمایش شده اند یکی از راه های اصلی برای تعیین اگر یک بیمار coronavirus اما نتایج از گلو-تست های گرد می تواند نادرست است. وال استریت ژورنال در بازدید از آزمایشگاه در سنگاپور برای دیدن چگونه این کیت کار و پیدا کردن که چرا سوال وجود دارد بیش از دقت و صحت. عکس: کریستال تای

انگلستان گرفته شده یک نقش پیشرو دفاع از خودکار بهداشت و درمان-مراقبت از ابزار در سال های اخیر است. آن دولتی خدمات درمانی ارائه می دهد که مراقبت رایگان برای همه, تایید کرده است, تعدادی از تجاری در دسترس chatbots بازاریابی آنها را به بيمار در مطب به عنوان یک هزینه راه موثر برای تریاژ موارد و ارائه توصیه های پزشکی ارزان برای شرایط معمول.

اما در میان coronavirus بحران بیمه خدمات درمانی است که به جای کارگردانی شرکای آن به مردم بگویید به تماس و انگلستان در سراسر کشور مراقبت های بهداشتی مشاوره خط اگر آنها فکر می کنم آنها ممکن است قرارداد این ویروس. نهادهای بهداشت و درمان تایید کرده بود 20 نفر از Covid-19 در کشور از اواخر دوشنبه.

بیمه خدمات درمانی نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

دیجیتال-سلامت شرکت بابل خدمات بهداشت و درمان با مسئولیت محدود. مجوز یک chatbot به بیمه خدمات درمانی است که در آن می گوید: ارزیابی یک بیماری است ضرورت. این شرکت می گوید این به روز رسانی نکردن که خدمات و پیشرفته تر یکی از آن توسعه یافته برای لکه های بیماری که این مجوز به شرکت ها پس از آن شروع به ردیابی Covid-19 اوایل این سال است. بابل توصیه می کند کاربران تماس با بیمه خدمات درمانی است “111” خط تلفن در صورتی که سرفه یا تب و به تازگی از سفر به منطقه ای که در آن وجود داشته است حوادث coronavirus عفونت است.

هوش مصنوعی نقش در بهداشت و درمان گفت: Keith Grimes, بابل بالینی نوآوری مدیر و تمرین دکتر پزشکی. “در یک وضعیت مانند این ابزار آماده نیست.”

روشن است.md های بهداشتی آمریکا, جستجوگر, خودکار پرچم بیماران که ممکن است coronavirus خود را بر اساس پاسخ به سوالات آنلاین. آن سپس مجموعه تماس تصویری با یک پزشک.

نوشتن به Parmy اولسون در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im