Coronavirus قرار می دهد در معرض خطر پزشکان در راه آسیب است

ژان ژاک Razafindranazy کشیده شد همه nighters در پایان ماه فوریه در اتاق اورژانس در شمال فرانسه بود که به طور ناگهانی ضربه coronavirus بیماری همه گیر.

خانواده اش نگران بود. در 67 سال, دکتر Razafindranazy رو بیشتر در معرض خطر عوارض و مرگ اگر او گرفتار این ویروس.

“ما سعی در متوقف کردن او, اما او گفت: “آنها به من نیاز’ ” گفت: او پسر Harinaivo Razafindranazy. “او از خود گذشتگی برای نجات زندگی خود را برای کمک به همکاران قوی تر از ترس خود را از این بیماری همه گیر.”

ژان ژاک Razafindranazy شد برای اولین بار در فرانسه به مرگ از جدید کروناویروس.

عکس: Razafindranazy خانواده

پس از همه شب شیفت دکتر Razafindranazy گفت: پسر خود را که او احساس خسته. به زودی پس از او مریض شد و آزمایش مثبت برای ویروس. وضعیت او رو به وخامت گذاشته و به سرعت در حال. دکتر Razafindranazy درگذشت در 21 مارس برای اولین بار در فرانسه به تسلیم به Covid-19.

مسن پزشکی کارگران در صورت افزایش خطرات کار در خط مقدم مبارزه با کروناویروس جدید. صدها نفر از پزشکان و پرستاران در سراسر جهان فوت کرده اند از ویروس بسیاری از آنها بیش از 60 سن بالا که بستری شدن در بیمارستان و مرگ و مير ناشی از پاتوژن به شدت افزایش می دهد.

برخی از دولت ها و بیمارستان ها شده اند در تلاش برای مدیریت خطر با نگه داشتن مسن پزشکی کارگران در موقعیت های که در آن آنها نمی خواهد به طور مستقیم ارتباط برقرار کردن با بیماران. اما در اکثر موارد پزشکان و پرستاران احساس آنها نمی تواند قدم به عقب از خط مقدم زمانی که بیمارستان ها در مواجهه با یورش.

“این سخت است برای مردم را از گردش خون” گفت: آلفرد Sacchetti, 66, مدیر اورژانس پزشکی در بانوی ما از لورد مرکز پزشکی در کامدن (آرکانزاس), N. J., “اما همه ما از خطرات آگاه.”

یک مشکل این است که در حالی که پزشکان بیشتر مستعد ابتلا به این ویروس مهارت های خود را در تقاضای بالا هستند. دکتر Sacchetti گفت: دهه تجربه او کمک می کند تا به سرعت intubate بیماران با مشکلات تنفسی به حداقل رساندن تولید آئروسل های تنفسی غبار است که می تواند انتقال coronavirus.

مربوط تصویری

بهداشت و درمان کارگران که درمان جدید کروناویروس پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE طراحی شده برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض عفونی مواد. در اینجا این است که چگونه این تجهیزات کار می کند و به همین دلیل آن بسیار مهم در مبارزه با این بیماری همه گیر. عکس: گتی ایماژ

در انگلستان خدمات بهداشت ملی است قرار دادن یک تماس برای پزشکان به بیرون آمدن از بازنشستگی برای کمک به مدیریت هجوم موارد است. هزاران نفر رو به جلو آمده اند. بیمه خدمات درمانی است مشاوره بازگشت پزشکان که مسن تر هستند و یا دارای شرایط بهداشتی است که قرار دادن آنها در معرض خطر به کار به طور مستقیم با بیماران.

“پزشکان می خواهم برای کمک به آنها را در هر وضعیت. اما ما باید برای حفاظت از آنها. آنها نیز باید محافظت شده در برابر خود گفت:” آنگلا هرناندز, معاون دبیر مادرید Amyts یک پزشکان اتحادیه در اسپانیا که در آن هزاران نفر از کارکنان پزشکی آلوده شده اند.

فقط راه رفتن به اتاق اورژانس قرار می دهد پرسنل پزشکی در معرض خطر گفت: دکتر آلفرد Sacchetti.

عکس: آلفرد Sacchetti

به اشتراک گذاری افکار خود را

باید بزرگتر پرسنل پزشکی بود ممنوع از کار با بیماران مبتلا به کروناویروس جدید? چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

انجمن پزشکی آمریکا می گوید: پزشکان باید در نظر اجتناب از بیمار رو شغل به خصوص در بیمارستان ها است که نمی تواند به اندازه کافی ماسک و دیگر تجهیزات حفاظتی. برخی از سیستم مراقبت های بهداشتی در حال گفتن پرسنل پزشکی بیش از 60 یا کسانی که با بیماری هایی که قرار دادن آنها در افزایش خطر ابتلا به در نظر گرفتن ترک. بیشتر در حال کاهش است.

“ما در حال درخواست از همه برای نگاه کردن به درون خود و تصمیم خود را گفت:” راسل هریس, معاون اجرایی رئیس جمهور از پیش بینی بهداشت و درمان که در استخدام 27,000 پزشکان و سایر کادر درمانی در بیمارستان در سراسر ایالات متحده بسیار کمی گرفته اند تا این پیشنهاد را به او گفت. “هر کس می خواهد برای حمایت از تیم خود را.”

دکتر Sacchetti گفت جوانتر همکاران ارائه شده برای حضور در بیمارانی که به اورژانس نمایش coronavirus علائم مانند تب و سرفه. اما او معتقد است قرار گرفتن در معرض بالقوه اجتناب ناپذیر است و در اتاق اورژانس.

“این خطر وجود دارد زمانی که شما راه رفتن به بخش” او گفت:.

فرانسه را در سیستم مراقبت های بهداشتی شده است دست و پنجه نرم کردن با نیروی انسانی به دلیل کاهش بودجه آمد که قبل از وقوع. مزمن کمبود led پزشکان مانند دکتر Razafindranazy برای به تاخیر انداختن بازنشستگی خود را در وهله اول.

“برای چه مدت می تواند یک دکتر اورژانس کار شب و روز شب و روز ؟” گفت: تردد خودروها با پلاک زوج رئيس جمهور از انجمن از اورژانس-اتاق پزشکان است.

با امکانات پزشکی سرشار تقاضای بالا برای پرسنل با تجربه قرار می دهد بیشتر متخصصان پزشکی در خطر است. در بالا یک مرکز اورژانس در سالن تربیت بدنی در Champigny-sur-Marne در نزدیکی پاریس.

عکس: gonzalo fuentes/ایسنا

دکتر Razafindranazy که مهاجرت به فرانسه از ماداگاسکار در 1980s بود و آموزش دیده به عنوان یک جراح. او را خود به تخصص طب اورژانس رفتن به کار در بخش اورژانس کومپینی Noyon بیمارستان 50 مایلی شمال پاریس.

هنگامی که او به آمار 65 فرانسه قانونی سن بازنشستگی برای پزشکان دکتر Razafindranazy پیشنهاد به بیمارستان مدیریت است که او کار نگه دارید.

“همکاران خود را,” او گفت:. “مدیر بلافاصله گفت: بله.”

برای ماه قبل از این ویروس وارد کارگران در کومپینی بیمارستان شدند هشدار در مورد اثرات کمبود کارکنان و رفت مختصر اعتصاب در اعتراض به فشار آنها مواجه شده است.

در اواخر ماه فوریه به مقامات گزارش یکی از فرانسه اولین coronavirus مرگ و میر: 55 سال که تحت درمان قرار گرفته در کومپینی بیمارستان تشخیص داده نشده و قبل از انتقال به یک بزرگتر بیمارستان به عنوان وضعیت خود را بدتر شده است. او آزمایش مثبت در مدت کوتاهی قبل از او درگذشت.

دکتر Razafindranazy بازگشت به کار به خوبی استراحت از تعطیلات در جزیره مالاگازی در فوریه. 26 همان روز که خبر از عفونت را شکست. چند پزشکان و پرستاران در بیمارستان که قرار شده به بیمار تا به حال فقط گفته شده است در خانه بمانند.

“به محض این که من آن را دیدم در تلویزیون من او را به نام” گفت: او دختر Mialy Razafindrazara. “هر روز من او را به نام: چه اقدامات احتیاطی که قرار داده شده است در محل ؟ آنچه اتفاق می افتد در بیمارستان است؟”

“او نگران نیست,” او گفت:. “من گفتم:” پاپا, مراقب باشید, مراقب باشید.’ “

دکتر Razafindranazy تا به حال خون بالا فشار قرار دادن او را بیشتر در معرض خطر دخترش گفت.

مقالات مرتبط

  • پزشکان با کروناویروس وحشت زده خود را, علائم
  • بیمار مبتلا به کروناویروس یک اوهایو دکتر سربازان در

پس از کار همه آخر هفته دکتر Razafindranazy گفته خانواده اش او احساس کرد خسته شده و نمی تواند غذا خوردن. او همچنین یک سرفه. خانواده اش به او گفت که در خانه بمانند اما او گزارش به بیمارستان برای شیفت بعدی در روز بعد. به زودی پس از او رفت و برگشت به بیمارستان به عنوان یک بیمار و تشخیص داده شد با کروناویروس جدید.

به عنوان وضعیت خود را بدتر او منتقل شد به یک بزرگتر بیمارستان در لیل در نزدیکی مرز بلژیک. او را به نام دختر خود را از آمبولانس.

“این آخرین بار من شنیده ام او را” او گفت:. “او که قرار بود به انتوبه و او کاملا می خواستم ببینم من و برادر بزرگ من.”

خواهر و برادر شتافت شمالی از خانه های خود در نزدیکی پاریس با او بود اما او در حال حاضر قرار داده شده در حالت اغما و انتوبه. دکتر Razafindranazy درگذشت پس از بیش از یک هفته در حمایت از زندگی.

“برای اولین بار کاهش یافته است و درگیری ها در مبارزه با” گفت: Agnés Thill یک نماینده مجلس که نماینده منطقه ای که در آن دکتر Razafindranazy کار کرده است. “برای فرانسه درگذشت.”

پس از آن حداقل شش پزشکان دیگر و یک پرستار فوت کرده اند در فرانسه. اکثر آنها بیش از سن 60.

کارکنان پزشکی در کومپینی Noyon بیمارستان پرداخت ادای احترام به دکتر Razafindranazy در مارس 23.

عکس: ریچارد dugovic/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

نوشتن به متی دالتون در [email protected] و جیووانی Legorano در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>