Coronavirus نابسامانی اکوادور بزرگترین شهرستان

Coronavirus دارای ضعف بیمارستان ها و morgues در اکوادور بزرگترین شهرستان, مردم را وادار به ترک بدن در خیابان. وال استریت ژورنال را Ryan Dube توضیح می دهد که چگونه گوایاکیول ارائه می دهد یک پیش نمایش از آنچه در دیگر مناطق آسیب پذیر در آمریکای لاتین به زودی ممکن است روبرو می شوند. عکس: stringer/ایسنا

به مدت چهار روز در خراردو Ibarra را به بدن مرده دراز در اتاق نشیمن خانه اش در اکوادور سوزان ساحلی شهر گوایاکیول جدید کانون از شیوع کروناویروس که ممکن است در حال حاضر ادعا کرد که صدها نفر از زندگی وجود دارد و بالا بردن سطح هشدار در مورد گسترش مرگبار پاتوژن در سراسر امریکا لاتین.

قبل از مرگش در هفته گذشته آقای Ibarra خانواده با عجله او را به بیمارستان پس از وی به ایجاد مشکل در تنفس نگران او Covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. دکتر او را تبدیل به دور گفتن در خانواده آنها ندارد فضا برای 72 ساله و بازنشسته. پس از مرگ او در خانه و خانواده نمی تواند پیدا کردن هر کسی که به بلند کردن جسد به دلیل خدمات اورژانس و خانه های مراسم تشییع جنازه غرق شد. بنابراین آقای Ibarra جسد باقی مانده در خانه.

رئیس جمهور لنین مورنو گفت: اگر چه آمار رسمی نشان می دهد حدود 100 نفر کشته شده اند و 3,163 بودند با این ویروس آلوده شد او مطمئن بودند “ده ها هزار نفر از افراد آلوده و صدها زندگی برش های کوتاه.” او افزود که در گوایاکیول یک شهر ساحلی از 2.3 میلیون تعداد اجساد از همه گیر قربانیان در حال برداشت هر روز رفته بود از 30 چند روز پیش به حدود 150 در حال حاضر.

مردان حمل بیمار به یک بیمارستان در گوایاکیول در تاریخ 1 آوریل.

عکس: خبرگزاری فرانسه/گتی تصویر

در اطراف دشت استان Guayas که سرمایه Guayaquil, مرگ تعداد می تواند به عنوان بالا به عنوان 3,500 آقای مورنو گفت: مقامات عالی به ساخت ویژه گورستان برای دفن مرده است. در صورتی که تعداد دقیق است که به معنی شیوع در اکوادور به برتری هر کشور در آمریکای لاتین است. برزیل تا کنون دارای بالاترین تعداد موارد تایید شده در 8,066 با 327 مرده است.

این صحنه در گوایاکیول از یک فیلم ترسناک است. خانواده ها در شهر سرگردان از یک بیمارستان به بیمارستان حمل بیمار و بستگان. کلینیک های خصوصی در حال کامل و چند تست شده برای coronavirus در حالی که برخی از پزشکان به ماندن در خانه با آلوده بستگان. با morgues کامل و ساکنان ترس از ابتلا به این ویروس از خانواده ها شروع ترک متوفی خارج از خانه و در گوشه و کنار خیابان.

“این یک جنگ منطقه گفت:” انریکه Boloña Gilbert, یک دکتر در یک بیمارستان خصوصی است که در حال حاضر با نزدیک به 40 coronavirus بیماران.

آخرین Coronavirus

  • مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که انتظار می رود به توصیه پوشیدن پارچه ماسک یا پوشش صورت در coronavirus نقاط.
  • تایید موارد بالا 1 میلیون در سطح جهان
  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

کارشناسان هشدار می دهند که در آمریکای لاتین و دیگر کشورهای در حال توسعه به ویژه آسیب پذیر هستند از coronavirus با توجه به ضعف عمومی-امکانات بهداشتی و نابرابری اقتصادی است که باعث می شود آن را تقریبا غیر ممکن است برای مردم فقیر که بر دستمزد روزانه به ماندن در خانه به سرعت ویروس گسترش یافته است.

“اکوادور می تواند از آنچه اتفاق می افتد در کشورهای دیگر در منطقه گفت:” پابلو Arosemena یک تاجر برجسته است که رئیس جمهور از گوایاکیول کسب و کار اتاق. “تاثیر coronavirus شده است پنج برابر قوی تر از زلزله.”

گوایاکیول شهردار سینتیا Viteri که آزمایش مثبت برای این ویروس گفت: در یک ویدیو کنفرانس خبری روز شنبه که بیماری منفجر شده در شهرستان در طول تعطیلات مدرسه که تمدید شده است از طریق عید پاک. این ویروس گفت: با وارد ساکنان بازگشت در ماه های فوریه و مارس از تعطیلات در اروپا و از جمله برای اولین بار شناخته شده مورد 70 سال که از سفر اسپانیا و از آنجا درگذشت.

حدود 70 درصد از اکوادور coronavirus موارد در Guayas, به گفته مقامات بهداشتی. این استان دارای موارد بیشتر از مقدار کل در بسیاری از دیگر کشورهای آمریکای لاتین.

از جان گذشته ویدئوها گردش اند در رسانه های اجتماعی از جمله یکی از آنچه به نظر می رسد جسد پیچیده شده در یک ورق سوخته در گوایاکیول خیابان. وال استریت ژورنال نمی تواند صحت این ویدئو صحت و آقای مورنو گفت: بسیاری از آنها جعلی است.

بستگان فرد متوفی سوگواری در خارج از یک گورستان در گوایاکیول در تاریخ 1 آوریل.

عکس: مارکوس پین/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Coronavirus سرعت در حال گسترش در گوایاکیول به عنوان مقامات می گویند که مردم نمی ماندن در خانه با وجود یک دولت-دستور قرنطینه. مقامات محلی برگزار شد جلسات در فرد به جای عملا آلوده تعداد زیادی از مقامات محلی گفت: Tathiana مورنو که منجر صلیب سرخ در پاسخ به کروناویروس در اکوادور. دیگر مردم همچنان به رفتن به طرف او اضافه شده است. کمبود آب در حال اجرا در جوامع فقیر که باعث می شود شستن دست و دشوار است تشدید مشکل است.

ویروس آمار اکوادور در خصوص لحظه در معرض خطر. شش ماه پیش از آند ملت بود در تلاطم خشونت آمیز تظاهرات علیه اقدامات ریاضت اقتصادی اجرا شده توسط دولت به عنوان بخشی از یک $4.2 میلیارد دلار وام برنامه با صندوق بین المللی پول. اما در حالی که تظاهرات خیابانی را پژمرده همه گیر گوشه است دولت یک بار دیگر به تصمیم گیری دشوار که آیا به صرف منابع محدود بر پرداخت بدهی به طلبکاران خارجی یا با کمبود بودجه روبرو نظام سلامت است.

در گوایاکیول شهردار Viteri گفت: او انحراف از 10 میلیون دلار است که اختصاص داده شده بود برای این شهر جشن دویست ساله جشن برای خدمات مراقبت های بهداشتی. او گفت دفتر او خریداری کرده است چهار 40 فوت ظروف با واحد تبرید است که در آن قصد دارد به جای در مقابل بیمارستان برای مردم به ترک مرده است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

“آنها در حال حاضر یک محل به اجساد” خانم Viteri گفت: “از آنجا که morgues سقوط کرده اند.”

یک میلیون دلار شده اند صرف 25,000 جدید کیت تست مجموعه ای تحویل داده می شود از انگلستان در هفته آینده خانم Viteri گفت. او افزود: او همچنین به دنبال یک قطعه زمین در گوایاکیول برای خانواده ها به دفن مرده خود را.

که کمی راحتی را برای خانواده خراردو Ibarra. پس از مقامات بهداشت تحت پوشش سفید لباس خود را برداشت جسد آقای Ibarra پسر ویکتور بريدن از خانواده مبل را به خیابان برای سوزاندن ترس آن آلوده بودند. او بعدها به نام fumigators به اسپری خانه نگران مادر سالمند خود را. در حال حاضر او انتظار ندارد برای همیشه دفن پدرش اعتقاد داشتند جسد او خواهد بود از دست رفته در میان بسیاری از نهادهای دیگر است.

“هستند بسیاری از مرده,” او گفت:. “ما به این فکر می کنم مثل یک رزمی مانند پدر من در جنگ کشته شده و ما در حال رفتن هرگز دوباره او را ببیند.”

نوشتن به رایان Dube در [email protected] و جثه ده کردبا در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>