شیوع Covid-19 مجبور است بسیاری از دولت ها را به اتخاذ اقدامات برای محدود مردم در خانه. بسیاری از حوادث شده اند به طور نامحدود به تعویق افتاد به عنوان دولت هستند clueless در مورد طول مدت اثر آن. در این سناریو شرکت ها آغاز شده مشاوره کارکنان به محل کار از خانه.

این داده است شرکت یک فرصت برای تست بهره وری کارکنان در بخش های مختلف. تا به حال تنها تعداد انگشت شماری از شرکت های مدرن در زمینه عملکرد به طور عمده این شرکت مورد استفاده قرار گیرد به درخواست کارکنان خود را به کار از خانه.

از بخش های دیگر لازم نیست که کار از خانه فرهنگ حتی اگر این امکان پذیر است. اما در حال حاضر مدیریت شرکت ممکن است فکر می کنم در راه های مختلف است که ممکن است بیشتر مقرون به غیر از اینکه راه سازنده تر به کار می کنند. برای مثال آنها ممکن است کاهش هزینه های برش با پرداخت کمک هزینه اجاره دفاتر و هزینه های تهویه مطبوع و سایر فعالیت های مرتبط با آن تبدیل شده اند گران در حال حاضر. کارمند می تواند بیش از حد صرفه جویی در زمان برای رفت و آمد به دفتر متوسط زمان صرف شده برای رفت و آمد به دفتر شورای ملی مقاومت ممکن است یک ساعت در هر راه و گاهی بسیار فراتر از این است.

با توجه به همه این عوامل govts نیز باید به فکر تغییر فرهنگ کار به کار از خانه به جای تماس با کارکنان خود را به دفاتر. فعلی فرهنگ کار به کار در دفاتر شده است شایع از قرن ها که شده است وجود دارد هیچ سیستم ارتباطی دیگر از نوشتن روی کاغذ یا به صورت مستقیم ارتباط کلامی. در حال حاضر شما فکر می کنید چه چیزی شما را در دفتر خود.

شما برای اولین بار باز کردن کامپیوتر شما و نگاه در صندوق پستی خود را یک کار جدید و یا ایجاد داده های مورد نیاز برای امروز نظارت و یا برای بحث و گفتگو با رئیس خود را بر اساس شغل خود را مورد نیاز و مشخصات. حتی مدیرانی که باید برای یکپارچه سازی داده ها و به دنبال مرجع از تعدادی از سیاست بخشنامه از نهایی شدن قرارداد یا تصمیم گیری یک کامپیوتر مورد نیاز است و هیچ چیز دیگری.

بنابراین در نهایت شما یا با کامپیوتر و یا در تماس های تلفنی برای یک روز تمام مدیران ارشد شرکت خود را در تعدادی از جلسات. جلسات بیش از حد در حال سازماندهی شده در کنفرانس های ویدئویی بسیاری از زمان. پس چرا دفتر چرا که نه برخی از مکان های دیگر مانند خانه است. با توجه به این استدلال ها و شرکت ها و دولت ها باید به فکر می کنم به طور جدی به کار از خانه کار اصلی فرهنگ حتی اگر تاج ترساندن ناپدید. البته یک استثنا صنعتی راه اندازی که در آن شما نیاز به نظارت فیزیکی عملیات مردم لزوما نیاز به حضور در دفتر.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im