یک بیمارستان جدید ساخته شده در کانون خطرناک شیوع کروناویروس در ووهان آغاز شد پذیرش بیماران شنبه, با توجه به رسانه های دولتی. عکس: str/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

چینی رهبر چین توصیف coronavirus شیوع مهاجم از طریق مرکزی چین به عنوان یک آزمون بزرگ در این کشور سیستم حکومت و قول داد که عواقب آن برای مقامات که مسئولیت شانه خالی در مقابله با بحران است.

آقای شی جین پینگ, نظرات, تحویل در یک نشست ویژه حزب کمونیست حاکم دفتر سیاسی کمیته دائمی روز دوشنبه در مورد این دولت در پاسخ به خطرناک جدید پاتوژن آمد به عنوان تعدادی از تعداد افراد آلوده منتقل 17,000 و هنگ کنگ برنامه ریزی برای بستن گذرگاه های مرزی با سرزمین اصلی چین.

آخرین Coronavirus

  • تعداد افراد آلوده در صدر 17,000.
  • مرگ و میر در چین آمار 361.
  • Xi Jinping توصیف شیوع بیماری به عنوان یک آزمون از حکومت.
  • چینی بازار کاهش یافت اما آمریکا افزایش یافت.

“هر کسی که نتواند به وظایف خود را انجام دهد مجازات خواهد شد با توجه به نظم و انضباط و قانون” آقای یازدهم گفت: با توجه به رسمی, Xinhua News Agency.

آقای یازدهم نیز گفت که او از نزدیک نظارت بر اثرات این بیماری همه گیر در عملیات اقتصاد چین با توجه به انتخاب.

موارد ویروس جدید در چین روز یکشنبه رسیده 17,205 های ملی کشور به کمیسیون بهداشت گزارش شده بیش از دو برابر این تعداد مبتلا در سراسر جهان با سندرم حاد تنفسی یا سارس نزدیک به دو دهه پیش است.

مرگ و میر در چین آمار 361 کمیسیون گزارش بیش از 349 سازمان بهداشت جهانی گفت: درگذشت در سرزمین اصلی چین در طول بحران سارس. هنوز سارس ناشی از سویه های مختلف از coronavirus کشته شدن بیشتر مردم جهان—نزدیک به 800 عنوان گسترش آن در سال های 2002 و 2003.

شیوع بیماری قرار می دهد بسیار زیاد فشار بر آقای یازدهم که در جلسه هفته گذشته که با مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus, در زمان اعتبار شخصا کارگردانی پاسخ این کشور. مقامات آمده اند زیر آتش هر دو در سطح بین المللی و در خانه بودن به کندی واکنش نشان می دهند به تهدید ویروس ها و نگرانی های در حال نصب است که این ویروس می تواند از خط خارج شدن یک اقتصاد در حال حاضر کند شده توسط یک جنگ تجاری با آمریکا

سریع ساخت یک بیمارستان برای درمان بیماران در منابع تیره و تار مرکز شیوع کروناویروس تکمیل شد یکشنبه. ساخته شده در 10 روز بیمارستان آغاز شد که پذیرش بیماران شنبه, با توجه به رسانه های دولتی یکی از دو تا رفتن به درمان بیماران مبتلا به ویروس در زده مرکزی چین در شهر ووهان. یک ویدئو در سایت های تحت کنترل دولت خبرگزاری تابناک که گزارش تکمیل نشان داد جمعیت کارگران ساختمانی—تمام پوشیدن ماسک صورت—کف طول مراسم.

حدود 1,400 نظامی پزشکی کارگران و کارکنان 1,000-تخت Huoshenshan (“آتش خدا کوه”) بیمارستان مهر گفت:.

مرتبط

  • ردیابی Coronavirus
  • تاثیر اقتصادی Coronavirus با شماره
  • Coronavirus جان خود را قربانی اول در خارج از چین به عنوان تلفات افزایش می یابد
  • Coronavirus بسته چین به دنیا زور زدن اقتصاد جهانی
  • چینی در بازارهای بین المللی در Coronavirus عدم قطعیت در اولین روز پس از شکستن

شیوع تیره و تار منابع در سراسر ووهان را در استان هوبئی خروج از خطوط بلند و تخت بیمارستان و دنده کوتاه است. این شهرستان از 11 میلیون نفر بوده است و تحت شدیدترین محدودیت های مسافرتی به عنوان برخی از دیگران است.

مشاور امنیت ملی ایالات متحده آمریکا رابرت O’brien روز یکشنبه گفت که ایالات متحده آماده به ارسال یک تیم از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری برای کمک به اما است که مقامات چینی تا به حال در پاسخ به این پیشنهاد.

مقامات در پکن روز دوشنبه گفت که پزشکی دنده جریان بود به شیوع بیماری های مرکز. بیش از 150 ، 000 قطعه از لباس های محافظ و بیش از 130,000 ماسک پزشکی فرستاده شده بود به هوبئی گفت: Tian Yulong ارشد مهندس با چین وزارت صنعت و فناوری اطلاعات.

به طور منظم در یک شنبه نشست خبری—برگزار شد بیش از چینی های اجتماعی-رسانه, برنامه WeChat به جای در وزارت امور خارجه به دلیل شیوع—سخنگوی وزارت Hua Chunying گفت: بیشتر پزشکی ماسک و لباس محافظ و عینک ایمنی بودند به فوریت مورد نیاز است.

چین بازار, باز, دوشنبه پس از شیوع گسترده قمری تعطیلات سال نو به شدت کاهش یافت. معیار شانگهای کامپوزیت شاخص تعطیل 7.7% ابتلا تا با هفته گذشته کاهش و در سایر نقاط جهان است.

در این ویژه خاک چینی هنگ کنگ کارگران بیمارستان آغاز شد و پنج روز اعتصاب دوشنبه, تلاش های سازمان یافته کار به دولت به طور کامل نزدیک مرز با سرزمین اصلی چین است. مدیر اجرایی کری لام گفت که هنگ کنگ را تعطیل برخی از شلوغ ترین ایستگاه های بازرسی اما متوقف کوتاه از بسته شدن همه گذرگاه های مرزی با سرزمین اصلی. این حرکت نبود امتیازی به کارگران, او گفت:.

قبلا در مورد نیمه بسته شده بود از جمله کشتی و راه آهن با سرعت بالا خدمات از سرزمین اصلی است. برخی از دولت ها را شامل هنگ کنگ و ماکائو یک خاک همسایه خود چین محدودیت های مسافرتی.

پزشکی کارگران اعتصاب تا به حال یک اثر بزرگ در بیمارستان خدمات در هنگ کنگ گفت: بیمارستان اقتدار اجرایی Ko پت-بخوان که بعد از ملاقات با اتحادیه. یک نماینده اتحادیه گفت که مذاکرات شکست و این اتحادیه را تشدید عمل در شنبه مؤثر در این شهر بیمارستان خدمات اضطراری است.

روسیه که در حال حاضر سخت تر از مرزهای خود و محدود سفر هوایی ممکن است شروع به اخراج اتباع خارجی که در حال آلوده نخست وزیر میخائیل Mishustin گفت: در طول یک سخنرانی تلویزیونی جلسه دوشنبه. رئیس جمهور ولادیمیر پوتین دستور استفاده از هواپیماهای نظامی برای تخلیه اتباع روسی گیر کرده در بخش هایی از چین بدترین مبتلا به کوروناویروس.

دولت های مختلف از جمله آمریکا و انگلیس را اجاره هواپیما برای بازگرداندن مردم از هوبئی.

اسرائیل وزارت بهداشت در روز یکشنبه آغاز شد که نیاز به همه شهروندان از بازگشت از چین به قرنطینه خود را در خانه در 14 روز و در مرزهای این کشور بسته هستند به غیر شهروندان شده اند که در چین در دو هفته گذشته. چند کشور دیگر در خاورمیانه—عربستان سعودی و عمان و عراق و مصر—در زمان اقدامات لازم برای فاصله خود را از تماس با چین از جمله تعلیق پروازها به مقصد و از سرزمین اصلی است.

خانم هوآ چین وزارت امور خارجه سخنگوی خاص U. S محدودیت در انتقاد از برخی از دولت ها به عنوان زیاده و گفت که نمی تایید ممنوعیت سفر. “ما امیدواریم که کشور را معقول و منطقی و آرام و مبتنی بر علم قضاوت و پاسخ,” او گفت:.

در ایالات متحده وزارت امنیت داخلی اعلام کرده بود جدید احتیاطی در روز یکشنبه: شهروندان ایالات متحده که سفر در چین در گذشته 14 روز خواهد بود جایگزین به یکی از هفت فرودگاه تعیین شده برای غربالگری. ایالات متحده همراه با دولت ها در اروپا و منطقه آسیا و اقیانوس آرام است, محدود کردن بازدید کننده از چین و غربالگری بازگشت اتباع.

نوشتن برای شان لی در shan.li@wsj.com و جاش چانه در josh.chin@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو