Coronavirus مربوط به رها کردن در تبلیغات وزن در Comcast درآمد

Comcast را NBCUniversal واحد آمار بود به خصوص با بیماری همه گیر کوروناویروس با موضوع آن-پارک کسب و کار از دیدن 94% کاهش در درآمد.

عکس: جان Raoux/آسوشیتد پرس

Comcast Corp. CMCSA 1.60% ‘s دوم-درآمد سه ماهه کاهش یافت و 12 درصد از سال قبل از آن به عنوان تاثیر coronavirus در آن تبلیغات وابسته به کسب و کار بیش از جبران کابل غول ادامه داد: موفقیت در ثبت نام بیشتر مشتریان پهن باند.

فیلادلفیا مبتنی بر شرکت گفت: درآمد برای سه ماهه منتهی به 30 ژوئن در حدود $23.72 میلیارد دلار را از $26.86 میلیارد دلار در سال-دوره قبل از آن. سود خالص بود و نزدیک به 3 میلیارد دلار یا 65 سنت در هر سهم پایین حدود 4 ٪ از $3.12 میلیارد دلار یا 68 سنت یک سال پیش از آن. FactSet تحلیلگران انتظار داشتند درآمد هر سهم 55 سنت.

Comcast را NBCUniversal واحد آمار بود به خصوص با بیماری همه گیر کوروناویروس. درآمد کاهش 25 ٪ به $6.1 میلیارد دلار با توجه به بسته شدن پارک متوقف تئاتر منتشر و کاهش شدید در تبلیغات. تم-پارک کسب و کار دچار 94% کاهش در درآمد. در حالی که اورلاندو و ژاپن پارک شده اند باز پس ژوئن هالیوود محل هنوز به بازگشایی شده است. درآمد حاصل از تبلیغات در NBCU کابل شبکه و پخش-تلویزیونی واحد کاهش به 27 درصد و 28 درصد بود.

آن پهنای باند, کسب و کار, از سوی دیگر, آن بهترین سه ماهه دوم در ضبط با 323,000 مشترکین جدید یک 54 درصد افزایش از سال گذشته در سه ماهه دوم. این را شامل نمی شود بیش از 600 ، 000 مشتریان پهن باند است که یا امضا به صورت رایگان و یا نبود قطع به علت امداد تعهدات قرار داده و در محل توسط کمیسیون ارتباطات فدرال. در حالی که چنین وعده شد قطع جولای 1, Comcast گفته است که قصد ندارد به قطع ارتباط مشتریان بدون کار کردن با آنها برای اولین بار.

این شرکت در ادامه به از دست دادن کابل-تلویزیون مشتریان با 477,000 مردم برش طناب در سه ماهه دوم در مقایسه با 224,000 سال گذشته است. این علامت 13th سه ماهه متوالی از پرداخت-TV مشتری ضرر و زیان است.

پرداخت-TV مشتریان از Comcast و همسالان خود ادامه مهاجرت به جریان خدمات مانند Netflix , Inc. و والت دیزنی Co. ‘s دیزنی+. در هفته گذشته AT&T Inc. گفت: آن DirecTV ماهواره ای کسب و کار از دست 886,000 آمریکا premium-تلویزیون مشترکین و دیگر 68,000 آنلاین-تنها کانال بسته نرم افزاری.

Comcast Cable که شامل آن پهنای باند پرداخت-TV تلفن ثابت و تلفن همراه کسب و کار تا به حال حدود 14.4 میلیارد دلار در سال درآمد کمی پایین از همان آخرین دوره سال است. درآمد متاثر از تنظیمات انجام شده برای مشتری های منطقه ای-ورزشی-هزینه های شبکه به عنوان Comcast است گفت: این امر با تصویب هر گونه تخفیف به مشتریان خود است.

Comcast در, جدیدترین, کسب و کار, آسمان بود که به دست آورد و در سال 2018 نیز رنج می برد در اروپا است. واحد درآمد کاهش یافت و از 16 درصد به حدود 4.1 میلیارد دلار و درآمد حاصل از تبلیغات به طور خاص کاهش یافته است 43%.

مربوط تصویری

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس پیشرفت شرکت های در حال جستجو برای پیدا کردن حق تن و پیام های بازاریابی خود را. چه هستند برخی از جهان قابل تشخیص شرکت های re-تجسم تبلیغات خود را? عکس: نعناع موبایل

این شرکت گفت: آسمان بود قادر به نگه داشتن نزدیک به تمام ورزشی-بسته های مشتریان که نیست متهم در طول سال که در اروپا به فوتبال و سایر ورزش ها بودند متوقف شد.

در روز سه شنبه AMC سرگرمی Holdings, Inc. و Comcast جهانی تصاویر, توافق رسیده است که اجازه می دهد فیلم به بازی در تئاتر بسیار کمتر از زمان قبل از حرکت به صفحه اصلی تصویری.

این توافق پس از یک شکاف بین این دو شرکت در مورد چگونه به زودی فیلم باید منتشر شده برای سیستم عامل های دیجیتال برای مشاهده صفحه اصلی. در مارس جهانی ساخته “عضو شورای نظارت مدت تور جهانی” در دسترس به عنوان یک 20 دلار اجاره آنلاین که در نظر گرفته شد یک موفقیت است.

نوشتن به لیلیان ریزو در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im