دهلی نو—برای بسیاری از کشورهای مبارزه با کروناویروس جدید به معنی بستن مرزها به خارجی ها و پس از آن شامل گسترش در خانه. هند و برخی دیگر از کشورهای در حال توسعه صورت یکی دیگر از چالش های بزرگ: چه چیزی را در مورد یک جمعیت بزرگ از شهروندان خود کار و تحصیل در خارج از کشور.

شهروندان اجازه می دهد به خانه عجله خواهد خطر گسترش بیماری و توقف جریان پول ارسال آنها را به خانواده خود را که بسیاری از اقتصاد بستگی دارد.

اما وادار کردن کارگران به باقی می ماند در خارج از کشور می تواند آنها را در معرض عفونت در میزبان کشورهایی که نمی خواهند بار مراقبت از خود در حالی که خانواده ها در بازگشت به خانه تقاضای آنها بود نجات داد.

در هند که 17 میلیون نفر از شهروندان کار در خارج از کشور را تشکیل می دهند بزرگترین مهاجر مهاجر در دولت آمریکا خواست به عنوان بسیاری که ممکن است به ماندن در جایی که آنها هستند در حالی که سازماندهی لجستیکی عملیات پیچیده را به برخی از صفحه اصلی.

“اگر همه اقامت در خارج از هند تصمیم می گیرد به خانه ما غرق خواهد شد” گفت: Lalit کانت مدیر اجرایی آنفلوانزا بنیاد هند است. “ما تمام خدمات بهداشتی و درمانی غرق خواهد شد.”

هند فرستاده است تیم پزشکی به ایتالیا و ایران در هفته های اخیر به آزمون و تسهیل بازگشت صدها نفر از سرخپوستان در میان هزاران نفر که airlifted بازگشت از بحران آغاز شد در چین است.

بسیاری از سرخپوستان کار در خارج از کشور نمی خواهید به بازگشت به خانه را از نگرانی آنها ممکن است قادر به ترک دوباره و از دست دادن شغل خود.

“من احساس نمی امن برای رفتن وجود دارد با چند تا پرواز. شما را به یک خانه قرنطینه به مدت 14 روز در هند و یکی دیگر از 14 روز قرنطینه پس از بازگشت گفت:” Krishnakumar Nair, 51 سال زندگی می کند که در دبی کار می کند و در ابوظبی در یک شرکت که در آن تقریبا تمام 1,000 کارکنان هندي هستند. او لغو شد برنامه ریزی برای تعطیلات به هند در ماه آوریل است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما یا یکی از اعضای خانواده گیر کرده در خارج از کشور ؟ چه مراحل شما گرفته شده در طول coronavirus بحران ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

مکزیک و فیلیپین و پاکستان و نپال در میان دیگر کشورهای با بیشترین جمعیت زندگی در خارج از کشور خانه و ارسال پول است که بسیار حیاتی برای اقتصاد محلی است. بسیاری از این کشورها ندارد و این منابع به اعزام متخصصان و کارگران را خانه: نپال و فیلیپین در میان دیگران در حال ارائه مشاوره به شهروندان در خارج از کشور باقی می ماند در حالی که قرار دادن امکانات قرنطینه در محل برای کسانی که بازگشت از آمار مناطق.

در روز پنج شنبه و هند گفت: لغو تمام ورودی پروازهای بین المللی حداقل به مدت یک هفته شروع در روز یکشنبه. هند این هفته گفت: کارگران و دانشجویان و گردشگران در اروپا و ترکیه و چند کشورهای جنوب شرق آسیا نمی شود آنها مجاز صفحه اصلی حداقل تا پایان ماه مارس به جز در خصوص تایید موارد فوری.

سرخپوستان که در عرب کشورهای حوزه خلیج فارس و حتی ترانزیت از طریق فرودگاه هشدار داده بودند آنها را مجبور به 14 روز در قرنطینه به محض ورود—اندازه گیری به طور گسترده ای به عنوان تفسیر به معنای تضعیف سرخپوستان در این کشورها از بازگشت به هند است.

مربوط تصویری

در دسامبر. 1, 2019, یک بیمار در ووهان چین شروع به نشان دادن علائم از آنچه پزشکان تعیین شد, جدید کروناویروس. پس از ویروس برای آلوده کردن بیش از 100 ، 000 نفر است. در اینجا این است که چگونه این ویروس به رشد جهانی همه گیر. عکس: گتی ایماژ

هند بهداشت زیرساخت های توسعه نیافته و نامعقول حتی بدون نیاز به صورت یک بیماری همه گیر. آن است که تنها 0.7 بیمارستان تخت به ازای هر 1000 نفر با توجه به آخرین اطلاعات موجود با بانک جهانی در مقایسه با 3.8 در چین و 2.9 در آمریکا

چین که در آن جدید کروناویروس سرچشمه دارای دومین جمعیت دانشجویان خارج از کشور و کارگران پس از هند حدود 12 میلیون, با توجه به سازمان ملل متحد.

هند به خارج از کشور فرستاده $82 میلیارد خانه در سال گذشته بیش از هر کشور با توجه به بانک جهانی. سرخپوستان نیز یکی از بزرگترین گروه های تحصیل در خارج از کشور با بیش از 300,000 دانشجویان خارج از کشور در سال گذشته, با توجه به U. N. برخی از سرخپوستان خارج از کشور هستند و پرستاران و پزشکان و مراقبت های بهداشتی و تکنسین های مورد نیاز که در آن زندگی می کنند.

با بسیاری از سرخپوستان انجام بسیاری از چیزهای مختلف در بسیاری از مکان های مختلف بسیاری از آنها در حال حاضر شده است در معرض ویروس. بیش از 100 نفر از مسافران و خدمه کشتی گیر در ژاپن در ماه فوریه هند; بیش از 500 سرخپوستان زندگی در ووهان زمانی که این شهر را تحت مستند.

هند نیروی دریایی, پزشکی, تیم, پوشیدن دنده محافظ, آماده برای تخلیه اتباع هند از ایران در هفته گذشته.

عکس: جزوه/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

حداقل 276 سرخپوستان ساکن در خارج از کشور تا به حال آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس بسیاری از آنها در ایران همانطور که از روز شنبه با توجه به دولت هند. دولت ارسال کرده است و تیم های ایران به آزمون 6,000 سرخپوستان وجود دارد—از جمله 1,100 مذهبی زائران 300 دانش آموزان و 1000 مردانی که کار بر روی قایق های ماهیگیری.

دولت نیز راه اندازی قرنطینه امکانات برای بازگشت سرخپوستان از جمله رزرو اتاق های هتل برای عودت که می خواهید به پرداخت هزینه برای خود شده است.

تا کنون هند تا به حال تعداد نسبتا کمی از موارد Covid-19 بیماری ناشی از این ویروس که مقامات ویژگی در بخش تهاجمی خود را تلاش برای کنترل بازگشت از سرخپوستان از دیگر نقاط جهان که در آن ویروس به سرعت در حال گسترش. هند تا به حال 173 موارد تایید شده بیماری و ثبت شده بود چهار کشته و پنج شنبه. یک شهروند هند در ایران از این بیماری فوت دولت هند گفت.

در Aythala یک شهر 1500 نفر در جنوب ایالت کرالا هند, بسیاری از مردم صرف سال زندگی و کار در خارج از کشور.

هنگامی که یک مرد از منطقه بازگشت به خانه از کار در ایتالیا در ماه گذشته معلوم شد که این ویروس ده ها تن از خانواده و دوستان مجبور شدند به بیمارستان انزوا و بیش از 1200 نفر دیگر خانه-قرنطینه.

در روز بازگشت او و همسر و پسرش بازدید کرده بود و پدر و مادر سالمند و عموزاده رفته به یک کلیسا, اداره پست, ایستگاه گاز یک فروشگاه طلا و جواهر, یک مجتمع خرید و بازارهای محلی.

55 سال به تصویب رسید از طریق یک بررسی سلامت قبل از سوار شدن پرواز خود را در ایتالیا, به گفته مقامات بهداشت دوستان و خانواده گفت: او را تجربه نمی کنند, علائم چند روز پس از او وارد شدند.

“آنها را به جشن می گیرند. آنها را خرید شیرینی برای همه از ایتالیا گفت:” بابی ابراهیم از اعضای شورای روستا و خانواده است. “همه خیلی خوشحال شد.”

مرد عفونت نیست شناسایی تا دو تن از اعضای خانواده یک تب و بازدید از یک کلینیک محلی. حداقل نه اعضای خانواده آمده بود پایین با Covid-19 به عنوان یک نتیجه از سفر خود به پنج شنبه محلی مقامات بهداشت گفت.

معمولا شلوغ خیابان های این روستا آرام هستند. روستاییان شده اند و دستور به ترک این شهر در حالی که ساکنان شهرهای نزدیک شده اند خواست به دور ماندن.

نوشتن به Vibhuti Agarwal در vibhuti.agarwal@wsj.com و اریک الگوریتم بلمن در eric.bellman@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im