Coronavirus پاسخ نهاد همبستگی اتحادیه اروپا به آزمون

Coronavirus بحران احیا آشنا خطوط گسل در اتحادیه اروپا است. بهداشت عمومی بحران زده جنوب کشور زودتر و سخت تر با ایتالیا و اسپانیا و فرانسه همه تلاش برای مقابله با نصب عفونت با بستن اقتصاد خود را. بلوک اقتصادی هزینه خواهد شد حدود 10 درصد از تولید ناخالص داخلی خود و یا $1.7 تریلیون دلار تخمین زده می شود.

اما معلوم نیست چه کسی خواهد پرداخت که لایحه که آیا آن انجام خواهد شد تنها با این کشورها بیشترین نیاز و یا اگر درد خواهد شد در سراسر اتحادیه اروپا شامل بیشتر از نظر مالی مناسب و آلمان و اتریش و هلند. که عدم اطمینان همراه با احساسات در مبارزه جنوبی که شمال انجام نشده به اندازه کافی برای کمک به آنها در مبارزه با ویروس است بازگشایی شکاف از سال 2008 eurocrisis.

رهبران اروپایی در دو طرف تقسیم این تشخیص به عنوان یک باعث شکستن و یا لحظه ای برای اروپا است. اما فرانچسکو مرد زن نما, زن, یک استاد اقتصاد در دانشگاه گنت در بلژیک معتقد است کشورهای در نهایت گرد هم می آیند به عنوان آنها را چند سال پس از eurocrisis. “سیاست [حرکت] بسیار سریعتر در حال حاضر. این زمان ممکن است تا یک سال.”

برلین و بازل سوئیس

Coronavirus بحران اسپانیا خیلی سریع و سخت است که در روز هر بخش در بیمارستان HM تررلدنس در نزدیکی مادرید را بر عهده گرفته COVID-19 بيمار. تک اتاق شد دو برابر تا تخت زد. کمیت و کیفیت دنده محافظ در دسترس کارکنان پزشکی کاهش یافته به عنوان روز راه را به شب و موارد – مرگ و میر – نصب شده است. هرگز به کمک آمد از کشورهای همسایه.

“وجود دارد هیچ تیمی می گوید:” آدریانا Vinasco که با این نسخهها کار به عنوان یک کمکی پرستار در بیمارستان است. “هر کشور در زمان تصمیم گیری خود به خود و در خود زمان.”

Coronavirus بحران احیا آشنا خطوط گسل در منطقه یورو با بحران بهداشت عمومی هدف قرار دادن کشورهای جنوب زودتر و سخت تر است. یک بهبود اقتصادی هزینه خواهد شد حدود 10 ٪ از اتحادیه اروپا تولید ناخالص داخلی یا $1.7 تریلیون دلار تخمین زده است که اتحادیه اروپا صنعت رئیس تیری Beton. اما معلوم نیست چه کسی خواهد پرداخت که لایحه که آیا آن انجام خواهد شد تنها با این کشورها بیشترین نیاز مانند ایتالیا و اسپانیا و یا اگر درد خواهد شد در سراسر اتحادیه اروپا شامل بیشتر از نظر مالی مناسب و آلمان و اتریش و هلند.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

Margaritis Schinas اتحادیه اروپا “اروپا راه زندگی” کمیسر می بیند این را به عنوان جای تعجب ندارد. با توجه به بی سابقه ای در طبیعت و شدت بحران کشورهای عضو در ابتدا سعی در سازماندهی به عنوان بهترین آنها می تواند – اگر چه نه همیشه در راه هماهنگ. در حال حاضر آنها وارد شده چه او مشخص به عنوان یک “همگرایی فاز”: با جذب شدن به سوی راه حل های مشترک به اتحادیه اروپا در پاسخ به بحران بهداشت عمومی در حالی که همچنین بدانند چگونه برای کاهش تاثیر اقتصادی آن.

“شکی وجود ندارد که راه ما از زندگی شده است تا حد زیادی تحت تاثیر قرار, اما ارزش است که زیر بنای راه ما از زندگی باقی می ماند و همیشه دست نخورده,” او گفت: در طول یک رویداد آنلاین برگزار شده توسط مرکز اروپایی برای تجزیه و تحلیل. “عضو پیدا کنند بسیار واضح است که آنها باید بیشتر مشترک از آنها فکر می کنم – نه تنها بازار بلکه وابستگی متقابل اقتصاد ما, ارزش ها, اصول تحرک است که اشکال جوامع ما در اروپا است.”

سخت ضربه به اقتصاد و سیستم های سلامت

ویرانی اقتصادی شدید در ایتالیا, اسپانیا و فرانسه که در آن مرگ عوارض شده اند بالا و اقتصادی آتن باقی بماند. کسب و کارهای کوچک شده اند به ضربه بسیار سخت می گوید Heloise د Castelnau پاریس, مالکیت فکری و وکیل کسب و کار. او در حال کار اضافه کاری برای کمک به مشتریان خود برای درخواست کمک دولت به طوری که آنها می توانید پرداخت صاحبخانه کارگران و تامین کنندگان. “اما سیستم پیچیده است,” او می گوید: “و آن را در مورد به تعویق انداختن مالیات و گسترش وام اما روزی ما را مجبور به پرداخت صورتحساب. در حال حاضر آن را به یک طرح اضطراری.”

حسن نیت ارائه میدهد از آدریانا Vinasco

کمکی, پرستار, Adriana Vinasco (سمت چپ) و همکاران او در برخواهد داشت با یک دسته گل از گل در بیمارستان HM تررلدنس جایی که آنها در حال درمان COVID-19 بيمار. خانم Vinasco ابراز تاسف است که کشورهای اروپایی باید در هماهنگی برای مبارزه با ویروس.

COVID-19 امداد برنامه های ارائه شده در فرانسه شده است ناهموار. برای مثال خود اشتغالی افراد می توانند با دسترسی به فرم های جدید کمک اما مقدار مبتنی بر فروش است که باعث می شود آن را سخت برای راه اندازی و یا کسب و کار با کمی به هیچ فروش به واجد شرایط. پناهندگان کارآفرینان اضافی مانع آنها لازم نیست که در کشور سابقه اعتباری مورد نیاز برای واجد شرایط برای وام تضمین برنامه می گوید مداخله پاریس بر اساس صندوق وقف برای پناهندگان است.

در حال حاضر اکثر فرانسوی ها به دنبال دولت خود را برای نجات. “اتحادیه اروپا احساس می کند واقعا دور,” او می گوید. “شاید در مه, ما باید بیشتر دیدگاه در همه چیز.”

در ایتالیا سیستم بهداشت عمومی رنج می برد از زیر-سرمایه گذاری با یک برش هزینه های €37 میلیارد دلار (40 میلیارد دلار) در طول دهه گذشته با توجه به Gimbe پایه و اساس است. در حال حاضر همه گیر دارای ضعف سیستم بیمارستان و کشته شدن بیش از 25000 نفر است. آن را نیاز به اصلاحات است. “ما در معرض خطر هستند از پرداخت صورتحساب از دهه هزینه-برش می گوید:” به Quirino Piacevoli که به عهده واحد مراقبت های ویژه در اصلی بیمارستان در رم برای 20 سال است.

چه ایده آل نتیجه?

راه حل ارجح تقسیم پاک در امتداد شمال و جنوب اروپا خطوط آنجا که آن را پس از بحران مالی جهانی سال 2008 است. سپس خطوط ارائه شد به آمار کشورهای سراسر منطقه یورو اما اعطای وام با شرایط تا حد زیادی تعیین شده توسط کشورهای ثروتمند مانند آلمان و هلند.

مردم در جنوب احساس شرایط مداخله در امور داخلی خود را می گوید آنکه Hassel یک سیاست عمومی استاد در برلین Hertie مدرسه. برای مثال یونان لازم بود به قطع آن حداقل دستمزد و شدید به کاهش هزینه های آن اقتصادی مجلس به منظور.

“این احساس عمیقا ناعادلانه و تجربه است که زمان باقی مانده بسیار بد احساسات در میان کشورهای جنوب اروپا – ایتالیا و اسپانیا و یونان و به حدی پرتغال می گوید:” دکتر Hassel.

در اینجا ما 10 سال بعد, او می گوید در مواجهه با یک وضعیت مشابه است. “کشورهای جنوب اروپا در حال ضربه سخت تر است و آنها لازم نیست که پول برای پرداخت هزینه های مالی محرک و یا برای کسب و کار خود را برای زنده ماندن از بحران. آنها واقعا رو خیلی بیشتر سختی.”

ایتالیا و اسپانیا تقاضا “coronabonds” که گسترش قرض گرفتن خطر در سراسر اتحادیه اروپا است. فرانسه امانوئل پاکسازی همچنین پشتیبانی از مشترک بدهی گفت: آینده پروژه اروپایی در خطر است.

چارلز Platiau/ایسنا

کادر پزشکی از ژرژ پمپیدو, اروپایی, بیمارستان, موج به همسایگان و ساکنان از کف بالکن خود را در حمایت از کارکنان مراقبت های بهداشتی در میان شیوع کروناویروس در پاریس در تاریخ 21 آوریل سال 2020 است.

اما رهبران آلمان و هلند و اتریش تمایل به می گویند هیچ. آلمان و اتحادیه اروپا, اقتصادی نیروگاه تا کنون اب و هوای COVID-19 و نسبتا کم عوارض مرگ و به آرامی شروع به بازگشایی آن اقتصاد است. آن را به اجرا درآمد مازاد بودجه و نگه داشته است اقتصاد خود را شناور با هزینه های عظیم بسته است.

در عوض آنچه که وزرای مالی منطقۀ یورو تا کنون توافق است €500 میلیارد بسته اضطراری امداد اقدامات است. “دارایی منطقه یورو در هفته گذشته نمی دید بسیاری از درها می گوید:” فرانچسکو مرد زن نما, زن, دستیار استاد در اقتصاد بین المللی و حکومت در دانشگاه گنت در بلژیک. “آن را جعلی کوتاه مدت توافق اما اصل مشکل واقعی است و اگر چه با این بازیابی صندوق است.”

هنوز هم جلوتر هستند و تصمیم گیری های مهم در مورد چگونه به ساختار و چه کسی پرداخت خواهد شد بسیار گران بازسازی اقتصادی تلاش های مورد نیاز پس از coronavirus فروکش.

یک یا شکستن لحظه

رهبران اروپایی در دو طرف تقسیم این تشخیص به عنوان یک باعث شکستن و یا لحظه ای برای اروپا است. آنگلا مرکل صدراعظم آلمان به نام بحران “بزرگترین آزمون” اتحادیه اروپا مواجه شده است و از آنجا که پایه و اساس آن در حالی که نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته می رود تمام راه برگشت به جنگ جهانی دوم برای بیشتر محاکمه.

دکتر مرد زن نما, زن استدلال می کند که هر گونه توافق که برگ های سخت-آمار کشورها با این تصور که آنها شده اند shortchanged خطرات توانمند سازی euroskeptic احزاب است. در ایتالیا جناح راست لیگ در حال حاضر دارای درخواست تجدید نظر توده ها و ایتالیایی ها در سراسر طیف سیاسی سریع به ابراز احساسات رها. آنها مشکل است که به کمک بود سریعتر از کشورهایی مانند چین و کوبا از از در اتحادیه اروپا ،

“اتحادیه اروپا است ثابت می شود یک اتحادیه می گوید:” ونسا Ferreri اطفال پرستار در بخش مراقبت ويژه و نوزادان آسیب شناسی در Gaslini بیمارستان در جنوا, ایتالیا. “اگر وجود دارد کشورهای در مشکل آنها اجازه نمی دهد هر یک از دیگر به نزول است اما آنها از یکدیگر حمایت کنند. این مشکلات نمی بنیادی از یک, سیاسی, خطا, اما از بهداشت و درمان اضطراری است.”

کمیسیون اتحادیه اروپا و رئیس جمهور Ursula von der Leyen به تازگی عذرخواهی به ایتالیا. او گفت: “درست است که بیش از حد بسیاری از آنها وجود ندارد در زمانی که ایتالیا نیاز به یک دست یاری در ابتدا. که برای آن مناسب است که اروپا به عنوان یک کل ارائه می دهد صمیمانه عذرخواهی.”

آن را به زمان

آقای Schinas کمیسر اتحادیه اروپا می گوید این بیماری همه گیر در معرض یک عدم تقارن بین آنچه که مردم انتظار دارند از اتحادیه اروپا و بلوک واقعی شایستگی. چگونه مدارس و بیمارستان ها سازمان یافته در زمان بحران است که حق هر دولت هنوز بسیاری تبدیل به اتحادیه اروپا برای راهنمایی در مورد چگونگی واکنش نشان دادن به این بیماری همه گیر.

چرا که ایتالیا با آن مواجه بدترین بحران آن ارائه درس های ارزشمند برای کشورهای در شمال که به آنها کمک کرد تعدیل pandemic تاثیر یادداشت دکتر مرد زن نما, زن.

آن ممکن است مدتی طول بکشد اما او معتقد است که کشورهای در نهایت گرد هم می آیند به عنوان آنها را از طریق ایجاد مکانیسم ثبات اروپا چند سال پس از بحران مالی 2008 و یا در پی 2015 مهاجرت به بحران است. “این یک نوع متفاوت از بحران” او می گوید. “سیاست [حرکت] بسیار سریعتر در حال حاضر. این زمان ممکن است تا یک سال.”

دکتر Hassel عمومی استاد سیاست در برلین می گوید که آن را بسیار دشوار است برای “هر دو طرف” اتحادیه اروپا استدلال به قبول هر یک از دیگر ، اما “این امر می تواند واقعا غمگین اگر ایتالیا به پایان می رسد تا این تفکر در تمام آلمان گسل.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>