بیماری همه گیر کوروناویروس به آزمون حدود چقدر بدهی های آمریکا می تواند تحمل

فدرال رزرو ساختمان در واشنگتن تغذیه می خرید Treasurys تسکین بازار عرضه فشارهای, به عنوان آن را در طول و پس از 2007-09 بحران مالی است.

عکس: اندرو Harrer/مهر نیوز

Coronavirus همه گیر است در مورد آزمون مرزهای چقدر بدهی های دولت ایالات متحده می تواند تحمل کند.

حتی قبل از بحران آمار ایالات متحده بود که در مسیر به افزایش کسری بودجه خود را به نزدیک به 1 تریلیون دلار در سال مالی که سپتامبر به پایان می رسد. 30. آن را در حال حاضر به $625 میلیارد دلار در پنج ماه از سال مالی جاری آغاز شد Oct. 1.

در حال حاضر تحلیلگران می گویند کسری بودجه افزایش می یابد به خوبی گذشته رکورد 1.5 تریلیون دلار رسید در سال 2009 زمانی که ایالات متحده reeled از طریق دو سال از بحران مالی و رکود اقتصادی است.

مودی آنالیز برآورد بودجه فاصله خواهد رسید $2.1 تریلیون دلار در این سال و $1.8 تریلیون بعدی. J. P. Morgan اقتصاددانان پروژه کسری از $1.7 تریلیون دلار در این سال و 1.5 تریلیون دلار بعدی. تصمیم گیری اقتصاد, Inc. پروژه 1.9 تریلیون دلار در این سال و 2.5 تریلیون دلار بعدی.

چشم انداز اقتصادی است بنابراین مایع است که بسیاری از تحلیلگران نمی تواند نگه دارید تا با بودجه خود را تخمین می زند.

“ما انجام داده ایم و دو تجدید نظر عمده ای به چشم انداز ما در سه هفته گذشته است و ما در وسط انجام یک سوم گفت:” لوئیس الکساندر یک Nomura Securities اقتصاددان که مشغول به کار در وزارت خزانه داری در دولت اوباما.

کسری بودجه است که چقدر درآمد دولت از مالیات و دیگر منابع می افتد کوتاه از هزینه همه چیز را از نظامی به امنیت اجتماعی برای مزایای بیکاری. دولت وام گرفته برای پوشش این کمبود با صدور اوراق قرضه خزانه داری.

کسری تنظیم شده است به افزایش به سه دلیل: اول کاهش درآمد و سود شرکت ها معنی کاهش فدرال مالیات بر درآمد. دوم هزینه رفتن به صعود در ایمنی-net برنامه هایی مانند بیمه بیکاری و یا مواد غذایی خواهد شد که شنود گذاشته و بیشتر به شدت به عنوان نرخ بیکاری افزایش می یابد. سومین کنگره و تهمت و دولت در حال مذاکره اقتصادی-نجات بسته است که می تواند اضافه کردن $1 تریلیون دلار یا بیشتر به این لایحه. دولت های ایالتی در صورت مشابه می آورد ،

مجموع بدهی فدرال—تجمع گذشته سالانه کسری بودجه — در حال حاضر $23.5 تریلیون دلار است که شامل بدهی های برگزار شده توسط عمومی و بدهی های برگزار شده توسط سازمان های دولتی مانند تامین اجتماعی وجوه سپرده. در رای بدهی است که در مورد به رشد آن می تواند پیش افتادن از سطح رسیده و پس از جنگ جهانی دوم به عنوان یک درصد از تولید ناخالص داخلی.

“ما باید برای مقابله با بدهی و کسری بودجه در برخی از نقطه در پایین جاده” کاخ سفید, مشاور اقتصادی لارنس Kudlow گفت ، “اما در طول بحران یا جنگ شما باید به مرتب کردن بر اساس از نگرانی در مورد قرض گرفتن.”

چه غیر معمول است که در مورد این لحظه است که این بدهی در حال حاضر بسیار بالا قبل از بحران کنونی که ملت نبود در عمده درگیری های مسلحانه و یا در رکود است. به طور معمول در طول زمان صلح و گسترش کسری بودجه و کاهش رشد بدهی میانه و یا حتی آن را قرارداد. در اواخر 1990s به عنوان مثال دولت ایالات متحده تولید شده مازاد بودجه و شروع به پرداخت بدهی.

این کسری در 4.7% از تولید ناخالص داخلی در سال 2019 شد و در حال حاضر بالاتر از سطح دیده می شود در طول سال 2001 رکود اقتصادی و در نزدیکی سطح دیده می شود در طول 1990-1991 رکود است. که با توجه به کاهش مالیات و افزایش مخارج دولت نظامی و برنامه های دیگر.

اقتصاددانان را به بحث گذاشته اند برای چندین سال آیا بزرگ بدهی ها و کسری های مهم دیگر. نرخ بهره بسیار پایین در بخشی به دلیل نرخ بسیار پایین تورم است. این بدان معناست که دولت می تواند امور مالی استقراض خود را در هزینه بسیار کم. در کوتاه مدت نرخ بهره نزدیک به صفر و عملکرد 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید که نزدیک به 1 درصد.

بسیاری از اقتصاددانان طولانی هشدار داد که سطح بالایی از بدهی نسبت به تولید ناخالص داخلی نمی تواند پایدار بدون کاهش رشد و یا سوخت رسانی نرخ بهره بالا و یا تورم. اما دیگران را اخیرا گفته است که ممکن است درست باشد یا این که سطح بدهی را باید بسیار بالاتر از حال حاضر به چنین اثرات مضر است.

“با توجه به نرخ صفر من بر این باورند که سطح بسیار بالایی از بدهی های هستند پایدار” گفت: اولیور بلانچارد اقتصاددان ارشد سابق در صندوق بین المللی پول.

در زمان بحران سرمایه گذاران تمایل به دنبال پناهگاه امن دارایی ها مانند خزانه داری اوراق بهادار. بدهی دولت نیز گرایش به جذاب به سرمایه گذاران در زمان بسیار پایین تورم در حال حاضر. هر دو از عوامل نشان می دهد که نرخ بهره را پایین ماندن است و دولت قادر خواهد بود برای نگه داشتن بودجه زیادی کسری بدون عواقب منفی.

اما یک خطر وجود دارد. سرمایه گذاران اوراق قرضه می تواند به شورش علیه مقیاس صدور اوراق قرضه از خزانه است که در مورد آمار بازار و تقاضا بازده بالاتر در آن اوراق قرضه در بازگشت. که به معنی بهره بالاتر هزینه برای دولت و هم برای بسیاری از انواع دیگر وام گرفتن است که اغلب محک به خزانه داری اوراق بهادار مانند وام خودرو یا وام کسب و کار. اقتصاددانان آن را “ازدحام” زمانی که استقراض دولت لطمه می زند و بخش خصوصی است.

در طول 1980s و 1990s, برخی از اقتصاددانان به این باور صرف تهدید بالاتر کسری بودجه می تواند به بالا رفتن نرخ بهره و مقابله با این افزایش به رشد است که بزرگتر کسری گاهی اوقات تولید بیشتر از طریق مخارج دولت و یا کاهش مالیات.

“این مالی بسته اعداد به نوع ترسناک” در شرایط عرضه اوراق قرضه دولتی خواهد شد که هدف قرار دادن بازار در کوتاه مدت گفت: Thomas سایمونز معاون ارشد رئیس جمهور و بازار پول اقتصاددان در ثابت درآمد گروه در Jefferies, LLC. در دراز مدت بازدهی اوراق قرضه افزایش یافته و در روزهای اخیر. بازده 10 ساله خزانه داری یادداشت ها افزایش یافته و به بیش از 1.2% شنبه از 0.6 درصد در مارس 9

با این حال چند گفته تحلیلگران افزایش است در ارتباط با عوامل دیگر نه کسری ترس و احتمال فرو نشست. در میان آنها صندوق های تامینی و دیگر سرمایه گذاران شده اند unwinding از دست دادن معاملات به نام “اساس معاملات” که تمایل به انجام به خوبی در طول دوره از کمی نوسان بازار. با بازار در حال حاضر بسیار فرار معاملات در حال حذف شدن است که شامل فروش برخی از اوراق قرضه خزانه داری و هل بازده بالاتر است. یکی دیگر از عوامل است که فروش توسط سرمایه گذاران که به سادگی نیاز به جمع آوری پول به سرعت.

روبرتو Perli یک اقتصاددان در شرکت تحقیقات بنای ماکرو گفت که اگر سرمایه گذاران در پاسخ به چشم انداز مالی تفکیک خاص به ایالات متحده بازده در Treasurys خواهد پهن نسبت به دیگر بدهی های مستقل مانند آلمان میباشد. در عوض ایالات متحده نرخ شده اند پس از الگوهای مشابه به عنوان دیگر مستقل نرخ.

Coronavirus عضویت در خبرنامه

یک صبح coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی در جمعه ها. ثبت نام در اینجا.

این شکست است که فدرال رزرو. فدرال رزرو می تواند به خرید اوراق بهادار خزانه داری خود را تسکین بازار عرضه فشارهای, به عنوان آن را در طول و پس از 2007-09 بحران مالی در برنامه هایی که به دست می آمد شناخته شده به عنوان کاهش کمی.

این ظرفیت عظیم برای انجام این کار. بین دسامبر 2007 و در ماه دسامبر سال 2016 آن را گسترش منابع از اوراق بهادار خزانه داری $1.7 تریلیون. آن را به تدریج آغاز شده و پیچ در پیچ کردن آن منابع است اما معکوس این روند. در روز یکشنبه, تغذیه گفت: آن را خرید یکی دیگر از $500 میلیارد دلار از اوراق بهادار خزانه داری و 200 میلیارد دلار از وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار.

بانک مرکزی تنها محدودیت در خرید این تورم است. در طول فدرال ریزرو-کمی برنامه های کاهش بسیاری از منتقدان به خصوص در سمت راست گفت: این برنامه باعث افزایش تورم با پمپاژ پول زیادی به سیستم های مالی و تامین مالی بزرگ دولت کسری. در عوض تورم همچنان مصرانه زیر فدرال ریزرو هدف 2% آن را به عنوان در حال حاضر. در تئوری تغذیه نگه دارید می توانید خرید بدهی های دولت تا زمانی که نرخ تورم کنترل شده است.

“سیاست گذاران نمی تواند به بیش از حد نگران کسری در حال حاضر گفت:” دانشگاه هاروارد استاد جیسون فورمن سابق دولت اوباما مشاور اقتصادی. “تحولات بیش از دو روز نیست بحث برای سیاست های مالی به کمتر آنها بحث سیاست پولی به انجام بیشتر برای گسترش QE.”

سقوط اقتصاد بدون حمایت دولت او هشدار داد را بیشتر از خسارت مالی از بسیاری از برنامه های طراحی شده اند که برای جلوگیری از آن.

نوشتن به جان Hilsenrath در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>