Coronavirus نظرسنجی: اکثر آمریکایی ها گام برای سالم ماندن

شیکاگو

آمریکایی ها در قریب به اتفاق اعداد به طور جدی اجتناب از دیگران به عنوان آنجا که ممکن است و گرفتن مراحل اضافی برای محافظت از خود از coronavirus بر اساس یک نظرسنجی از آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور تحقیقات نشان می دهد که چگونه نگرانی در مورد عفونت شده اند به شدت در شش هفته گذشته.

این نظرسنجی می یابد آمریکایی ها به طور فزاینده ای منزوی, شستن دست های خود و اجتناب از دست زدن به صورت خود را. بخش های زیادی از این کشور در حال مقابله با اخراج و کاهش دستمزد و تنظیم به بچه ها مجبور از مدرسه به خانه و مراقبت از میان coronavirus همه گیر است که طرح میتوانست به زندگی آمریکایی و اقتصاد کشور است.

نیمی از آمریکایی ها در حال حاضر می گویند که آنها بسیار یا بسیار نگران است که آنها یا یکی از اعضای خانواده خواهد بود آلوده شده توسط ویروس. که در مقایسه با 31 درصد است که همان گفت در اواسط ماه مارس و 22 درصد گفت: تا بهمن ماه است. یکی دیگر از 34 درصد تا حدودی نگران در حالی که فقط 16 درصد می گویند که آنها نگران نیست.

سنبله در نگرانی می آید که تعداد موارد تایید شده از COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس افزایش یافته و به حدود 1.3 میلیون نفر در سراسر جهان و در مورد 340,000 در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. مهار تلاش های لغو شده در کلاس های حضوری برای بسیاری از دانش آموزان این کشور پرتاب بیش از 10 میلیون نفر از کار و قرار دادن 90 درصد از جمعیت تحت stay-at-home سفارشات.

مواجه با جدیت همه گیر آمریکایی به احتمال زیاد از آنها در اواسط ماه مارس به گزارش گرفتن محافظ مراحل. امروز 94 درصد از آمریکایی ها می گویند که آنها در حال دور ماندن از گروه های بزرگ از 68 درصد بود. تا حدودی کمتر هر چند هنوز هم اکثریت قریب به اتفاق, 86 درصد می گویند آنها اجتناب از افراد دیگر به عنوان آنجا که ممکن است.

اکثر ایالت ها در حال حاضر تحت یک ایالت اقامت در خانه سفارش در حالی که در باقی مانده متحده برخی از سفارشات صادر شده است در شهر یا شهرستان در سطح. اما وجود دارد نه گسترده ای تفاوت در رفتار بر اساس جایی که زندگی یک فرد با توجه به نظرسنجی. آمریکایی ها در کشورهای که تحت یک ایالت اقامت در خانه سفارش و یا قبل از مارس 26 مورد به احتمال زیاد به عنوان آمریکایی ها در ایالات متحده است که تحت چنین رهنمود می گویند آنها, اجتناب از تماس با دیگران است.

“به نظر من این فقط حس مشترک گفت:” ریچارد واکر از St. Augustine, Florida, که گفت که او و خانواده اش شروع به ایجاد تغییرات هفته قبل از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis چهارشنبه گذشته با صدور ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

آقای واکر گفت که او و همسرش دیگر تماشای نوه جوان خود را یک بار در هفته و که دختر خود را در حال انجام خود را به خرید مواد غذایی. به جشن خود تولد فرزند در روز سه شنبه در جمع خانواده پسر را جلوی خانه – ماندن حداقل 10 فوت از هم جدا و خواند “تولدت مبارک.” حزب ادامه داد و بعد از طریق FaceTime, تلفن تصویری برنامه.

“این همه شما می توانید انجام دهید در حال حاضر” آقای واکر گفت.

تغییر در رفتار نیست و محدود به ماندن در خانه و یا اجتناب از گروه. نود و دو درصد از آمریکایی ها می گویند که آنها در حال شستن دست های خود را اغلب و 70 درصد در حال اجتناب از لمس کردن صورت خود را. حدود نیمی از 52 درصد در حال حاضر گزارش جوراب زنانه ساقه بلند در مواد غذایی اضافی در مقایسه با 35 درصد گفت که آنها انجام می دهند تا پیش از آن در ماه مارس است. هنوز هم فقط 16 درصد می گویند که آنها در حال مشورت با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی.

در حالی که به نگرانی افزایش یافته است به طور کلی وجود دارد هنوز هم باقی می ماند حزبی تفاوت دارد.

جمهوری خواهان به مراتب کمتر نگران از دموکرات ها در مورد خود یا یکی از بستگان که شما با coronavirus. فقط 35 درصد بسیار و یا بسیار نگران در مقایسه با 61 درصد از دموکرات ها هستند که بسیار نگران است. یکی دیگر از 4 در 10 جمهوری خواهان تا حدودی نگران و در مورد یکی دیگر از سه ماهه نگران نیست.

هنوز هم سهم خواهان است که بسیار نگران رشد کرده از فقط 21 درصد در AP-NORC را اواسط ماه مارس نظرسنجی.

گسترده بسته شدن مدارس و مراقبت روز نیز باعث نگرانی است. در میان پدر و مادر با کودک در مدرسه یا مهد تقریبا تمام 96% و می گویند آن بسته شده است. حدود یک سوم از آنها می گویند که بسیار یا بسیار نگران کودک خود را در حال سقوط و آکادمیک با یکی دیگر از سوم تا حدودی نگران کرده است.

میا موریس از آتلانتا گفت که او و بچه ها در سنین 18 و 16 در حال انجام بهترین آنها می توانند برای تنظیم به آموزش آنلاین. خانم موریس است در ویژگی های برنامه مدرسه است که نقل مکان کرد به کلاس های آنلاین و او را به تماشای یک کلاس برای اولین بار.

“این سخت است چرا که ما نه به آن استفاده می شود اما ما همه با هم به جلو و کمک به یکدیگر” خانم موریس گفت. و زمانی که آنها هنوز هم نمی دانم پاسخ وجود دارد یکی دیگر از گزینه: “ما به گوگل بروید زیادی است.”

بسته شدن کسب و کار و اقتصادی جهانی و عدم قطعیت را به طور گسترده ای تحت تاثیر کار آمریکایی است. در میان کسانی که شاغل بودند قبل از وقوع 23 درصد می گویند که آنها یا یک عضو خانواده در حال حاضر گذاشته شده است خاموش 38% برنامه ریزی برای کمتر, ساعت و 27 درصد گرفته پرداخت نشده زمان خاموش و 26 درصد دستمزد یا حقوق و دستمزد کاهش می یابد.

در حدود نیمی از کارگران با تجربه حداقل یک فرم از دست داده و درآمد خانوار است. کسانی که با درآمد پایین و بدون مدرک دانشگاهی هستند به خصوص به احتمال زیاد به می گویند خانواده ها را مختل کرده است با اخراج.

کایل Beason از بولینگ سبز اوهایو گفت که او و دوست دختر خود را هر دو را به حال خود ساعت کاهش در تولید گیاه که در آن کار می کنند از 40 ساعت در هفته به پایین از 24 ساعت به این دلیل که سازندگان لوازم خانگی که خرید قطعات تولید آنها نیست قرار دادن به عنوان بسیاری از سفارشات. او گفت: این زن و شوهر است که هنوز هم قادر به پرداخت صورتحساب اما که می تواند تغییر کند اگر همه چیز را بهبود نمی بخشد ،

“من امیدوار هستم که مردم انجام آنچه آنها نیاز به انجام – ماندن در خانه تا آنجا که آنها می توانند و یا دور ماندن از مردم – بنابراین ما می توانیم بیش از آن” آقای Beason گفت.

AP-NORC نظرسنجی از 1,057 بزرگسالان انجام شد مارس 26-29 با استفاده از نمونه گرفته شده از NORC احتمال مبتنی بر AmeriSpeak پنل طراحی شده است که به نمایندگی از جمعیت ایالات متحده. حاشیه خطای نمونه گیری برای همه پاسخ دهندگان است به علاوه یا منهای 4.1 درصد است. پاسخ دهندگان بودند به طور تصادفی انتخاب و با استفاده از آدرس های مبتنی بر نمونه گیری روشها و بعد از آن مورد مصاحبه قرار گرفتند آنلاین یا از طریق تلفن.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>