Coronavirus افزایش تقاضا برای پوست-متوسط اسکنر

مادون قرمز معتدل دوربین داخل Hankou ایستگاه قطار در ووهان چین.

عکس: Qianwei ژانگ/وال استریت ژورنال

یک coronavirus باعث عجله برای دوربین های مادون قرمز است که شناسایی افراد با افزایش درجه حرارت پوست است و باعث سازندگان دستگاه به گوشت گاو تا زنجیره تامین و بررسی مجدد خود محصول ترکیب تیم برای دیدار با افزایش درخواست های آینده از کسب و کارهای مختلف.

اولین موج تقاضا در آمد بخشی از کارخانه ها و مراقبت های بهداشتی شرکت های دوربین سازندگان می گویند اما یافته است و به عنوان شرکت ها و دولت ها reimagine سرگرمی, دو و میدانی, حمل و نقل و آموزش و پرورش تحت coronavirus.

اسکنر که صفحه نمایش این پوست برای پی بردن به درجه حرارت بدن شده اند بخش کوچکی از بازار, مادون قرمز با بسیاری از حرارتی-تصویربرداری شرکت با تمرکز بر برنامه های کاربردی دیگر از تشخیص نشت آب به مزاحمان. اولویت های آن به عنوان تغییر همه گیر ساخته شده در اسکنر محبوب تر زور زدن لوازم و دعوت از رقابت بیشتر.

“همه و برادران خود را شروع به پریدن کرد به این کسب و کار” گفت: Gary Strahan, بنیانگذار تگزاس مبتنی بر دوربین های مادون قرمز, Inc. و یک صنعت کهنه کار برای بیش از 30 سال است. آقای Strahan گفت او شروع به انباشت قطعات در ژانویه به عنوان Covid-19 گسترش در چین خریداری کرده است ارزش میلیون ها دلار از سنسور.

طرفداران ورزش هستند اشتیاق به بازگشت به ایستد اما کارشناسان بهداشت می گویند استادیوم یکی از بالاترین خطر برای coronavirus انتقال است. دکتر پیتر چانه-هنگ, یک متخصص بیماری های عفونی پیاده روی ما را از طریق چگونه به راحتی این ویروس می تواند در میان جمعیت. عکس: آسوشیتد پرس

دوربین با استفاده از نارنجی و زرد رنگ به برجسته کردن مردم با بالاتر پوست درجه حرارت بدون تماس نزدیک مورد نیاز سنتی دماسنج. یک فرد متوسط است یک پروکسی برای کسی که ممکن است یک تب یک علامت شایع Covid-19 هر چند آن را حساب نمی کند برای کسانی که بدون علامت هستند اما مسری است.

قیمت مادون قرمز سیستم های غربالگری می تواند طیف وسیعی از $2,000 به $15,000 یا بالاتر. این رشد سریع بازار برای بدن-متوسط اسکنر می تواند بیش از 1 میلیارد دلار فروش تا پایان سال برآورد نشریه صنعت IPVM با اشاره به رشد از کسب و کار است که تا به حال کمی نیاز برای دستگاه های قبل از بیماری همه گیر. از لحاظ تاریخی اسکنر شد تا حد زیادی محدود به فرودگاه گفت: IPVM اضافه کرد که تقاضا می تواند به طور ناگهانی سقوط در چند ماه اگر همه گیر را برطرف می کند.

افزایش علاقه در غربالگری درجه حرارت بدن باعث شده است تا سازندگان به اولویت بندی که کسب و کار است. Flir Systems ,Inc. یک رهبر در تصویربرداری حرارتی در ماه فوریه گفت که آن پوست-متوسط اسکنر نیست یک “بزرگ سوزن تکان دهنده” برای شرکت در بخشی به دلیل سفارشات قرار داده شده که در گذشته شیوع ویروس رو لغو شد و نگرانی های پژمرده. سه ماه بعد اجرایی جیمز توپ به نام رو به رشد واحد کسب و کار “فوق العاده اولویت” که به دست آورد 100 میلیون دلار در رزرو برای سه ماهه اول.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه مدت شما فکر می کنم مادون قرمز متوسط اسکنر و دیگر اقدامات ایمنی پیشگیرانه برای Covid-19 خواهد ماند در زندگی ما ؟ چه تاثیر ماندگار آیا شما فکر می کنم اضافه کردن این دوربین برای استفاده در اماکن عمومی می تواند داشته باشد ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

افزایش تقاضا قرار داده است استرس در اورگان-شرکت مبتنی بر زنجیره تامین و ظرفیت تولید. Flir که اقدام به خرید قطعات مانند تخته مدار از شرکت های خارجی گفت: این کار با General Motors Co. به ساحل تا آن فروشگاه قطعات. “ما در حال کار واقعا سخت به تقویت آن دسته از تامین کنندگان برای پیدا کردن جایگزین اشکال از عرضه” آقای کانن گفت.

مدرسه سلامت Corp., ایلینوی شرکت توزیع لوازم پزشکی به مدارس گفت: این سابقه ارزش میلیون ها دلار از سوالات حرارتی اسکنر. بسیاری از مدارس پیش بینی متوسط چک به عنوان بخشی از مسیر بازگشایی گفت: علامت پیترز مدیر در مدرسه سلامت.

Thermoteknix سیستم های با مسئولیت محدود. بنیانگذار ریچارد Salisbury برآورد این شرکت دریافت حدود 15 تا 20 نمایش داده شد روزانه از ایالات متحده امکانات آموزشی از جمله دانشگاه ها و مدارس. بریتانیا بر اساس شرکت گفت: خرید و فروش متوسط اسکنر شروع به پریدن کرد به 120 یک هفته از پنج به 10 قبل از coronavirus.

کسب و کار در حال تبدیل شدن به متوسط چک به عنوان آنها برنامه ریزی برای بازگشایی و نگاه به کاهش خطر ابتلا به بیماری. Ford Motor Co., که اعزام بیش از 380 حرارتی مادون قرمز-اسکن سیستم در سراسر 100 امکانات جهان گفت: دستگاه های مادون قرمز ارائه یک لایه اضافی از راحتی برای کارکنان در بالا از دیگر اقدامات ایمنی از جمله اجباری ماسک صورت.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

وجود دارد “منحنی یادگیری با هر تازه مستقر تکنولوژی” یک سخنگوی شرکت گفت. درجه حرارت اسکنر تولید شده چند مثبت کاذب بلکه با دقت شناسایی افراد مبتلا به تب او گفت:.

در علاوه بر این به فورد حرارتی اسکنر استفاده می شود, در میان دیگران, لاس وگاس, کازینو, پنجره های گلف PGA tour و Baltimore Ravens’ آموزش امکانات.

مقامات ایالات متحده در حال آماده سازی برای شروع به چک کردن مسافران درجه حرارت در حدود یک دوجین فرودگاه. درجه حرارت اسکنر خواهد بود به احتمال زیاد ترکیبی از سه پایه است که می تواند صفحه نمایش چند نفر در یک بار و مکانیکی و حرارتی دستگاه های. چنین اسکنر در حال حاضر در حال استفاده در حمل و نقل و مراکز و ساختمان های اداری در چین است.

“همانطور که مردم شروع به سفر به بیشتر, من فکر می کنم ما در حال رفتن به شروع به دیدن یک باز از مکان [که در آن] مردم شروع به جمع و یا قادر به با هم بودن” گفت: لایحه Parrish از بنیانگذاران دنبال حرارتی. کالیفرنیا مبتنی بر مادون قرمز شرکت گفت: این دریافت استعلام از مکانهای عمومی مانند پارک های تفریحی و سالن های کنسرت.

به اولویت بندی بدن-سیستم های متوسط به دنبال حرارتی تا به حال به تاخیر در پروژه های دیگر. این شرکت همچنین توسعه صنعتی و آتش نشانی و دیگر مادون قرمز برنامه های کاربردی. به دنبال حرارتی گفت: دمای آن-اسکن سیستم در حال حاضر حساب برای بیش از 50 ٪ از کسب و کار خود را.

درک Coronavirus

  • آنچه که در مورد کوروناویروس | en Español
  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • مرور زندگی خود را
  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار

در حال تحول از مشتریان تقاضا افزایش پیچیدگی سیستم های Thermoteknix آقای Salisbury گفت. به جای stand-alone حرارتی اسکنر برخی از شرکت ها می خواهند به آنها را در ارتباط با موجود مدار بسته شبکه های تلویزیونی گفت: بالا بردن امنیت رایانه و نگرانی های حریم خصوصی.

درخواست از مکان هایی مانند استادیوم های فوتبال مطرح, نوع دیگری از چالش آقای Salisbury گفت: با طرفداران ورود از طریق هوای ورودی که در آن رطوبت و دما کنترل نمی.

بیشتر بازیکنان در حال ورود به بازار افزایش نگرانی در میان جانبازان صنعت. قبلا غذا و دارو درمان این سیستم ها به عنوان دستگاه های پزشکی و مورد نیاز premarket تصویب یک فرایند است که در زمان ماه. در ماه آوریل این سازمان گفت: آن را نمی کند, طرح توجیهی بلوک محصولات است که عدم ترخیص مناسب برای افزایش در دسترس بودن دما-غربالگری دستگاه در طول بیماری همه گیر.

تولید کنندگان هنوز هم باید به دنبال شرایط موجود در عملکرد دستگاه ایمنی و FDA رسمی گفت. این سازمان توصیه می کند مادون قرمز کنترل دمای دستگاه باید دقت درون 0.9 درجه فارنهایت است.

کارشناسان بهداشت عمومی احتیاط در مقابل با تکیه بر متوسط چک شامل coronavirus. “نمایش ناقص است و مانع گسترش یک پاتوژن گفت:” آلن Labrique, یک متخصص بیماری های عفونی در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health.

بسیاری در صنعت تشخیص محصولات خود را محدودیت ها. “آن را نمی خواهید به شما کل داستان اما آن را قطعا می تواند مفید باشد در نگه داشتن مردم زمانی که آنها به دور از مردم دیگر” گفت: به دنبال حرارتی آقای Parrish.

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>