Coronavirus مستندات آهسته هدف رول

هدف می گوید: تغییر در عادات خرید به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس عمیقتر است فشرده حاشیه آن. در بالا یک فروشگاه در اینگلوود کالیفرنیا در روز دوشنبه.

عکس: Patrick T. Fallon/مهر نیوز

هدف Corp. گفت: خرید و فروش از فروشگاه های ضعیف قابل توجهی در اواخر ماه مارس و اوایل ماه آوریل در حالی که آنلاین فروش رسید فشردن سود به عنوان خریداران به طور فزاینده ای رشد تمایلی به سرمایه گذاری در خارج در میان coronavirus بیماری همه گیر.

مصرف کنندگان flocked به فروشگاه به سهام تا در اواخر فوریه و اوایل مارس اما ترافیک کاهش قابل ملاحظه و خرید منتقل آنلاین از طریق صفحه اصلی, تحویل وانت فروشگاه و خدمات دیگر گفت: هدف اجرایی برایان کرنل در تماس با خبرنگاران.

“همانطور که انتظار می رود که میلیون ها نفر پناه در محل فروش روند در فروشگاه ها شروع به نرم شدن” گفت: آقای کرنل. “مصرف کننده است که گوش دادن به جهت.”

پس از Feb. 1 هدف فروش قابل مقایسه با کسانی که از فروشگاه ها و کانال های دیجیتال عامل برای حداقل 12 ماه افزایش 7 درصد. در سه هفته اول ماه مارس در مقایسه با فروش 20% در این شرکت گفت: در ماه گذشته. تا کنون در ماه آوریل در مقایسه با فروش بیش از 5 درصد این شرکت اعلام کرد. دیجیتال قابل مقایسه فروش افزایش یافته است بیش از 275% در این دوره است.

به عنوان برنامه ظهور برای بازگشایی بخش هایی از اقتصاد ایالات متحده جدید وال استریت ژورنال/NBC News نظرسنجی نشان می دهد اکثر آمریکایی ها فکر می کنم از آن خواهد بود یک مدت طولانی قبل از اقتصاد می تواند به حالت عادی بازگشت. وال استریت ژورنال را Gerald F. Seib توضیح می دهد. عکس: Ronald G. لوپز/زوما سیم

در طول هدف را تجربه کرده است یک افزایش در خرید و فروش مواد غذایی و کالاهای خانگی به لوازم اداری و لوازم پخت و پز در حالی که فروش بالاتر-حاشیه کالاها مانند پوشاک و لوازم جانبی کاهش یافته است. که پویا همراه با افزایش هزینه های نیروی کار و شیفت به دیجیتال فروش که کمتر از سود فروشگاه, فروش, در حال غذا خوردن به, حاشیه, این شرکت اعلام کرد.

این عوامل و همچنین نوشتن فراز مرتبط با کاهش موجودی انبار پوشاک و لوازم جانبی را کمتر خواهد کرد این شرکت در سه ماهه اول عامل حاشیه تا بیش از 5 درصد ،

هدف سهام به پایین در حدود 4 ٪ به $102.63 در اوایل معاملات روز شنبه.

ماه گذشته هدف خود کناره های مالی پیش بینی برای سه ماهه در سال و گفت: آن را تعلیق به اشتراک گذاری repurchases. در آن زمان هدف آن گفت: انتظار می رود به صرف اضافی 300 میلیون دلار در طول سه ماهه جاری در ویروس های مربوط به تغییرات به کار تمیز کردن روال و زنجیره تامین خواسته است.

برخی از روند به خصوص شیفت به سمت دیجیتال و تحقق هستند به احتمال زیاد به مدت طولانی آقای کورنل گفت: در تماس است. مدت های طولانی از خریداران را “در آغوش روال توسعه یافته در طول این هفته در خانه با خانواده خود را,” او گفت:. هدف از استفاده از فروشگاه های آنلاین و تحویل وانت هاب “ادامه خواهد داد به ما خدمت می کنند خوب,” او گفت:. “امروز آن را اثبات حیاتی است.”

بسیاری از خرده فروشان تلقی غیر ضروری توسط دولت های محلی را بسته اند و furloughed کارگران است. برای دیگران باز ماندن به ارمغان آورده است مجموعه خود را از چالش است.

Tractor Supply Co. گفت: در اوایل این ماه که فروش قابل مقایسه با رشد 12% در ماه مارس با کالاهای مصرفی مانند خوراک دام و گرمایش سوخت بیش از 20 درصد جبران کاهش در دیگر مقوله های مانند لباس و کفش.

Walmart , Inc., این کشور بزرگترین خرده فروش با درآمد حدود 150,000 از آن 1.5 میلیون کارگران ایالات متحده در ترک با توجه به کروناویروس-مسائل مرتبط با وال استریت ژورنال گزارش داد در هفته گذشته.

بخش های دیگر دیده می شود بخش هایی از کسب و کار خود را رشد و قطعات دیگر صدمه دیده است با گسترده تر تاثیر این بیماری همه گیر. برای مثال Facebook , Inc., Twitter , Inc. و چندین وب سایت های خبری گزارش داده اند که افزایش استفاده از محصولات خود را, اما همچنین هشدار داد در مورد تیز قلاب در تبلیغات.

هدف گفت: این امر گسترش مزایای افزوده و پرداخت آن ارائه شده کارگران ساعتی شروع ماه گذشته. هدف را در حال حاضر به طور موقت به کارگران پرداخت حداقل 15 دلار در ساعت از طریق پایان ماه مه و همچنین گسترش پشتیبان گیری کودک-مراقبت از منافع و 30 روز مرخصی با حقوق برای کارگران که 65 ساله و مسن تر باردار و یا زمینه ای شرایط پزشکی.

نوشتن به سارا در Nassauer [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>