بیماری همه گیر کوروناویروس وادار تاریخی نیروی کار تغییر

در آلمان مک دونالد است که اعطای وام به کارکنان به دو بزرگ مواد غذایی زنجیره ای از جان گذشته برای کارگران است.

عکس: مارتین Meissner/آسوشیتد پرس

Coronavirus همه گیر است مجبور سریعترین تخصیص مجدد نیروی کار پس از جنگ جهانی دوم با شرکت ها و دولت های بسیج ارتش idled کارگران به فعالیت های جدید است که به فوریت مورد نیاز است.

در سراسر جهان سابق و هتل و رستوران و کارکنان خطوط هوایی در حال حرکت به فروشنده آنلاین و خرده فروشان و بیمارستان ها به عنوان بخشی از اقتصاد در حال توقیف برای جلوگیری از گسترش این بیماری و کالاهای اساسی و خدمات تیره و تار است.

این تغییرات همچنین شامل برخی از دولت ها خواسته furloughed کارگران و دانش آموزان به عضویت در کاشت و برداشت میوه و سبزیجات است. در ضمن در آلمان مک دونالد Corp. وام کارکنان به دو بزرگ مواد غذایی زنجیره ای از جان گذشته برای کارگران است.

بکی Frankiewicz رئیس جمهور ManpowerGroup, شمال امریکا, نیروی انسانی شرکت گفت: نیروی کار شیفت بودند شکل دادن به بزرگترین شرکت او تا به حال دیده می شود پس از آن تاسیس شد در سال 1948.

“ده ها هزار نفر از مشاغل باز کردن یک شبه” او گفت:. “ما باید به حرکت در عرض چند ساعت.”

در ایالات متحده, استخر کارگران بالقوه منفجر شد. یک رکورد 3.28 میلیون نفر کاربردی برای مزایای بیکاری دولت گزارش هفته گذشته است. هر چند در همان زمان شرکت های بزرگ است که دیده می شود همه گیر سوخت های در تقاضا از جمله Walmart, Inc. و CVS سلامت پارسیان, به دنبال حدود 500000 کارکنان جدید در هفته های آینده.

در اروپا—که در آن امنیت اجتماعی شبکه ميانگين کمتر از کارگران شغل خود را از دست دولت در حال تلاش برای حرکت کارگران را به جایی که آنها بیشتر مورد نیاز است.

آلمان هفته گذشته به تصویب قوانین برای انگیزه دادن به مردم قرار داده و در Kurzarbeit—برنامه دولت که در آن غیر ضروری کارگران ماندن در خانه در حدود دو سوم از حقوق خود را—را به سمت مشاغل در صنایع مانند مراقبت های بهداشتی و کشاورزی است. Malte Voigts اجرا می شود که یک مزرعه در شرق آلمان, خارجه براندنبورگ, شده است و ناودان با تماس های تلفنی از مردم محلی که مایل به کمک در این زمینه.

“وجود دارد آشپز, پیشخدمت, موسیقی, معلمان, فیزیوتراپیست, داربست سازندگان و مدیران فروش” گفت: آقای Voigts که معمولا استخدام 150 تا 170 کارگران فصلی از لهستان و رومانی در حال حاضر مسدود شده و با توجه به مرز تعطیلی. “من به طور کامل به عقب گرفته شد.”

فرانسه وزیر کشاورزی Didier گیوم هفته گذشته گفت که این کشور در مزارع نیاز 45,000 کارگران در ماه مارس 80,000 در بالا از آن, در مارس و دیگری 80,000 در ماه مه خارجی به عنوان کارگران فصلی نمی تواند این سال است.

اقتصاددانان انتظار نداریم که این بخش استخدام رونق به جبران میلیون شغل زیان هوا در سال به آمده است. بسیاری از کار در شیفت ثابت خواهد کرد که به طور موقت. هنوز هم برای برخی از, آن را وادار به ارزیابی مجدد از مفهوم امن و آینده اثبات کار با آشکار است که بخش ها واقعا ضروری است.

فروشگاه های مواد غذایی میان کسب و کار به دنبال کارگران در طول coronavirus بیماری همه گیر.

عکس: لوک مک گرگور/مهر نیوز

پس از از دست دادن شغل خود در یک شرکت است که فرآیندهای حقوق و دستمزد برای صنعت رستوران در اوایل این ماه در وب دیوار 37 ساله در شهر اوکلاهما است که به دنبال یک شغل جدید در مراقبت های بهداشتی. آن را “ضد ویروس” او گفت:.

کار تخصیص مجدد به خودی خود آشکار در راه های بزرگ و کوچک. Jason Kirsch شناخته می شود که عمل گوشه بازار و داروخانه خارج از واشنگتن به تازگی به استخدام چهار نفر-از-کار کارگران رستوران و یک متصدی بار به restock قفسه ها و کمک به کارهای دیگر می باشد. او دریافت کرده است حدود دو دوجین برنامه های کاربردی.

“من می تواند به معنای واقعی کلمه کسی که آمد در صبح و آنها را به کار بعد از ظهر” آقای Kirsch گفت.

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

Marks & Spencer, PLC, انگلیسی پوشاک و مواد غذایی و زنجیره ای نقل مکان کرد بیش از 4,600 کارکنان از آن در فروشگاه کافه ها و لباس وزارت به آن مواد غذایی کسب و کار. این شرکت در تلاش است برای مطابقت با کارگران به مشاغل مشابه.

آلمانی روسای Aldi نورد و Aldi Süd, دو متعلق به خانواده تخفیف مواد غذایی زنجیره ای و مک دونالد به سرعت متوجه شدم همه آنها می تواند در افزایش های کارکنان. یکی پس از دیگری این ماه, آلمانی متحده بودند سفارش رستوران ها را بسته است. دو زنجیره ای مواد غذایی از سوی دیگر شده اند در رقابت با دیگر خرده فروشان مواد غذایی به استخدام هزاران موقت یاران.

شرکت مذاکره یک پیمان در چند روز, با توجه به یک مک دونالد سخنگوی. مک دونالد کارکنان اجازه داده شد به سوئیچ به کوتاه مدت قرارداد در زنجیر. ترین قرارداد اجرای برای دو ماه اولیه با گزینه ای برای کارگران به بازگشت به مک دونالد شغل پس از بحران است.

زنجیر گفته مک دونالد آنها نیاز 3,000 کارگران است. مک دونالد کارکنان آوردن مهارت های قابل انتقال پس از آموزش بسیار ناچیز است.

“استثنایی بار نیاز به راه حل استثنایی” گفت: نیکولاس ده Lope سخنگوی هیئت Aldi Nord.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما به دنبال کار در یک رشته جدید به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس? پیوستن به مکالمه زیر.

کارگر های پژواک مشابه حرکت گرفته شده در چین تحت کنترل دولت و اقتصاد قبل از آن در بحران است. هنگامی که این ویروس باعث خاموش شدن ناگهانی از شهرهای فست فود زنجیره ای و رستوران ها و دیگر اوقات فراغت شرکت های لنت کارکنان به کسب و کار تجارت الکترونیکی رو خونتان را افزایش تقاضا برای خانه تحویل با توجه به نیش Ruan شریک در گروه مشاوره بوستون که تحریم شرکت های چینی در مسائل مربوط به پرسنل. اجازه داده است که شرکت ها برای جلوگیری از بزرگ اخراج در حالی که اجازه می دهد آنها را به restaff به سرعت هنگامی که تقاضا میدارد تا دوباره.

موقت-کار در آژانس باید تبدیل به یک کلید راننده در پشت تلاش به reallocate کارگران است. فرانسه آژانس Mistertemp’ گروه در حال حاضر در حال حرکت هزاران نفر از کارگران که استفاده می شود به کار در ساخت و ساز و یا رویداد صنعت به نقش به عنوان هکرها تدارکات-مرکز لودر درایور و یا صندوقداران. عبور-بخش شیفت را تا حدود یک سوم از مشاغل آژانس در حال حاضر برای پر کردن بیشتر در مواد غذایی و خرده فروشی آنلاین گفت: افسر ارشد بازاریابی Jean-Loup Wirotius.

Souber Abdoullahi Nour, یک 22 ساله کسب و کار دانشجویی از شهر Rennes خود را از دست داد موقت کار در یک کارخانه پژو. در حال حاضر او آماده سفارشات در یک خرده فروشی انبار.

“ما در حال گرفتن سفارشات بیشتر از ما می تواند ارائه,” او گفت:. “بنابراین من احساس می کنم من باید کار برای برخی از زمان.”

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

گسترش جهانی
محل دستور داد بر اساس تاریخ از اولین گزارش, عفونت است.
تجمعی روزانه گزارش شده عفونت
*کروز کشتی لنگر انداخت در ژاپن
توجه داشته باشید: اطلاعات آغاز می شود که دانشگاه جانز هاپکینز و کسی که شروع به انتشار روزانه جهانی مورد اعداد. چین اولین گزارش پنومونی خوشه در ووهان در اوایل ماه دسامبر 2019.
منابع: Johns Hopkins Center for Systems علوم و مهندسی, لانست, آسوشیتد پرس,

ارسال به اموزش در بندر [email protected] و متی دالتون در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de