Coronavirus قرار می دهد جهان همکاری برای تیز آزمون

آن را نهایی سیاسی تست استرس – قابل توجه محلی, ملی و بالاتر از همه در سطح بین المللی. و آن را به عنوان بین المللی نظم سیاسی و اعتماد ملی موسسات شکننده است.

به خرید برای اقدامات سخت قبل از بحران به طور کامل بازدید خانه به عنوان مثال نیاز به به طور گسترده ای مورد اعتماد رهبری ملی. که در تامین کوتاه مدت در بسیاری از کشورهای اروپایی رو به افزایش COVID-19 موارد از جمله ایتالیا و فرانسه و بریتانیا است. تضعیف دولت از نهادهای بین المللی نیز تضعیف هماهنگ استراتژی است.

در سال 2008 بحران اقتصادی کشورهای در زمان اقدامات لازم برای مقابله با بحران فوری. اما بریتانیا و سپس با استفاده از یک نشست گروه 20 – بزرگترین اقتصادهای جهان – به نمودار یک واکنش بین المللی.

آنچه قابل توجه در حال حاضر عدم وجود چنین مرحله است. سازمان جهانی بهداشت تلاش کرده است به فرض منجر شود. اما بودجه آن و نفوذ شده اند فرسایش توسط ایالات متحده و چندین کشور اروپایی است. تنها به تدریج آن را گسترش بیشتری فوری پیام رسانی. نه وجود دارد هماهنگی تلاش های بین المللی برای اعمال این درس موفق سیاست های از سنگاپور به هنگ کنگ و تایوان و کره جنوبی.

حال سؤال این است که آیا فزاینده اثرات coronavirus می تواند سریع تجدید قدردانی از همکاری های بین المللی.

لندن

آن را نهایی سیاسی تست استرس.

در عین حال بحران اطراف COVID-19 متفاوت است از بین المللی چالش اغلب اشاره به عنوان موازی: ویروسی اقتصادی اضطراری از سال 2008. سپس تست استرس درگیر بانک ها و موسسات مالی. در حال حاضر آن را سیاسی آزمون قابل توجه در تمام سطوح: محلی و جمعی ملی است. اما بالاتر از همه, های بین المللی.

و در حالی که آن را خیلی زود برای رسیدن به قطعی قضاوت یک چیز روشن است. فقط به عنوان عمده بانک ها و سرمایه گذاری گروه بودند محزون می خوانی آمادگی برای آنچه که آمار آنها در سال 2008 COVID-19 آمده است به عنوان سیاسی بین المللی و اعتماد ملی موسسات اخذ شده است تا کنون بیشتر شکننده است.

است که به خصوص مشهود در غرب اروپا است که سازمان بهداشت جهانی (WHO) در هفته گذشته به عنوان کانون آن COVID-19 نگرانی. بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار در حال حاضر به طور چشمگیری محدودیت های سفت در جمعيت بعد از مدت ها به تأخیر انداختن اصلی اجماع به معنی محدود کردن بحران: اصطلاح “اجتماعی فاصله.”

خوشنودی به خوبی ممکن است در به تاخیر بیاندازد. در عین حال به خرید برای محدودیت در حرکت قبل از بحران به طور کامل بازدید خانه نیاز به معتبر به طور گسترده ای مورد اعتماد رهبری ملی. که در تامین کوتاه مدت در تعدادی از کشورهای اروپایی رو به شدت افزایش COVID-19 موارد از جمله ایتالیا و فرانسه و بریتانیا است.

ایتالیا بوده و در چنگال حزبی سیاسی متخاصم. در فرانسه در ابتدا رئيس جمهور محبوب امانوئل پاکسازی شده است برخورد با تظاهرات خیابانی در برابر اصلاحات اقتصادی در دستور کار است. بریتانیا باقی مانده تقسیم بیش از Brexit و پشتیبانی توسط آن پلاریزه نخست وزیر بوریس جانسون.

در عین حال تضعیف دولت های بین المللی نهادهای سیاسی نیز تضعیف یک استراتژی هماهنگ برای مقابله با یک ویروس است که disregards مرزها.

که شده است و تلاش در زمان تقریبا plaintively به فرض منجر شود. اما بودجه آن قطع شده است در سال های اخیر است. آن تاثیر فرسایش بیش از حد در میان ناسیونالیستی حرکت می کند به بی ارزش اهمیت نهادهای بین المللی توسط ایالات متحده و توسط تعداد زیادی از کشورها در اروپا است.

که در کنتراست قابل توجه برای پاسخ به 2008 اقتصادی جهان سقوط.

کشورهای در زمان اقدامات لازم برای مقابله با بحران فوری. اما نخست وزیر بریتانیا در زمان گوردون براون و سپس با استفاده از یک نشست گروه 20 – بزرگترین اقتصادهای جهان – به نمودار یک واکنش بین المللی. نتیجه این است که در نهایت کمک به نجات و احیای اقتصاد جهانی: هماهنگ نرخ بهره کاهش سیاست محرک و حرکت به دور از حمایت از تولیدات داخلی توسط فردی متحده است.

آنچه که قابل توجه با COVID-19 عدم وجود هر چیزی شبیه به آن درجه از هماهنگی. که احتمالا از نگرانی از کاهش نفوذ خود در ابتدا تکرار چین در کم اهمیت جلوه دادن شدت بحران است. تنها به تدریج آن را گسترش پیام.

نه وجود دارد هماهنگی تلاش های بین المللی برای اعمال این درس از سیاست های اتخاذ شده توسط چندین آسیایی, دولت – سنگاپور, هنگ کنگ, تایوان و کره جنوبی – که ثابت کرده اند نسبتا موفق که تا کنون در محدود کردن اثرات ویروس.

ایالات متحده و بسیاری از اروپا هفته اجازه عبور بدون قرار دادن در محل گسترده تست و ردیابی کسانی که نشان داد نشانه هایی از قرار گرفتن در معرض و یا موثر اجتماعی-جدایی سیاست. و حتی به عنوان بحران عمیق تر در اروپا و امریکا, واکنش محدود شده است و تقریبا به طور کامل به دولت های ملی.

اتحادیه اروپا هنوز برای رسیدن به یک گسترده هماهنگ رویکرد است. هفته گذشته رئيس جمهور از بانک مرکزی اروپا و کریستین لاگارد, شانه ای بالا انداخت پیشنهادات آن ممکن است دخالت مستقیم در حمایت از ایتالیا که در حال حاضر مبارزه اقتصادی رانده شده و به رکود اقتصادی توسط COVID-19.

سوال کلیدی در حال حاضر این است که آیا فزاینده اثرات coronavirus می تواند سریع تجدید قدردانی از ارزش همکاری های بین المللی.

در روزهای اخیر وجود داشته اند نشانه هایی که در حداقل یکی از زمینه: عنوان کردن خطر که بازارهای مالی جهان می تواند دست گرفتن است. ایالات متحده فدرال رزرو هماهنگ با بانک مرکزی کانادا و انگلیس و ژاپن و سوئیس و اتحادیه اروپا برای کاهش نرخ بهره و تزریق نقدینگی به بازار است.

و عربستان سعودی, زمان صندلی G-20 اعلام کرده قصد دارد برای تشکیل یک “مجازی” جلسه در روزهای آینده.

در عین حال وجود داشته اند کمتر نشانه های دلگرم کننده تا کنون در پاسخ به ریشه نگرانی های اقتصادی – COVID-19 خود را – با وجود مزایای بالقوه در سطح بین المللی استراتژی برای تامین و توزیع اقلام ضروری و مورد نیاز مانند ماسک و عفونی تست کیت و ماسک.

حتی در درون اتحادیه اروپا و ایتالیا در ابتدا محدود در گرفتن ماسک و محافظ دنده از کشورهای مانند آلمان و فرانسه که انباشت منابع. عملی است که رها شده است. اما اتحادیه اروپا به عنوان یک کل در حال حاضر به طور موثر منع صادرات اقلام خارج از اتحادیه.

و در یک استارک نشانه ای از چیز ساییده شده اوراق قرضه بین اروپا و آمریکا در طول چند سال گذشته عمده بحث فوران کرده است در آلمان بیش از روزنامه تحلیلی است که تهمت و دولت ارائه شده مبلغ زیادی از پول را به امید به دست آوردن دسترسی منحصر به فرد به یک COVID-19 واکسن تحت توسعه توسط یک شرکت آلمانی.

تعدادی از سیاستمداران آلمانی گفت: هر گونه حرکت خواهد بود مسدود شده است. یک عضو برجسته مجلس گرفتار غالب خلق و خوی. “یک بیماری همه گیر است که یک موضوع برای همه بشریت گفت:” Bärbel بس از حزب سوسیال دموکرات است که بخشی از ائتلاف حاکم “نه” امریکا و اولین.'”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو