Coronavirus قرار می دهد امید دوخته به توکیو المپیک گردشگران در معرض خطر

زنده-بازی اکشن رویداد در نیویورک در ماه فوریه است. استودیو یونیورسال ژاپن است که با اضافه کردن یک منطقه به آن پارک به نام سوپر نینتندو جهان است.

عکس: اندرو کلی/آسوشیتد پرس

توکیو—شرکت در سراسر ژاپن صرف کرده اند به شدت در جاذبه های گردشگری به پایان رسیده و باز را به استفاده از یک موج از بازدید کنندگان در این تابستان توکیو بازی های المپیک است. با این بیماری همه گیر کوروناویروس خرد کردن گردشگری و تهدید های برنامه های آن در معرض خطر هستند.

ژاپن دو تا از بزرگترین پارک توکیو دیزنی توچال و استودیو یونیورسال ژاپن را بسط برنامه ریزی شده قبل از بازی های المپیک است. توکیو دیزنی توچال $700 میلیون فرمت شامل جدید “دیو و دلبر”با مضمون سوار. این بزرگترین سرمایه گذاری در رفت و آمد مکرر پس از آن اپراتور شرقی زمین شرکت ، باز آبزیان با مضمون توکیو DisneySea در سال 2001.

در اوزاکا استودیو یونیورسال ژاپن است صرف بیش از $550 میلیون دلار در یک منطقه جدید از آن پارک به نام فوق العاده نینتندو جهان شامل جاذبه های که شبیه نینتندو بازیهای رایانهای مانند go-kart سوار بر لوله کش ایتالیایی شخصیت ماریو.

هر دو پارک بسته شده اند پس از Feb. 29 به دلیل اپیدمی جدید کروناویروس. توکیو دیزنی توچال با هدف بازگشایی در اواسط ماه آوریل است. استودیو یونیورسال ژاپن برنامه ریزی برای بازگشایی, مارس 22 اما روز پنجشنبه گفت که آن را گسترش پارک را از بسته شدن برای یک هفته تا مارس 29.

در توکیو دیزنی توچال اضافه شده بودند برنامه ریزی برای باز کردن در مارس 15, اما از آن تاریخ شده است تحت فشار قرار دادند به اواسط ماه مه و یا فراتر از آن. “ما هنوز هم نمی توانم بگویم آنچه که اتفاق خواهد افتاد پس از کسب و کار رزومه” گفت: تاکشی Nemoto سخنگوی شرقی زمین.

یک سخنگوی جهانی پارک ها و تفرجگاه های پدر و مادر از استودیو یونیورسال ژاپن گفت: Super Nintendo پروژه در مسیر را برای باز کردن قبل از بازی های المپیک است.

بازی های المپیک, برنامه ریزی برای شروع جولای 24, انتظار می رود را به صدها نفر از هزاران نفر از بازدید کنندگان به ژاپن است. کمیته بین المللی المپیک و محلی دهندگان از این بازی می گویند که آنها هنوز در حال برنامه ریزی برای نگه داشتن به برنامه موجود اما فشار در حال رشد است از ورزشکاران و دیگران در ورزش به تاخیر رویداد به اندازه دو سال است.

لغو است و همچنین امکان که معامله ژاپن یک ضربه سنگین پس از سرمایه گذاری حدود 7 میلیارد دلار در این بازی ها توسط دولت و شهر توکیو است. Nomura Securities تخمین می زند که ژاپن خواهد از دست دادن بیش از $2.2 میلیارد دلار از رویداد های مربوط به گردشگری اگر به بازی های المپیک در حال لغو شد.

اگر که اتفاق می افتد و خاموش شدن و ادامه افت در پارک’ درآمد را مختل توانایی خود را برای صرف در آینده “فلج کننده رشد در دراز مدت گفت:” تاکاشی میوا یک تحلیلگر Nomura.

مردم چپ توکیو دیزنی لند در روز از آن گفت: در آن بود و به دلیل بسته شدن از coronavirus.

عکس: کارل دادگاه/گتی ایماژ

آن را فقط در پارک است که نگران هستند. در غرب ژاپن یک آکواریوم بود برنامه ریزی برای باز کردن در نزدیکی شهر تاکاماتسو در مارس 20, اما شده است که با تاخیر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس با تاریخ جدید مجموعه.

“ما فکر سال از بازی های المپیک خواهد بود زمان برای افتتاح بزرگ ما” گفت: Mirai Yamamoto, یک مدیر فروش در آکواریوم. خانم Yamamoto گفت: آکواریوم امیدوار به جذب 1.2 میلیون گردشگر در طول سال اول خود را.

در ژاپن در شمال جزیره هوکایدو موزه اختصاص داده شده به Ainu اقلیت های قومی است که نگه داشتن به برنامه ریزی برای باز کردن در ماه آوریل است. موزه امیدوار به جذب 200,000 گردشگران در تابستان امسال با بهره گیری از یکی از متوقف ملی المپیک مشعل رله با توجه به شروع هفته آینده گفت: Rinya سایجو سخنگوی.

امکانات جدید برجسته ژاپن در دراز مدت سراسر کشور حرکت می کند به نوبه خود از گردشگری به یک رشد اقتصادی با موتور. ژاپن و جمعیت سنین و کاهش هزینه های شخصی به طور فزاینده ای در لبه پنجره رساند تا گردشگران بسیاری از سراسر آسیا.

سالانه تعداد زیادی از گردشگران بازدید از ژاپن بیش از چهار برابر بیش از دهه گذشته به 31.9 میلیون دلار در سال 2019 با توجه به ژاپن ملی گردشگری سازمان است. گردشگران چینی را تا حدود یک چهارم از کسانی که گردشگران اما همه بازدید کنندگان به ژاپن از چین صورت دو هفته دوره قرنطینه در هنگام ورود.

روز پنجشنبه گردشگری سازمان گفت: تعداد بازدید کنندگان خارجی به ژاپن در ماه فوریه کاهش یافته است 58.3 درصد در مقایسه با ماه مشابه سال گذشته است.

بیش از نیمی از شهرداری ها در ژاپن در انتظار بازی های المپیک به ارمغان بیاورد تماشاگران از خارج از کشور به منطقه جاذبه های گردشگری, با توجه به Kyodo News نظرسنجی در تابستان گذشته. در میان پاسخ دهندگان 42 درصد گفت: آنها با توجه به فعالیت های تبلیغاتی برای جذب بازدید کنندگان خارجی است.

در استودیو یونیورسال ژاپن اخیر عمده گسترش هری پاتر با مضمون منطقه است که باز در سال 2014 کمک کرد سود خالص بیش از سه برابر به 22 میلیارد ین (200 میلیون دلار) در سال مالی آن را باز کرد.

Katsuhiro Miyamoto یک استاد در دانشگاه کانسای که مشغول به کار با استودیو یونیورسال ژاپن برای محاسبه اثرات اقتصادی نینتندو با مضمون منطقه برآورد خواهد آورد اضافی 1.2 میلیون بازدید کنندگان به پارک در سال است. در 2018, 14.3 میلیون نفر بازدید استودیو یونیورسال ژاپن با توجه به گزارش های ایالات متحده بر اساس مضمون سرگرمی انجمن تجارت ،

در نهایت این ویروس همه گیر فروکش خواهد کرد و بازی های المپیک ممکن است در آینده به عنوان برنامه ریزی شده. با توجه به استودیو یونیورسال ژاپن شرکت سوپر نینتندو جهان پروژه هنوز هم باعث می شود احساس های مالی هر چه اتفاق می افتد.

“منطقه چیزی است که ما می خواستیم برای ساخت هر حال به عنوان بخشی از ساخت ژاپن گردشگری محور کشور” یک سخنگوی این شرکت گفت.

مربوط به پوشش

  • بالا بازی های المپیک رسمی در ژاپن Coronavirus
  • Coronavirus همونطور تیم المپیک ایالات متحده مقدماتی
  • تنها ماراتن ژاپن زد برای محافظت از بازی های المپیک از Coronavirus

نوشتن به رودخانه دیویس در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>