یک Costco در اوورلند پارک کن., می گوید خریداران است که هنوز هم در دسترس است.

عکس: جیمی اسکوایر/گتی ایماژ

واشنگتن—اقدامات انجام شده برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید می تواند به کاهش فعالیت های اقتصادی در ایالات متحده و دیگر کشورهای توسعه یافته یک چهارم سازمان همکاری و توسعه اقتصادی روز جمعه گفت.

در یک گزارش در دسترس ساخته شده به رهبران گروه 20 اقتصاد به صورت ویدئو کنفرانس برگزار می شود پنج شنبه, OECD اقتصاددانان برآورد احتمال تاثیر در این بخش بیشترین تاثیر گسترده کسب و کار را تعطیل کرده و سفارشات را برای مردم به در خانه باقی می ماند و به اندازه این بخش در هر اقتصاد ملی است.

OECD محاسبه شده است که فعالیت های بسیاری به طور مستقیم متاثر از خاموش شدن ناگهانی—اعم از رستوران ها به خودرو سازان—حساب بین 30 ٪ و 40 ٪ از کل خروجی در بسیاری از اقتصادهای توسعه یافته است. با فعالیت در بسیاری از این بخش محدود آن محاسبه شده است که خروجی بود به احتمال زیاد بین 20% و 25% پایین تر از معمول است در بزرگ اقتصادهای توسعه یافته است.

اگر اقدامات پایدار به مدت سه ماه در سازمان همکاری اقتصادی و توسعه پیش بینی کل تولید سالانه خواهد بود 6% پایین تر در اقتصادهای توسعه یافته است. تحت این سناریو برای ایالات متحده که در آن اقتصاد بود پیش بینی رشد 2 درصد در این سال قبل از این ویروس زده OECD تخمین خروجی می گیرند 4 درصد در سال 2020 است.

“تجزیه و تحلیل ما بیشتر پی ریزی نیاز برای واضح تر اقدام به جذب شوک و یک پاسخ هماهنگ با دولت ها برای حفظ تاسیسات به مردم و بخش خصوصی است که ظهور بسیار شکننده دولت زمانی که بحران بهداشت و درمان است که گذشته” OECD دبیر فرشته Gurría گفت: در گزارش.

Coronavirus همه گیر است و اخلال در اقتصاد جهانی است. وال استریت ژورنال را گرگ Ip توضیح می دهد که آنچه فدرال رزرو می توانید انجام دهید برای جلوگیری از آسیب. تصویر: کارلوس آب/وال استریت ژورنال

علائم در حال حاضر اشاره به وخامت اوضاع در آمریکا شرایط اقتصادی در ماه مارس به عنوان تعدادی از عفونت ها و مرگ و میر مرتبط با این ویروس صعود و متعدد مقامات دولتی دستور داد تا کسب و کارهای غیر ضروری را ببندید و از مردم خواست در خانه بمانند. یک رکورد 3.28 میلیون کارگران ایالات متحده کاربردی برای مزایای بیکاری فقط در هفته گذشته و پیش بینی در حال حاضر انتظار می رود نرخ بیکاری به شدت افزایش یابد.

کاهش بزرگ دیگر اقتصاد خواهد بود شبیه به که در ایالات متحده با توجه به OECD. سازمان اقتصاددانان تخمین زده می شود که خروجی ضرر و زیان خواهد بود به احتمال زیاد بزرگترین در یونان است که زیادی در صنعت گردشگری و حداقل در ایرلند است که به شدت متکی به دیجیتال و کسب و کار.

در ضمن در ایتالیا کسب و کار و مصرف کنندگان شد خیلی بیشتر غم انگیز در مورد چشم انداز خود را در این ماه به عنوان تلفات از coronavirus ادامه داد: برای صعود و در حال حاضر گسترده مستند سخت تر بیشتر است.

Istat رسمی ایتالیایی آمار آژانس روز جمعه گفت آن اندازه گیری ضریب اطمینان یافت 101.0 از 110.9 در ماه فوریه به عنوان ایتالیایی ها دیدم قابل توجهی بدتر شدن چشم انداز اقتصادی, در حالی که آن اندازه گیری کسب و کار, اعتماد به نفس کاهش یافت به 81.7 از 97.8. به نوبه خود به بدبینی در میان شرکت های بیشتر مشخص شده در میان ارائه دهندگان خدمات بسیاری از آن شده است تقریبا به طور کامل محروم از مشتریان توسط اجتماعی فاصله.

ضریب اطمینان مصرف کننده خواندن بود که کمترین میزان از ژانویه 2015 در حالی که کسب و کار, اعتماد به نفس اندازه گیری شد که پایین ترین قیمت از دسامبر 2011.

ضریب اطمینان مصرف کننده نیز soured در آمریکا در این ماه با توجه به دانشگاه میشیگان نظرسنجی منتشر شده در روز جمعه.

بررسی شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده کاهش یافت و به 89.1 در ماه مارس به پایین ترین سطح خود از سال 2016 به پایین از 101.0 در ماه فوریه است.

شاخص افت—چهارمین ماه کاهش نزدیک به 50 سال—نکات در یک عقب نشینی گسترده در هزینه به عنوان ویروس upends زندگی روزمره گفت: Richard Curtin بررسی اقتصاددان ارشد.

“میزان بیشتری کاهش در ماه آوریل بستگی دارد موفقیت در محدود کردن گسترش ویروس و چگونه به سرعت خانوار برای دریافت بودجه برای از بین بردن آنها مشکلات مالی است,” او گفت:.

وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin روز جمعه گفت او انتظار دارد که اقتصاد را به دوباره بجای اول برگشتن به شدت پس از گسترده shutdown شامل coronavirus برداشته شده است و اضافه کرد که دولت فدرال در حال کار در “سرعت رعد و برق” به ارائه پشتیبانی.

پرسید: اگر او موافقت با برخی از سرمایه گذاران که اقتصادی ایالات متحده خروجی می تواند گسترش 5 درصد در سه ماهه چهارم آقای Mnuchin گفت: “کاملا.”

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

مجلس نمایندگان بود عجله جمعه به شکل یک حد نصاب برای تصویب 2 تریلیون دلار بسته نجات اقتصادی که شامل مشروط به کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک و کمک های اولیه به شدت تحت تاثیر صنایع از جمله شرکت های هواپیمایی.

“ما هر چه زودتر اجرا می توانید در این [نجات] بسته و هر چه زودتر ما می توانیم پیروزی در این جنگ در برابر ویروس اقتصاد گزاف گویی خواهد شد بسیار به سرعت” آقای Mnuchin گفت: در فاکس کسب و کار.

هنوز این کاهش در آمار مربوط به ضریب اطمینان مصرف کننده ایالات متحده نشان می دهد که چگونه به سرعت شرایط اقتصادی تغییر کرده به عنوان ویروس اثرات تشدید کرده اند.

مصرف کنندگان فقط در ماه گذشته هنوز رو توسط یک جامد به بازار کار و سفت کننده حقوق و دستمزد و به نوبه خود افزایش هزینه به عنوان درآمد شخصی افزایش یافت.

شخصی-مخارج مصرفی افراد خانواده و یا هزینه های علامت توسط یک تنظیم فصلی 0.2% از ژانویه و درآمد شخصی بود 0.6% بازرگانی این گروه روز جمعه گزارش داد.

افزایش هزینه در مه “نشان می دهد coronavirus نگرانی نداشته و در عین حال آمار مصرف, اما آن را بسیار روشن است که صرف غوطه ور است در ماه مارس به عنوان داخلی گسترش ویروس دارای شتاب” اندرو شکارچی اقتصاددان ارشد در اقتصاد سرمایه گفت: در یک یادداشت به مشتریان جمعه.

نوشتن به پل Hannon در paul.hannon@wsj.com و امره Omeokwe در amara.omeokwe@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de