Coronavirus پدر و مادر: شما به انجام این کار به فرزند شما ؟ و خود را ؟

پس از روزهای دادهاند در خانه ما رفت و امروز به یک کافه به خوردن. مرد در جدول بعدی سرفه. بنابراین من فکر کردم. چون سر من است پس سیمی به شنیدن عطسه و سرفه مثل اسنیپ از هری پاتر که من اشتباه خود را بسیار phlegmy خنده برای سرفه تقلا. در میکرو ثانیه خود من بچه عطسه. چشم من در او مانند او شکسته بود موروثی. “جلوگیری از عطسه, در,” من گفت: من دو سال است. “مادر apne aap آیا (آن آمد خود را در آن).” یکی دیگر از عطسه.

در ساعت 9 صبح کمتر از نیم ساعت از بیدار شدن از خواب فرزندانم را دارا بودند خود را معمول حملات آلرژیک sniffle در این سالانه فصل گرده وجود دارد و من آنها را مجازات. ما رفت و به شستشو و مالش پوست با صابون به اندازه کافی برای پر کردن یک گلوله شیشه ای. سی ثانیه بعد دختر من بود در نرده رستوران کاوش در آن نجاری با هر دو دست و در آغوش گرفتن. من تا به حال به را انتخاب کنید بین خوی و معتدل بنابراین من رفت و با دومی در sambhar. به عنوان خوردم Ragi idlis (امید آنها را افزایش دهند ما ایمنی) من تا به حال به خودم یادآوری اجتماعی فاصله نمی تواند تبدیل به خانواده فاصله.

اگر وجود دارد این است که یک قطب آن را جذب کودکان و نوجوانان. قانون زمین من فکر می کنم. پایین رفتن از هر پله ها مهم نیست که چقدر شما آنها را آموزش کودکان و نوجوانان برگزار خواهد شد نرده کشیدن کامل خود را کف بر روی آن پوست و پاک کردن آن مانند چگونه است. در فرودگاه بود بنابراین مطمئن شوید که آنها در حال بازی با آن محدودیت بند در چک در شمارنده مانند آن را جدیدترین لگو آنها دیده می شود. در پارک آنها را به دراز کشیدن بر روی نیمکت را دوست دارد آن را در بستر خود. مادری است که از طریق قرار دادن coronavirus آزمون مانند چگونه به جز یکی نیست باید صبر کنید برای دو هفته برای نتیجه. آنها فوری. دست من خواهد بود و بچه ها خواهد بود خیزان پایین. که در حالت عادی. در coronavirus روز من اغلب دیده می شود rummaging از طریق عظیم کیف قرار دادن بر روی گوشی مشعل را در داخل برای پیدا کردن کوچک سفر ضد عفونی کننده گیر در گودال داخل صفحات کتاب من در کیسه. و حقیقت و ببین من فشار ضد عفونی کننده همه بچه های من ، پس از سفر آنهایی که غیر از الکل بیشتر و ژله ضخیم و من می خواهم تا پایان با دو بچه های کوچک چهار دست و بیست انگشتان چسبناک ضد عفونی کننده و چهره grumpier از gruffalo.

به هر حال بازگشت به که صبحانه امروز صبح. به عنوان ما پا از کافه ما دعوت شده بودند توسط یک غرفه فروش محصولات ارگانیک. اجازه دهید فقط آن تماس بگیرید گاو برای زندگی است. هستم و این داستان تا. که آنچه در آن به معنای واقعی کلمه بود. فروش خالص محصولات از شیر گاو و گاو عصاره. این gaushala وسواس و گوشت گاو بحث بیگانه اند من کمی ایدئولوژیک سال گذشته اما در زمان COVID 19 در سال 2020 شما در حال حاضر به تمام و کشف آن را البته sheepishly. این غرفه به حال همه چیز را از گاو به آن بطری شاش و برخی از gobar agarbati که پاک خانه از تمام ویروس ها. من نمی خرید یک چیز است. خدا را شکر. اما این نگرانی در من است که من را متوقف فکر کردن در مورد آن است. شما می دانید که هنگامی که زلزله و شیوع آمده در اطراف و شما مایل به توافق برسند که نوسترداموس پیش بینی شده حق آن را روز قیامت نزدیک است و ما در حال تبدیل شدن به عقب در زمان به کسانی که از پدران ما که زندگی در روستا کلبه با gobar هوا و تهویه مطبوع. وای خدا من دیوانه ؟ بیشتر وجود دارد.

در خانه ما وعده های غذایی و میان وعده های غذایی تبدیل شده اند مانند نبرد پنیپت. پسر من بیزارند و با دستور العمل های جدید. او نمی تواند باور من درخواست او را به خوردن خرما با شیر و یا حداقل یک صورتی چغندر parantha با خام زردچوبه و املا ، “واژن, لب گنده option1 chawanprash, option2 عسل زنجبیل.” “من نیاز به یک گزینه سوم مادر به نام هیچ یک از موارد فوق” پت می آید پاسخ از من شش سال است.

دوستانی که استفاده می شود هرگز داروهای خانگی نیز تعجب که در آن برای شروع از ریشه یا ساقه و گرفتن سر خود را در اطراف تمام falsa و سالسا. در این راستا اگر شما همیشه خسته و به دنبال انجام پوچ چیز (از آنجا که شما نمی اتهامی در خانه برای مدت طولانی) پس از آن فقط همکار بیش از یک پدربزرگ و مادربزرگ گروه واتساپ برای یک خنده خوب است که ریه های ما می تواند انجام دهد ، جعلی nuskas و مزخرف مطلق را ایجاد سرگرمی است. یکی رفت و مانند این. “خلال پیاز با استفاده از نیمی از یک لیمو و نصفی نمک به کنترل خود sniffle و جلوگیری از ویروس ها.” اگر هیچ چیز دیگری از آن را تضمین می کند وجود دارد سالاد روی میز. (نویسنده پیشنهاد نمی کند ثبت نام در واتساپ دانشگاه).

به عنوان اگر واتساپ گروه نیست به اندازه کافی وجود دارد بیشتر نمک بر جراحت. از این روز ما همه رو پایه تمام سایت های مسافرتی در حال پرتاب های بی نظیر ارائه می دهد و در ما نخوانده بازی مناطق (زمینه پرورش از تمام ویروس ها) خواستار ایست و سرگرم کننده است. حقیقت این است که همه ما در حال زندگی در مستند و خواهد بود در حالی که برای. بچه ها در خانه خودم در تمام جهان در خانه playdates لغو کلاس های مدارس نیز تعطیل و چه چیزی نیست. با روال مختل و خانواده های پرتاب به محله های نزدیک و خلاقیت است که پیدا کردن بالا و پایین بسیار به سرعت. کسی گفت: پدر و مادر تهیه می شود با بازی هنر و صنعت, مدرسه و کتاب. (رول چشم) ضمنا من در حال حاضر از طریق Usborne’ اوایل خوانندگان چند بار ساخته شده دو periscopes با جعبه های کفش, حفر کردن باغ گلدان یک بار قرار دادن یک تخته سیاه برای بچه ها به خط ناخوانا (و رسم خود را به تازگی کشف هیولا مادر) شده اند و بازی پرتقال و لیمو میان سه نفر از ما که دو کوتاه تر از دو پا. که تنها دلیل من برای درد.

دختر گروه دوستان شده است وزوز با پچ پچ نیاز به سهام تا. از آنجایی که تصویری ویروسی رفت – که یکی از کاغذ توالت مبارزه بین دو زنان در سراسر خرید راهرو در استرالیا – همه می پرسند “آیا شما بلند است؟”. من باید اعتراف من شده اند نشسته بر پشت من تا اواخر شب پس از بچه ها به خواب رفتن مرور آمازون برای ملزومات است. خوشبختانه من در حالی که باید افزودن به سبد خرید من هنوز فشرده وحشت پرداخت را فشار دهید.

فقط قبل از اینکه من تصادف روزمره و نگاهی به آن فرشته چهره خواب روی تخت من مانند “خوب انجام می شود Shaili.” زندگی ناگهان آهسته زمان aint پرواز و نه ما. که تعطیلات من در حال مرگ بود در حال حاضر یک staycation هستید. ما در حال تماشای جیمی الیور در حالی که غذا خوردن dal-sabji و ساخت برنامه های پخت و پز است که ممکن است هرگز به حقیقت می پیوندند. در یک راه عجیب و غریب, من, خنده, بیشتر, مشاهده کردن احمقانه, فیلم, نوشیدن و خوردن بیشتر و گناه رایگان برای بودن که مشغول است. بنابراین در حالی که من به دنبال طنز و جدید ایده های DIY, من فقط می گویند که در حالی که جهان را کند می کند, را بیشتر از قرنطینه و لذت بردن از quarantini!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>