Coronavirus شیوع یک لحظه به حالت تعلیق سیاسی نارضایتی و دنبال جهانی و منطقه ای و محلی همکاری. هند تماس برای همکاری بیشتر با کشورهای سارک است که یک گام در مسیر درست است. به عنوان مثال در ایران در سارک محله باید به عنوان یک داستان احتیاطی برای تمام جنوب آسیا است که توسعه نیافته و دارای چندین بیآنکه در آن بهداشت عمومی سیستم است.

آن است که نه فقط هند نفی پاکستان در تلاش برای بالا بردن کشمیر موضوع است. هند همکاری ابتکار عمل را درست انجام دهید در حال حاضر است. به طور مشابه ما باید تعلیق تحریمها علیه ایران برای کشورهای جهان برای کمک به این کشور بحرانزده به قرار دادن یک پاسخ موثر. ایران سرایت تهدید به لغو کار سخت قرار داده و در کشورهای دیگر در منطقه است.

در هند بیش از حد آن است که یک لحظه به یک شکست پی در پی فعالیت سیاسی و قطب بندی و پیدا کردن مشترک نشست زمین در مبارزه با Covid-19. BJP تلاش برای شکستن کنگره مقننه احزاب در کشورهای مختلف مایه تاسف است. راهول گاندی پی در پی jibes در هند Covid-19 پاسخ نیست کمک یا. ما در حال تجربه یک لحظه به شکل گسترده و سیاست باید تبدیل به یک وسیله نقلیه برای smoothening تحولات نه آن را بدتر می کند. ممکن است حس خوب پیروز شویم.

دفعات بازدید: همچنین: ساعت مودی پیشنهاد coronavirus صندوق در سارک مجازی نشست: نکات کلیدی

دفعات بازدید: همچنین: پاکستان با استفاده از ویدئو کنفرانس سارک در coronavirus به افزایش کشمیر خواستار لغو ‘مستند’

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de