کمک به ویروس کوروناویروس: آیا رئیس جمهور ترامپ می تواند کنگره را دور بزنه؟

Bridgewater, N.J.

پایان رئیس جمهور دونالد ترامپ در سراسر کنگره در تسکین coronavirus است به بالا بردن سوالات در مورد اینکه آیا آن را به آمریکایی ها زندگی اقتصادی او ادعا می کند و به نظر می رسد خاص به صورت چالش های قانونی. دموکرات ها آن را یک پليوي پيش از انتخابات مي نامند که دولت هاي پول نقد را به دوش مي کشيد.

…وقتي به اون دستورات اجرايي نگاه مي کني مهربان ترین چیزی که می توانم بگم این است که او نمی داند در مورد چه چیزی صحبت می کند یا چیزی در آن جا اشتباه است.” “برای مشخص کردن آنها به عنوان حتی انجام آنچه آنها را به انجام، به عنوان چیزی است که جای توافق را، فقط نه تا.”

پس از مذاکره با قانونگذاران در بسته بعدی کمک های اقتصادی همه گیر به دیوار ضربه، در روز شنبه ترامپ استفاده کرد آنچه او گفت قدرت ذاتی ریاست جمهوری به جعل پیش رو در مالیات و سیاست هزینه است که کنگره می گوید آن را توسط قانون اساسی اعطا شده است.

ترامپ اظهار داشت که او اختیار دارد مالیات حقوق و دستمزد را رد کند و سود بیکاری منقضی شده را تمدید کند، هرچند در مقدار ی کم تر از آنچه بیکار در طول بحران به دست می آورند. شانس انتخاب مجدد او توسط همه گیر، رئیس جمهور ادعا دستورات خود را “مراقبت از تقریبا تمام این وضعیت، به عنوان ما آن را می دانیم.”

اما به نظر می رسد دستورات به حمل وزن کمتر از ترامپ ترویج و کاهش هزینه های امداد فدرال با تغییر بیشتر بر روی شانه های کشورهای در حال مبارزه. منتقدان گفتند که این اقدامات از یک خط قانونی عبور کرده و از آنچه برای کمک به اقتصاد شکننده لازم است به خوبی کوتاه افتاد.

چاک شومر رهبر دموکرات سنا ی نیویورک با توجه به دامنه بحران های اقتصادی و بهداشتی گفت: «پالتری»

هر چند که به روابط بیشتر فشار با کنگره، این حرکت توسط کاخ سفید قاب به عنوان رئیس جمهور شکستن از طریق شبکه واشنگتن به منظور توزیع مستقیم کمک. مشاوران امیدوارند که بهبود اقتصادی که ترامپ به احتمال زیاد نیاز به شکست جو بایدن دموکرات در ماه نوامبر حفظ کند.

با چشم بر می دارد اسلاید خود را در نظرسنجی ها، ترامپ اعتبار کامل برای اقدامات، که او در باشگاه گلف نیوجرسی خود را در روز شنبه پس از مذاکرات کنگره شکست در هفته گذشته امضا کرد. دموکرات ها در ابتدا به دنبال بسته 3.4 تریلیون دلاری بودند، اما گفتند که تقاضای خود را به 2 تریلیون دلار کاهش داده اند. جمهوری خواهان طرحی به ارزش یک تریلیون دلار پیشنهاد کرده بود.

ترامپ دموکرات ها را متهم کرد که تلاش می کنند بیش از حد مورد نیاز خرج کنند و برای اولویت های نامربوط به همه گیر ها پول اضافه کنند. او گفت کمک های محلی به مبلغ “پول نجات” برای ایالات و شهرستانها “بد توسط دموکرات ها برای سال های زیادی اداره می شود. … و ما حاضر به انجام این کار نیستیم.”

رئیس جمهور می خواهد به پرداخت کمک هزینه بیکاری فدرال مکمل برای میلیون ها آمریکایی که در طول شیوع از کار خارج شده است ادامه دهد. اما سفارش او برای پرداخت تا 400 دلار در هر هفته ، در مقایسه با 600 دلار است که مردم دریافت شده بود.

ترامپ همچنین گفت ایالات متحده 25 درصد از این پول را حتی به عنوان بسیاری از آنها با کاهش بودجه عمده سر و کار را پوشش می دهد. کمک فدرال از پول امداد رسانی در فاجعه در آژانس مدیریت اضطراری فدرال تغییر مسیر داده می شود – دلار به احتمال زیاد بیش از دو ماه طول نمی کشه. تغییر صندوق های فاجعه FEMA نیز به عنوان اوج فصل طوفان رخ می دهد و دولت ملی اقیانوسی و جوی هشدار می دهد از یک فصل “بسیار فعال” در حال حاضر در جریان است.

لری کودلو مشاور ارشد اقتصادی ترامپ، یکشنبه در یک مصاحبه تلویزیونی تلاش کرد تا به روشنی جزئیات دستور رئیسش در مورد کمک های بیکاری را توضیح دهد. استیون منوچین، وزیر خزانه داری آمریکا گفت که سهم ۱۰۰ دلاری ایالات از یک استخر پول فدرال که قبلاً بود، خواهد آمد و ترامپ ممکن است از این شرط که چگونه می توان از آن استفاده کرد چشم بدر کند.

ند لامونت، دموکرات، گفت: «ببین، این هزینه ما بین الان و پایان سال حدود ۵۰۰ میلیون دلار است» “من می توانم آن پول را از آزمایش. فکر نکنم فکر خوبي باشه من می تونم اون پول رو از مدرسه هامون ضدعفونی کنم فکر نکنم فکر خوبي باشه در واقع، من فکر می کنم طرح رئیس جمهور ایده خوبی نیست.”

Pelosi, D-کالیفرنیا, انتقاد ترامپ برای انجام هر کاری برای کمک به مدارس تلاش برای بازکردن دوباره و او گفت که دستورات “پوچ غیر قانونی” است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im