Coronavirus همه گیر ایجاد بار امتحان هرج و مرج

قانون اخیر فارغ التحصیلان در صورت عدم اطمینان بیش از زمانی که حرفه خود را شروع خواهد شد به عنوان متحده تغییر تاریخ و فرمت های از نوار امتحانات.

عکس: آدم گرسنگی/ایسنا

نوار امتحان سالانه مراسم از تصویب به صورت قانون فارغ التحصیلان شروع حرفه خود به تلاطم کشیده شده توسط coronavirus بیماری همه گیر.

به عنوان برخی از ایالات آماده شدن برای برگزاری فرد در امتحانات این ماه و دیگران برنامه ریزی برای تاخیر و یا آزمون های آنلاین, ناگهانی در حمایت از ساختمان به لغو آزمون امسال در دسترس نباشد.

“هر گزینه دیگر این است که واقعا بیاستفاده گفت:” L. آهنگ Richardson دین در دانشگاه کالیفرنیا در ایروین مدرسه قانون است. او گفت که او شنیده است از فارغ التحصیلان اخیر در مورد “درد و رنج و اضطراب و مسکن ناامنی…و ناتوانی زندگی را” ناشی از این بیماری همه گیر و تست عدم قطعیت است.

ترین قانون مشاغل نیاز به عبور از آزمون وکالت, یک hourslong تست داده شده در هر ماه فوریه و جولای. علاوه بر موانع برای آماده سازی ناشی از این بیماری همه گیر فارغ التحصیلان این سال نگران افشای خود را به رمان coronavirus در فرد در امتحانات با صدها نفر از مردم است. برگزاری امتحانات به صورت آنلاین می توانید به ضرر کسانی که بدون تکنولوژی مناسب و ارائه چندین فرد در تاریخ به صورت همان آزمون به طور سنتی اجتناب شود زیرا ممکن است تقلب.

تا کنون سه متحده—اورگان یوتا و واشنگتن—ایجاد یک مسیر برای فارغ التحصیلان برای تبدیل شدن به وکلا بدون آزمون وکالت. کشورهای دیگر از جمله مینه سوتا و نبراسکا را رد تماس به استناد “دیپلم افتخار” که کمک های مالی قانون مجوز به کسانی که فارغ التحصیل از دانشکده حقوق و برآورده کردن نیازهای اساسی اما گرفته نشده تست.

L. آهنگ Richardson دین در دانشگاه کالیفرنیا در ایروین مدرسه قانون است. او گفت که او شنیده است از فارغ التحصیلان اخیر در مورد درد و اضطراب ناشی از این بیماری همه گیر و تست عدم قطعیت است.

عکس: استیو Zylius/دانشگاه کالیفرنیا| ایروین

مونتانا بالاترین دادگاه rankled گوشه از جامعه حقوقی این هفته با حاکم است که 90 نفر گرفتن دولت بار امتحان باید در فرد ظاهر می شود در اواخر ماه جولای. دادگاه نوشت که اعطای دیپلم افتخار می تواند اجازه می دهد 14 یا 15 نفر برای تبدیل شدن به وکلا که نمی خواهد در غیر این صورت یک “آسیب های این دادگاه به دنبال جلوگیری از زمانی که آن را حذف دیپلم افتخار 30 سال پیش است.”

ریسک بسیار بالاتر از جاهای دیگر است. نیویورک به طور معمول 10 ، 000 نفر را در خود جولای بار امتحان است. در کالیفرنیا که گفت: آن را نگه دارید آنلاین اکتبر امتحان شماره پیشی 8,000.

لایحه پیشنهاد شده توسط نیویورک دولت دموکراتیک بهداشت ، براد cat (bb archive) اجازه می دهد 2020 فارغ التحصیلان معتبر قانون مدارس برای تبدیل شدن به وکلا وجود دارد و بدون نوار ، دولت بالاترین دادگاه روز شنبه لغو یک فرد در آزمون برنامه ریزی شده برای سپتامبر و گفت: این امر وزن گزینه های دیگر.

فلوریدا و تگزاس و لوئیزیانا و کشورهای دیگر به تازگی اوراق در نظر دارد برای برگزاری فرد در امتحانات این ماه است. بیش از ده نفر دیگر از جمله کلرادو, اوکلاهما و کارولینای شمالی هنوز در حال برنامه ریزی برای تست زنده جولای 28. هر سه متحده دیده می شود کروناویروس جدید عفونت به طور پیوسته افزایش در هفته های اخیر.

به عنوان متحده به طور مستمر تغییر تاریخ و فرمت نوار امتحانات فارغ التحصیلان تلاش کرده اند برای مطالعه تنظیم برنامه. کار تاریخ شروع برای برخی شده اند را به عقب رانده و دیگران در حال تقلا برای پیدا کردن کارفرمایان حاضر به استخدام آنها در میان عدم قطعیت است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

باید قانون فارغ التحصیلان قادر به تبدیل شدن به وکلا بدون در نظر گرفتن بار امتحان این سال ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

Kayla Beckler یک دانشگاه دنور استورم دانشکده حقوق فارغ التحصیل شده است مراقبت برای کودکان نو پا و در حالی که فشار بار امتحان مطالعه در شب—دور زمان کمتر از 40 ساعت در هفته نوار preparation course توصیه می کند. پس از کلیه autotransplant و دیگر های اخیر روش های پزشکی او نگرانی در مورد گرفتن Covid-19 یا عبور از آن را به شوهر و فرزندان که تمام آسم دارند.

“من باید به تصمیم گیری بین خطر همه ما سلامت و یا انتظار تا تقریبا مارس به طور کامل دارای مجوز و گفت:” خانم Beckler 27 سال است. با بدهی دانشجویان تا ستون و ساعت در یک تعمیرگاه خودرو قطع او می گوید: او را به آزمون. او هنوز هم به دنبال یک شغل تمام وقت پس از یک موقعیت محلی دفتر مدافع لغو شد به دلیل بیماری همه گیر.

کلرادو مانند نیویورک و برخی کشورهای دیگر است که اجازه می دهد فارغ التحصیلان به طور موقت به قانون عمل بدون آزمون وکالت تحت نظارت یک وکیل تمرین. آنها هنوز هم انتظار می رود برای آزمون وکالت را در سال 2021 ، بسیاری از فارغ التحصیلان می گویند پیدا کردن کارفرمایان حاضر به استخدام آنها در زیر این گزینه هنوز هم دشوار است, به ویژه در مورد علاقه آژانس است که لازم نیست به اندازه کافی نیروی انسانی و بودجه برای استخدام وکلا که نمی تواند خود را اداره موارد است.

جسیکا یاتس, وکیل مقررات مشاور برای کلرادو دیوان عالی کشور اذعان کرد: “تنش بودن تجربه کسانی که مطالعه برای آزمون وکالت که حتی در یک سال عادی.” او گفت: دولت نیاز به اطمینان حاصل شود وکلا باید حداقل صلاحیت است. این انتظار 600 تا 650 فارغ التحصیلان به فرد در امتحانات این ماه است.

تنوع طرفداران طولانی انتقاد bar exam برای علاقه کسانی که امکانات مالی به مطالعه برای ماه ها در پایان قرار دادن دانش آموزان از پایین اجتماعی و اقتصادی معنی و در جوامع اقلیت در یک نقطه ضعف. نوار آماده سازی دوره می تواند هزینه رو به بالا از $2,000 و توصیه برای تحصیل در رشته 400 ساعت است.

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • مرور زندگی خود را
  • مدیریت امور مالی خود را در طول همه گیر
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

هزاران نفر از فارغ التحصیلان دانشکده حقوق رؤسای سیاستمداران و تمرین وکلا باید امضا دادخواست خواستار دیپلم افتخار. حتی آنلاین امتحانات کسانی که دادخواست می گویند بیاستفاده برای کسانی که بدون اینترنت پایدار با کودک-مراقبت از مسئولیت و یا معلول نیاز به تسهیلات ویژه.

“آزمون وکالت وجود ندارد به آزمون توانایی ما به یک وکیل آن تنها وجود دارد برای تست امتیاز” گفت: Kayla اسمیت اخیر بروکلین التحصیل دانشکده حقوق که تلاش برای waiving آزمون این سال است.

مربوط تصویری

خواهد coronavirus همه گیر منجر به تغییرات دراز مدت در آموزش عالی ؟ برای درک بهتر چالش های پیش روی دانشگاههای ایالات متحده آمریکا وال استریت ژورنال را الکساندر هتز صحبت با مدیران و دانش آموزان و آموزش عالی نگر. Photo: Robert F. Bukaty/AP

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به سارا در Randazzo [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im