بیماری همه گیر کوروناویروس تاخیر تست داروهای جدید

چینی داروسازی BeiGene که تحقیقات درمان سرطان افزایش یافته و از راه دور نظارت از محاکمه بیماران هنگامی که آن را در بر داشت که آنها در تست سایت.

عکس: ژیل Sabrie/مهر نیوز

جهان گسترده ای گسترش این کروناویروس جدید پرتاب شده است به بی نظمی مطالعات انتقادی به توسعه امیدوار کننده داروهای جدید.

این بیماری همه گیر است و باعث تاخیر در شروع بالینی مواد مخدر محاکمه و به طور موقت متوقف دیگران با توجه به شرکت های مشاوران و مقامات صنعت. بیماران ثبت نام در برخی از مطالعات را متوقف کرده اند تا در دادگاه سایت های, در حالی که بیمارستان ها قرار است به دیدن محاکمه افراد در حال تغییر با توجه به مقابله با کروناویروس بیماران. صنعت دانشمندان در ضمن نمی تواند سفر برای پژوهش است.

“همه چیز در حال درست شدن لغو چپ و راست” گفت: Christian Burns جمهور ClinEdge LLC کمک می کند که شرکت های دارویی, استخدام مواد مخدر محاکمه شرکت کنندگان در بیش از 30 کشور.

این اختلال که نمی مؤثر بر پژوهش به کروناویروس داروها و واکسن معنی آن می تواند طولانی تر برای داروهای جدید با هدف درمان بیماری مانند دیابت و بیماری های کبدی برای رسیدن به, بیماران, اگر این داروها در نهایت ثابت به کار با خیال راحت.

درآمد شرکت می تواند رنج می برند بیش از حد, اگر در آینده خرید و فروش مواد مخدر هستند معوق به دلیل محاکمه به تاخیر می اندازد.

این دارو مطالعات بیشتر تحت تاثیر قرار می در سنگین-ضربه مناطق مانند ایتالیا و چین و کره جنوبی که در آن مستندات را محدود کرده اند توانایی بیماران به ترک خانه های خود, ثبت نام در محاکمات و سفر به مطالعه سایت ها برای دریافت درمان های تجربی, صنعت, مقامات می گویند. مطالعات در آمریکا نیز شروع به احساس یک اثر است.

بریستول-مایرز اسکوئیب Co. و الی لیلی & Co. گفت: در این هفته آنها را خاموش نگه دارید شروع جدید ترین دادگاه با استناد به نگرانی های ایمنی. بریستول نیز به طور موقت متوقف تزریق تجربی همراه روش های درمانی تحت مطالعه در حالی که لیلی گفت: آن را به توقف ثبت نام مطالعه جدید افراد برای محاکمه در حال حاضر در راه. Pfizer Inc. گفت: این تعلیق استخدام بیماران برای بسیاری از جدید و در حال انجام مطالعات است که نمی شامل شرایط تهدید کننده حیات.

FDA کمیسر Stephen هان گفت: این سازمان را تست کلروکين یک داروی ضد مالاریا به عنوان یک coronavirus درمان است. این دارو می تواند در خدمت به عنوان یک واسطه درمانی قبل از واکسن در دسترس می شود. عکس: اوان Vucci/آسوشیتد پرس

محاکمات نقش محوری در معرفی داروهای جدید. تنظیم کننده تکیه بر نتایج برای ارزیابی اینکه آیا یک داروی آزمایشی امن است و کار می کند و باید مورد تایید برای استفاده است. شرکت ها می توانند صرف ده ها میلیون دلار برای انجام یک مطالعه است.

بسیاری از معتادان مواد مخدر در آزمایشات برای بیماری بحرانی ادامه انتظار می رود هر چند به دلیل بیمارستان ها و داروسازان آنها را به عنوان حیاتی برای بیماران. همچنین بیماران آزمایش مواد مخدر منجر به مرگ و یا شرایط بحرانی مانند سرطان با انگیزه هستند نه به جست و خیز درمان است.

گیر هر چند تهدید به تاخیر تحقیقات به درمان های مورد نیاز برای دیگر شرایط بحرانی است.

نزدیک به دو سوم از 170 سایت های کارآزمایی بالینی مورد بررسی در آمریکا معتقدند که بیماران بسیار کمتر خواهد بود و یا تا حدودی کمتر به احتمال زیاد برای ثبت نام در تحقیقات بالینی آزمایشات با توجه به coronavirus با توجه به بررسی آخرین هفته از مشاوره استمرار بالینی. و تقریبا نیمی از سایت های انتظار بیماران ثبت نام در محاکمات به مقدار کمتر و یا تا حدودی کمتر مایل به نگه داشتن شرکت.

با ارسال پاسخ خود را به این پرسشنامه شما نشان می دهد که شما مایل به تماس گرفته شود توسط یک خبرنگار وال استریت ژورنال به بحث در مورد پاسخ شما بیشتر است. هویت خود را از جمله نام خود را محرمانه نگه داشته شود مگر اینکه یک خبرنگار مخاطبین شما و شما اجازه می دهد نام خود را به مورد استفاده قرار گیرد. پاسخ های خود را (و نه از جمله نام و ایمیل) دارای پتانسیل برای استفاده در آینده اخبار در ترکیب با دیگر شرکت کنندگان حتی اگر یک خبرنگار وال استریت ژورنال است به شما تماس.

“که در آن این می تواند واقعا مضر” گفت: استمرار جمهور نیل Weisman. “اگر بیش از حد بسیاری از بیماران قطع با یک کارآزمایی بالینی شرکت های دارویی در حال رفتن به باید اطلاعات کافی برای اثبات محصولات خود را ضربه پایانی و خود را نشان می دهد مواد مخدر چه آنها امید آن را انجام دهد.”

این Northwell نظام سلامت در لانگ آیلند n. y. شده متوقف شد حدود 50 آزمایش های بالینی برای محافظت از بیماران و بیش از 40 کارکنان برای coronavirus پژوهش به مواد مخدر. “در حال حاضر من اولویت” گفت: Kevin تریسی, رئيس جمهور از Northwell را فاینستاین موسسات تحقیقات پزشکی.

نوک پیکان Pharmaceuticals , Inc., است که در پاسادنا کالیفرنیا هفته گذشته به حالت تعلیق ثبت نام در کبد-بیماری های آزمایشی به مدت حداقل چهار هفته به دلیل مطالعه نیازهای بیمارانی که در خطر ابتلا به عفونت کروناویروس و که باید یک بيوپسی کبد که نیاز به بازدید از یک کلینیک گفت: اجرایی کریستوفر Anzalone.

“احتمالا وجود دارد برخی از نوع فاجعه-برنامه ریزی در رفتن در هر شرکت گفت:” لوری Halloran مدیر اجرایی Halloran گروه مشاوره که توصیه به شرکت در آزمایش های بالینی.

برای حفظ محاکمه حرکت رو به جلو با وجود این ویروس در برخی از داروسازان در حال تلاش برای انتقال به بیماران مبتلا به’ خانه و کار به طور معمول انجام می شود در تحقیقات سایت.

Scynexis Inc., از Jersey City, N. J., است کارگردانی بیماران در یک دادگاه به صورت تجربی آن را قارچی درمان به خون کشیده شده در صفحه اصلی و یا سایت های جایگزین و برای دریافت این دارو در بعضی از بیماران از دست رفته قرار ملاقات در ایتالیا و دیگر کشورهای اروپایی گفت: اجرایی مارکو steve burton.

زمانی که چینی داروسازی BeiGene Ltd. که با تمرکز بر درمان سرطان را دیدم که بیماران نیست بازدید از سایت های آزمایش و بیمارستان ها در چین بودند عطف توجه خود را به کروناویروس های داروسازی افزایش کنترل از راه دور-نظارت بر بیماران گفت: Eric Hedrick, BeiGene ارشد مشاور.

سازمان غذا و دارو به ارائه راهنمایی در هفته گذشته با هدف اجازه دادن به محاکمات به ادامه در حالی که اطمینان از ایمنی بیمار. این سازمان توصیه می شود غربالگری ثبت نام نفر جدید کروناویروس در حالی که نشان می دهد روش های جایگزین برای بیماران برای دسترسی به درمان

همچنین گفت: این اجازه خواهد داد که مراحل آزمایشی است که به طور معمول نیاز به مصوبات توسط FDA یا محاکمه تابلوهای ایمنی را ادامه دهید تا زمانی که آنها گزارش پس از آن.

نوشتن به Jared S. هاپکینز در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im