Coronavirus: هیولا همیشه تحریف چهره آنها گاهی اوقات پوشیدن تاج بیش از حد

هیولا همیشه تحریف چهره آنها گاهی اوقات پوشیدن تاج بیش از حد, حداقل ساختار این زئونوز جانور در زیر میکروسکوپ نشان می دهد این. تاج بیش از حد ریزه اندام دیده می شود با چشم غیر مسلح به نظر می رسد پرسیدن فقط یک سوال: “آیا شما یک انسان است؟” چه می آید بعدی این است که تهاجم و ما مردم beseeching برای هر نفس. این اجازه می دهد تا شما حس حضور خود را تنها زمانی که آن را می خواهد و در آن زمان بدن تقریبا دستگیر شده است, شبح وار. این نامرئی ویروس کشنده تر است فاجعه بار تر از هر جنگ جهانی!

از 61 مایل به 0.63 مایل در ساعت سرعت ما به تنزل از سریع دویدن یوزپلنگ به یک آهسته و پیوسته لاک پشت. هیچ کس نمی داند چرا و چه چیزی برای ما در حال خزیدن زمان برای تنظیم مجدد اولویت های پول مطمئنا جایگزین شده است با رفاه و بقا است.

کل سناریو به نظر می رسد درهم و برهم در حالی که دلفین ها و سمورهای آبی دیده می شود جشن وجود خود را بر روی این سیاره انسان بوده است محبوس در خانه های خود را حسرت به پرواز. آیا ما فکر می کنیم فقط ما رایگان است ؟ خواندن این دو بار ‘ما فقط بخشی از این اکوسیستم و موجودات دیگر دارای حق زندگی copiously که ما انجام می دهیم’ قدردانی coevality.

یکی از عمده دلایل این شیوع جهل مردم عمدی و یا در غیر این صورت. با بیش از 334,981 مورد تأیید جهان در حال رفتن موز با آن احتیاطی کلمات و در اینجا ما باید یک زاغه از احمقها sauntering سردستی اذیت نمودن زندگی مردم در اطراف. تصور کنید که این منابع است که می تواند در مبارزه با این ویروس مرگبار در حال حاضر خشک در ردیابی آنها و متقاعد کردن دیگران به ماندن در خانه. نگاهی به افرادی که حتی به فکر خانه و خانواده خود را به صرفه جویی در زندگی می کند از آلوده.

این acrophony برای الفبا ‘P’ صبر است نه ترس و وحشت. حفاظت و بهداشت جسمی فاصله تنها راه برای جلوگیری از خطر است. آن را نمی خواهد شما را لمس مگر اینکه شما آن را لمس اجتناب از دعوت این invisible ghost با ماندن در cushiony لانه اما عادات قدیمی سخت مرگ گرمایش جهانی/تخریب محیط زیست/خطر انقراض گونه های ما تا کنون گرفته هر چیزی به طور جدی ؟ “توقف بی ادبی با من یا من رفت و برگشت شما مانند گرد و غبار”, خشم زمین است, هشدار به انسان است.

برای این سمت از جهان, هندوستان یک پت در پشت توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) برای نابودی آبله و فلج اطفال و امید گره خورده با پاک کردن Covid19 بیش از حد. ‘همبستگی بزرگ جهانی محاکمه توسط که است همچنین فرمان برای پیدا کردن یک درمان امیدوار کننده برای قرار دادن یک توقف کامل به این بیماری همه گیر و قطعا این خواهد شد اما چه مدت طول خواهد آن را تعریف نشده است. بله ما ذخیره خواهد شد از تاج اما شما تا کنون فکر چه اتفاقی خواهد افتاد اگر وجود خواهد داشت بدون آب باقی مانده است ؟ اگر درجه حرارت بالا می رود فراتر از زمین, تحمل, سوزش همه چیز را به خاکستر? من مطمئن هستم که وجود خواهد داشت نه هر گونه درمان!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>