شیوع کروناویروس: سه سوال در چین پاسخ

گذشته 70 سال یا بیشتر عمده شیوع آمده است چین تقریبا در هر دهه – حق تا زمان coronavirus.

با توجه به این که چین به 1.4 میلیارد نفر و نزدیک به 30 از جهان 100 پرجمعیت ترین شهرهای شاید که تعجب آور نیست. اما وجود دارد برخی از عوامل منحصر به فرد که به شکل شیوع بیماری’ ریشه و پکن پاسخ – نه به ذکر است که چگونه بقیه از جهان می تواند یا نمی تواند کمک کند.

نگاهی به پکن دست در رسانه ها. مقامات بودند آهسته به اطلاع عموم تهدید به خود را دارند که کارشناسان می گویند می تواند کمک کرده اند این ویروس گسترش یافته است. در اوایل پزشکان جلب توجه به مشکل شدند متهم به “rumormongering” و دو وبلاگ نویسان نوشتن در مورد ویروس ناپدید شده اند.

در عین حال وقتی که می آید به اطلاع رسانی به بقیه جهان در پکن عمل کرده است به مراتب سریع تر از آن را در سال 2003 در طول شیوع بیماری سارس. و این بدان معناست که دولت و بنیادها و سازمان های بین المللی را آغاز کرده اند که ریختن صدها میلیون دلار به مبارزه – هر چند میزان از کمک های چین اجازه خواهد داد نامشخص است.

زمانی که کروناویروس اولین بار شروع مسلط جهانی سرفصل های آن به سرعت مطرح alarm – اما شاید جای تعجب نیست. در هر دهه یا بیشتر عمده شیوع آمده است چین از سال 1957 آسیایی, آنفولانزا به شیوع بیماری سارس در سال 2003.

این است که چرا ؟ آن را سخت به می گویند — و ارزش نگه داشتن در ذهن که در دیگر نقاط جهان نیز تجربه شیوع بیماری در سال های اخیر مانند 2009 آنفولانزای آغاز شده است که در مکزیک و coronavirus MERS که سرچشمه در عربستان سعودی در سال 2012. بسیاری از چینی ها در خانه و خارج از کشور مطرح کرده اند و نگرانی خود را درباره افزایش تمایل پس از این شیوع به نور آمد.

در اینجا نگاهی به چگونگی چین را از بالا به پایین سیاست نقش به بهداشت عمومی و همچنین به عنوان آنچه در پکن و سایر نقاط جهان انجام می دهند به ساقه جزر و مد.

چرا چین دیدن بسیاری از شیوع?

عوامل مؤثر عبارتند از مطلق جمعیت. بزرگ چین با جمعیت 1.4 میلیارد دلار شامل نزدیک به 30 از جهان 100 پرجمعیت ترین شهرها آمده است. اضافه کردن به این نزدیکی از شهر و ساکنان مزرعه و حیوانات. چینی, رهبر, رئیس جمهوری چین با انتقاد از “عادت بد” خوردن حیوانات وحشی به عنوان “عمده خطر پنهان برای بهداشت عمومی” و دستور سرکوب غیر قانونی حیات وحش در بازار است که محققان چینی به عنوان یک منبع انتقال ویروس.

پکن دست در رسانه ها نیز نقش دارد. مقامات چینی بودند آهسته به اطلاع عموم تهدید به خود ، “اطلاعات می تواند به اشتراک گذاشته شده اند عمومی پیش از آن در راه است که باید کمک به کاهش احتمال گسترش ویروس از خیلی دور و خیلی سریع می گوید:” جرمی لی والاس استادیار در دانشگاه کرنل که تحقیقات سیاست استبدادی و چین است. در اوایل پزشکان جلب توجه به مشکل شدند متهم به “rumormongering” و دو وبلاگ نویسان نوشتن در مورد ویروس ناپدید شده اند. ناظران نیز اشاره کرد که مقامات منطقه ای ممکن است تمایلی برای به اشتراک گذاشتن اخبار بد با پکن است.

دو ماه به شیوع چگونه است که چین در پاسخ?

پکن عمل کرده است به مراتب بیشتر و سرعت در اطلاع رسانی به جامعه جهانی در مورد شیوع فعلی از آن را در طول شیوع بیماری سارس کارشناسان می گویند با وجود سانسور در چین است. در سال 2003 “وجود دارد بسیاری از پنهان کاری” و “یک تاخیر طولانی در چین آگاه در سطح بین المللی می گوید:” ان ماری کیمبال یک پزشک و اپیدمیولوژی که منجر اپک در حال ظهور عفونت های شبکه در زمان. در مقابل, این بار در چین مقامات بهداشتی اعلام کرد کشف coronavirus و در عرض یک هفته به حال منتشر شده این توالی ژنومی “بنابراین در سراسر کشورهای جهان می تواند شروع به درک آن می گوید:” دکتر کیمبال در حال حاضر یک عضو ارشد در مرکز بهداشت جهانی امنیت در چتم هاوس. “چین نشان داده است باور نکردنی فن آوری عمق.”

اما کارشناسان سوال اثربخشی چین عظیم مستند و قرنطینه ووهان یک شهرستان از 11 میلیون نفر است. تمرکز مردم در امکانات خطرات بدتر شدن گسترش به خصوص به عنوان بحرانی منابع در حال اجرا هستند ، “مهار استراتژی است که رفتن به بسیار دشوار است برای آنها را به موفقیت با” می گوید: دکتر کیمبال.

چگونه می تواند به سایر نقاط جهان کمک کند ؟

دولت و بنیادها و سازمان های بین المللی در حال ریختن صدها میلیون دلار را به مبارزه با. دولت آمریکا متعهد شده است تا به 100 میلیون دلار برای کمک به چین و دیگر کشورها را تحت تاثیر قرار و تسهیل حمل و نقل بیش از 17 تن از ماسک ماسک ها و لوازم دیگر به چین است. در ضمن بیل و ملیندا گیتس بنیاد اهدا تا 100 میلیون دلار برای بهبود تشخیص جداسازی و درمان تلاش می گوید: جف هال یک معاون در بنیاد.

با این وجود چین آهسته بود برای دسترسی به کارشناسان سازمان بهداشت جهانی تصویب 12-عضو تیم برای ورود در اواسط فوریه.

“آیا انسان دوستانه بازیگران اجازه خواهد داشت به در و ارائه نوع پشتیبانی که معمولا مورد نیاز در یک پتانسیل بحران انسانی این قدر باقی مانده است دیده می شود می گوید:” گابریل فیتزجرالد, موسس و مدیر عامل, پانوراما, سیاتل بر اساس “اکشن تانک” کار کرده است که در مبارزه با ابولا و مالاریا. “چین واقعا بسته خود را به هر کس … اما بدیهی است که اگر این وضعیت به طور قابل توجهی بدتر آنها ممکن است نیاز به اعتراف آنها نیاز به کمک و بازیگران دیگر به حمایت از آنها.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im