Coronavirus امداد و یا ‘نجات’? بحث بر سر کمک به متحده است.

به عنوان کنگره در نظر بیشتر coronavirus کمک برخی از نمایندگان مجلس نگران است که ممکن است استفاده از پول فدرال برای حل prepandemic مشکلات بودجه.

“چرا باید مردم و مالیات دهندگان آمریکا بود نجات ضعیف اجرا متحده (مانند ایلینوی به عنوان مثال) و شهرستانها در تمام موارد دموکرات اجرا و مدیریت زمانی که بسیاری از کشورهای دیگر هنوز به دنبال نجات کمک کند ؟ من باز به بحث در مورد هر چیزی اما فقط درخواست؟” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در اواخر ماه آوریل است.

اما در حالی که بسیاری از کشورهای با بازنشستگی بدهی های باقی مانده از مرکز می گوید: کریستوفر Mooney استاد دولت و سیاست در دانشگاه ایلینوی در شیکاگو این بدان معنا نیست که کمک های بیشتری را به مقدار آبی “دولت سهیم خواهد بود.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

برای یک چیز, پاسخ به COVID-19 ایجاد شده واقعی سال مالی اضطراری است.

همچنین داده ها از موسسه راکفلر دولت در نیویورک نشان می دهد که دموکرات ایالات مانند نیوجرسی ماساچوست و کانکتیکات پرداخت دولت فدرال به مراتب بیشتر از آنها دریافت هر سال است. و برخی از محافظه متحده مانند آلاباما و می سی سی پی و در عین حال بسیار بیش از آنها را.

این عدم تعادل تا حد زیادی ناشی از جمعیت. امریکا مترقی نظام مالیاتی به این معنی است که ساکنان ثروتمند متحده (اغلب به شدت شهری و دموکراتیک-کنترل) پرداخت بالاتر فدرال مالیات از کسانی که در کشورهای دیگر. در ضمن شهری گرا متحده معمولا خواسته های بالا برای خدمات عمومی – و از این رو نسبتا بالا هزینه توسط دولت های ایالتی و محلی می گوید استاد Mooney.

به عبارت دیگر ایدئولوژی ممکن است به جهات اما جمعیت در صندلی راننده.

و هنگامی که آن را به چگونه متحده مدیریت می شوند, می گوید استاد Mooney که تقریبا همیشه یک ماده از نظر.

“هنگامی که شما شروع به پرتاب کردن کلماتی مانند “خوب اجرا” یا ” ضعیف اجرا,’ مگر اینکه شما بسیار معیارهای خاص در ذهن … آن را ذهنی تعریف,” او می گوید.

منبع: ایالات متحده فدرال رزرو راکفلر موسسه از دولت Ballotpedia, U. s. اداره آمار نیروی کار

|

یعقوب Turcotte و نوح رابرتسون/کارکنان

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>