Coronavirus مستندات جرقه رونق در آموزش آنلاین برای بزرگسالان بیش از حد

مایک Dunphy, یک معلم با Gotham نویسندگان کارگاه کارگردانی یک شب کلاس با دانش آموزان خود را.

عکس: مایک Dunphy

از خانه اش در پرتلند سنگ., پگی دین perches آی فون خود را بر روی یک سه پایه و سوابق پنج دقیقه درس در افراد اعم از مدرن و خوشنویسی به آبرنگ. پس از coronavirus زده تقاضا برای ویدئوها افزایش یافت, با مشاهده آمار و ارقام دو برابر از یک سال پیش.

کسب و کار مهارت های فروش آنلاین—از هنر به برنامه نویسی شده پررونق در طول بیماری همه گیر. آنلاین مربیان می گویند بزرگسالان در حال ساخت زمان برای یادگیری در طول مستند پیوستن به میلیون ها نفر از کودکان و دانشجویان در نظر گرفتن کلاس در صفحه اصلی و اضافه کردن به قایق در فعالیت های خانه و به دست آوردن محبوبیت است. معلمان می گویند آموزش آنلاین در حال حاضر در حال رشد و مستندات باید شتاب که اما رقابت آمدن خودکار از درس طراحی شده توسط الگوریتم.

خانم رئیس سابق مو سبک نوشته های او ویدئوها همراه با حدود 6000 دیگر معلمان به Skillshare, Inc., نیویورک-وب سایت مبتنی بر که به اتهام 99 دلار در سال برای نامحدود تصویری کلاس. خانم دین یکی از سایت های پربیننده ترین معلمان گفت که او باعث می شود شش چهره از آموزش آنلاین.

روزانه بینندگان و زمان صرف شده در Skillshare باید بیش از سه برابر از سال گذشته این شرکت اعلام کرد. درآمد به اشتراک گذاشته شده توسط معلمان مانند خانم Dean افزایش 12% بین ماه های مارس و آوریل و این شرکت انتظار دارد که آن را به افزایش دوباره در این ماه و در آینده به عنوان رایگان-محاکمه کاربران شروع به پرداخت کردن.

ماه گذشته این سایت از بالا, معلم, دلار ساخته شده 68,000 با فیلم در مورد چگونگی استفاده از Adobe نرم افزار گفت: Skillshare که 500,000 مشترکان پرداخت. همه معلمان کسب یک برش از یک خانواده سلطنتی استخر بر اساس دقیقه تماشا, با درآمد بالای 500 حدود 2000 دلار در ماه به طور متوسط اما بسیاری دیگر از معلمان درآمد به مراتب کمتر است.

خانم دین 33 ساله گفت که او به طور منظم صحبت می کند به معلمان دیگر در سایت که می گویند آنها نیز بیشتر بینندگان. “ما همه از دیدن آن دقیقه به موشک وار رفتن” او گفت:, و اضافه کرد که او شماره دو برابر به 475,000 دقیقه در ماه آوریل از سال گذشته است.

مارس 16—فقط قبل از کالیفرنیا و نیویورک اجرا مستندات—بود “بعد همه چیز شات آپ” Skillshare اجرایی مت کوپر گفت. “این تقریبا 50/50 برای افرادی که به دلایل حرفه ای در مقابل شور و سرگرمی.”

ثبت نام برای دوره های ویدئو در Udemy Inc., یک سان فرانسیسکو یادگیری مبتنی بر سایت بیش از چهار برابر شده بین ماه های فوریه و مارس به عنوان پناهگاه در محل سفارشات آغاز شده است.

پگی دین خلاق-هنر معلم در Skillshare.com گفت: مشاهده آمار و ارقام دو برابر بعد از مستندات اثر صورت گرفت.

عکس:
Skillshare

این شرکت که حدود 57,000 مدرسان گفت: علامت یو پی اس رسید برای هر دو حرفه ای و گواهینامه ها—موضوعات مانند معاملات سهام و نرم افزار—و مهارت های سرگرمی مانند پیلاتیز و الت موسیقی شبیه گیتار است که رشد 400 درصد و 300 درصد بین ماه های فوریه و مارس. بزرگترین افزایش بیش از 900% بود و در طراحی فنی.

مشابه سایت Coursera, Inc., گفت: 10 میلیون نفر را امضا کرده بود تا برای آن کلاس های بین اواسط ماه آوریل و اواسط ماه مه 600% افزایش سالانه. یک دهم از این افراد در حال پرداخت پول برای کلاس دوره در رفاه و برنامه نویسی محبوب ترین.

Codecademy متعلق به نیویورک-بر اساس Ryzac Inc., ارائه می دهد خودکار برنامه نویسی درس و گفت: مشترکین جدید دو برابر از فوریه.

از بنیانگذاران ژاک Sims گفت که او به استخدام بیشتر کارکنان پشتیبانی و درس طراحان—بسیاری از آنها گذاشته و مهندسین—برای مقابله با تقاضا است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

شما شروع به یادگیری یک مهارت جدید آنلاین در طول مستند? پیوستن به مکالمه زیر.

آنلاین شرکت نه تنها سود اخیر رشد. در نیویورک مایک Dunphy آموخته است نوشتن مقاله با Gotham نویسندگان کارگاه Inc. به عنوان یک کار جانبی برای شش سال گذشته. پس از coronavirus ضربه او تدریس شده است دو یا سه کلاس های آنلاین یک هفته به جای یکی که او استفاده می شود به انجام این کار در فرد است.

“آنها به نظر می رسد بیشتر درگیر او گفت:” از محصول جدید از دانش آموزان که او می آموزد بیش از زوم در گروه 15. دانش آموزانی که به صورت فیزیکی درس در منهتن اغلب شروع به خاموش با انگیزه و سپس توقف سفر در بعد از چند هفته. “آن را آسان تر برای رسیدن به یک زوم کلاس” آقای Dunphy گفت.

به طور کلی نوشتن مدرسه گفت: درآمد حاصل از افزایش 36 درصد در ماه آوریل در مقایسه با سال گذشته پس از pivoting فیزیکی آن کلاس به زوم. رئیس جمهور آن الکس استیل گفت: در ماه گذشته در این شرکت از 27 سال سابقه و که قصد دارد به استخدام معلمان بیشتر برای دیدار با تقاضا است. جدید ترین دانش آموزان در حال تلاش برای تحقق اهداف شخصی مانند نوشتن یک رمان هر چند برخی به دنبال تقویت حرفه ای.

“سوال بزرگ این است که چه خواهد شد اکتبر یا ژانویه 2021 مانند” آقای استیل گفت. “من نمی دانم که ما را به حفظ این.”

معلمان ممکن است همیشه نمی شود لازم است یا با توجه به Codecademy آقای سیمز. او گفت: خودکار سیستم عامل مانند خود را ضبط خواهد شد بیشتر آنلاین زبان آموزان در دراز مدت چرا که آنها بیشتر درگیر. آنها با استفاده از بازی ها و رباتها به بازخورد فوری و شخصی می توانید.

تلاش برای تکرار دانشجو و تجربه بیش از تصویری که اغلب فاقد یک تماس های شخصی و یا تعامل آقای سیمز استدلال کرد. این می تواند کار خوب برای تناسب اندام کلاس های او اضافه شده اما نه به خوبی با زبان یا علوم کامپیوتر.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

زبان-آموزش نرم افزار Duolingo, Inc. و Babbel—توسط Lesson Nine GmbH—هر گفت: ثبت نام جدید بیش از دو برابر در آمریکا در ماه مارس است. هر دو تا حد زیادی خودکار.

اما بسیاری از مردم هنوز هم به جذب انسان معلمان است. در مادرید 31 ساله لوسیا کسیمیرو-Soriguer Esteva شروع به گرفتن درس به زبان انگلیسی با یک معلم بیش واتساپ, بعد از مستندات در زمان اثر و او در سمت چپ او ،

او گفت: یک ساعت درس انجام می شود که تماس های تصویری را کمک به بهبود چشم انداز اشتغال و او ادامه خواهد داد تا آنها را پس از اسپانیا مستندات آسانسور. “این یک راه بسیار خوبی برای بهبود زبان انگلیسی من,” او گفت:, و اضافه کرد که تصویری کلاس های خود را از سفر به فیزیکی کلاس.

خانم دین از Skillshare خوش بین است او را حفظ بسیاری از دانشجویان جدید پس از همه گیر را برطرف می کند. او گفت که بینندگان جدید تمایل به چوب در اطراف و او است که relatable به عنوان یک معلم نگه داشتن bloopers در فیلم ها.

“این واقعا مهم است برای نشان دادن اصیل,” او گفت:.

نوشتن به Parmy اولسون در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>