شیوع کروناویروس تهدید سعودی بزرگترین پروژه های

کارگران را مجبور به پوشیدن ماسک محافظ پس از شیوع کروناویروس در Nahr بن عمر میدان های نفتی شمال بصره عراق در مارس 15.

عکس: ahmad al-sudani/ایسنا

نفت رشته از جمله شورون Corp. اکسون Mobil Corp هلندی رویال پوسته PLC و مجموع SA در حال تقلا برای مقابله با کروناویروس شیوع بیماری در میان کارگران خود را که می تواند تهدیدی برای سودآوری برخی از بزرگترین پروژه های.

حتی به عنوان بسیاری از نقاط جهان شروع به ظهور از Covid-19 مستندات کار اردوگاه ها و سکوهای نفتی در مکان های از راه دور که در آن کارکنان, کار و زندگی در محله های آسیب پذیر باقی می ماند به ویروسی فوران.

پوسته در چهارشنبه تخلیه هفت کارگران از یک پلت فرم های دریایی در خلیج مکزیک برای Covid-19 تست. پنج که آزمایش مثبت برای Covid-19 پوسته سخنگوی گفت. این شرکت شده است تست کارگران دریایی قبل از ارسال مطلب از مه 20, او گفت:.

در هفته های اخیر صدها نفر از کارگران در از راه دور نفت و گاز سایت های آلوده شده اند با Covid-19 از جمله در خلیج مکزیک و دریای شمال موزامبیک کانادا و قزاقستان در یکی از بزرگترین میدان های نفتی.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

شیوع اضافه کردن به چالش های شرکت های نفتی به عنوان آنها سعی می کنید برای بازیابی از یک ویرانگر تار و مار که دیدم قیمت نفت بیش از نصف در پی در جهان گسترده ای از مستندات که خفه کردن تقاضا.

شرکت ها می گویند که شیوع اخیر باعث شده تنها محدود وقفه. هنوز هم آنها مجبور به تحمل هزینه های اضافی مربوط به ایمنی کارکنان و پروژه تاخیر گفت: Espen Erlingsen سر از بالادست تحقیقات در نروژ بر اساس شرکت مشاوره Rystad انرژی است.

“درآمد در آینده تحت تاثیر قرار خواهد شد این را به عنوان آنها قادر به اجرای فعالیت های برنامه ریزی شده,” او گفت:. “نگرانی اصلی این است که چگونه آن را موثر بر جریان نقدی خود را.”

مرتبط

  • جهانی پر نگه می دارد و درب طبیعی-قیمت گاز

در قزاقستان بیش از 900 کارگران نفت آلوده شده اند با کروناویروس در غول Tengiz میدان های نفتی, به گزارش رسانه های دولتی گزارش. این زمینه است که به تولید حدود 600,000 بشکه در روز یا 0.6% جهانی نفت خروجی است که توسط یک کنسرسیوم به رهبری شورون.

کارگران در حال آزمایش زمانی که آنها در سمت چپ میدان به بازگشت به خانه و کارکنان در محل شده اند کاهش می یابد دو سوم به حدود 10000 کارگران بیش از دو ماه گذشته گفت: شورون اجرایی مایک Wirth در نشست سالانه شرکت در روز چهارشنبه.

“تولید همچنان بدون وقفه و ما همچنان با تمرکز بر حفظ امن و قابل اعتماد در عملیات” یک سخنگوی شورون گفت.

شیوع بیماری در پروژه های نفتی می تواند منجر به کاهش تولید گفت: Chris Midgley سر از تجزیه و تحلیل با S&P جهانی Platts. در روسیه شرکت نفتی روس نفت و گاز تولید PAO گازپروم گزارش داده اند که شیوع بیماری در سیبری و آنها را وادار به قرنطینه کارگران و نزدیک فرودگاه.

“اگر این شدت آن را یک خطر بزرگ گفت:” آقای Midgely.

برخی از تنظیم کننده را نگران کرده است و برای برخی از زمان در مورد شیوع بیماری در سایت های از راه دور. دولت ایالات متحده مورد بحث موظف خاموش شدن ناگهانی از سکوهای نفتی در خلیج مکزیک در این بهار اما هیچ اقدام گرفته شد.

در آفریقا و کل بسته گاز طبیعی مایع و پروژه در موزامبیک در Afungi شبه جزیره کارگران پس از آزمایش مثبت برای این ویروس در ماه آوریل است. تنها ضروری کارکنان باقی می ماند در سایت یک سخنگوی کل گفت.

BP PLC گفت: در ماه آوریل است که آن را به تاخیر انداخته بود آن گاز طبیعی مایع قصد دارد از جمله گسترش آن Tangguh پروژه در اندونزی و راه اندازی از صادرات خود را به تاسیسات دریایی موریتانی و سنگال—با توجه به Covid-19 به کاهش تعداد کارکنان در سایت های پیشرفت کند.

اکسون متعلق به امپریال نفت با مسئولیت محدود. شده است مبارزه با شیوع آن در Kearl دریاچه نفت کانادا شن و ماسه پروژه در شمال آلبرتا. تقریبا 100 عفونت گسترش بیش از چهار استان کانادا مرتبط شده اند به اردوگاه کار توسط مقامات بهداشتی.

این ویروس گسترش در Kearl دریاچه با وجود اقدامات این شرکت گرفته شده از ماه مارس به حد شیوع است. امپریالیستی در تلاش است تا فاصله کارگران با کاهش تعداد مسافران در پرواز به اردوگاه و اتوبوس شاتل به ترک صندلی های خالی بین آنها را. این شرکت همچنین کاهش کارکنان خود را در سایت به 1500 ضروری کارگران را از حدود 4,000.

امپریالیستی سخنگوی این شرکت گفت: تقریبا همه آلوده به بهبود است و هیچ فعال موارد باقی مانده در Kearl.

مکان های از راه دور که در آن کارگران کار و زندگی در محله های آسیب پذیر باقی می ماند به شیوع کروناویروس. یک تانکر نفت در یک بندر در چینگدائو در استان شاندونگ چین در 26 مارس.

عکس: چین روزانه/ایسنا

اردوگاه کار و دریایی و دکل اپراتورهای محدود می کند گسترش ویروسی اگر آنها قادر به تست همه کارگران به طور موثر و حفظ مناسب اجتماعی فاصله و فاضلاب گفت: Conor براون یک مشاور امنیت زیستی مستقر در بلفاست. اما این شرایط کار نیز می تواند باعث بیماری به سرعت گسترش اگر عفونت حمله. “هنگامی که عفونت در شما کردم یک مشکل بزرگ” گفت: آقای براون.

نروژ بزرگترین شرکت انرژی های غول پیکر Equinor به عنوان یک—که قبلا به عنوان شناخته شده “استات اویل” —تلاش در مارس به حفظ و گسترش آن از Snorre پروژه در نروژی فلات قاره در مسیر. با استفاده از بزرگترین جرثقیل شناور به حرکت تجهیزات بر روی پلت فرم با متخصص و کارگران خدمه را در خود حفظ فاصله با ساختمان یک چادر به طور موقت به خانه جرثقیل کارگران است.

Equinor نیز کاهش پرسنل دریایی فعال اجتماعی فاصله بعد از یک عضو هیات کار بر روی مارتین Linge نفت و گاز میدان در دریای شمال شد airlifted به زمین با علائم و آزمایش مثبت در ماه مارس است. این شرکت تصمیم به کاهش تعداد افراد مشغول به کار دریایی و برش سازه های دریایی نروژ پرسنل به 4000 از 6000 نفر در عرض چند روز. آن نیست تا به حال هیچ دیگر دریایی موارد در نروژ است.

برای کارگران در سیستم عامل روز به روز زندگی را تغییر بلافاصله به عنوان دریایی چرخش تمدید به مدت سه هفته به جای دو. اجتماعی مناطق تلقی می شد از حد.

کارگران خلاق در مورد چگونه آنها مقابله با چانگ. با ورزشگاه بسته ورزش دوچرخه منتقل شدند بر روی helipads که همچنین تبدیل به یک فضا برای در حال اجرا و کلاس های یوگا. ماهیگیری حتی محبوب تر شد و شنبه شب یکنوع بازی شبیه لوتو منتقل شد و از طریق رادیو به همه کابین.

“یک نوار اندازه گیری شد احتمالا یکی از مهم ترین ابزار ما تا به حال در اولین روز” گفت: Jez Averty, Equinor معاون ارشد رئیس جمهور برای انجام عملیات در جنوب دریای شمال.

این بیماری همه گیر کوروناویروس متوقف شده کارخانه ها و تعطیل کردن کسب و کار در سراسر جهان باعث تاریخی رها کردن در تقاضا برای نفت فقط به عنوان تولید شد و از رسیدن به اوج. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که قیمت نفت سینه است که می تواند تغییر شکل بازارهای انرژی. تصویر عکس: کارلوس آب/وال استریت ژورنال

نوشتن به سارا مك فارلين در [email protected] و Vipal Monga در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>