شیوع کروناویروس در کارگاه تولید پوشاک در نیویورک به آمریکا معترضان در مقابل فشار محدودیت

معترضان در Austin, تگزاس, در روز شنبه صف آرایی در برابر دولت stay-at-home سفارشات.

عکس: callaghan o’hare/ایسنا

Coronavirus همه گیر در آمریکا سخت ترین آمار دولت شروع به افول آن فرماندار گفت که ایالات متحده معترضان بسیج به بالابر اجتماعی-محدودیت فاصله.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: در کنفرانس خبری در روز شنبه که تعداد زیادی از مردم در حال حاضر بستری در بخش دولتی برای Covid-19 زیر 17,000 در مقایسه با حدود 18,000 در اوج خود

با بیش از 235,000 گزارش coronavirus موارد نیویورک حساب برای حدود یک سوم از تمام موارد در ایالات متحده با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. آن را در حدود سه بار به عنوان بسیاری به عنوان شماره 2 وزارت امور خارجه نیوجرسی, با وجود جمعیت بیش از دو بار به عنوان بزرگ است.

اما فرد به طور متوسط شما با Covid-19 در نیویورک در حال حاضر آلوده 0.9 دیگر افراد, در مقایسه با 1.4 در اوج شیوع به گفته آقای کومو نشان می دهد که این ویروس گسترش است در حال حاضر کند.

“شما می توانید استدلال می کنند که ما از گذشته فلات و ما در حال شروع به فرود” فرماندار گفت.

وی افزود که 2000 نفر تست مثبت برای Covid-19 بستری شده بودند به نیویورک بیمارستان ها در روز جمعه است که در حدود همان تعداد پذیرش در اواخر ماه مارس زمانی که بحران بهداشت و درمان تشدید شد. “مبارک روز نیست در اینجا دوباره,” او گفت:.

تا حد زیادی خالی میدان تایمز در نیویورک در روز دوشنبه به عنوان بسیاری به رعایت محدودیت های طراحی شده به منظور محدود کردن گسترش coronavirus.

عکس: فرانک فرانکلین دوم/آسوشیتد پرس

گزارش عفونت کروناویروس در آمریکا در حال حاضر بیش از نزدیک به یک سوم از 2.27 میلیون نفر در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده که کارشناسان گفته اند که به احتمال زیاد undercounts میزان واقعی این بیماری همه گیر. این کشور گزارش داد تعداد مرگ نزدیک به 38,000 در حالی که جهانی تعداد مرگ پیشی گرفته است 157,000.

این گزارش ایالات متحده عفونت و مرگ تعداد بالاتر از هر کشور دیگر هر چند بر اساس سرانه آنها لگ سخت ترین ضربه از کشورهای اروپایی اسپانیا و ایتالیا با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. برخی از کشورهای اروپایی به همراه چین و ایران در حال جلوتر از آمریکا در آغاز به بازگشایی پس از یک ماه یا بیشتر در مستند. در ضمن برخی از کشورهای آسیایی در حال متعجب و متحیر شده توسط یک تجدید حیات از موارد.

در تگزاس و مریلند معترضان بسیج در پایتخت شنبه خواستار قانونگذاران به استراحت محدودیت های طراحی شده برای کاهش گسترش ویروس. این تجمع در آستین برگزار شد InfoWars یک بحث جناح راست وب سایت است که به ترویج تئوری های توطئه است.

در یک نقطه, جمعیت شروع به شعار “آتش Fauci” با اشاره به Dr. Anthony Fauci, این برگ برنده دولت را بالا بیماری های عفونی متخصص است که یک مدافع قوی اجتماعی فاصله تلاش.

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت در حال حاضر مجموعه ای کشور دومین دولت در یک مسیر برای بازگشایی, گفت, خرید, پیاده روی و برخی روش های پزشکی ممکن است راه اندازی مجدد به عنوان به زودی به عنوان در هفته آینده.

بازگشایی مریلند گروه پشت اعتراض برنامه ریزی شده که در دولت شهر آناپولیس نام شرکت کنندگان به دنبال تمام قوانین از جمله Covid-19 محدودیت. معترضان در برخی از کشورهای دیگر نیست و به دنبال اجتماعی-فاصله دستورالعمل.

ویدئوها از آناپولیس اعتراض در رسانه های اجتماعی نشان داد یک خط از بوق ماشین بافندگی راه خود را از طریق خیابان های شهرستان به مسافران دست تکان دادند و پرچم آمریکا از خود ویندوز.

تظاهرکنندگان در آناپولیس, Md., روز شنبه در تماس با وزارت امور خارجه برای بلند کردن آن stay-at-home محدودیت.

عکس: درو Angerer/گتی ایماژ

تظاهرات آمدن رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه استفاده می شود توییتر به سیگنال پشتیبانی از قبلی تظاهرات در برابر ویروس مهار اقدامات در سه دولت دیگر پایتختهای. کسانی که آمریکا — میشیگان و مینه سوتا و ویرجینیا—همه باید دموکراتیک فرمانداران در حالی که آقای ابوت و مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان هر دو خواهان. آقای ترامپ گفت: نبود حمایت متحده به طور کامل آسانسور اقامت خود را در خانه ممنوع است اما در زمان موضوع را با اقدامات او گفته بودند بیش از حد محدود.

همچنین در روز جمعه آقای ترامپ گفت دولت او برنامه ریزی شده برای گسترش آزمایش جدید کروناویروس و فشرده فرمانداران به شل محدودیت های خود را در حالی که گفت این بود تا آنها را برای بازگشایی متحده در خود جدول زمانی.

همراه با تگزاس, ورمونت و مینه سوتا نیز کاهش برخی از محدودیت. در واشنگتن جایی که این ویروس برای اولین بار تشخیص داده شده در ایالات متحده و باعث سه هفته خاموش Boeing Co. گفت: این امر رزومه محدود تولید گسترده آن-بدن تجاری jetliners در روز دوشنبه.

دیگر فرمانداران از جمله حزب دموکرات گاوین Newsom کالیفرنیا گفت که خیلی زود به لغو محدودیت تا زمانی که آنها ظرفیت بیشتری برای آزمایش مردم برای این ویروس است و می تواند پاسخ سریع تر به تازه شیوع.

همچنین روز شنبه, کانادا و ایالات متحده موافقت خود را گسترش ممنوعیت غیر ضروری سفر بین دو کشور برای 30 روز.

Coronavirus منابع

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • آخرین Coronavirus و کسب و کار
  • چگونه برای آماده سازی
  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • مرور زندگی خود را
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو گفت: ممنوعیت سفر که صدق نمی کند به بازرگانی و تجارت تعیین شده بود به پایان می رسد, مارس 21 شده است بحرانی در شامل گسترش ویروس.

در خارج از کشور, ماشین های آلمانی ساز فولکس واگن AG برنامه ای برای راه اندازی مجدد ماشین گیاهان در سراسر اروپا هفته آینده با مجموعه ای از دستورالعمل ها برای کارگران با هدف به حداقل رساندن عفونت های جدید. باغبانی و فروشگاه های DIY بازگشایی در بلژیک. روز شنبه به ایران اجازه داد آنچه در آن به نام کم ریسک کسب و کار به از سرگیری عملیات در تهران, پایتخت, پس از یک شبیه بازگشایی در دیگر نقاط کشور در آخر هفته گذشته.

  1. موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا
  2. مجموع مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی

در کره جنوبی است که انجام برخی از دقیق ترین و گسترده آزمایش پزشکان در حال نظارت بر ظهور ویروس قبلا در بهبود بیماران یافته است که نشان می دهد این بیماری ممکن است یک زندگی طولانی تر از انتظار می رود.

بیش از 160 نفر در کره جنوبی آزمایش مثبت برای بار دوم برای coronavirus زودتر پس از دو تست منفی است. کره ای پزشکان شرکت کننده در دولت بررسی بر این باورند که ویروس “فعال” به معنی این بیماری می تواند دروغ خفته و دوباره. ادامه تحقیقات مجمل گفتند.

در سنگاپور مقامات که شامل یک موج اول از عفونت گفت: آنها احسان تیز غیر قابل توضیح را افزایش می دهد در موارد. بسیاری از کشور 942 مورد جدید گزارش روز شنبه با گذشته روز آمد از کارگران خارجی ساکن در خوابگاه های, مقامات گفت. اما عفونت با لینک شناخته شده به دیگران در جامعه افزایش یافته است به طور متوسط 22 روز در هفته به روز شنبه در مقایسه با 19 یک هفته قبل گفتند.

“ما به ویژه نگران آن است که به طور فزاینده ای دشوار به لینک مورد جدید و شناسایی منبع عفونت” وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت.

ژاپن در همین حال گزارش 628 موارد جدید در روز جمعه با توکیو تنظیم یک رکورد روزانه از 201, مقامات گفت.

چین روز جمعه گزارش داد 26 موارد جدید ترین مجموع روزانه در دو هفته اضافه کردن به بیش از 83,000 عفونت و 4,500 مرگ و میر.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

اما مقامات چینی شد و از نزدیک به تماشای یک احیا شیوع در شمال شرقی شهر هاربین که در آن بیش از 40 عفونت بدون علامت موارد به نظر می رسد پس از 9 آوریل گان. تجدید حیات نسبت به سهل انگاری در کنترل شکست این استان به خط نزدیک به یک ماه از صفر عفونت. دولت در روز جمعه گفت: این مجازات 18 مقامات استانی از جمله هاربین معاون شهردار متهم آنها باعث موجی از عفونت های ترسیم شده به یک بیمارستان محلی توسط “عدم انجام antiepidemic کار” و یا پیشگیری و کنترل اقدامات است.

در سراسر جهان مراقبت های بهداشتی حرفه ای پوشش تا به تحسین بیماران دوره نقاهت بعد از کروناویروس جدید. عکس: Juan Carlos Cardenas/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

نوشتن به پیتر گرانت در [email protected], Chuin-وی Yap در [email protected] و والنتینا پاپ در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de