زمانی که مقامات چینی در حال مواجه با مشکل می گوید: استاد Minxin Pei آنها تصمیم می گیرید که چه نوع از چالش آن است که: فنی یا سیاسی.

“اگر آن را سیاسی” او می گوید: “من فکر می کنم اول در مورد چگونه آن را منعکس خواهد کرد بر من و سپس من فقط ضربه به توپ در طبقه بالا. من فقط به خاطر لگد زدن به آن طبقه بالا و منتظر تصمیم گیری است.”

و بالای پله ها البته چین رهبر چین – قدرتمند ترین کشور در دهه.

آن است که آهسته و متمرکز تصمیم گیری برخی از چین ناظران معتقدند که آهسته و پاسخ این کشور به شیوع کروناویروس که در حال حاضر سیاهههای مربوط به بیش از 10 ، 000 موارد است. که و یک سیستم است که اجازه می دهد تا اتاق کوچک برای انتقاد و یا شفافیت با کمی رسانه ملی ذکر است از شیوع این بیماری تا چند هفته در.

اما ترک کرده اند به نظر می رسد در میان بحران است. با گربه از کیسه خشم شایع است. وضعیت پرسشهای اساسی در مورد دولت چین به عنوان آقای یازدهم چهره خود را وسیع ترین چالش داخلی.

“املاک محدودیت در اخبار و گزارش های تحقیقی هنگامی که در ترکیب با [a] فشار مثبت برای یک ترکیب سمی” می نویسد: دیوید Bandurski co-مدیر چین پروژه های رسانه ای. “آنها در معرض خطر ایجاد جامعه ای است که اساسا هیچ سیستم ایمنی بدن است.”

یک مرد در ووهان محکم ماسک در سراسر چهره خود را توصیف احساسات خود را از داخل کانون شیوع کروناویروس. او ارسال ویدئو به یوتیوب.

چین رهبری فرار کرده و به یک جزیره به ادعای او در چهره اش قرمزی با خشم در حالی که عادی چینی مانده بود به دام افتاده است. “ما هیچ قدرت او گفت:” التماس عمومی به گسترش این کلمه در. “من می خواهم برای ایجاد برخی از فشار افکار عمومی تا دولت چین نیست و فرار از مسئولیت های خود را.”

در شانگهای عفونی-بیماری دکتر اعلام کرد او می خواهم سوئیچ خود را در خط مقدم پزشکان با حزب کمونیست مقامات. “آیا همه آنها تعهد سوگند که آنها عضو حزب” او پرسید: طعنه آشکار با وجود سطح صدا.

سیاسی و محیط اجتماعی است که به طور معمول اجازه می دهد تا اتاق کوچک برای انتقاد از رهبری, ترک را آغاز کرده اند به نظر می رسد در پکن کنترل آن مردم ، از شیوع کروناویروس در حال حاضر ورود به سیستم بیش از 10 ، 000 موارد با بیش از 200 کشته و عفونت گسترش در سراسر جهان, پرسشهای اساسی در مورد چین از دولت است.

خواهد شد “2019-nCoV” بود چیزی که بیشتر تست محدودیت های پکن استبدادی متمرکز سبک حکومت ؟ خواهد شفافیت بیشتر در روزهای اولیه این ویروس به عقب زمانی که تنها چند ده بیمار بودند در یک فضای داخلی چینی شهر مانع جهانی گسترش یابد ؟ این اولین آزمون بزرگ سیاسی برای جمهوری چین – چین قدرتمند ترین رهبر پس از مائو تسه تونگ?

یک “پنجره طلایی” رفته

در ووهان یک شهرستان از 11 میلیون نفر در هوبئی استان اولین بيماران نشان داد علائم مرموز ویروس جدید در اوایل ماه دسامبر مربوط به یک بازار عمده فروشی فروش غذاهای دریایی همراه با حیوانات وحشی.

بنابراین شروع چه Minxin Pei تماس دوره بحرانی.

“اواسط دسامبر تا اواسط ژانویه می گوید:” دکتر Pei استاد دولت در کلرمونت دانشگاه در کالیفرنیا است. “آنها از دست طلایی پنجره – که حدود یک ماه است که می تواند آنها را صادر کلی هشدار. حداقل مردم شده اند به نمایش در آمد آنها نمی خواهد رفتن،”

اولین شواهد دولت مرکزی بود و از وضعیت آگاه در آمد Dec. 31 زمانی که پکن اعزام یک تیم از کارشناسان پزشکی به ووهان. از آنجا که وضعیت به سرعت در حال پیشرفت. در اولین روز از سال 2020 مقامات بازجویی هشت ووهان پزشکان و متهم آنها را از “rumormongering” برای ارسال به سادگی در مورد ویروس. یکی دیگر از چند هفته از انفعال گذشت تا Jan. 20 زمانی که تعدادی از موارد به ظاهر یک شبه دو برابر. در نهایت دولت مرکزی بر خاست به عمل است.

سیستم کدورت ممکن است مانع سريع پاسخ توضیح می دهد که استاد Pei یک کارشناس چینی در حکومت. زمانی که چینی مقامات دولتی مواجه با یک مشکل “آنها معمولا در انجام آنچه که من اسمش تریاژ تقسیم موضوع به فنی یا سیاسی است.”

یک مشکل فنی آنها ممکن است خود رسیدگی. “اگر آن را سیاسی” استاد جزیره پرنس ادوارد می گوید: “من فکر می کنم اول در مورد چگونه آن را منعکس خواهد کرد بر من و سپس من فقط ضربه به توپ در طبقه بالا. من فقط به خاطر لگد زدن به آن طبقه بالا و منتظر تصمیم گیری است.”

در بالای پله ها است آقای یازدهم که بیشتر تثبیت پکن قدرت.

در آن نهفته است مشکل می گوید: استاد جزیره پرنس ادوارد است. “تصمیم گیری بسیار کندتر از زمانی که وجود دارد بیش از حد تمرکز.”

از دست رفته عناوین

در ضمن یک تحلیل از چین پروژه های رسانه ای در دانشگاه هنگ کنگ نشان می دهد دولتی مقالات ساخته شده کمی ذکر است این ویروس در 20 روز از ماه ژانویه است. در سرب تا سال جدید چینی – بزرگترین مهاجرت سالانه از مردم در جهان – مقالات بوق و کرنا گزارش از موفقیت در از بین بردن فقر برگزاری رهبران در یک همبستگی و تقویت آقای یازدهم را در ارتباط با مردم است.

در Jan. 23 جهان آموخته از پکن به منظور قرنطینه ووهان. اما در داخل چین این مقالات بودند هنوز هم نسبتا mum; تنها دو روز بعد از انجام دو گزارش به نظر می رسد در سمت راست از روزانه مردم را صفحه به سختی انعکاسی از وحشت در حال توسعه بر روی زمین که در آن نقطه با بیش از 2000 بیمار در چین و 40 آلوده در خارج از کشور.

امروز با گربه از کیسه خشم شایع است.

“هر کس در WeChat هر کس در Weibo و میزان پیام های رفتن به جلو و عقب است که در میلیاردها می گوید:” Elanah Uretsky یک انسان شناس از چین در دانشگاه برندایس در ماساچوست است. “آن را گسترش وحشت و آن را در خدمت هر کسی که هست.”

در نهایت در برآورد پکن به سادگی آماده نبود برای رسیدگی به شیوع این اندازه. هر چند تصمیم گیری شده است متمرکز سیستم مراقبت های بهداشتی است که هنوز هم تا حد زیادی محلی یا استانی استاد Uretsky می گوید.

هنگامی که شیوع بیماری سارس در پدید آمده در ماه نوامبر سال 2002 سازمان جهانی بهداشت (WHO) آگاه نیست و یا به طور کامل درگیر به مدت سه ماه تا حدود 300 نفر در حال حاضر مرده است.

دیوید Bandurski co-مدیر چین پروژه های رسانه ای می گوید: هیچ تحول واقعی در راه چین دسته عمده بحران های پس از آن – و او را شگفت زده کرد.

“املاک محدودیت در اخبار و گزارش های تحقیقی هنگامی که در ترکیب با [a] فشار مثبت برای یک ترکیب سمی” آقای Bandurski می نویسد: در یک ایمیل. “آنها در معرض خطر ایجاد جامعه ای است که اساسا هیچ سیستم ایمنی بدن است.”

“جنگ” حالت

در عین حال قدرت دولت چین در حال حاضر آورده شده است به تحمل است. دولت مرکزی اعلام کرد که جدید multistory بیمارستان ساخته خواهد شد در عرض چند روز. بیش از یک هزار پزشکان اعزام شده است و به ووهان با توجه به استاد در جزیره پرنس ادوارد و تولید ماسک قطعا لنگ شده است ، “این است آنچه که من اسمش نظامی دولت” او می گوید. “آنها در درمان چنین وظیفه به عنوان جنگ است.”

در یک کشور از 1.4 میلیارد نفر در دولت نیز موفق به قرنطینه در تمام شهرستانها در مجموع حدود 50 میلیون نفر – بدون شورش.

“با سارس همان چیزی که اتفاق افتاده است می گوید:” براندیس’ استاد Uretsky. “به عنوان به زودی به عنوان آنها اذعان کرد که مشکل آنها حل مشکل با وجود همه توجیه انتقادات از این سبک از حکومت.” ووهان همچنین دارای یک BSL-4 آزمایشگاه بالاترین امتیاز ممکن برای دست زدن به عوامل خطرناک.

که در حال حاضر اعلام coronavirus یک اضطراری برای بهداشت عمومی در ایالات متحده داده است آن دیپلمات ها در چین یک انتخاب به ترک و بسیاری از شرکت های هواپیمایی در حال توقف پرواز. روز پنجشنبه وزارت امور خارجه ایالات متحده هشدار داد آمریکایی ها در برابر سفر به چین است.

اقتصاد چین محدود شده است به نگاهی به آمار به عنوان کشورهایی که اقتصاد در حال در هم تنیده شده با چین است. در طول سارس, اقتصاد چین فقط یک زمزمه جهانی کرگدن در حال حاضر است.

که به ارمغان می آورد تا سوال: این به چه معنی برای آقای Xi?

اعتراض در هنگ کنگ همین حالا ثبت نام کنید برای بسیاری از سرزمین اصلی چین به معنی coronavirus است که واقعا برای اولین بار قابل توجه داخلی چالش برای آقای یازدهم اقتدار. در واقع با تمام استان ها نشان شیوع بیماری های, هیچ کس دست نخورده است از بحران.

برای سال چین مراقب حال فرض هر تعداد از حوادث به عنوان “رویداد” که ممکن است تغییر سیاسی چین تفکر می گوید جرمی Wallace چین متخصص در دانشگاه کرنل – از جمله سارس, بحران مالی جهانی و شمارمی رسوایی سیاسی.

در رژیمهای کمونیستی, “نقاط عطف هستند چند” استدلال می کند استاد جزیره پرنس ادوارد است. “اما — این می تواند بخشی از یک ثابت فرسایش.”

در ووهان مرد جوان در ماسک نتیجه گیری خود را 10 دقیقه ای تصویری التماس جهان در مورد مراقبت از مردم عادی بود. او می پرسد برای “فشار بین المللی و آگاهی است.”

“ما باید بالا مسکن و هزینه, هزینه زندگی در, نرخ تورم,” او می گوید. “ما می خواهم به زندگی می کنند با دموکراسی و آزادی … اما ما نمی توانیم. ما درمانده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im