بیماری همه گیر کوروناویروس درایوهای بیکاری بالا در سراسر ایالات متحده در مناطق مترو

منطقه لاس وگاس با تکیه بر اوقات فراغت بيشترين نرخ بیکاری در میان مناطق بزرگ مترو. خیابان های مجاور به لاس وگاس هفته گذشته است.

عکس: ماریو تاما/گتی ایماژ

این بیماری همه گیر کوروناویروس ناشی از بیکاری به افزایش در هر منطقه شهری در ایالات متحده در ماه آوریل اولین ماه کامل از گسترده stay-در-خانه سفارشات و کسب و کار خاموش شدن ناگهانی هدف قرار دادن سخت ترین مقصد توریستی و کارخانه شهرها.

منطقه لاس وگاس با آن سنگین اقتصادی تکیه بر اوقات فراغت و مسافران کسب و کار تا به حال بالاترین نرخ بیکاری در میان مناطق بزرگ مترو—کسانی که با بیش از 1 میلیون نفر افزایش به 33.5 درصد در آوریل و یا بیش از یک سوم از اعضای نیروی کار و نرخ ملی از 14.7 درصد وزارت کار گفت.

از جمله کشور های کوچکتر مناطق مترو با کمتر از 1 میلیون نفر در کهولوی هاوایی در جزیره مائوئی از داشتن رفت میان پایین ترین نرخ بیکاری در ماه مارس در 2.2% به بالاترین سطح خود در ماه آوریل در 35 درصد بازتاب از دست دادن مشاغل گردشگری. Atlantic City, N. J. کاهش نرخ بیکاری که در ماه بود 33.3% چهارم-بالاترین به طور کلی در کشور است.

در حالی که برخی از کازینو و هتل ها و رستوران ها در روند بازگشایی بسیاری از اقتصاددانان انتظار دارند که تقاضا برای خدمات به افسرده برای ماه اگر نه سال به عنوان یک نتیجه از محدودیت در انجام عملیات و مسافران نگرانی در مورد خطر عفونت محدود کردن چگونه سریع شغل می تواند بازگشت.

مترو مناطق نزدیک به تولید نیز بالا نرخ بیکاری در ماه آوریل است. Kokomo, Ind., که در آن خودرو گیاهان تعطیل شد, در ماه آوریل تا به حال 34.1% نرخ بیکاری دوم-بالاترین به طور کلی در ایالات متحده آمریکا سنگ چخماق, Mich., تا به حال 30.1% نرخ بیکاری است. دیترویت و کلیولند مناطق تا به حال دوم و سوم بالاترین نرخ در میان شهرهای بزرگ به ترتیب هر دو بالاتر از 23 درصد است.

مربوط به پوشش

  • Coronavirus شوک می تواند Upend لاس وگاس اقتصاد برای سال
  • بیکاری تقلب گسترش در سراسر ایالات متحده به عنوان Coronavirus افزایش ادعاهای
  • چگونه بسیاری از ایالات متحده کارگران مشاغل از دست رفته طی بیماری همه گیر کوروناویروس? راه های مختلفی وجود دارد به تعداد

شغل ممکن است بازگشت با سرعت بیشتری در این مناطق. خودرو سازان, تولید کنندگان لوازم خانگی و کارخانه های تولید فولاد باید تمام اقدامات برای راه اندازی مجدد عملیات از اواسط ماه مارس زمانی که بررسی های اطلاع رسانی محلی نرخ بیکاری گرفته شد. اما در طولانی مدت رکود اقتصادی می تواند در نهایت کاهش آمریکایی ها تقاضا برای ليزينگ اقلام ساخته شده در کارخانه.

نسبتا از راه دور Logan Utah, بود بالاترین نرخ بیکاری در میان مناطق مترو از تمام اندازه ها در 6.2 درصد در ماه آوریل است. کش شهرستان لوگان که در آن واقع شده است و تا به حال هیچ تایید موارد Covid-19 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

در میان مناطق بزرگ مترو, Hartford, Conn., تا به حال بالاترین نرخ بیکاری اما کانکتیکات مقامات هشدار داده اند که فدرال رقم به احتمال زیاد طلب بخشایش افزایش بیکاری.

مینیاپولیس منطقه تا به حال در رتبه دوم کمترین نرخ بیکاری در میان بزرگ مترو. این نرخ در ماه آوریل بود که 9.2 درصد از 3.1 درصد در ماه مارس و بالاترین رکورد از سال 1990 است.

واشنگتن دی سی منطقه سوم-پایین ترین نرخ در میان بزرگ مترو و 9/9 درصد در ماه آوریل است. در حالی که این یک رکورد برای منطقه نسبتا کم نرخ به احتمال زیاد نشان می دهد که فدرال کارگران باقی مانده اند کار بسیاری از کار از خانه.

نیویورک و لس آنجلس و شیکاگو تا به حال بیکاری نسبتا بالاتر از میانگین ملی در ماه آوریل است.

نوشتن به اریک Morath در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>