Coronavirus ذوب تقاضا برای یونیلور بستنی

یونیلور بستنی مارک های که شامل بن و جری دچار کاهش فروش.

عکس: /آسوشیتد پرس

لندن— Unilever UL 0.34% PLC گزارش, تخت, رشد فروش سه ماهه اول سال به عنوان ساز کبوتر و صابون Ben & jerry’s بستنی گفت: این آمار از Covid-19 مستندات در بازارهای در حال ظهور مانند چین و هند هرحال انباشت توسط مصرف کنندگان در ایالات متحده آمریکا

مصرف کننده کالاهای غول گفت: آن دست و پنجه نرم کردن با تغییرات عمده در رفتار خریداران در سراسر جهان گسترده کاهش در فروش غذا به رستوران و بستنی.

زمینه رشد فروش در بازارهای در حال ظهور—معمولا یک نقطه روشن برای Unilever—کاهش 1.8%, outweighing رشد 2.8% در بازارهای توسعه یافته است. به طور کلی, Unilever گزارش فروش €12.4 میلیارد دلار ($13.4 میلیارد دلار) در سه ماهه, در خط با فروش از سال قبل است. این شرکت خود را به حالت تعلیق ارشاد برای سال.

Unilever سهام کاهش یافت 5 درصد در اوایل معاملات در لندن است.

برخی از تغییرات در رفتار مصرف کننده می تواند فراتر از این بیماری همه گیر گفت: رئیس امور مالی گریم Pitkethly در تماس با خبرنگاران. تغییر به کار از خانه به معنی مردم با استفاده از محصولات بهداشت فردی از قبیل شامپو و دئودورانت کمتر او گفت: برآورد 11 کمتری استفاده می کند و در نمونه هفته. در سمت تلنگر, مردم در حال پخت و پز بیشتر در خانه buoying تقاضا برای برندهای مانند Knorr سوپ مکعب و Hellmann s سس مایونز. آنها همچنین تمیز کردن خانه و شستن دست های خود را بیشتر یک تغییر مدیران در سراسر این صنعت باید پرچم به عنوان داشتن پتانسیل دراز مدت. “که تقریبا یک داده—ما فکر می کنیم که ادامه خواهد داد” گفت: آقای Pitkethly.

خرید و فروش آنلاین—آن را تا حدود 6-7 درصد از یونیلور کسب و کار—رشد 36 درصد در سه ماهه به عنوان مصرف کنندگان تحت مستند دستور داد بیشتر از طریق اینترنت. Unilever قصد دارد تا سطح شیب دار به سرمایه گذاری در فروش به طور مستقیم به مصرف کنندگان گفت: آقای Pitkethly.

یک قطره در رستوران ترافیک است که آمار یونیلور مواد غذایی-خدمات کسب و کار و تغییر دیگری است که می تواند برای چند ماه گذشته ، کسب و کار که به تامین مواد تشکیل دهنده برای رستوران ها تولید فروش سالانه در حدود €2.5 میلیارد دلار است. آقای Pitkethly فکر می کند برخی از فرم های اجتماعی فاصله است به احتمال زیاد در محل از طریق پایان سال در بسیاری از کشورها که ادامه خواهد داد به کلاه فروش. در چین 70 درصد از بسته رستوران بازگشایی شد اما در حال اجرا در بین 50-70% ظرفیت به دلیل اجتماعی-فاصله پروتکل, او گفت:.

یونیلور بستنی, کسب و کار, بزرگترین با €6 میلیارد دلار در فروش سالانه نیز در برابر یک چالش بزرگ است. حدود نیمی از بخش فروش ساخته شده در خارج از فروشگاه های مواد غذایی در مکان هایی مانند سواحل و پارک ها.

این شرکت شده است ramping تا مشارکت با مواد غذایی-شرکت های حمل اجازه می دهد تا مصرف کنندگان به سفارش بستنی همراه با takeout. آقای Pitkethly هشدار داد که در سه ماهه دوم—بزرگترین بستنی—بدتر خواهد بود آمار از اول به عنوان تاثیر کامل از مستندات trickles از طریق.

در آمریکای شمالی Unilever گزارش فروش قوی با زمینه ای رشد 4.8% رانده شده توسط انباشت.

“مردم باید بزرگتر خانه های بزرگتر pantries همه چیز را بزرگتر در ایالات متحده و قطعا آنها رفت و برای خانواده دختران در بزرگترین راه در سراسر جهان گفت:” آقای Pitkethly که شد از اسکاتلند. مصرف کنندگان در بریتانیا و آلمان نیز ذخیره قابل ملاحظه ای او اضافه شده است.

در مقابل, Unilever نتایج نشان داد مصرف کنندگان در بسیاری از بازارهای در حال ظهور نکرده با عجله به ذخایر معنی آن را نمی بینم همان افزایش در آن کشور است.

در خارج از چین سخت مستندات در دیگر اقتصادهای در حال ظهور نیز ديگر فروش.

برای مثال هند—یونیلور دومین بازار—اجرا کرده است برخی از جهان دقیقترین محدودیت در تحرک برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید از جمله بسته شدن کارخانه ها و توقف توزیع تا همین اواخر.

به طور کلی زمینه فروش در یونیلور در خانه-مراقبت بازوی رشد 2.4 درصدی کمک های رشد در Cif پاک کننده و Domestos سفید کننده در حالی که مواد غذایی و تنقلات واحد گزارش 1.7% کاهش در زمینه فروش به عنوان پایین بستنی جلد افست رشد در پانسمان و مواد پخت و پز.

نوشتن به Saabira Chaudhuri در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im