Coronavirus: نه اولین و نه آخرین بیماری همه گیر است که جمع اوری ما گونه که ساخته شده Pangaea

به عنوان فهرست کشورهایی که در آن coronavirus رسیده است را نگه می دارد هر روز در حال رشد است فقط ترس از صدمه زدن به بازار است که جلوگیری از که از اعتراف به این حقیقت است که COVID-19 یک بیماری همه گیر.

در حالی که انسانهای هوشمند ممکن است می خواهم به زندگی می کنند در یک حالت توهم ناشی از امنیت کاذب ساخته شده توسط طب مدرن برای این سیاره و زندگی است که وجود داشته است در آن به 3.7 میلیارد سال ویروسی جمع اوری یک گونه است که کسب و کار به عنوان معمول است. آن است که به صورت عادی یک پدیده به عنوان تنفس برای زندگی بر روی زمین است.

وجود دارد راه های مختلف به دنبال در زندگی بر روی زمین و آنچه که بشریت را دوست دارد به باقی می ماند کور به این است که این سیاره متعلق به ویروس و دیگر گونه ها فقط یک بعد از, چگونه ویروس بازی کارت های خود را.

اگر ما بیش از حد ساده کردن زندگی بر روی زمین آن است که یک درام از اطلاعات گرفتن تکرار در طول زمان است. یک ویروس است که چیزی جز یک رشته از اطلاعات بسیار اساسی واحد از اطلاعات که منبع تغییرات مداوم است که ما به تکامل است.

اگر ما توسعه اطلاعات-مدل زندگی یک wee-bit, محیط زیست می تواند نگاه در یک سازمان بزرگ از اطلاعات را نگه می دارد که در تلاش برای باقی می ماند منسجم با تمام اطلاعات وجود دارد ، به عنوان ورود اطلاعات جدید ساماندهی مطالبات هر منبع که دارای قدرت برای ایجاد اطلاعات جدید تغییر ساز و از این رو ویروس, با کیفیت ذاتی تغییر و یا پریدن بین گونه و یا اکوسیستم موتور است که درایوهای تکامل است.

به عنوان ویروس بسیار اساسی رشته ای از داده ها و به عنوان ویروسی تکثیر باید اتفاق می افتد در فصل اعداد در هر ثانیه منجر به یک جریان ثابت از اطلاعات جدید-رشته اطلاعات مدل ممکن است به نظر می رسد بسیار ناپایدار اما وجود دارد برخی از کلاه که جلوگیری یا نه تا به حال مانع از زندگی بر روی زمین از چرخش پر هرج و مرج.

اولین لنگر نگه می دارد که ویروس در خلیج است که نیاز به داده های رشته به بقا معنی. یک ویروس نیز به باقی می ماند در داخل مرزهای زندگی به عنوان آن را نمی تواند زنده بماند اگر آن را می اندازد تا کاملا تصادفی داده های رشته ای. این به این معنی است که ویروس نیز به باقی می ماند منطقی منسجم در یک محیط زیست برای ادامه زنده ماندن. بنابراین هر ویروس دارای یک تکاملی سفر است که به موجب آن به نظر می رسد و سپس تثبیت در یک اکوسیستم.

متاسفانه برای دیگر اشکال زندگی آن است که این سفر از تثبیت کننده از یک ویروس است که اغلب منجر به گسترده جمع اوری به عنوان کسانی که می توانید با این تغییر که این ویروس به ارمغان می آورد در ادامه در حالی که بقیه اغلب به پایان می رسد مرده است.

در حالی که شرح تاریخچه حیات بر روی زمین به عنوان یک ویروسی درام است که داستان شگفت انگیز آن است که یک مدت طولانی است که مناسب برای یک ستون محبوب و از این رو من می خواهم تغییر به نقطه ای که واقعا مهم یعنی coronavirus فقط یکی بیشتر از culls پیش رو است که ما باید به صورت به عنوان یک گونه با توجه به تغییرات عمده ای که ما را به این سیاره است.

در حالی که ما در نگاه بقا-توانایی از یک ویروس به عنوان یک تثبیت کننده وجود دارد یکی دیگر از محدودیت که یک ویروس مواجه است که مانع یا نه تا به حال مانع از زندگی بر روی زمین از گرفتن هرج و مرج و که در آن تحرک محدود است.

قبل از اینکه انسان در سیاره زمین یک خوشه از اکوسیستم با کمی به هم پیوسته بودن. هر اکوسیستم خواستار تخصص از ساکنان آن و از این رو تعامل بین اکوسیستم محدود بود. بنابراین حتی اگر فصل تعدادی از ویروس ها نگه داشته و ظاهر آنها باقی مانده محدود به خاص اکوسیستم خاص و یا یک میزبان گونه است. این محدودیت تضمین است که تثبیت کننده از یک ویروس جدید در درون یک اکوسیستم یا یک گونه بود که همیشه یک روند ویرانگر برای کل سیاره.

در حالی که ما انسان ها احساس افتخار از اشغال کل سیاره و تقریبا در هر اکوسیستم آنچه که ما در حال شکست به درک این است که ما باید همان اشتباه این سیاره تا به حال ساخته شده با تشکر از تکتونیک صفحه ای در مورد 335 میلیون سال پیش.

به لطف جهانی شدن و حمل و نقل ما در حال حاضر ایجاد یک جدید Pangaea و یکی که خیلی بدتر که ما مواد بیولوژیکی جریان در سراسر این سیاره از نظر محصولات و گونه به سرعت که یک جنگل ویروس و یا یک قطره قطره شدن موش می تواند حرکت از یک قاره دیگر در کمتر از یک روز.

زیستی در شرایط این به این معنی هرج و مرج مطلق است که غیر ممکن است شامل. جهان در حال حاضر یک دیگ متلاطم با تکاملی امکانات است که تقاضای یک سازمان جدید به نظر می رسد و این روند می تواند به معنای صدها نفر از ویروس ها بیشتر ظاهر می شود و هر یک پشت سر گذاشتن یک پی نابودی است.

اگر Pangaea بود به اندازه کافی از یک فاجعه ایجاد کرده ایم یکی دیگر از هیولا در فرم از شهرستانها که در آن میلیون ها نفر از بدن آمده در تماس نزدیک و سوخت ویروسی و بیماری زا تکامل است. این ترکیب با گرمایش جهانی است که سرعت بخشیدن به رشد وکتور جمعیت مانند پشه ما واقعا در حال بازی با آتش در حال حاضر.

به عنوان Pangaea شهرستانها و دیگر augmenters ویروسی تکامل محصولات ما سبک زندگی ما نه چپ با بیش از حد بسیاری از گزینه های اما قبول شیوع به عنوان فجایع اجتناب ناپذیر است که برای نگه داشتن بازدید ما.

تنها گزینه باقی مانده برای ما به آگاه شدن از هیولا که ما از خواب بیدار شده و مقابله با هر قسمت در بهترین شکل ممکن آتش نشانی حالت.

که نیاز به اعتراف است که COVID-19 پاندمی است و نه تنها یک بازی را در چهره زمین در حال حاضر است. هر خوب و زیست شناس می داند که ما در حال حاضر HIV AIDS HxNx و بسیاری از ویروس ها در حالت همه گیر.

بشریت نیاز به قبول این واقعیت و تلاش و کاهش تاثیر این پدیده طبیعی با ساخت لازم است سبک زندگی تغییرات و یا ما نمی خواهد زنده ماندن برای مدت طولانی به عنوان یک گونه است.

اجازه دهید ما به یاد داشته باشید که آخرین طبیعی Pangaea یکی از بزرگترین رویداد انقراض منجر به اضمحلال تقریبا 90 درصد از گونه های خیلی جدید و قوی تر ایجاد شده توسط انسان بدیهی است که می تواند انجام بسیاری بدتر اگر ما بیدار نمی شوند.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de