Coronavirus قرنطینه افزایش جریان ویدئو, اما نه تبلیغات هنوز

گیر در خانه مردم جریان بیشتر تصویری در سیستم عامل های مانند Vizio است.

عکس: Vizio تبلیغات

مردم به صرف زمان بیشتری را برای جریان ویدئو به عنوان رمان coronavirus نیروهای آنها را به ماندن در خانه. تبلیغ نیست پس همان مسیر است.

تلویزیون جریان زمان در ایالات متحده آمریکا رفت و تا 12 درصد در هفته گذشته در مقایسه با هفته گذشته با توجه به فن آوری های ویدئویی شرکت Wurl Inc., که می گوید که آن آهنگ را مشاهده و عادات حدود 5 میلیون بیننده در اینترنت-تلویزیون متصل, مجموعه.

Amazon.com Inc. و والت دیزنی Co. ‘s Hulu دیده می شود جریان رفتن در طول بحران به گفته افراد آشنا با این موضوع. دیگر جریان ویدئو ارائه دهندگان خدمات از جمله AT&T Inc.’s HBO و Vizio, Inc. گزارش داده اند که افزایش مشاهده خود را در جریان خدمات و همچنین.

بینندگان به نظر می رسد به خصوص انگیزه برای پیدا کردن چیزهای جدید به تماشای با توجه به Vizio که یکی از بزرگترین سازندگان تلویزیون های.

“ما نه فقط شاهد زمان بیشتری را صرف با پخش آنلاين و تلویزیون که ما انتظار می رود برای ادامه برای رفتن اما ما همچنین شاهد بیشتر زمان صرف شده در جستجو و کشف” گفت: مایک اودانل سر Vizio را عامل کسب و کار. “با هیچ ورزش و رشد, اخبار و خستگی مردم شروع به جستجو برای محتوای بیشتری را به تماشای.”

مشاهده جلسات از مارس 16 تا 22 در سراسر ad-پشتیبانی شده و ad-free نرم افزار در Vizio را متصل-پلت فرم تلویزیون 40 درصد افزایش یافت از هفته گذشته است. پلت فرم آن آهنگ عادت برای مشاهده 10.1 میلیون تلویزیون با استفاده از آن سیستم عامل.

این سربازان ارتش در جریان است به ترجمه بیشتر در دسترس عاد زمان است. SpotX Inc., که کمک می کند تا ناشران تصویری فروش تبلیغات گفت: آن شاهد 16 درصد افزایش در آگهی ویدئویی موجودی از مارس 19-22 در مقایسه با ماه مارس 5-8 متناظر روز دو هفته قبل. که شامل تصویری جریان در تلویزیون و همچنین دیگر دستگاه های متصل مانند گوشی های هوشمند, تبلت ها و رایانه است.

SpotX گفت: ad موجودی در دسترس برای پخش برنامه های تلویزیون به طور خاص افزایش تقریبا 25% از مارس 12-24 در مقایسه با فوریه. 28-March 11. موجودی برای فیلم های دیجیتال که به طور معمول کوتاه تر شد تا 13% در همان دوره است.

اما حتی به عنوان مشاهده رشد می کند, تبلیغ تقاضا در حال سقوط در میان ناگهانی توقف بسیاری از فعالیت های اقتصادی.

“ما تا به حال مستقیم لغو; ما تا به حال مشتریان تعویق انداختن کمپین گفت:” مایک ایوانز معاون ارشد رئیس جمهور از تقاضا برای تسهیل SpotX که گفت: آن را با این نسخهها کار میکند بیش از 600 شرکت های رسانه ای و رسیدن به 42 میلیون متصل به اینترنت تلویزیون خانوار.

“نوسانات در درجه اول—و یکی از واضح—در سفر” آقای ایوانز گفت. “این یک ضربه عظیم. من نمی دانم که چگونه است که رفتن به ادامه خواهیم داد.”

عضویت در خبرنامه ثبت نام

سفر و مهمان نوازی و املاک و مستغلات بازاریابان کاهش هزینه تبلیغات از طریق SpotX پلت فرم بیش از 70 درصد از 16-22 مارس در مقایسه با قبلی هفت روز, با توجه به شرکت.

SpotX کاهش یافته است به ارائه دقیق اعداد در هر گونه تغییرات اخیر به کلی تبلیغ صرف و خط پایین شرکت. این شرکت عامل رئیس Sean Buckley, اذعان گسترده تاثیر coronavirus در این آگهی میباشد. شرکت های مانند توییتر, Inc. و نیویورک تایمز Co. در حال حاضر نشان داد که درآمد تبلیغات را به یک ضربه. “ما تصور این وزن خواهد شد در اکثر ad-پشتیبانی از کسب و کار” آقای باکلی گفت: از طریق یک سخنگوی.

یک مدیر اجرایی در یکی دیگر از پلت فرم است که با این نسخهها کار با ناشران به فروش تبلیغات تصویری گفت: بازاریابان کاهش هزینه های هفته گذشته 20 تا 30 درصد از هفته قبل است. دیگر دسته بندی ها عقب شامل سریع-خدمت رستوران و کنسرت و رویداد بازاریابان با توجه به اجرایی.

“ما همچنین در پایان ماه و سه ماهه دو برابر زمانی که شما به طور معمول ad [صرف] سنبله به عنوان مردم سعی کنید برای رسیدن به اهداف کمپین” اجرایی گفت. آگهی ریزش به احتمال زیاد به ادامه طریق سه ماهه دوم سال و به, سوم, او گفت:.

سقوط آگهی تقاضا فقط به عنوان بینندگان جهش است خسته کننده توسعه برای تبلیغ فروشندگان در جریان تلویزیون که در آن بازاریابان بودند آهسته به دنبال مخاطبان حتی قبل از این بیماری همه گیر. جریان بینندگان بودند عادت کرده اند به دیدن همان تبلیغات را تکرار خیلی بیشتر از آنها را در تلویزیون سنتی و یا حتی صفحات خالی که در آن تبلیغات باید قبل از coronavirus منزوی آنها را در خانه.

در یکی دیگر از چین و چروک, برخی از جدید مشاهده می گذرد به اخبار برنامه نویسی—دسته ای که در آن هر تبلیغ راحت است.

بیشتر از CMO امروز

  • ورزش لیگ ارائه رایگان جریان, از, بازی میان Coronavirus خاموش مارس 18 سال 2020
  • Cannes Lions آگهی جشنواره به تعویق افتاد اکتبر مارس 18 سال 2020
  • دیزنی به نظر می رسد به فروش TrueX Ad-Tech شرکت در آن جذب شده از فاکس 17 مارس سال 2020

آگهی های پر نرخ اندازه گیری چه مقدار موجودی در واقع به فروش می رساند را به طور چشمگیری کاهش یافت پس از مارس 17 با توجه به تماشای آن Ltd. a u. k.-بر اساس تجزیه و تحلیل ترافیک ویدئو شرکت. پر کردن نرخ برخی از ویدئو دیجیتال شرکت ها کاهش یافته و از 14 به 30 درصد در ماه مارس در مقایسه با ماه فوریه ،

وجود دارد برخی از مناطق امید. در SpotX پلت فرم بازی, تبلیغ صرف نزدیک به چهار برابر شده در حالی که این افزایش 97% به صورت قرعه کشی و 89 درصد الکل از 16-22 مارس در مقایسه با قبلی هفت روز است.

“ما در حال گرفتن یک هجوم درخواست از تبلیغ کنندگان پس از لغو زنده [ورزشی] گفت:” آقای ایوانز. “آنها تا به حال تمام این پول اختصاص داده شده به رویدادهای ورزشی مهم مانند جنون مارس و NBA. ناگهان آنها را برای کشف کردن آنچه که تخصیص مجدد است و آنچه که به نظر می رسد—و یا اگر صرف فقط پایین می رود.”

مربوط تصویری

در شهرستانها در سراسر جهان, بالکن, خوانندگی, تمرینات و دیگر بداهه حوادث می تواند پر کردن سکوت خیابان های خالی. در اینجا این است که چگونه توسعه راه های خلاق برای ارتباط با دیگران است کمک به برخی از افراد در مقابله با کروناویروس قرنطينه. عکس: Alberico/Fotogramma/Ropi/زوما پرس

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>