بیماری همه گیر کوروناویروس فشار مک دونالد سود

مک دونالد گفت: آن جهانی همان فروشگاه فروش کاهش یافت و 24 درصد در طول سه ماهه.

عکس: هانا مک کی/ایسنا

مک دونالد Corp. MCD 1.27% سود دچار عمیق تر از حد انتظار افت به عنوان coronavirus بسته رستوران ها در سراسر جهان و مجبور زنجیره ای به صرف ده ها میلیون دلار برای کمک به نگه داشتن آن franchisees عامل.

خود را برای سه ماهه دوم منتهی به ماه ژوئن مک دونالد گزارش درآمد هر سهم برای تنظیم یک زمان مورد از 66 سنت در هر سهم کاهش 68% از سال قبل را دوره. تحلیلگران انتظار داشتند درآمد 74 سنت به اشتراک بگذارید.

برگر غول گفت: آن جهانی همان فروشگاه فروش کاهش یافت و 24 درصد در طول سه ماهه کمی بدتر از انتظارات تحلیلگران. این دوره شامل آوریل و مه زمانی که این شرکت گفت: هزینه های مصرف کننده کاهش یافت و به خصوص در مقایسه با سال گذشته است.

مک دونالد سهام کاهش یافت و 2 درصد در قبل از بازار معاملات به $197.

Coronavirus است محروم از فروش شرکت پوشا هواپیمایی به تولید کنندگان نیز در حالی که آنها را مجبور به صرف تجهیزات حفاظتی برای کارگران و بهره برداری از تغییرات به ادامه انجام کسب و کار.

مک دونالد گفت: آن صرف 200 میلیون دلار پس از همه گیر آمار برای کمک به franchisees تبلیغ رستوران خود را به تلاش برای افزایش فروش. آن را پرداخت 31 میلیون دلار برای زنجیره تامین هزینه های متحمل شده توسط صاحبان و آن اختصاص 45 میلیون دلار در طول سه ماهه برای پوشش پرداخت نشده franchisee صورتحساب.

رستوران حاشیه کاهش 25% در طول دوره به عنوان صاحبان صرف شخصی-حفاظت تجهیزات برای کارگران و وعده های غذایی رایگان برای اولین پاسخ دهندگان مک دونالد گفت.

مک دونالد مدیران باید گفت که هزینه های آن صاحبان رستوران خوبی است استفاده از آن پول نقد برای کمک به آنها حرکت یک دوره دشوار است. آن گفت که انتظار می رود عملیات محدود و تغییرات بزرگ در رفتار مصرف کننده به عنوان یک نتیجه از این ویروس به ادامه آسیب دیده از فروش.

زنجیره ای سهام بودند تا 2% در سال به تاریخ که از روز دوشنبه بسته شدن قیمت از $201.25. S&P 500 شاخص برای ایالات متحده رستوران پایین بود 3 درصد بیش از مدت مشابه.

مک دونالد اجرایی کریس Kempczinski گفت که فروش شرکت در حال بهبود به عنوان بیشتر از بازارهای آن بازگشایی شده است. همانطور که از ماه گذشته 96 درصد از رستوران های مک دونالد در سطح جهانی شد, عامل, تا از 75 درصد در ماه آوریل است.

برای رفتن فروش کمک کرده اند مک دونالد آمریکا عملیات که در آن نزدیک به 95% از نقاط باید درایو-throughs. مک دونالد گزارش ایالات متحده در همان فروشگاه فروش کاهش 9% در خط با انتظارات است. بازارهای بین المللی آن را اجرا می کند در گزارش, بزرگترین همان-فروش فروشگاه رها در 41% بازتاب موظف تعطیلی در چندین کشور اروپایی پس از این ویروس برای اولین بار رخ داد. مک دونالد کسب و کار بین المللی نیز کمتر مکان های با درایو-throughs.

برگر غول پیکر است که به احتمال زیاد به ادامه بستگی درایو-throughs برای کوتاه مدت. آن را محدود کرده است شام خوردن در سرویس در حدود 2000 آمریکا, مکان, تا 1000 در اوایل ماه ژوئن است اما نگه داشتن در بازگشایی هر بیشتر ایالات متحده در اتاق ناهار خوری در داخل سرویس برای یک ماه دیگر. برای کسانی که در اتاق ناهار خوری که در حال باز مک دونالد است که نیاز مشتریان به پوشیدن ماسک در هنگام ورود به ایالات متحده خود را از فروشگاه های شروع ماه آینده به تعداد فزاینده ای از کسب و کار است که فراتر رفتن از محلی ایمنی مورد نیاز به سعی کنید برای جلوگیری از این ویروس را گسترش.

مک دونالد گفت: این انتظار به حدود 200 ایالات متحده رستوران در طی سال مالی شتاب برنامه ریزی تعطیلات. بیش از نیمی از ایالات متحده تعطیلی حجم پایین تر در رستوران Walmart , Inc. ذخیره مکان های مک دونالد گفت.

برای سه ماهه مک دونالد گزارش 3.8 میلیارد دلار در فروش پیش از تحلیلگران نظرسنجی توسط FactSet. این شرکت در گفت و گو با درآمد 65 سنت به اشتراک گذاری در $484 میلیون دلار در سود پایین در حدود 67 درصد از سال گذشته دوره است.

نوشتن به هدر Haddon در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de